• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
berryl: no já jsem uvažovala, že jo..

endie: to vypadá báječně.. jdeš do toho? Jsem myslela, že jsi rozhodnutá do merunkové.. z toho sešlo? Nebo jen tak uvažuješ?
no přesně jak píše sali.. taky bych si to nechala líbit.. ale asi to leze do peněz :sweat_smile:
17. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
bleško sali: dík :grinning: s merunkové sešlo bohužel :frowning2: nemohla jsem sehnat závěs no nic v té brvaě, tak to bude takhle, no bude to darda ale postupně a něco mám našetřené a navíc nám ted budou vracet za vodu takže to půjde stoho ale co bych pro malou neudělala :grinning:
17. únor 2010 v 16:45  • Odpověz
endie.. no aby si toho jednou vážila :grinning:
17. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
no toho se bojím :unamused: aby pak měla úctu a važila si všeho
17. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska super den vám povím
jakmile malého položím okamžitě se přetočí na bříško, fakt zábava je nemocný a na bříšku se mu špatně dýchá, jen on to nějak nechápe a na to bříško se pořád točí :angry:
17. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
endie ten pokojíček je moc pěkný, to se bude Adélka mít
17. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme byli u mudr.přibrali jsme 600g a porostli o 4cm,vážíme teda 6450g a měříme 66cm.Jinak dobrý,s příkrmy mám začít až od 5.měsíce.Jinak mu stahovala předkožku a to teda dost a šlo to špatně,ale prý to zatím nevadí,mám to pomalu zkoušet a do roku se to prý až tak neřeší.No ale řval u toho pěkně.No a pak jsme dostali očkování.Řval už jak viděl jehlu :sweat_smile: Typický chlap :grinning: Tak uvidíme,zatím je v pohodě,je takový hodný a teď spinká.

Bleško no byla dost nepříjemná ta baba na té socce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a to jsem vám neřekla,jak jste mi dali ty čísla do té Prahy,volala jsem na všechny než jsem se dovolala a pak jsem se dovolala tomu chlapovi a normálně jsem se držela,abych se nesmála.To byste museli slyšet,jak mluvil děsně spisovně,pomalu a k tomu ráčkoval a měl ten hlas trochu takový přiteplený :sweat_smile: Chudák,on za to nemůže,ale fakt mě to bralo :grinning:

Sali to je dobrý-prý nechceš mě adoptovat :sweat_smile:

Endie teda pokojík bude mít Adélka jak pro princeznu :wink:

Niki tak to je bomba s tou pračkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: To chce asi fakt novou.

No jinak asi už si někdo na tu vodu a topení stěžoval,tak vyvěsili info na vchod a nepoteče to až do pondělka vždy od 8 do 13.
17. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
holky..já jsem prase..snědla jsem celé balení zlatých opavií :grinning: :grinning: :grinning:
Peti super, krásně rostete..my jdeme v pondělí :slight_smile: tak jsem zvědavá...jinak s tou předkožkou bych to asi nedala... chudinka malej...
Berry Ríša je šikulka..my se ještě netočíme ani na bok... :frowning2:
17. únor 2010 v 18:08  • Odpověz
sar není kam spěchat, už ho teď musím pořád hlídat :astonished:
17. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
nám mudr řekla, že předkožku máme do roku nechat tak nepřetahovat, každý mudr jiný názor
petulek krásná váha, to mi už dávno nemáme
17. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
No Týnko jste holt šikulky :slight_smile: Prosím tě jaký máš v compu přehrávač videí?A holky jaký máte vy?Já si musím nějaký stáhnout,nejdou mi videa.
17. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
No protože vy máte ještě krásnější :slight_smile:
17. únor 2010 v 18:28  • Odpověz
autor
hojky hoj tak už mi pere druhá náhrdní pračka, zatím jen mokré ručníky, protože samo v té původní zůstala voda a musela jsem ji vypusitt aby ji chlapi odnesli i tak to byla těžká kráva :slight_smile: všude je bodrel. musím vydržet jak to dopere, jeslti je vůbec použitelná, ona rok stála na půdě co strejda zemřel.

petul ty jo Vojta byl statečný určitě, nás to čeká v úterý.

Endie krásné ten pokojík.

saron ani my se netočíme na bok, máme svou metodu posunování, dneska se posunula o 18 stupňů, položila jsem ji na deku hlavou k oknu a za 20 minut byla hlavou ke mně a nohy k oknu, sranda taky.
17. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
berryl - je to prostě šikula, tak to budu čekat každým dnem taky když jsou dvojčata :wink:

blecha - o jakém bramboru mluvíš? Myslíš příkrm? Já dávala vždy 2 dny stejný a pak jiný a ted co jí celou skleničku tak má každý den jiný.

Dnes máme už jiné hovínko :slight_smile: už to neteče z pleny, je to docela tvarovatelné :grinning: když jí sundám plínku tak to má tvarované podle půlek :grinning:

endie - pokojíček bude moc hezký.

Petul - tak to jste nás předehnali, jsme starší a máme 6350g :slight_smile:

Dneska jsem poprvé dala k svačině 5 lžiček přesnídávky tak mlaskala a nechtěla pak mlíko, normálně na mě vrčela a koukala na stůl na lžičku se skleničkou :slight_smile:
17. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
zítra jdeme na naušničky :slight_smile:
17. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
my máme windows media player
17. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
dan my taky tvarujeme hovínko podle půlek :slight_smile:
17. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
dan, nemění se ti Eli na pejska a vůbec, tady se mění všechny postupně, že. Vy už vrčíte, Filípek aportuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

endie tak ať to zvládnete, hele máš naušničky namočené v lihu?
17. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
Malá už měsíc mění polohy na spaní sama, bud spí na zádech nebo na pravém boku, ale na levý ani náhodou a v noci se vzteká že jí nejde přetočit na břicho.

endie - vy se máte, já se zapomněla zeptat mudr, ale zase když je dostane později, nebudu se bát že jí zatrhnu čepicí.
autor
petul taky WMP ale i ještě něco jiného, zvlášť na videa z netu a z DVD. zkusím to najít
autor
dan já chci jít příští týden, a to hlavně proto že Beri si objevila uši a tahá si za ně, mám strach že to bude čaesm ještě horší.
17. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
dan my se točíme jen na pravou stranu. na levou ani za prachy :grinning:
17. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
jojo mám

taky se bojím abych jí to nestrhla čepičkou nebo něco, mám stoho hrůzu

dneska jsem byla na té kontorl TBc a všechny holčičky krom mé mějí naušničky :angry: a to mají 3 měsíce

malá mi spí na obou stranách
17. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Tak koukám, že řešítě polohy :grinning: ty miminkovské :wink:
To Ella se asi dva dny přetáčela a pak ji to asi přestao byvit nebo co, tak leží na zádech jako puk :grinning: Ale taky se odráží nohama, tak různě cestuje. A v noci jsme se musela smát, jak jsem ji dala spát na bříško, tak mě probudilo, jak brblala a ona si tam normálně pásla v půl šesté koníky, mě ot rozesmálo :grinning:
Jinak nás čeká poradna 1.3 s dalším bodancem,už se toho děsím, minule taky řvala- a na váhu jsme taky zvedavá..

Joa v tesku je ta akce na ty plínky, vzala jsme dvoje 7-12 myslím, máme hodně 5-9, tak raději beru ty větší
17. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
endie..ten pokojíček je moc hezký! :dizzy_face: a jdeš teda nechávat píchat,jo?tak at dobře dopadnete, já se otoh taky bála, lae v pohodě a malá je kočka :sunglasses:
17. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
berryl: jj to mám taky doma... hlavně po jídle a to pak blije.. ale nevysvětlíš ji to :grinning: a už mu je lepší?

petule: no jo no.. :grinning: :grinning: :grinning:

dan: dva dny jo? No mě dr. řekla, že 4dny stejný a to mě přijde taková nuda už :grinning:

kuki: už došly návleky? nemůžu se dočkat :grinning:

tak já jdu uspávat, manža nakrmil a šel ji dát spát, ale to zase bude s řevem, ona chce prostě mě no :frowning2: nevím jestli nemám zavařeno :grinning:
17. únor 2010 v 19:25  • Odpověz
no tak je tam nějaký klid :slight_smile: tak tam nejdu
17. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
jojo píchat, bojimbojim to bude řev
17. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
17. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
bleska..ne, ještě ne :rolling_eyes: už se taky nemůžu dočkat,hlavně když mi dneska z kol kapala voda. neboj,neboj, hnedka ti pak dám vědět!

Holky, já malou šoupla do kočárku po páté aona ještě furt spí :confused:
17. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.