• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Sar - neřeš to, slušně jí odepiš že se měla ozvat ihned.

blecha - malá obědvá kolem 11 a pak mlíčko cca ve 2 i později pokud spí.
17. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
sali: no vsak jsi to tak původně chtěla ne? :grinning: no mě šlo o ten oběd, klidne vyrazim pozdeji a flasu vezmu sebou :wink:
jsem a uz od rana :grinning: :grinning: :grinning:
tak uz ti aportuje i maly jo? :grinning: :grinning: :grinning: Tak jeste to chce naucit velkeho :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojte holky,
tak mě se po tom večerním nutroši malá budí ve dvě a v půl šesté, takže celkem klídek, jenom kdyby už pak ráno nevstávala :rolling_eyes: úplně mi zase hučí v hlavě,ach jo...

saro..taky bych té paní napsala, že si měla vzpomenout dříve a hlavně by si miohla uvědomit, že i když jsou to těhu rifle, tak že je nemusí nosit cleou dobu a že jí můžou nesedět - i když ta délka nohavic, no nevím, nevím :grinning: lepší výmluvu asi paní nenašla..

sali...já to četla s tím akortování ma normálně jsme si pomyslela,že už leze :grinning: :grinning: :grinning: mi šibe..

berryl..tak fajně, že už je ot lepší :wink:
17. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky,prosím vás,ještě vás budu otravovat s těmi papíry :confounded: Oni vám to potvrzení pošlou domů?Nemusíte jim ty papíry posílat vy?Mě totiž řekla,ať jí ten papír pošlu já,že mi ho potvrdí a pošle zpátky.No už mi z toho hrabe.Od včera nedělám nic jenom telefonuju a pořád mě někde přepojujou :angry: Já už vás s tím nechci otravovat,ale jako fakt mi už z toho straší
17. únor 2010 v 10:20  • Odpověz
autor
petul je to jak kde. někde to pošlou jen na základě tel. někde chtěji abys to poslala ty a oni to vrátí. těžko říci.

taky to musím vylítat. snad v po, pojedu do Ovy tak to tam zavezu a nechám si to potvrdit.
17. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
Niki a mám vlastně dvě ty potvrzení(růžové)takže jí poslat obě že?A pak mám žádost o rodič.přísp.(zelenou)a to si vyplním sama že?
Já vím že to tu píšu jak debil,ale já jsem debil :grinning:
17. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
petul já tam volala a poslali mi ho poštou sami obě papíry
17. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
peti..jééé, teď koukám, žes to tu všechno psala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sjem ti nic nového neřekla :sweat_smile: jo a koukala jsem ti do alba, to triko mamka+taťka je supeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
petul jj obě, na jednom ti potvrdí jak to bylo do konce roku 2009 na druhé 2010. liší se tam ten vyměřovací základ.
17. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
já jsem vám vůbec nenapsala co se mi v noci stalo, tak si tak klidně spím a najednou mi něco leze půlce obličeje, no šok ,jako blázen jsem začala řvát, tak Radim rychle rožnul a já obličej od krve (prý jako z hororu) jsem se asi bouchla (nebo možná Radim :o) a začala mi téct z nosu krev a jak jsem ležela na boku tak mi to přesto líčko teklo a já myslela, že snad pavouk, no psycho a víte co, ta krev mi stekla na polštář a je ve tvaru srdíčka, jsem to mohla nafotit než jsem to namočila :astonished: :grinning:
17. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
Ve škole mají deváťáci hodinu angličtiny s mladou krásnou učitelkou.
Do probíhající hodiny vstoupí inspektor.
Nikde není volné místo, jenom poslední lavici vedle Pepíka.
Tak učitelka usadí inspektora tam, napíše na tabuli anglicky
větu a chce, aby jí to žáci přeložili.
Vtom jí upadne křída, ona se pro ni ohne a minisukně odhal kalhotky.
Nikdo se nehlásí, jenom Pepa vzadu má ruku nahoře.
"No, je tady inspektor musím Pepu vyvolat, když se nikdo jiný nehlásí," říká si učitelka.
"Tak, Pepo, co znamená česky věta napsaná na tabuli?"
Pepa se postaví a říká: "Já bych ji šukal, já bych ji tááák rád šukal!"
Učitelka zrudne. Takový trapas a před inspektorem:
"Cože? Jak se opovažuješ? Píšu ti pětku a dostaneš dvojku z chování!"
Pepa si sedne, loktem dloubne do inspektora a říká:
"Když neumíš anglicky,tak příště neraď, debile!"
17. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Kuki :grinning: Jinak to je bodýčko a nabídla mi ho jedna paní tady z koníka,že si všimla že čekáme Vojtíška a že oni taky mají a že jí teda zůstalo,protože malý prý rychle roste a měl ho jen jednou na sobě.Ostatně náš ho měl taky jednou na sobě a tím to hasne :grinning:
Holky to moje dítě mi tady piští a nechce usnout a já táááááááák potřebuju do sprchy :grinning: A jinak hádejte co mám po těch antibiotikách co jsem brala na ten močák?Ano správně,opět kvasinky :sweat_smile: Mi je normálně už do smíchu :sweat_smile:

Týnko to je moc dobře,že už vám je oboum lépe!
Dan ty se taky kurýruj.Ať jste holky brzy zdravé,má se začít oteplovat a sníh tát,takže hurá do obchodu pro gumáky(nejlépe rybařské) a vzhůru do hlubin :grinning:

Šari to je vtipná paní :sweat_smile:

Sali to je pěkné,že Filípek umí aportovat,to jsem se zasmála :grinning: To vyfoť :slight_smile:

Bleško neboj,za 15 dní budete už zeleninku hezky papkat :grinning:
17. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Týnko tak to je mazec s tou mrkví :confused: A nemáš třeba rýmu,že by se ti spustila?Nebo jsi dostala od Ráďi loktem :sweat_smile: No jako mě takhle jednou lezl po ksichtě pavouk,tak jsem ho lískla a vím že chytla a shodila na zem a ráno jsem si myslela,že to byl sen a kouknu na zem vedle postele a on tam fakt ležel mrtvý s nohama pokroucenýma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fuj,jsem myslela,že mě odvezou,mám arachnofobii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Super vtip :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
autor
petul čtu si tvůj příspěvek a směju se, napsalas pěkný překlep - krví-mrkví, už vidím Týnku jak ji teče mrkev z nosu :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
ježiši ne mrkví ale krví :sweat_smile:
17. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Niki já mám tady totiž ještě otevřenou stránku s příkrmy,takže jsem si to spletla :grinning:
17. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsi mě pobavila
17. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
já si to myslela, koukám že všichni začínáme z těch mrkviček a skleniček a vyvařování bláznit.
na co koukáš na kojeni.net? nebo jinam?
taky už uvažuji, uvidím co v uterý řekne Dr. pak se do toho když tak pustíme.

ale je fakt co jsem ji vážila tak přibrala cca zatím za 3 týdny 450g, oproti minule kdy za měsíc 1000g, ale zase se hodně vytáhla :slight_smile: tak uvidíme, co bude.
17. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
malého včera vážili a má 7800gr :o))) ale neměřila ho zapoměla :unamused:
17. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
Niki jojo kojeni.net No já na to taky koukám,my jdeme k mudr.dneska na očkování a tak.takže jsem zvědavá co mi řekne.Ale jsem teda zvědavá,protože jednak má na tom rameni pořád červený flíček a taky je dneska abnormálně protivný :angry: Tak jaký bude po tom očkování :confounded:
No jinak mám dneska fakt super den.Malý konečně usnul,tak jsem šla do té sprchy.Už tři dny odkládám mytí hlavy,protože se mi nechce,vždycky si to musím potom přefouknout,jinak to mám hnusné.No takže dneska už mám na hlavě totál mastňačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: No zdálo se mi,že tu je nějaká zima,ale neřešila jsem to.Vlezu do sprchy,pustí,m teplou a ona teče studená,tak dám naplno horkou a furt studená,tak čekám 5 minut,furt to samé.Tak jsem vylezla a šáhnu na topení a ono ledové.Super,takže neteče teplá voda a netopí se :rolling_eyes: Hlavně že nikde nic o tom není napsané a takhle to tady je poslední dobou pořád :angry: Fakt to tady miluju!
17. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
Tak máme za sebou oběd. Opět celou skleničku - mrkev, brambor, pastyňák, porek, špenát, ale nestačilo to, ještě chtěla 60 mlíčka.

berryl - zkusila jsem dnes ty Babydream z rossmanu a chutná to i mě, je to ta veliká za 17,- kč.
17. únor 2010 ve 12:11  • Odpověz
autor
holky mám opět hin pračku, :angry: :angry: :angry: před porodem praskl řemen, teď pro změnu nejde čerpadlo. pračka plná vody a mokrého prádla no večer to vytahám a zároveň vytřu komoru :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
naštěstí večer doveze manža nahrádní (dědictí po strejdovi) která je uložená u babičky jako záloha. mne fakt trefí.

no nic už si jdu vyhlídnout novou, a vezmu to i s lednicí, tu máme taky dost dlouho aby klekla, ale snad ne. ťuk ťuk

petul to naser.

nic jdu oblíct malou a jdeme ven, kouknout jak vypadá to naše město :slight_smile:
17. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
petule: no nevím jak v Brně, ale v Pze to normálně posílají :wink: tak at si baba nevymýšlí!
myslíš jo? no já pevně doufám... jinak ju znárodním. A nechceš brát lactobacily?

berryl: :grinning: :grinning: :grinning: jsem taky původně myslela na pavouka.. bych řvala asi jako ty :grinning: :grinning: :grinning: Týýýjo vy teda rostete... teda jako do váhy :grinning: :grinning: :grinning: už píšu taky jako debil :grinning: :grinning:

niki: to by asi chtělo už novou.. to by mě taky střelilo... jinak jsem dnes konečně sehnala tu batátu :slight_smile: tak zítra zkusím.

holky, musím mít ten brambor 4dny? Mě už to neba :grinning: mam 3den dneska.. a kdybych ji tam dala zítra kousek mrkve?
17. únor 2010 v 15:52  • Odpověz
jo jo jsme siláci po tatínkovi, ale on není baculatý má jen pusinku a nožičky, myslím si že bude mít silné kosti po mě, já taky vždy vypadala jako vyžle a váhu jsem měla větší, Mudr říkala že mám silné kosti, tak jsem nikdy neměla nic zlomeného a to jsem hrála závodně volejbal, Ty jo bych si šla zahrát plážový

Holky jsme některá rozhodnutá jet v létě i s prcem k moří?
17. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
nazdar bazar
17. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
teda vy už jste větší jak my :grinning: a to jsme byly skoro o kylo větší při narození :grinning:

niki: teda když se daří tak se daří :angry:
17. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
petul: :grinning: nám to jde už od zítřka ale teda že to nenapsal domovní :rolling_eyes:
17. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
17. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
Ahojky!

Peťul: Já sem si říkala, co měla berryl ještě smrkví?!

endie: Nechceš mě adoptovat? Já bych chtěl ataky takovej pokojíček!!! Moc pěkny!!!
17. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. únor 2010 v 16:27 • aknel2002
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.