• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
bleš :slight_smile: ko já myslím že jo, záleží sice kam, ale mi příjde jedno jestli jsi doma nebo někde na dobré chatě. a pokud nebudou šílené mrazy tak ji to určitě pomůže a užijete si to.

my chceme jet někdy v březnu na Slovensko do Tater a termálů. snad nám to vyjde. máme tam otestované skvělé ubytování. když ne v březnu tak v květnu nebo červnu 100%

Beruška ještě spí, nevím co ji je, ze spaní sem tam zapláče, zamrčí a spí dál, má to takové přerušované.

jinak včera jsem šla do toho kauflandu, no procházka pěkná s nákupem a pokecem s jednu známou jem byla doma za 1,5 hodiny. malá krásně celou dobu chrupala.

:slight_smile: jiank pěkný den, nevím jak dneska budu s malou stíhat a chci trochu uklidit, je tu jak po výbuchu a pak taky jít s ní spát. to jsem zvědavá jak se mi to vše povede.

bleško kojíš krásně, prostě si to udělej tak jak to bude vhodné i pro tebe aby jsi nebyla na nervy, to je nejdůležitější, budeš v pohodě a bude i malá.
18. lis 2009 v 08:30  • Odpověz
niki: jéé tak to je blbé jak se nevyspíš... no snad ji to brzo přejde.. snad si to nepřevrátila... tak ji přes den raději buď.. to bych byla dnes jak Gregor :sweat_smile: no tak to běž zalomit hned jak to půjde.

jinak já dokojila v 6h a malá ještě spí... to asi jak se mi za celou noc krásně nalily prsa, tak jsem ji superně i nakojila :grinning: a ted chrní.. to je parádička.. jinak jsem kojila co 2hod, takže 3hod je fakt luxus.. si to užívám jupíííí... jsem se krásně a vklídku nasnídala.. a už mi i z prsů teče.. to fakt neznám.

holky, dneska jdem na kyčle, tak držte pěstičky.
18. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
dobré ranko
nové fotky :grinning:
18. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
autor
bleško tak to je usper. já to tak taky mívám, v noci prsa nalité až bolí, ale i přes den, jak kdy, ale malé zatím stačí.
je kyčle my jdeme až v 6 týdnech tak to snad bude ok.
18. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
jo a zapoměla jsem dodat že kojíme :grinning: sice to není aby se najedla ale aspon trošku sice někdy to je boj nechce se přisát tak odstříkávám aspon ručně :grinning:
18. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojte! Tak já už taky v novém tématu :grinning: Ale bylo takovy smutny to stary téma opouštět :cry: No, bylo ale na čase (možná už i po :sweat_smile: )

kuki: Já se taky k doktorovi těšim :grinning: Taky jak píšeš, sem si tam zvykla chodit a taky se těším, jak mu řeknu o porodu -prej že budu přenášet a budu císařem! Kulový s přehazovačkou :dizzy_face:

Teda, až doteď sem se na ten sex těšila a jak to tady čtu, tak snad bych raděj znova rodila! Ale asi si ještě počkám -pořád krvácím jak o život :frowning2: A řeknu vám - už mě to neba :angry:

blecha: V Kauflandu u Hůrky ty plínky Happy mají! A s tím kojením se nenervuj! Já třeba mám mlíka dost (si myslim) - kojim jak o život a stejně chce malej ještě nutilon! No, neřešim to. A kdyby to nelezlo do peněz, tak se na to kojení asi vykašlu, protože jak píše Peťul - mně to příjde takovy divny (pořád)... Pro mě je prostě pohodlnější dokrmovat. Sem si vždycky myslela, jak budu kojit až do půl roku a teď budu ráda, když to vydržím do vánoc :sweat_smile: No, hlavní je se nestrhata být v pohodě! Dokrmuj flaškou!!!Ať si taky odpočineš..
18. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Ahoj, endie! Tak gratuluju ke kojení! :wink: Jupííí :grinning:
18. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
endie paráda, na to že před tím uplně vypadalo že nebudeš kojit a jak to jde, každá kapka je dobrá ber to tak.

jo pro všechny někde jsem četla článek - samo nevím kde, neuložila jsem si ho, že mm je sice to nej pro dítě, ale když se matka nestravuje jak má - což trochu nejde protože hodně věcí musí člověk omezit tak nemá správné složení vitamínů v mléce a ty umělé jsou vlastně vyvážené. každé má pro i proti.

sali co ty víš třeba budeš kojit do půl roku nikdy nevíš.

holky venku je krásně, po dalším kojení vyrážím s kočárkem. takový podzim jsem si ani nepředstavovaly co. takové teploty.

snad to ještě chvíli vydrží, fusak mi příjde příští týden.
18. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
autor
já se k Dr těším že pokecám jinak moc ne, hlavně na sestřičku, ta je superní, proberem to tak i zpět. :slight_smile:

teď už vymýšlím jak to stihnu vše udělat. musím i k zubaři, ostříhat se, na gyndu,a taky ty kyčle, no uvidíme od termínů Dr. malé pak až já.

asi si nabarvím hlavu ať je změna. když už to mám dlouhé :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
taky bych se potřebovala ostříhat a nabarvit...a s tím kojením - nevim...pořád mě to nějak nechytlo :sweat_smile:
18. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
sali, přiznávám mne jo, a beru to jako nejlevnější variantu a nejsnadnější :slight_smile: minimálně do půl roku kojit chci pak podle malé. uvidíme za pár dní jdeme do poradny tak pak písnu, snad malá přibývá jak má, nemám to kde zkontrolovat. to je děs, toto mne docela stresuje, ale naštěstí máme suprní Dr. a když je vše ostatní ok tak je to pohoda.
18. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
ahoj holky, tak Ríša už hodinu a čtvrt kouká na polštář a usmívá se na něj, no sranda :grinning:

Endie ahoj, krásné fotečky, to kojení je super gratuluji a co manžel jak to zvládáš? co sestra už nežárlí?

já jsem holky krvácela jen 12dní a od té doby mám klid

sal ten sex je krásnej, jen trochu au au já už se třeba těším na další a další

holky tak prasečí chřipka prej začíná bolením v krku a rýmou :frowning2: tak nevím nevím
18. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Tak to my jdeme do poradny dnes na 12:15 a sem teda zvědavá kolik vážíme! (taky nemám kde vážit..)
18. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
berryl, neboj!Kde bys ju chytla?!To seš jen nachlazená.. A i kdyby to byla chřipka, tak seš mladá a zdravá a proběhne u tebe jako ta normální... :grinning:
18. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
berryl nestraš prosím tě :slight_smile: kde bys k ní přišla.

s tím krvácením já si taky myslela že budu mít brzo klid, hned 2 týden uplně slaboulinké špinění, pak jsem se ale rozkojila a rozjelo se to více - vlivem hormonů.
zatím špiním :slight_smile:

endie až budeš na Dubině budeš ok uvidíš. my jsem doma taky pořád samy, manžel sice jezdí domů na noc ale přijede nají se, a usne během pěti minut u telky. a ráno zase frčí. je šíleně utahaný až mám o něj strach, najezdí i 300 km denně a s tou unavou to nejde dokupy.

v pátek nebo sobotu chci do Valašského meziříčí na Krajkářský jarmark, tak nevím jeslti pojedeme s Berunkou samy nebo s i tátou, jestli nebude v práci.
18. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
no já newvím mám příznaky angíny, ale tak to prej začíná
no mám strach o malého
v Ostravě už jeden umřel
18. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
sali my jdeme v uterý na 14.00 pokaždé jinej čas. to zase bude boj to naplánovat aby byla malá najezená a klidná jinak je jak tur. ale trénujeme. po probuzení se snažím ji alespoň an 10 minut zabavit hračkama a povídáním, dokud nekřičí.

po kojení vydrží jen tak 20 minut sama v postýlce ale pak řev, nechce sama usnout.
18. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahoj holky, u nás je krásně.
Včerejší oslavu malá byla hodná, půlku prospala. Dnes jsem volala mudr, chtěla vědět u jakého mlíka jsme zkončili. Napsala nám sab, prý se má dávat 1x denně večer, to prý jsou koliky největší a navíc se nemá dávat častěji. Já jí ho dávám už dávno, ale když mi ho napíše, tak je levnější.

Tak se mi podařilo prodat všech 6 balíků těch blbých plenek, hurá!

Máte pravdu že mlíko leze do peněz, kojte co můžete, nás stojí 250,-kč na 5 dní a to ještě nejí moc :frowning2:
18. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
nika:tyjo 300km denně!Chudák! To musí být teda úplně odrovnanej! Ten můj zas dělá denně od šesti do pěti(+2x týdně posilka a ve čtvrtek fotbal) a soboty tráví na fotbale - v nedělu je pak taky úplně KO... No chlapi - to si asi nevybereš..

Jinak sem se dívala na fotky a ty vaše prďolata už jsou teda pěkně velky! To jen my sme pořád nějací malošci :sweat_smile: Teda - jestli bude Filípek malej po mně... :sweat_smile:
18. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
dan sab se může vícekrát v nemocnici ho dávají před nebo po každém jídle, není návykový
já ho dávám stejně jen večer když to na něj jde jinak ne!!!

dan můžeš poslat prosím ještě ten odkaz na ten čaj co máte?
autor
dandul a u čeho jsem zkončili u nutrilonu? nebo u čeho?

je fajn že jste měli oslavu, sabíka dávám taky, ale ze lžičky ho malý vyplive, opice, tak ji ho kapu přímo do pusinky, když pláče to pak kulí oči co to dostala za dobrotu.
autor
sali tak můj chlap dělá od pěti do pěti každej den někdy i víkendy někdy i na dýl.
jo s tím cestováním, dneska jel někde za Kojetín, to bude více km. on totiž ráno musí vyzvednout dělníky, odjed na stavbu a pak je zase odvést jen to jejich vození je navíc cca 50 km.
18. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
berryl - http://www.docsimon.cz/zbozi/hami-caj-instantni-pro-celkovou-pohodu-200g, no mě právě řekla nedávat často. Možná aby střívka fungovali sami bez pomoci, nevím.

nika - u Nutrilonu HA, kvůli alergiím. Sab dávám ze lžičky, moc jí chutná a krásně špulí pusu a mlaská. :slight_smile:
18. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky..koukám, že tu máme dětičky tak nějak podobně :slight_smile:) tak bych se ráda přidala :slight_smile: a povykládala jak vám to jde..my zatím ještě tu a tam bujujeme :slight_smile:
jinak Blech..my jedeme na vánoce na 2dny do beskyd.. malé budou 2 měsíce tak snad to půjde.. i tak pojedeme z Prahy na vánoce do Opavy, tak snad i tu cestu zvládneme :slight_smile:
jinak k tématu sex.. včera jsme poprvé zkusili a jako dobrý :slight_smile: nebyla jsem nastřižená a mám jen pár stehů kolem moč. trubice ale takhle jsem se nebála před sexem snad ani po prvé :slight_smile:)
18. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
já co vím tak sabíka taky nedávát pořád, bíška si zvyknou. :wink: tak nevím někdo říká tak jinej zase tak.
18. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
autor
saronko vítej k nám jasně. chodila jsi do říjnovek co? tam bylo moc moc maminek a plno.

jak se Sofince vede?
18. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahoj, saronko! :wink:

My zase strávíme štědrý den na D1 - směr Olomouc :sweat_smile:
18. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Niky chodila jsem do Listopadovek..měly jsme termín v listopadu :slight_smile: ale je tam hoodně maminek :slight_smile:)
Sali my jedeme až 26. takže snad dobrý a pojedeme asi vrchem přes HK :slight_smile:
Niki vede se nám dobře..jen dneska jsme od 4 od rána byly vzhůru..bolelo ji bříško.. dávám kapičky.. ted už zabrali, tak mi tu spinká..jinak nemáme moc režim v kojení, nevím jak vy.. my měly každé 2 hodiny..ted se časy prodlužují takže je to v rozmezí 2,5-4 .. v podstatě nikdy nevím v kolik budu kojit.. kojíme jen 10 min, pak mi už usne nebo nechce pít, ale na váze přibírá.. tak nevím zda se to ustálí samo nebo bych to měla nějak já korigovat.. jak to máte vy??
18. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
ahoj saronko

tak Ríša je oblečený a spí u okna, jen nechtěl ležet na postely, tak je v autosedačce, jen jsem ho tam dala, tak ve vteřině usnul

saronko, já jsem se snad sexu takhle bála když to bylo poprvé :o) teď už se nebojím :O))))

jinak holky, malý už kaká úplně sám, jen mu musím zvednout nožičky a důležitá věc,,sundat plenku,, on se prostě do plenky nevykaká!!! chápete to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
18. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
Saronko Sofinka je krásná, celá maminka odkuď jsi?
18. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.