• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
danuško co měl malý v pokoji?
18. únor 2010 v 18:34  • Odpověz
autor
holky pamatujete si na tyto panenky a vystřihovánky. my doma čokoládu milujem takže jednu chci pro beri určitě vyhrát.

http://www.figaropromo.cz/cz/
18. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Sali v pondělí máme ve 3 pediatra a v úterý v 11 naušničky tak se bojím jaká po tom bude..
18. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Niki já taky.. :slight_smile:))
18. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Tak jsem byla kočárkovat ve městě. Zase mě to stálo peníze :slight_smile: v Rossmanu 2 balíky vlhčených ubrousků + 2 zdarma, v DM nějaké příkrmy....

berryl - tu čističku vzduchu měl v pokojíku. Ted jsem jí dala do obýváku ale zapomínám na ní, už jsem jí chtěla prodat, pořád o tom přemýšlím, kluk už jí nepotřebuje a dole máme velký prostor který to neutáhne. Nevím jestli to nějak pomohlo, ale když jsem to myla tak to pochytalo ten nejjemnější prach.

Holky v DM mají příkrmy od 4.měsíce - špagety se zeleninou, rizoto.....od té firmy jako ty vlh.kapesníky - Baby love. A v kauflandu je na příkrmy a přesnídávky akce.
18. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
sali..díky za pochvalu :wink: Manža před chvílí přiletěl, že máme strašně moc přístupů na stránky, tak jsme řešili ,co se lidi zbláznili a až pak mi došlo ,že jsem to dávala sem - no a když si vezmu, kolik lidí sem kouká a nepíše, tak nám to trhá rekordy :grinning:

nik a saro..mě se ty panenky taky líííííbíííí...hold, to se hnedka pozná, že máme holky :grinning:

nik..jo, paní mi psala, že tu panenku nemají :rolling_eyes: že is mám vybrat něco jiného, ale já noic jiného nechci, tak si ještě prý měsíc počkaám, tak jsme zvědavá, jak to dopadne..a co ty?už sis ji koupila jinde?

dan..mi to říkej, já šla jenom pro noviny a už byly dvě stovky v čudu :grinning: :grinning:

Jdu koukat na telku, tak zatím
18. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Tak malá opět usnula po večeři než jsem jí donesla do postýlky :slight_smile: Jdu taky spát, včera jsem šla v 11 a jak jsem ráno v 5 plašila jestli je v pořádku tak jsem nemohla usnout.
Mějte se, ještě nakouknu až se osprchuju než to vypnu.
18. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
saron: aha ,tak to je v tom případě absolutně skvělé :slight_smile: jééé jaká by po tom měla být? Jak ji utišíš.. tak bude v pohodě a na naušnice si ani nevzpomene ;)

berryl: http://www.azobchod.cz/cgi-bin/model.pl?ok=tn&fw=250&kk=040502&st=cu&km=43405

sali: nevymýšlej jo? :grinning: a zkus si zařídit ten čt :wink: co bys pro nás neudělala no ne? :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face:

endie: myslím si, že budeš zklamaná a škoda peněz :wink:

niki: no samo, že si to pamatuju to se :slight_smile: eště prodává?
18. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
kuki neobjednala, tu moji skoro nikde nemaj a teď byly přednější jiné věci. jestli na ně narazím tak ti dám vědět.

blesko neprodává, je to teď reklamní předmět od Figara za čokošky za 3 obaly vystřihovánka, za 9 panenka. jdu do panenky :slight_smile:
18. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
18. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
dobré ráno
19. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
autor
dobré ránko taktéž :slight_smile:
19. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
Dobré ranko!

Dívám se na Šmouly :grinning: Já jdu taky do Figarových panenek! Pro sebe :sweat_smile:
19. únor 2010 v 08:12  • Odpověz
autor
sali :slight_smile: jsou krásné nebudu vědět kterou vybrat. musím pročíst ty pravidla které čokošky se kupují, a udělám velkej nákup.
19. únor 2010 v 08:29  • Odpověz
dobré ranko

skoro uklizeno ještě vytřít a pověsit prádlo :slight_smile: uvažuju že ho dám na balkon tak nevím, nemrzne co myslíte?

je že bych taky šla do panenky, čokoladu manžel jí jak chleba :grinning:
19. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
No, Filip mi říkal, že mi panenku obstará :grinning: - on čokoládu rád :grinning: Sem jen prohlásila JÉÉÉÉÉ! Panenka!!!, jak byla reklama a on, že se obětuje a sní 9 čokolád :grinning:
19. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
Hezké ráno vyspinkáno :slight_smile:
Spala od 8 do 7, ve 3 jsme jedli. Už se to mění. přes den tak 3 hodky a v noci se to lepší.

nika - prosím tě, at hledám jak hledám, nemůžu se tu dočíst kde je ta soutěž.

endie - taky mám skoro hotovo.

Potřebuju do kauflandu a jsem tak líná se oblíkat. Co sebe, ale Elišku :unamused:
19. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
dan: taky potřebuju do kaufu a taky se mi nechce :grinning:

mě malá spala už od 18 pak o půl 12 jídlo a v půl 5 a vstávala 7:30, a předevčírem usla v 19 jídlo v 1 pak v 5 a vstávala v 8
19. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
mi se ta stránka figara nechce načíst :(

já jsem malému posunula postupně režim a už neusíná večer kolem 22h, ale do 20.15h spí a ráno se nebudi7.30, ale už v 7h, ale to je super, hlavně, že večer jsme to posunuli
19. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
dan na té stránce, jsou nahore záložky, : Novinky, Spotřebitelské soutěže - tam to je.
19. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
endie nedávat to prádlo ven, bude to smrdět smogem. to fakt ne, já na bakoně suším hardy jak utírám zarosená skla a je to hnus. fuj. nic jinho bych tam nedala - ty hadry pak stejně peru.
19. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
dík mě nedošel ten smog že je venku, tak to hodím na radiator a na sušák

mě malá poslední dobou nějak usíná dřív ale je fakt že nejpozději ve 20hod spí jak dřevo :grinning:
19. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
endie - malá večeří u zpráv kolem 7.45 a pak jí zvednu na krknutí a než jí odnesu nahoru tak spí, někdy usne už u flašky. Ale přes den už spí hrozně málo.
19. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
nika - já jsem asi zpomalená, na jaké stránce ? :grinning:
19. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
holky tak tak to u nás vypadá tady jezdím s kočárkem

http://www.virtualtravel.cz/mestska-pamatkova-zona-poruba/hlavni-trida.html

můžete si tam najít i vaše město :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
první fotka mnaži s malou :grinning:

no mě spí strašně hodně furt přes den po každém jídle sí klidně i 3-4 hodinky, někdy jenom půl hodky ale i tak naspí dost
19. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
pěkná fotečka :grinning:
19. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky,ty panenky jsou super,škoda že máme kluka :slight_smile: Nekoukali jste včera večer na zprávy?Říkali tam,že teď řádí rotaviry a zasahují nejvíce malé děti,většinou zvracejí,mají průjem,teplotu.Prý je na to očkování,ale stojí 4000 :astonished: Mě o tom mudr.říkala,ale to je pálka :confounded:

Týnko,jak vám je?
19. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
peti: včera jsme to četla u dr ale očkujese od 15-ti měsíců a uvažuju nad tím
19. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
rotaviry se očkují jen do 12tt my je bohužel nestihli dává se takový gel do pusinky, 4kamarádky byly nedávno v prcky v nemocnici, právě kvůli rotavirům

Petulek mi už je o hodně lépe a malý už méně kašle, sice sípe, ale to chce čas, takže je nám už lépe

co Ty jsi doma? :grinning:
19. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.