• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
jo holky kdo jste rigistrovaní v schleckru tak je tam akce na Hugies za 299 mega pack a pak 50,- sleva na ty nové bíle pampersky
18. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
niki ip
18. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
holky, přestalo mě bavit vkládat sem fotky, tak jeslti se budete chtít podívat, mrkněte sem http://www.mydva.websnadno.cz/Ella.html
Nevím teda ,ejslti se můžou vkládat dokazy na soukroé´mé stránky, ale mě neba to furt zmenšovat,popisovat a je ot pořád dokola...

dan..no jasně, jak se taková anfína asi léčí :confused: :grinning: :grinning: :grinning: a fotka je fajná!

petul :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: neblázni,až tak moc?

endie..bobek,tak to u nás asni kapa krve, to nastřelení mi příjde šetrnější

Sakra,cácora usnula auž je zase hore :pensive:
18. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
kuki krásné fotečky .o)
18. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
autor
kuki pěkné webovky a fotečky,mi se líbí tak jak je tam Elli vidět jen kus hlavy a oči, má tam krásné kukadla.
18. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
saron: jsem ráda, že děláte takové pokroky :slight_smile: to je fajn... jsme se sali uvažovaly tak hodně předběžně, že bychom v příštím týdnu mohly zajet na vysočanskou do ráje kočárků nebo jak se to jmenuje.. jeste musim pozjistovat kde to je... tak bychom se tam někde mohly strefit.. neznáš tam něco?

berryl: no moje ségra byla s dvojčátkama jak jim bylo 9měs. a super.. hlavně kvůli tomu vzduchu, taky jsou astmatici. A hodně se jim to zlepšilo!

niki: to je super zprava :slight_smile: pak vyfoť ucho :wink:
18. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
kuki: pěkné webovk :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
jj odpověď my k moři ne, nechci ji tahat takovou dlouhou cestu. pojedeme asi na Slovensko, nebo někam do Čech na Šumavu uvidíme.

psaly mi holky z práce máme příspěvek na rok, musím ho vybrat co nejdříve, tak jdu hledat nějaké ubytko na léto a bude.
18. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
kuki: krasne fotečky ... to tak letí, nedávno jsme rodily co? :sweat_smile: mě se líbi jak byla menší v tom kybliku.. ten výraz :slight_smile:

niki: batáta měla uspěch , jsem byla překvapená, že to je červené jak mrkev.. teda ne moc červené ale do červena to bylo :grinning: a jak to malá nedojedla, tak jsem si to osolila a bylo to dobré :slight_smile:
18. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Holky, díkyě už totiž ruply nervy, asi po stopadesáté...to je furt fotkyn a spolužáky, sem, na facebook a člověk aby furt jenom plaval ve fotkách - takže už je budu dávat jen tam a konečná...

bleska..tyjo,tak ot bylo tak dobré,jo?já na to koukala,jak to nika napsala,nikdyj smeo nich neslyšela...
18. únor 2010 ve 13:03  • Odpověz
Bleško tam jsem nakupovala spoutu věcí..je to tam hodně velké.. mega kočárků...vyplatí se ale objednávat přes net, je to lacinější...jinak je tam ta galerie fenix a spousta restaurací..ráda se sejdu..jen mám v pondělí pediatra, úterý naušničky a ve středu zubaře tak můžu čt, nebo pátek :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
autor
blesko jsem ráda že malé chutnaly batáty, jsem sice zastáncem dávat dětem věci které rostou v našem pásmu ael babáty jsou vyjímka, mám je ráda i já. dokonce se dají dělat jako pečené brambory v popelu a jsou výtečné.
18. únor 2010 ve 13:37  • Odpověz
autor
ještě k nim, batáty se musí vařit dýl než obyč. brambory :slight_smile:
18. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
nemáte některá zkušenost?

¨http://www.proalergiky.cz/eshop/cisticka-vzduchu-bionaire-bap830.html
18. únor 2010 ve 13:39  • Odpověz
tak se zeptám mudr na moře, jestli bude malý alergik,astmatik tak by mu to nemohlo uškodit
18. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
Berry myslím že moře určo neuškodí spíše jde o to vybrat jak tam pojedete..asi bych jela raději do země v evropě.. co nejblíže..kamarádka byla loni s malým v chorvatsku v červnu - a to mu bylo 6 měsíců..jeli autem
18. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ráďa chce právě taky autem a mluvil o Chorvatsku tak uvidíme není to tak daleko tak by to šlo
18. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
jj já tam nikdy nebyla a taky bych tam klidně jela se Sofi..no uvidíme.. zda pojedeme s Adamem..nechci jet sama bez nej..víš aby mu nebylo líto že my si jezdíme po dovolených a jeho nevememe takže bud všichni nebo nikdo :slight_smile:
18. únor 2010 v 15:01  • Odpověz
to je jasné, já v chorvatsku byla už dávno, jezdíme pravidelně do řecka tam se nám moc líbí tunis,egypt nás neláká
18. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahojte!

kuki: super webovky :wink: Sem skoukla všechno :grinning: a máte krásné fotečky!

blecha: Prosimtě, nikam nekoukej, já vím, kde je ten obchod - sem tam něco kupovala :slight_smile: Kouknem na kočárky...Na netu to pak mají vcelku levné...

berryl: Je fakt, že mpoře by pro Ríšu bylo fajn na dýchání, ale zase ta cesta letadlem... :unamused: A Ríša je moc šikovnej!!! Teda - mi ani náznak převracení :frowning2: U nás je úspěch, že už sme na bříšku bez problémů dlouho a koukáme :sunglasses:
18. únor 2010 v 15:54  • Odpověz
sar+blecha: já bych teda na tu Vysočanskou v pátek...
18. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
sal to příjde z ničeho nic jako u nás, na boku nechtěla ležet ani za nic a pak se najednou začal převracet
18. únor 2010 v 16:08  • Odpověz
Sali já se zrovna dneska ptala rehabilitační a prý ještě není potřeba asi se přetáčely na bok :slight_smile: takže v pohodě.. :grinning:
18. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
kuki: tak já jsem o tom slyšela kdysi jak to dávala kamarádka své malé... ale nikdy jsem to nedělala a nekupovala.. taky v albertu to neměli, koupila jsem v globusu. Ale jako dvě větší brambory a 30kč.. to mě málem omylo, ale řekla jsem si, že to zkusím no... kor když už to bylo navážené a u toho cedule nebyla.

saron: no tak já jedině ve čt.. v pátek máme to vítání občanků a snad tu už budou i naši :slight_smile: No já jsem to tam chtěla omrknout, jak se který kočár skládá apod. To holt na netu neuvidíš. No a taky zvažuju, je sice pravda, že to na netu koupíš levněji, ale co v případě reklamace? A nebo koupit na netu a vyzvednout v kamenném obchodě.. no to by nebylo marné.

sali: tak co ve čt jak to vidíš? Bychom vyrazily už dopo a tam daly obídek?
oki nikam kukat teda nebudu když mám tebe :grinning: a dáme slaďoura? :grinning: aha tak ted čtu že v pátek.. tak to necháme na ob týden? Jestli teda nepojedu do OV :sweat_smile:

niki: jak dýl? jsem je vařila až do té doby jak byly měkké..

berryl: nemám... můžu doporučit vřele zvhlčovač.. do něj nechceš jít proč? Mám i s ionizátorem.. pohlcuje ty ionty.. můžu poslat odkaz, který jsem nakonec já vybrala, jestli chceš.. a max. spokojenost. No moře mu určo neuškodí.. spíš pomůže.. jsem myslela, že máš spíš strach z cesty :wink: My asi pojedem.. nejlepší pro děti z hlediska vlhkosti je Chorvatsko, tak někam níž bychom jeli. No snad to vyjde.
18. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Bleško já to myslela tak, že omrkneš a pak objednáš přímo u nich ale přes net..já takhle koupila avent lahvičky o 150kč lacinější..jen díky tomu že jsem si to nekoupila na krámě ale objednala si to přes net a pak si to tam vyzvedla :slight_smile:)
jinak čt můžu :slight_smile:
18. únor 2010 v 16:59  • Odpověz
bleško pošli budu ráda
18. únor 2010 v 18:07  • Odpověz
berryl - my jí máme, podobnou. Kluk jí měl v pokojíku cca 2 roky.
18. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
blecha: Jo, přesně jak píše sar - objednáš to přes net a pak si to deš do toho obchodu vyzvednout.. No, jak u blbých...No, tak to je v pytli! Já ten další týden jedu do Šternberka :frowning2: Tak asi beze mě.. nebo - já ještě možná popřemýšlím o tom čtvrtku a dám příští týden vědět, jo? Zkusím si to nějak přeorganoizovat :grinning: Když pro mě by bylo ideální pondělí nebo úterý...
18. únor 2010 v 18:15  • Odpověz
holky jaký obchod? já jedu do Prahy v březnu na ten dětský veletrh :grinning:
18. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
18. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.