• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
endie třeba se to ještě změní, ale třeba koncem týdne by to taky šlo :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
autor
berryl já vím jen o pár odkazech - kojeni.net a promaminky, ale další ne, kdyby se ti chtělo tak mi do ip můžeš poslat kde čerpáš info :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
ok máš to v IP
19. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
ó zlatá berryl děkujeme :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
holky Berenička dneska už krouží druhé kolo na hrací dece. je k sežrání, hlava uprostřed a nohy a tělo se otáří jako hodinové ručky, je šílená.
19. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
19. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
petul...tyjo, super video, já říkala, že po ní Vojtík pokukuje, ale že ho až tak poblázní... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A s tím bytem super, jste se do toho pořádně vetli, jak tak koukám - ale je mi to jasné, kuj železo, dokud je žhavé, takže rychle, ať se tom zase nenechá uchlácholit..

berryl..no úplná příkrmová expertka :slight_smile:tak to já nevím vůbec nic ,takže až k tomu u nás dojde, tak se budu furt ptát a ty mi budeš furt odpovídat - chceš? :grinning: :grinning:

nik..jeeee,hory, to máte super!Taky bych hnedka jela, budemem uset s manžou něco vykutit..a berete kočár nebo vezmete Berču do šátku?

Holky, venku je 8stupňů!!Jsem z t toho vedra, co máme doma, celá nesvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chtěla jsme dát Ellu spát ven, protože jsme si říkala, že doma budu větrat hodiny, než ta teplota klesne, ale když jsem oteřela, tak je tam zase vzduch co by se dal krájet, tak nakonec vyhrálo jenom okno - ale vytáhla jsme jí fusak a přikryla ji jenom tenkou dekou, at se nespotí. A úplně jsme koukala, jak je ten kočárek bez fusaku široký :astonished:
19. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
jasně klidně přijed kdy budeš chtít :grinning:

holky já se na to vyprdnu já snad sváma nezakočerkuju fakt :angry:

http://www.rossmann.cz/letaky/stranka-letaku/?page=537
19. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
kuki, určitě ne kočárek, vzhledem k tomu že chalupu máme cca 5 km od vesnice na kopci a jedinný přísput je vyšlapaná cestička ve sněhu. jen si musíme losnout kdo ji ponese. ono se to docela pronese do toho kopce. :slight_smile:

snad to vyjde. mám uklizeno, malá spí, já si tu počtu a čekám an tu návštěvu :slight_smile:
19. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Týnko ted už ti to asi nepomůže,ale jinak jsem vařila těstoviny,kuřecí maso a zeleninovou omáčku,ale ona je ze sáčku,jen jsem jí trochu vylepšila a naddělala,bylo jí málo.

Niki jé hory,to bude super!A taky si to už zasloužíte. :slight_smile:

Jako já jsem naštvaná,teplá voda neměla téct do 13 a je 15 a neteče a netopí se :angry: A já mám v dřezu horu špinavého nádobí a nevytřeno :angry:
19. únor 2010 ve 14:54  • Odpověz
nám dneska vaří MC donald, teď volal Ráďa, že když je ten pátek tak si dáme do nosu :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 15:10  • Odpověz
autor
hm já uvařeno nemám nevím co, a ani se mi nechce. asi večer objednáme pizzu.
19. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
s tou teplou vodou to je napr jedině nahřívat,. nezávidím ti to,,
19. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
Tak Petr přijel z práce a šli jsme všichni zalehnout. Tolik jsem se těšila jak si chrupnem. Petr usnul hned, ta můra půl hodiny hulákala a přidávala až jsem jí hodila do kočáru a než jsem se obula, byla tuhá. Petr se ted vzbudil a prý - to jsme si pěkně dáchli, co? Říkám - já ne, já byla s kočárem. :slight_smile: Musela jsem jí dát spát do chodby, protože soused zatopil a udusil by jí, já nevím co tam pálí. Je smrad v celé vesnici.
19. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
holky..tak zimní semestr ukončen jupíííí
jdu vás dočíst
19. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
sar paráda!!!
dan to mi je líto

)holky v kauflandu jsou akcen na sunarek příkrmy i přesnídávky, je tam akce i na plenky
19. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
Berry díky moc,
Peti super, že budete už sami..
jo jinak já v noci kojila 2x ale normálně jsem musla dát obě prsa..přitom přes den obě nechce.. tak nevím zda ji nestačí nebo je líná tahat..
19. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
dan..to je jak u nás, někteří topí asi hovnama neob já nevím :zipper_mouth: :rolling_eyes:

saro..gratuluju!no vidíš, tak jsi to zvládla, jsi šikula!a já kojím ze dvou už skoro pořád, akorát v noci z jednoho, to ji stačí. A přes den se furt kroutí a zjistila jsme ,že je to tm, že trvá déle a déle,n ež se to mlíko spustí a teče pomalu, tak z toho má nervy..no a já taky,že..
19. únor 2010 v 17:43  • Odpověz
Kuki já si řekla že uvidíme jak to půjde pokud ne..dám holt nutroš.. jinak ted chtěla právě poprvé obě prsa..tak nevím..zda to byla vyjimka nebo ne..
19. únor 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
saronko gratulujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí k semestru, jsi šikula.

:grinning: my měli návštěvu kamarádku s o rok starším klučíkem byl zlatý jak se hrnul k malé a chtěl ji do náruče :slight_smile:
19. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Tak brouzdám na MMB a scháním nějaké letní šaty nebo sukni a říkám Petrovi - na tučňáky nedělaj a on na mě - kup si tu zavinovací a jak budeš hubnout, tak jí budeš jen utahovat. No co mu na to říct.
19. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning: :grinning: dandulko opravdu rada nad zlato ale zase ti chce ušetřit penízky nebudeš muset brzo obměňovat šatník. k tomu není co dodat. ti chapi, to jejich racionální myšlení
19. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Dan, ale je chytrej co? Ti chlapi jsou se vším hned hotový
19. únor 2010 v 18:04  • Odpověz
brouzdám na mmb měli by mi zakázat přístup to zase bude peněz :unamused:
19. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
berryl ani mi nemluv, chci koupit jen látky na povlečení pro malou. hadry teď mám stopstav. :slight_smile:

my dneska nekoupeme kvůli naušničkám :slight_smile: tak si tu hraje, půjdu ji jen otřít a bude.
19. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Tak,my už spíme :slight_smile: Malej dneska zalehl nějak brzo, tak sem zvědavá, jaká bude noc...

saronka: No tak supoer!! Gratuluju!! Já dneska vyplnila a zaplatila přihlášku na VŠ.. 18.6. sou přijímačky, tak sem na sebe zvědavá...
19. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
sal tak to budu držet palec
malý je vykoupaný a do pů hodiny by měl jít spát, ale zase nejí :unamused:
19. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
Malá se vzbudila v půl 7 a má rýmu jak trám. Chrčí a zvedá jí to žaludek. Volala jsem na pohotovost jestli jí můžu nakapat Pamycon nebo jen vytřít a můžu kápnout. Už je vykoupaná a v postýlce, to bude noc. Podložila jsem matraci, mám flašku s pitím a budu jí hlídat. :frowning2: Zatím nekašle, jen když se jí utrhne hlen. Kluk mi volal a má to samé. Naštěstí má kapky sebou a kepe si sám. Zítra ho bývalej přiveze. Ach jo, ty děti.

sar - gratuluju.

berryl - mě nechtěla snídat. Včera za celý den vypila jen 450 mlíka a dnes 540 což podle tabulek nestačí, ale kvůli rýmě jí cpu pořád pití.
19. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
dan mudr říkala, že to nevadí malý vypil 250ml za den, že když jsou nemocní tak nejí a hubnou, hlavně zalívat čajem což se nám daří a byla i kaše ta chutná :o)
dneska měl pár lžiček přesnídávky - moc mu chutnala

danuško to mi je líto ta rýma je fakt opruz
19. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
http://www.medias.cz/kozeluhova/index.php?menu=ryma

berryl - každý říká něco jiného, tady doporučují ze začátku vařit a pak použít skleničky - http://www.medias.cz/kozeluhova/index.php?menu=prikrm#prvni
19. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.