• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
ale další rok se můžou naočkovat tuším
19. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
tak se mi vzbudil malý a jak ho vytahuji z postýlky tak se chytnul té prušle a nechtěl se pustit :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
holky to je super odkaz právě jsem se podívala do hornického muzea
http://www.virtualtravel.cz/hornicke-muzeum-okd/dulni-zakladna.html stačí na to kliknout

tu je celý odkaz
http://www.virtualtravel.cz/virtualni-ceska-republika.html
19. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
jo já jsme blbá to bylo očkování 4 jednou ranou to je od 15-ti měsiců (zarděnky, neštovice, přuišnice, spála)
19. únor 2010 v 09:11  • Odpověz
endie - ve zprávách říkali co nejdříve po narození.
19. únor 2010 v 09:14  • Odpověz
da: myslíš ten rotavir? nebo to 4 jednou rano? tak sakra jsem uplně mimo :grinning: co jsem to pak četla :rolling_eyes: :grinning:
19. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Se toho bojím,to může chytit prakticky kdekoliv že? :confounded:

Tak to je dobře,že už je vám oboum líp.To si dovedu představit, mě totiž včera Vojta v postýlce chytil tyčku a jakoby s ní chtěl lomcovat a vtekal se,že to nejde :grinning: Chtěl asi s té postýlky utéct.

Endie pěkná fotka s tatínkem.

Jsem v Ostravě,ale včera chybělo máááááálo maličko,věci už jsem měla z poloviny sbalené.
19. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
endie - o těch rotavirech to říkali.
19. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
aha díky už jsem zase opět v obraze :grinning:
19. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
petulko jsem ráda, že jsi zůstala odchodem by se asi nic nevyřešilo a nebo možná ano těžko říct!!! nemáě to jednoduché, víš že tady se můžeš stavit kdykoliv a vykecat :o)
19. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
Endie :grinning:

Týnko děkuji! :slight_smile: Hledáme řešení,dala jsem Tomovi nůž na krk,buď to nějak vyřešíme,nebo půjdu.No a on se vzdal toho stavění a hledáme ten podnájem.Časem se uvidí.Všechno jsem mu vysvětlila,rozebrala do podrobností a už to pochopil,že to tady opravdu nejde a sám mi řekl,že ho taťka štve čím dál víc a že to musíme vyřešit.Kdyby všude nebyly ty vysoké kauce+provize RK,tak už bydlíme.Ale nejpozději do měsíce bychom se měli odstěhovat.
19. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Petulko to je super, že to pochopil a vyčistil se vzduch, tak to ve vztahu funguje a vy jste na nejlepší cestě aby váš vztah fungoval tak jak má, bez hádek, urážek, výčitek. Máte svoje štěstí světa tak si ho musíte užívat v klidu.
Ty kauce jsou všude, ale vím, že jde domluvit, že tu kauci složíte třeba na 2x.
19. únor 2010 v 09:42  • Odpověz
peti:a proč hledáte přes RK jsou to hajzlíci zbytečně platíte navíc, vím že tady na Dubině prodavají byt lidi ale kolik chtěji to nevím, když si vezmeš avizo tak tam jsou byty a neplatíš zbytečně Rk a nebo počkejte do června, asi se budu stěhovat doPrahy :angry: a byt se bude prodavat a nebo pronajímat ještě se uvidí
19. únor 2010 v 09:44  • Odpověz
už mám douklizeno, mala vzhuru, zachvilku půjdem do obchodu
19. únor 2010 v 09:45  • Odpověz
petule:Tak to je dobře, že ste to vyřešili aTom je s tebou zajedno :wink:

endie:kouzelná fotka..malej se taky s taťkou nejraděj dívají na tv :grinning:
19. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
holky kdyby jste včera viděly výraz Radima tak se počůráte smíchy
přeprala jsem si plesové šaty a dala jsem je sušit a on když přišel domů, tak je viděl celý zblednul a ptal se mě jestli se někam o víkendu chystám :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 09:50  • Odpověz
ber: :grinning: Dokážu si to představit :grinning:
19. únor 2010 v 09:54  • Odpověz
Peti jednou mi mudr řekla, že kvasinky jsou i stresovou záležitostí
19. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
no sranda, my se doma fakt nenudíme :grinning:
19. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
berryl: :grinning:

sal: :grinning: ják kdybych viděla ty moje :grinning:
19. únor 2010 v 09:56  • Odpověz
Ahojte ohlky,
tak já po dloooouhé době kojila až v půl šesté ráno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale v noci jsmek ní stejěn vstávala, protože jsme zotoh byla na nervy, si člověk nevybere...

petul..no super zprávy!to jsem taky ráda, že jste se dohodli a půjdete do bytu, ta stavba by byla fakt na dlouho a to, co píšeš, je třeba řešit co nejdříve. Takže hodně štěstí při hledání - jo a jsou nějaké stránky, myslím že www.bezrealitky.cz nebo tak nějak a to obejdeš trealitku. Ale zase na druhou stranu, pokud ten byt třeba budete kupovat, tak je to přes ni asi jistota, ale ot neumím posoudit

endie..že ti tatínci s těma děckama čumí na telku, všichni stejní :grinning:

o těch rotavirech jsem četla, ale nic více o tom nevím..ale dobré by to bylo
19. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
malá mi lu líže ruku, :grinning: snaží mě kousnout do obličeje lupm a jak se rzčiluje když uhnu :grinning: . jinak malá se naučila pištět takže opět sranda, :grinning:
19. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
endie :grinning:
malý nás zase štípe a vlasy mi rve, do léta jsem plešatááááááááááááááááááá :astonished:
19. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
:grinning: mě je malá ani rvát nemusí padají samy a dost :angry:

jdeme pro plínky zatím pa
19. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
papa
19. únor 2010 v 10:05  • Odpověz
Filípek mi taky škube vlasy :grinning:

No a s těma rotavirama - já nevim... Nejsem zastáncem přílišného očkování :unamused: Jako - chytnout může i chřipku, angínu,...
19. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
jenže ty rotaviry jsou fakt mazec většinou dítě končí v nemocnici na kapácích kvůli dehydrataci, taky nejsem zastáncem očkování, ale toto mě mrzí, že jsme propásli :unamused:
19. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=-gxOJxMqcG4

podotýkám,že zrovna jsem měla v noťasu stránku od kuki :grinning:
19. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
19. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.