• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
dan: no a já někdy vydržela s odsáváním a ono se to odsaje až po chvilce až se vytvoří podtlak.. teda jestli máš odsávačku na vysavač. Držím palečky at je brzo dobrá, bobek malinký.

no já jsem si koupila barvu, jen nevim kdy si ji dám
19. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
:slight_smile:

jojo sraz :grinning:
autor
taky potřebuju ostříhat ale nemám kdy :frowning2: ach jo. a o barvě ani nemluvím :slight_smile:

dan bobek malý, :fearful:
bobek malej, že ty děti jsou vubec nemocní fakt :angry: mohlo by se jím to vyhýbat
19. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
endie ty jo ty jsi kočka moc ti to slušíííí safra já chci taky zpět svoje dlouhé vlásky, ale nechce sem i čeket. ach jo. tak půjdu nakrátko a bvasta.
19. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
fajné video bleško, světluška je populární i u nás, malý ji miluje

endie sluší moc
19. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
:grinning: jeeeeeeeeeee děkuji holky, jste mi zvedly náladu :grinning:
19. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
bleško skvělé video :slight_smile: a polemizování nad Vosou a Světluškou a nebo housenkou je super.
19. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
já nechávám zase narůst, pokud mi to teda Ríša všechno nevytrhá :unamused:
19. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
i unás světluška vede, teda pak ještě žirafka ale ta není lamaze :slight_smile:
video super :grinning:
endie: aha já nevěděla na co to už bylo :grinning: už abych šla do hajan... no pěkné :slight_smile:

berryl: no to se povedlo.. no malá si s ní fajně hrála jen když byla pověšena, takto si s ní hrála prvně,asi to odkoukala od své kamarádky :grinning: a já ji začala říkat vosa.. je to kratší :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
sakriš, teď ste u mě probudily závistivy sklony: Chci tu bundu i ty vlasy!!!! :grinning: :sweat_smile: Obojí je super :grinning:

endie: Malá, jak je tamnabalená, má krásny kukadla :wink:
u nás vede pejsek, sem jiho zapoměl k našim vzít a ona pak chtěla Garu drtit uši :grinning:
autor
berryl já bych nechala taky, rychel mi to roste ale vlasů po pás už se asi nedočkám, po tom co jsem vyzkokušela délku 3-5 cm tak vím že je to s krátkýma pohoda.
sali: nechceš toho příliš? :grinning: :grinning: :grinning: jinak čusík..

sali, saron: tak co s tím příštím týdnem, jak jste to vymyslely?
19. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
sal když mi nebude je Tvoje, ale myslím že by ti byla taky velká si suchar
jojo ona je vždycky nablená jak sněhulák bobek :slight_smile: se bojím že jí bude zima a pak je chudák spocená :unamused:
blecha: video mě totál dostalo!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
niki: jojo :grinning: :grinning: :grinning: no prvně jsem přišla s housenkou :grinning: dneska to byla vosa :grinning: :grinning: :grinning: kamaradka musí být ze mě hotová :grinning:

tu to dneska teda jede :grinning:
sali. jako čím? :sweat_smile:
tu bundu co jsem vyhrála vozí ta paní z anglie určitě by se s ní dalo domluvit :slight_smile:
19. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
no dobře překecali jste mě když vám suchaři bunda nebude tak si jí vezmu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
mne by se líbila ale mi by byla malá :slight_smile:
19. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
berryl: Mylíš?? třeba ne... Ale tobě bude a ty s v ní vyfotíš s Ríšou a já puknu závistí :grinning: :grinning: :grinning: Pak endie ještě s vlasama a je hotovo :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jééé - a to sem si původně chtěla číst! Teď se tady směju jak pominutá :grinning:

Já si furt nechávám narůst dlouhy vlasy, pak se jednou podívám do zrcadla a zase si je ostříhám a pak se mi to moje mikádo nelíbí a chcu zas dlouhy a tak pořád dokola.. Zrovna teď mám období, kdy mi rostou :sweat_smile:
19. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
niki: aj mě určo.. hihi
19. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
musím vymyslet jak malé fotnout ty uši :angry: ona jak vidí foták tak herečka největší :grinning: a furt do něho kouká a otáčí hlavu
19. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
blecha: těma prupovídkama nejvíc! :grinning:

No, na bundu dáme pořadník, jo? A první sem JÁ!!! :dizzy_face: A třeba mi bude :wink:
19. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.