• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
no jo každý článek jiný názor :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
19. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
dan..to je sranda s tou sukní :grinning: :grinning: ale nijak mě to nepřekvapilo, spíše utvrdil ov chlapském myšlení :grinning: a chudák malá, to ji to pěkně rychle skolilo, tak snad kapky pomůžou a budete mít noc v pohodě

Já už na mmb kvůli nakupování nechodím, máme hader na tři prdele, už budu dokupovat jenom, když bude chybět - ale jak se znám, tak mi předsevzetí vydrží do další mateřské :grinning: :grinning:

nik...zapomněla jsme pochválit náušničky!!!!!!Berince to mooooooooooooooooooooooooooc sluší, ty pomněnky jsou nádherné, fakt, jdou vidět více než ty pecky, co má ellča.

A holky, už máte některá ty trvalé náušnice koupěné?já furt ne....
19. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
kuki - já jo, malá je dostala od Petrovo rodičů. V příští poradně se zeptám kdy je můžem dát.

Jdu si lehnout, jsem daleko od ložnice tak at jí slyším, možná si vezmu do postele notas.
19. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
autor
ach jo dan, chdák malá. my ještě nespíme ale nemám dneska trpělivot ji pořád nadnávat dudlíka tak tam haleká na hračky ale nepláče.

jiank kuki my máme od našich, ale budou nové už jsou ve výrobě, z bílého zlata motýlci s modrým kamínkem, kamarád zlatník na nich maká - to víte alespoň v tomto si můžu vybírat.
19. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Niky Berenička je kočka..krásné naušničky..
holky já furt řeším to plavání kam chodit..zjistila jsem že u nás v Kyjích je plavčo ale jedna mamina z koníka mi napsala jediné pozitivum je cena a ostatní hrůza.. Koukala jsem že mám kousek klánovice ale jsou stejně drahé jako hotel bosco kde známe tu instruktorku z vaničkování tudíž vím jak s dětma pracuje ale vychází to 390kč za lekcí a nebo jsem objevila toto ale to není v klasickém bazénu ale ve víhřivce ale zase jen v malé skupině lidí http://www.dkvodnicek.cz/index.php?p=pravnicka&site=default
19. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
sar. gratuluji

dan: ten tvůj chlap je chytrej :grinning: :grinning:

kuki: my už máme naušničky nastálo, zlaté s růžovým kamínkem, jsou ještě pomě :grinning: vyčistěné a nikdo mi nechce veřit že jsou 23 let staré, sentimentalita :grinning: tatík strašně chtěl aby je malá měla
19. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
sali: no to bude oběť :grinning: :grinning: :grinning:

berryl: no a ten zvlhčovač má displej a řekne ti jaká je v okolí vlhkost, můžeš si tam i nastavit do jaké vlhkosti se to má zvlhčit a pak se to vypne, nebo když dojde voda se to vypne. A má to i ionizátor. A na teplou a studenou páru. Prostě paráda. Koukala si se?
Malý teda vypadá dost zdravě :grinning: je to takový fajný pohodář... nooo kdybys hledala nevěstu, tak se hlásíme :grinning:
ohřívat banán? :astonished: no to teda musí být žužo :grinning: :grinning: :grinning:

co to je s těma rotavirama??? :astonished: nějak to nestíhám pročítat..

niki: jééé to jsou ale kráááásné naušničky :slight_smile:

saron: gratuluji k ukončenému semestru.. jsi šikulka !!!

holky, dneska jsem byla na navstevě u kamarádky, která má holčičku o 3týdny mladší.. prvně se holky ignorovaly a pak i bojovaly o světlušku, byla to paráda sledovat :slight_smile:
a my už spíme :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
my už taky spíme
bleško koukala jsem a ještě na to mrkneme o víkendu s Ráďou
19. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
my už taky hajáme a maminka ma nové vlásky :grinning:
19. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3823663&vReferer=

berryl: no jasně :wink: já jsem toho docela dost prošla, dost jsem se tomu věnovala než jsem nějaký pořídila a fakt maximální spokojenost.

endie: nepovídej, jaké? vyfot a pošli ;)
19. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
vyhrála jsem bundu normálně jsem se do ní zamilovala
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4906533
19. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
endie fotku sem honem.

my už taky spíme.
19. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
už jsem v pyžamu, hodím zítr :grinning:

berryl ta je pěkná
19. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
že? jupííííííí
endie však pyžamo nefoť jen hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
berryl: jééé ta je krásná... no já už raději na mma nelezu! :grinning: no krom dneška hihi no..
furt přihazuju jak blbá.. a nejde přestat :grinning:

endie: zítra už to nebude ono :wink: šup sem s ní
19. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
autor
beryl parádní barevná kombinace :slight_smile: ta bundička to schvaluji.
19. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
doufám že mi bude normálně mám 38 ale teď mi po porodu narostly ramena tak raději větší, no když tak ji prodám :grinning:
19. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
autor
endie tak honem, do rána daleko :slight_smile:
19. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
berryl..hezkááááá :dizzy_face: a barvy super, souhlasím s nik

blech..pěkěn se o ni holky rvou :grinning: :grinning:

endie..a jak jsi k nim tak na večer přišla? :grinning:
19. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
jj pěkný boj, holky jsou od narození bojovnice no.
19. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
holky zítra bude lepší, ráno jdu na kosmetiku a budu i skultruněná bez brežneva nad očima :grinning: a navíc mám to tak stužené že to budu pak rozčesávat rok :grinning: ale musím vypadat když jdu zítra pryč :grinning:
19. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
berryl: jééé a já myslela, že je pro malého :grinning: :grinning: :grinning:

kuki: no malá byla docela měkká jakokdyby ji to půjčila.. zkusím dát video..

endie: prosím tě.. my pro takové oči máme pochopení :grinning: nenech se přemlouvat kurňa :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
endie a kam zítra jdeš? mi něco uniklo
holky co ten náš sraz měsíčky se zase blíží tak nějak v mezi čase :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
berryl: co tam jako budete na srazu dělat když nesmíš mít měsíčky??? :grinning: :grinning: :grinning: no prosím tebe :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
autor
na sraz ze školy že? já jdu za měsíc.
19. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
hej ty opico jedna jsem to blbě napsala, ale kdo ví :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
berryl až nebudete nemocní tak klidně, :slight_smile: a já budu pojízdnááááá.
19. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
berryl: jj hihi si mě pobavila
19. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Nika - zapomněla jsem pochváli naušničky.

Tak malá byla poprvé vzhůru, nemůže dýchat chudinka a přitom nos má prázdný. Dala sem jí polštář, na zvednuté matraci se vrtí a sjíždí dolů. Nakapala jsem libenar a usíná, odsát nic nejde ale je plná. Budu mít krásnou noční.

endie - taky musím ostříhat, jak mi vlsy hrozně padají tak vypadám jak fetna, potřebuju to zkrátit aby se to načechralo.

berryl - pěkná bunda, hodila by se mi ke kočáru :wink:
19. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
holky to zase budou povodně co? ale nevadí hlavně ať už sleze ten protivný sníh
19. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.