• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
holky díky moc za podporu :slight_smile: Jste moje zlatíčka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

Endie děkuji,ale my hledáme jen porubu a jen podnájem nejlépe s možností si ten byt potom koupit.

Kuki díky za stránky,já na to mrknu,už máme dva,mezi kterýma se rozhodujem,v jednom dneska Tom byl a prý super,akorát se tam budou dělat plastová okna,takže bychom se nastěhovali 15.března.Holky vadilo by moc,když by tam potom byl bordel z těch oken,že tam bude prcek?To už budou hotové,jenom tam nebude uklizeno.

No právě,si nedovedu představit,že bych s malým byla v nemocnici a pohled na to,jak takové bobátko leží na kapačkách,tak tam furt brečím.
19. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
Peti to je super video :o)
19. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Peti ten bordel není takový, ten prach jsme měli ještě několik měsíců a pořád jsme ho uklízeli, asi bych to neřešila a hlavně pokoj kde bude malý spát a nejčastěji bych pořádně vymyla a pak postupně ostatní, jsou rodiny kterým okna dělají a taky mají malé děti a nemají kam jinam třeba jít, v tom největším bordelu nebude a pak už bude jen takový jemný vlezlý prach a nebo pak buď prostě u vašich než se to pořádně uklidí
19. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Kuki moc hezké máte ty webovky :slight_smile: A byla jsi moc krásná nevěsta :slight_smile: Jo a říkala jsem si super hudba a v půlce jsem pochopila,proč zrovna tahle písnička,když jsem si zpívala ten refrén :grinning:
19. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
tak máme naušničky, bylo to v pohodě, jen pár slziček z uleknutí, trochu sebou pak cukala. no durhou dírku na má krapek níže, uvidíme jak ji budou růst ouška.

jinak mi zase nejede auto, fakt na palici. vezla mne tam kamarádka taxikem :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
peťul: prostě kuki s malou jsou k sežrání :grinning:

nika: tak to máte za sebou!!

berryl: Ten váš malej je nepřekonatelnej optimista! :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
autor
nakonec máme bílé poměnky :slight_smile: tečky měla Dr jen červené a to jsem usoudily že k malé nejde :slight_smile: budu se snažit to vyfotit.

nic jdu uklízet odpolko mám návštěvu, kamarádku s malým a jedu bezdětnou. druhá kamarádka s malou to odvolala celou noc ji malá zvracela a má průjem - snad ne rotaviry.

já se na rotaviry informovala v 11 týdnech amlé ale dle naší Dr pozdě, očkuje první dávku v 6 týdnech.
19. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
Sali tys na to kápla! :grinning:

Niki super,těšíme se na fotečky! :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
petul jsem ráda že se to u Vás řeší.
z oken je binec, ale jde to přežít, jak píše Týnka, pořádně vygruntuješ pokoj kde bude spát malý a půjde to. chce to hodně vytírat, ale zvládnete to.

ty jo chtěla bych zařizovat, prázdnej bejvák :slight_smile:
19. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
niki kráááááásnééééééééééééééééé :grinning:
19. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
Niki my hledáme byt jedině zařízený,na zařizování by už nebyly peníze :slight_smile:
19. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
Jéééé Niki moc krásné! :dizzy_face: A gratulace k přesně 4.měsícům :wink:
19. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
jo petul ale prostě i tak je to nové a doplňky a prostě si ho uděláš něják svůj.

je děkujem my jsem ani nepřáli Vojtovi, něják se to zazdilo
19. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Niki v poho :grinning: Přesně tak,taky si tam dokoupím kravinky a tak :slight_smile:

Na chvíli zmizím,budem papat a pak vytřu a něco uvařím.papa zatím
19. únor 2010 v 11:27  • Odpověz
Petul co vaříš?
19. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
no holky co vaříte, já včera stihal jen polívku, koupila jsem uzená žebra, uděla jsem uzenou s masem z žeber, dochutila, dala zeleninu (mrkev, brambor, česnek) a zavařila lámankou z pohanky. a jak šmakuje.

dneska chci uvařit a taky nevím co. ach jo.
19. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
mě to vaření a vymýšlení už fakt nebaví
19. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
já dělám bramb. salát a řízky, manža si poručil :grinning:

chci dát malé banán klasický, mám ho ohřát? :sweat_smile:

niki: krásné, a bez krve , malá má furt krev :angry: nechce si to nechat utřít bab malá :grinning:
19. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
vaření mi nevadí ale to vymýšlení, to je děs.

hele vem si kuchařku někde ji otevři a to uvař.

Týnko super odkaz na ty webovky s prohlídkami měst. paráda, kooukněta na naše krásné náměstí, ale už je krásnější je opravené.
19. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ende
Aspoň první měsíce podáváme všechny nové potraviny včetně ovoce a zeleniny tepelně upravené (týká se to i jablek, hrušek, a dokonce i banánu). V syrové formě je podáváme až poté, kdy bezpečně víme, že nepůsobí dítěti žádné obtíže. Tepelnou úpravou se totiž potraviny stávají stravitelnější a u mnohých klesá riziko vyvolání alergické reakce.
19. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
. Z ovoce nejdříve podáváme dušené jablko, dále dušenou hrušku, po 10. měsíci meruňky, borůvky, maliny.
19. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
Poznámka o banánech
Syrový banán pravděpodobně není pro děti úplně vhodnou počáteční potravinou. Zvláště pro ty, které s nemléčným příkrmem začínají, nebo pro velmi citlivé jedince. Může totiž způsobit trávicí obtíže -zvracení, průjem nebo vyrážku v místě, kde se lžička se škrábaným syrovým banánem dotkla tváře dítěte. Příčinou nebývají banány jako takové, ale skutečnost, že se sklízejí nezralé. Mohou proto u citlivých dětí vyvolat v zásadě reakci jako každé jiné nezralé ovoce. Nejmenší děti mnohem lépe snášejí banán tepelně upravený, dušený nebo ve formě kompotu, větší děti si mohou pochutnat na čerstvém banánu, který má dozrálou žlutou slupku, příp. s pevnými tmavými skvrnkami. Tepelná úprava banánu není u nás zcela běžná, ale je to postup mnohokrát úspěšně vyzkoušený. Získali jsme ho od přítelkyně z Kolumbie, která má s přípravou banánů výrazně větší zkušenosti než my -však tam také banány rostou jako u nás jablka. U dětí do asi 9.-10. měsíce je na místě určitá ostražitost vůči syrovému žlutému banánu. '"
19. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
jo jinak jsem tu včera měla mamku, a dělá mi další přesnídávky tentokrát jablko-hruška :slight_smile: ta Berinka se bude mít.

zítra pokud si to manžel zařídí pojedme na celodenní výlet na hory. se těším, vzhledem k tomu počasí tam bude lepší vzduch a snad i krásně. kéž by to vyšlo.
19. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
berryl super info, odkud to máš?

je fakt že já třeba flambovaný banán mám ráda, i sušené (ne babanové chipsy ty jsou smažené) sušený je takový hnědý a ne uplně tvrdý.

já jsem tak jak píší nejdříve pro ovoce které roste u nás, jablíkča, banány,.... a pak až banány.
19. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
jééééééé tak ty hory budete mít super
19. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
autor
Berryl snad to vyjde, jela bych sama ale nemám jak, to moje auto mne sere,

tím i Endie v pondělí asi nedorazím, netrofnu si, něco mi v autě vybíjí baterku a nerada bych někde zůstala viset. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: hold bude muset auto do servisu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
endie takže tan banám prostě povař a dej jí ho a pak napiš jo, můžeš ho povařit a přidat i do kaše
19. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
aha, díky :slight_smile:

niki nevadí, je mi to sice líto ale neva tak přijedeš přístě no :grinning:
19. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
niki z netu jsem expert přes příkrmy, pořád to studuji ptám se známých a tak no :grinning:
19. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.