• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
http://www.detskezbozi.com/inshop/jidelni-zidlicky/jane-activa-2008.html
to budeme kupovat Ríšovi k vánocům a bude už i pro druhé dítě složily se babičky
26. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
ahojki vespolek, nestíhám vás, ale ve zkratce, malá docelá řádí, já se snažím co to jde, mám doma digi váhu, telefonoval ajsem s laktační poradkyní, měla tu mamku ta s malou jezdila odpolko 2 hodiny takjsem se prospala.
malá v noci 5 hodin nespala tak si dokážete představit jak jsem rádno vypadala.

jinak pije v průměru tak 50 až 70 ml dle váhy, což není moc ale mohlo to být horší. večer si dala jen 35 tak dostala nutrošek a už spinká. sice nezabrala sama ale v mé náruči ale nechodila jsem jen seděla na sedačce a muchlala ji - u nás teda posun.

máma mi navařila tak to tu něják přežiju a na víkend si domluvím kamardku na ježdění s kočárkem aby si odpočala i přes den.

tak se držte holky zmáknem to, jsem ty nej mámy pod sluncem pro ty naše zlatíčka a nebojte nikdo se o ně nedokáže postarat lépe jak my.

příští týden asi zase emigruji k rodičům, tam budu snad více v pohodě sice musíme na ty kyčle a na převážení ale co autem tu sjem za 20 minut tak asi tak,než být od rána do večera a přes noc pořád sama s malou a ani se málem nenajíst, byt unavená, nene nechám se opečovávat.
26. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
a tyto krabice bych chtěla na hračky pro malého
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80098583
26. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
posílám vám odkaz na zajímavý rozhlasový rozhovor s psycholožkou Jiřinou Prekopovou o výchově dětí:

http://www.rozhlas.cz/podcast/media/_audio/01021443.mp3

Je to na 30 min. Zkuste si to poslechnou třeba při kojení, je o fakt hrozně zajímavé
26. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
berryl - na hračky? to je velikostně na svačinu. Nespletla ses?
Malá je v pohodě, krásně jí a spí, sabík už druhý den jen na noc a přes den jen 2x po 5 minutách plakala a prděla. Je strašně hodná jako při příchodu z porodnice. Jsem štastná. Je osypaná hodně, mažu i na buchtině. Teploty nejsou, už dnes vydržela i na posteli s hrazdičkou tak snad to nezakřiknu. Koukala se mnou na pouta a už spinká jak špalek. Jdu toho využít a jdu chrnět. Papa
26. lis 2009 ve 21:41  • Odpověz
Dan tak jsem se úplně rozesmála :o) jo jo spletla jsem se !!!!!!!!!!!!

mi máme od včerejška prdíky tak malý od 5 do 19h plakal, ale fakt hodně už mi málem praskla hlava, tak jsme ho okoupali dali najíst a nakonec usnul před půl hodinkou :O)
26. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
my tam mělo být ach jo ta čeština
26. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
mi se vubec nechce spát a zítra budu hotová! Tak koukám na dárky k vánocům
26. lis 2009 ve 23:03  • Odpověz
autor
ahojki vespolek, :slight_smile:
tak večer se malá ještě v půl deváté vzbudila tak ji manžel ponuchnal a usla, kojila jsem v 23.40, vypila 90 a usla v jednu ráno, pak ve tři vypila 70 a chtěla ještě tak příkr 35 a spala od půl páté do půl sedmé, ted si dala 80 a usíná mi na ruce. co dobrý ne.
27. lis 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj, naše noc skvělá, budila se v 1 a v 5 hned usne, jen v 5 ráno zase prdíky ale cvičily sme a vyprděla se a v 6 usnula. Krásně bych se vyspala, v 10 jsem zalehla ale Petr přišel spát k nám protože jinak spí v pokojíku aby se vyspal do práce a jak jsme kecali tak jsem se úplně probrala a usnula v 1 po krmení. Jsem k.o. Dneska přijede večer doktorka kouknout na Elu. Zítra má malej narozky tak jsme mu udělali oslavu na bowlingu, hrozně si přeje to zkusit. Budu hlídat 8 dětí :unamused: tak jsem na to zvědavá.
27. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
Včera jsem dostala 1. menstruaci.
27. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
dan skvělé u nás je to uspávání horor, v tu půlnoc mi usla prsa na prsa po doříhnutí ale probrala se jak jsem šly do ložnice, takjsem pak hušala na rukách. ach jo.

takže to mám jako 2 hodiny spánku 2 hodiny vzhůru atd atd. dokole. nic snídám a půjdu ještě zavřít oči na gauč. pak po dalším kojení musím do města zanést výpověď smlouvy na net. ikdyž se tam táhne takové černo že kdo ví jestli nebude pršet.

jsem ráda že je malá ok a pohodová
27. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
autor
dan teď jsem chtěla napsat, už, ale pak mi došlo že vlastně nekojíš. ouvej a v poho?
27. lis 2009 v 08:21  • Odpověz
autor
holky jsem ráda za tu váhu, je šílené zjistit že třeba 70 vytáhne mimi i za 5 minut, enchtěla jsem tomu věřit.... :fearful:
27. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
jinak laktační poradkyně říkala že mám přes den kojit co 2 hodiny, což je za půl hodiny, no budit ji nebudu, uvidíme kdy se probere s mojim štěstím tď jak si půjdu lhnout. :grinning:
27. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
nika - já to měla stejné, po jídle byla i 1,5 hodiny vzhůru, ale už jí zítra bude 8 týdnů tak se to možná rovná. Menstruace děs,, křížový bolesti a na zvracení. Moje kámoška když viděla že kojím i hodinu tak byla v šoku, kojila přesně 7 minut po 3 hodinách tak kolik toho musel malej vytáhnout,, co? Malá pije sice z flašky, ale 90 ml vyžunkne za 3-4 minuty.
27. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
Já si taky nemůžu jít lehnout, jak zalehnu tak se vzbudí. Budu si brát chůvičku a lehnu si do pokojíčku.Je to super věc, dávám jí hodně daleko na zahradu, chůvičku do kočáru a jsem v klidu.
27. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojte, holky!

Tak jak my byli bez bolení bříška, tak už to máme taky :frowning2: - včera v noci se s ním malej 2 hodiny trápil...A já doma nevybavená - tak sme cvičili a najednou salva jak hrom :grinning: a on spokojeně usnul (v deset) a vzbudik se až 4:45.Teď ho mám na klíně a on spokojeně kouká :sunglasses:
Včera u doktora fajn - sme se i nasmáli a říkal, že mě prý zbytečně dlouho trápili - tak ještě, že sem to měla bezbolestny :sweat_smile: Prý příště zas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

berryl: Co to ten tvůj doktor kecá?! Že si toho všiml, ale že to nebylo moc? No k neuvěření... :astonished:

endie: Myslím, že sme na tom všechny stejně - všechny děláme co je v našich silách a to, že děláme co je v našich silách, z nás dělá ty nejlepší maminky na světě právě pro toho našeho prďolu! Víš, jak to je - když ji miluješ, není co řešit :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
sali: jako hlasitě se řehtal nebo jako usmíval? My se ještě hlasitě nesmějem.

jéé ted jde ke mě sestra na návstevu.. dočtu vás pak
27. lis 2009 v 09:14  • Odpověz
ahoj holky my opět ve 2h pak ve 6.15h a teď mi sosa z prsu. Dan 8děti? Juuu! No mě už bolí jako bych to měla taky dostat mudr říkal že do 14ti dní bych to mohla dostat.ale už mu moc nevěřím!sal my včera taky prdikovali.
27. lis 2009 v 09:24  • Odpověz
blecha: No, jen se na mě smál... Na řehtání má ještě čas...I když z fotek to vypadá, že Ríša už se řechtá teď!Filípek teda spíš tak nějak kolem sebe furt kouká a mračí čelo, jakoby přemýšlel..

dan: Chudinka Eliška! Se potřebovala konečně pořádně vyspat, co?
27. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Tak jsme 5 minut prděli, asi 4x krkli a spíme. Zkouším přestat dávat sab a je to lepší, to tělíčko se s tím vyrovnává líp. Sice 5 minut knourá a kroutí se ale za chvilku je to prÿč.
Už se mi rozjela i bolest břicha :frowning2:
berryl - nemyslím si že to dostaneš, vždyt kojíš, sice ne plně, ale kojíš.
Tak si představte že malá včera usnula v lehátku kousek od pračky, dneska při tom když jsem si fénovala hlavu a převčírem když jsem vysávala. Miluje to vrčení. :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
Objevila prsty tak si občas cucá palec nebo si strčí prst do pusy a zvedá jí to žaludek. :slight_smile: Je to sranda.
27. lis 2009 v 09:37  • Odpověz
Včera večer jsem uvařila tak trochu poklízím a připravuju si vánoční výzdobu. Už mám truhlíky na okno, jen vyzkouším světýlka a letos poprvé budu mít girlandu osvětlenou po zábradlí z obýváku nahoru do patra, těším se, to sem si vždycky přála.
27. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak to normálně já teď nevařila celej týden - vždycky sem tak něco začala a dovařil to Filip :sweat_smile:
27. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
No já až ted, co se malý udělalo líp. Už zase prdí :slight_smile: Jdu dělat ty vánoce.
27. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahoj holky..tak od 18 jsem kojila co 2 hodiny..a malá vůbec nespala..po půlnoci už po 3 takže jsme se vyspaly obě.. jen k ránu furt ublinkávala dokonce mě uplně pozvracela ale nevyšlo z ní všechno tak snad v pohodě.. ted se zase vzbudila po 2 hodinách..tak nevím..zda máme růstový týden o trochu dříve..
těším se na víkend..přijede babička hlídat tak snad s manželem stihneme za 2 hodinky nákoupit v ikee :slight_smile: my jsem se přestěhovali do nového bytečku a týden na to jsem rodila takže ještě nám nějaké drobnosti v bytě chybí :slight_smile:
Dan super že prdíte hihi :slight_smile: já včera nedala vůbec sabíka.. k ránu se trochu kroutila..tak jsem ji ho dala ráno..jen 7 kapek.. pořádně se vykrkala a pak hned spokojeně spinkala..
27. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
jinak taky hlásím proběhnul první úsměv..po jídle :slight_smile: hihi
27. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
saronka - mě se taky kroutí kolem 5 ráno, ale cvičím s ní, vyprdí se a usne. Myslím že bez sabíka je to lepší. Ted prdí celé dopoledne a nekroutí se tak uvidím. Je to chemie tak bych byla ráda kdyby to bříško zvládalo samo. Už mám nazdobenou a přidělanou girlandu na zábradlí,, těším se na advent až to rozsvítím, miluju světýlka :grinning: Ted jdu mýt okna abych je pak mohla nazdobit. Petr bude koukat až přijde z práce. Jedeme malýmu koupit k narozeninám telefon.
27. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
saronka - my se taky stěhovali a nemáme hotovo, stěhovali jsme se do zrekonstruované poloviny domu a ještě moc dodělávek chybí. Tím že už bydlíme tak se s těma drobnostma nepospíchá. Sedačku jsme přivezli den přd tím než jsem rodila :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.