• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
berryl - v rossmanu jsem je taky nenašla. Ještě kouknu v DM. Ale to dnešní jí moc chutnalo. Jdu si stříknout do nosu a lehnout. Koupila jsem si ACC LONG, to je dobrý na jakoukoli nemoc horných cest dýchacích tak zítra snad už bude dobře.
16. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
tak dobrou at je ráno lépe
16. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Týnko tak ať jste oba brzy zdraví!Ráďa je hodný že se stará.

Dan malá je frajerka,moc hezky jsi jí vystrojila.To mi povídej,že to přenáším na malého,dneska celý den pláče když je u mě,u Tomáše ne.A nechce moje mlíko,flašku jo.Jsem z toho totálně vyčerpaná.

Dobrou holky.
16. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
niki: :sweat_smile:

dan: no my se ted budíme hodně často... a není to ani hladem :frowning2: ale jí tak kolem té 20h, pak v 1h a pak v 5h .. a to dělá i když ji dám na večer kašičku, tak nevím.. asi má budik v hlavě.
Jé tu houpačku tiše závidím, ale já ji malé taky objednám... :sweat_smile:

dan, berryl: přeji brzké uzdravení :slight_smile:

jsem ji nakrmila a vytratila se, vzdy jeste spolu spíme tak do 7,15 někdy 7,30 .. jsem si myslela jaký budu mít klid a už se tam ozývá a řve.. tak mizím, mějte se
17. únor 2010 v 07:09  • Odpověz
autor
čusky poránu :slight_smile:

my dneska srandovní noc. vzbudila se v jednu, usla asi za 5minut pak ve tři a ještě usla do 3:45 to už jedla. pak usla až v půl páté, jak vstával manža do práce, a hore v půl sedné totálním řevem. tak jsem si ji vzala do postele, vždy to tak dělám rozepnu ji overal a nechám kopat, normálně to vydrží i 30 minut, dneska po 5 řev, je nějaká protivná. :slight_smile: už poránu.

petul to mi povídej, tos neviděla včera ten hysterák u nás večer při kojení, děs. běs. manžel nechápal, u flaše pohoda ale prso, jako bych ji vraždila.

dan acclong bere moje mamka a hodně ji pomáhá, ikdyž někdy to zabírá později.
17. únor 2010 v 07:42  • Odpověz
dobré ráno holky, tak malý už má trochu rýmu a kašel je jiný, více vykašlává asi zabírá sirup co mu dala mudr
mi to na průduškách taky pěkně chrastí a už vykašlávám, střevní problémy jsou na ústupu tak aspoň něco, Ráďa už šel dneska do práce

niki já včera dávala malému prso a to byl řev no prostě ho nechtěl, chtěl svoji flašku :grinning:

bleško:

Víte, že...

Miminka se rodí s tím, že jim chutnají sladké potraviny, proto není tak těžké přimět Vaše miminko, aby jedlo sladké ovoce jako jablka a banány. Naopak u zeleniny je zcela normální, pokud ji Vaše miminko sní až třeba na patnáctý pokus.
17. únor 2010 v 07:54  • Odpověz
niki: naše je už od včera :angry: prý děti cítí změnu počasí a má přijít oteplení říkal manža.. tak uvidíme.

berryl: a acc long bys nebrala jak psala dan? Je fakt dobrý. Až na 15tý pokus jo? :unamused: a sakra :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 08:09  • Odpověz
ne já mám ambrobene a pomáhá mi :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahoj holky..
Niky koukám náročná noc..no u nás podobně.. v 10 jsem jí kojila s tím že alespon bude dýl spat.. vstávala ve 3 pak v 5 a od 6 už nespala..bych ji zastřelila..ted jsem ji dala spát a vynucuje si pozornost..potvora jedna
Berry super, že je Ríšovi už líp a co tobě??
17. únor 2010 v 08:20  • Odpověz
berryl: to jsou atb?

saron: tak to malá jedla v 6,30 a už nezabrala.. tak jsme spolu snídaly,ona si hrála, že jsem si stihla upravit obočí a dala jsem si masku na xicht a ona sama vytuhla :slight_smile: jeste chrní.. ji nepoznávám.
17. únor 2010 v 08:22  • Odpověz
17. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
holky potřebuju poradit.. jsem prodávala těhu jeany, měla jsem je asi 3x max na sobě..a vyvolávací cena byla 200 a prodalo se to za 370kč, dala jsem tam míry, které jsem měla od prodávajícího od koho jsem to koupila já za 600kč, už jsem to nepřeměřovala.. no a ted asi po měsíci od prodeje se mi ozvala ta paní, že jako ji nesedí a že si to přeměřovala a že ty míry co jsem poslala nesedí ... no já jsem před 14 dny viděla na MMA aukci právě s těma kalhotama tak jsem si říkala, že asi jako náhoda, prodávalo se to tam jako nové a vyvolávací cena 500..nevím zda to mám vzít jako reklamaci (nevím zda to tak fakt jen) a nebo ne..protože očividně si to za 500 nikdo nekoupil tak to ted zkouší..
já jsem si taky jednou koupila pro malou kombinézku měla být 56 a nakonce to bylo 68 a prostě jsem to prodala..ale fakt nevím jak se zachovat..
17. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29213612&tab=5 no koukám že dali větší cenu na MMB :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky, malá jedla v 1 hod.180 ml! Od rána se chechtá, v 8 snídlala a ted spí tak jsem jí ostříhala nehty. Opět zlaté miminko. Zatracený květák. Petr si vzal dovču že pojede s klukem na hory, máme tu prázdniny a měl ho nechat u bývalé tchyně na chatě ale nevím, začal kašlat a má rýmu. Zajezdit si pojedou ale nevím jestli ho tam mám nechat, třeba mu ty hory pomůžou že se mu to nezhorší a dám mu jen kapky na rýmu sebou.

berryl - tak to mám v lednici, jen jsem nevěděla že je tam toho tolik :slight_smile: Mě je lépe, po tom ACC se mi spustilo vše, trhají se mi hleny, teče mi rýma. V tom odkazu co jsi mi poslala jsem četla toto - Během 2-3 týdnů od zahájení přikrmování můžete doplnit maso. Víš o tom?
17. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahojte, holky!!!

Tak koukám, že se tu nějak rozmohlo marodění :frowning2: dan, berryl: Doufám, že už je vám dneska líp! A co Ríša? Chuďátko!!!Vy to máte v té Ostravě ještě k tomu blby s tím vzduchem :frowning2: No, i když my v Praze můžem teda povídat... :sweat_smile:

sar: Jako že si vzpomněla po měsíci??? Bych jí asi slušně napsala to všechno, co ty tady.. A že si občas taky něco koupíš špatně a prostě to prodáš dál... A za 370Kč těhu rifle! Já si kupovala novy za 1600Kč!!! (moje nejdražší rifle v životě :sweat_smile: )Myslím, že když bude mít výdrž, tak to prodá... A napsala ti, proč se ozvala až teď???

Jinak my dneska i včera pohodička :sunglasses: Dokonce i pes mě včera na procházce poslouchal! :sweat_smile: Že, bleško? (ta je svědek :sweat_smile: )

Hezkej den,mějte! A prosím vás - bez bacilů!!!
17. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
sar - moc to nechápu, ale po měsíci bych to už neřešila, měla se ozvat ihned a pokud ty v odkazu jsou ty tvoje, tak sama tam píše že je nestihla unosit, ne že je koupila malé.
17. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
jj je fakt, že můžu brát vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodů což je standard pro internetový prodej že :slight_smile:
17. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Pokud se mi neozvou ihned po obdržení balíčku tak reklamaci neuznávám.
17. únor 2010 v 08:42  • Odpověz
sal já šla předevčírem na poštu a celou cestu jsem se dusila (inveze) nemohla jsem popadnout dech
malému se to všechno uvolnujě zabírá sirup a mi je taky lépe .)

dan malý má příkrmy od 6.2 takže ještě počkám, ale už se těším na masíčko :slight_smile:

sar napsala bych jí, že po měsíci už to s ní nebudu řešit hotovo tečka nazdar
17. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
autor
přesně tak souhlasím s holkama, já to řeším tak do 14 dní zbytek už neberu v uvahu. :confused:
17. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
jj super díky moc moc s tím zkušenosti nemám zase jsem toho tolik neprodala :slight_smile:) taky si myslím, že ozvat se po měsíci že jí jeany nejsou je dost podivné...
17. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
nemá tolik jííííííííííííííííst :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
jo počkej ona je těhu, že? no tak to je normální mi se zvětšila pánev o 15cm
17. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
berryl: tak tu zahr.zeleninu mam taky :slight_smile:

sali: no rozhodně tu je líp se vzduchem jak v OV :wink: :frowning2: jj pes poslouchal až jsem se divila i já :grinning: a s tím hodným miminkem neprovokuj jo!? :grinning: :grinning: :grinning: Ale ti to přeju :wink: :grinning:

saron: zřejmě to na tebe zkusila.. já s tím taky zkušenosti nemám, ale jak píšou holky, měla se ozvat hned.

holky, nějak mi to nevychází časově s obědem.. jedla v 6,30.. kdybych ji dala 10,30 oběd.. není to brzo? Jsem pak chtěla se sali do ikei a globusu.. a tam se mi to brát nechce a jídlo by mělo být podle mě ted zkraje doma na pohodu.. co si myslíte?
17. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
jí holky nesedí kalhoty prý na délku nohavic..:slight_smile:
17. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
bleško malý má oběd už v 10:30h každý den, pak (když nejsme nemocní) chodíme ven a to pak spí dlouho a neměla bych mu kdy ten oběd dát
17. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Počkej, bleško! Zas na mě nespěchej!!! 10:30 - to bysme by oko v 11 vyrazily??? To abych se začala chystat :sweat_smile:
17. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Já včer obědvala v 11 :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bleško, ty nejsi na skypeu!!! :angry: :sweat_smile:
17. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Jé - to je sranda :grinning: - Filípek mi aportuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je teď na bříšku a v pusince gumovou knížku :grinning:
17. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.