• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
endie: :grinning:

nika: Neváhejte a jeďte!!! :wink:
20. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
autor
:sweat_smile: jj asi jo musím počkat na manžu, jel do práce udělat kontrolu prý do půl desáté je zpět, tak do sebe nahážu snídani a jdu balit věci.
k domu chce jet manža večer na Gardový ples do Brna, mne fakt potěšil
20. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
Dobré ráno holky..no vy jste toho nakecaly :slight_smile: já musela odejít manžel mě lákal do postele a pak potvora šel závislačit sám :slight_smile:)
Sali to mě mrzí.. to vstávání u nás noc docela dobrá jen se mi zdálo o švábech fuuuuj :slight_smile:)
my dneska jedeme na pozemek k sousedům, chceme je poprosit o prodej kousku parcely, tak držte palce at to prodají a za levno :slight_smile:)) no zítra se chystáme na křtiny kamarádky a snad dohodneme i ty Sofinčiny a pak jdeme na focení :slight_smile:)
20. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
20. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
holky dneska vařím fazolovou polévku a na druhé jsou řízky a salát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dan co Eliška jakou jste měly noc?
20. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky, noc celkem dobrý. Vzbudila se v 1, pak v 5 to měla vyspáno, v půl 7 jedla a ještě jsme usnuli. Musím říct že ten Libenar je zázrak, kam se hrabe odsávačka. Ty hleny rozpustí a spala poměrně pěkně, šlo jí dýchat nosem. Ted jsem jí dala trochu přesnídávky a pití a jde spát. Já mám obě děti divné, kluk i při 40 horečce má hlad a ona taky, přestože je plná rýmy a asi jí bolí hlava, protože pokňourává. Pamatuju si když jsem s ním byla na trhání nosních mandlí tak mu přinesli šátečky ale šel na zákrok a když se probudil z té oblbovačky tak jeho první bylo - kde sou ty šátečky ? A po operaci kýly brečel že chce řízek :slight_smile:

Stihla jsem vás i dočíst :slight_smile: Takhle jsme se ještě nepobavili, co? Máme jít dnes na oslavu narozenin tak uvidím, jestli bude nevrlá tak budu doma, přemýšlela jsem dát jí panadol, jestli jí bolí čelo a hlava jako bolela mě tak je to nepříjemný.
20. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
Jo a od včera nám nechce dudlíka, začala usínat s palcem v puse, co mám dělat???? Bude mít vydudlanou bambuli.
20. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
sali: ty jsi srandistka :grinning: :grinning: :grinning: jj zavrela jsem ho na balkone at taky pociti jake to je :grinning: :grinning: :grinning:
jéé tak to mě s malým mrzí..co ho trapilo? nebo dalsi spurt?

niki: to je basnicka ze života :sweat_smile:

berryl: neprovokuj jo? :grinning:
20. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
Holky tak jsem myslela že se ještě natáhnu s malou ale dostala jsem MS a tak strašný bolesti že nemůžu usnout. Je tu krásně, praží sluníčko tak půjdem po obědě ven, s rýmou se má chodit tak jsem ráda. Je tu jak na jaře.

Ted tak přemýšlím, pořád tu píšete o nějakém spurtu, to mají asi jen kojené děti, né? Já to v životě neslyšela a ani nemám pocit že by nás něco takového potkalo.
20. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
DAN: jéé to je síla.. to je pech co? Tak si vem třeba prášek .. je blbé, že ti nemůže děti někdo pohlídat co?
nemají, to je o tom, že děti rostou a nepřibírají at jsou kojené nebo dokrmované... a mají zvýšenou potřebu jídla
20. únor 2010 v 10:36  • Odpověz
my dneska děláme bramb.guláš a co vy?
20. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
no taky si všímám, že přes den už tu je málokterá :sweat_smile:

niki: mam si k naroz. vybrat prstýnek a já mam volný prst ukazováček, nevíš co by se hodilo? Nějaký oválný nebo co bys poradila, doporučila.. nemáš nějaký odkaz na nějaké pěkné prstýnky?
20. únor 2010 v 17:03  • Odpověz
čao ženy

jsem si schrupla, manža si vzal malou a já spala od12 do 15:45 :astonished: a oni dva taky v ložnici, ty prdo to bodlo :grinning:
dan: super že je malé lépe
20. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
čauko, tak jsem nakonec na tu chatu jeli, ještě dopolko jsme bylikoupit manželovi nový mobil, svůj si utopi, už nevím kolikátý ale on to snad dělá naschvál :slight_smile:
řeknu vám vynést Beri byl záhul :slight_smile: a ještě k tomu na chatě na nich všichnu hukli a ona se lekla asi hodinu a půl jsem ji uklidňovala. ani jít nechtěla ale pak si schrupla a byla ok.
dolů už ji nesl v šátku manžel :slight_smile:
20. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Ahoj holky.. my ted byli nakupovat v Tescu a koupila jsem Sofinkce super zimní čapku..myslím že i když se oteplí ještě chvilku ji využijeme..máme ted jen jednu má hlavu jak starosta..a jen za 48kč včetně rukaviček :slight_smile:
20. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
autor
saronko paráda, já koupila nedávno malé taky jednu za 180 flaušovou ale ona ji nesnese. tak je schovaná, půjde z domu :slight_smile:
20. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
Krásný večer holky, teda tak jako vás dočíst to byl zážitek :grinning: :grinning: :grinning: ˇ
Koukám , že když jsem bez netu, tak přicházím o super diskuze :frowning2:

Niky, Beruška je kočka, krásný naušničky :dizzy_face:
20. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
autor
veru přišlas o hodně v přímém přenosu to bylo super, dneska mne bolí břicho od smíchu :slight_smile:
děkujem
20. únor 2010 v 19:57  • Odpověz
No taky mě to mrzí a to jsem jako včera zrovna měla celý večer volný pc, protože manža hrál, ach jo, fakt změníme asi poskytovatele netu, furt to nejde :angry:
20. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
jakto blblne vám to? změnit a bude klid.

dala jsem malou spát ale moc se ji nehce, má to dneska tím výletem uplně rozhozené a to je od čtvrt na šest vzhůru.
20. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
Niky to mi povídej, ale tady to je úplně naprd s těma poskytovatelema.....
20. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
endie: no vidíš to a ty si na toho svého tak stěžuješ :grinning:

saron: tak to je velmi dobrá cena.. vyfoť :wink:

niki: mohla bys mi poslat nějaký odkaz s pěknýma prstýnkama? Nevim co vybrat na ukazováček, co by se hodilo jako styl, můžeš něco poradit?

jinak my už spíme.. jsem manžovi navrhla pěkný večer, ale prý jsou v TV skoky či co.. :sweat_smile: tak zase bude prd :grinning: ale přinesl mi lambrusko , co jsem otevřela, když jsem měla pěkný večer se sali :grinning: že prý se to musí dopít :grinning: tak bude dnes veselo, už to vidím
20. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
Niky tak už Berinka spinká???? U nás to je dneska maličko posunuté, tak malej bude na noc jíst až v devět, teda snad, teď si ještě "čte" v lehátku a čekám na hlad a po jídle pošupajdí spinkat.....
20. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
autor
jj už spíme :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
Ahojte, holky! Tak sem tu.. Dneska byl nádhernej den... Až na to, že sem totálně KO, takže dneska berryl nedávej žádnej odkaz na bundu, jo? :grinning:

Filípek už krásně spinká! tak sem zvědavá, jak mu to vydrží dneska.. Byl hodně venku, tak snad je z toho unavenej!

Včera byla sranda :grinning: :grinning: :grinning:

verusinek: Tys nás dočetla?? To klobouk dolů!!! My měli taky problémy z netem - máme UPC a když přišel technik, tak že prej máme slabej signál.. Ale asi týden nato mi volali, že už by to mělo být OK - že to nějak posílili či co :grinning: :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Sali jo jo dočetla jsem všechno a doooost jsem se tu pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
Když u nás je to s tím netem složitý, my máme na baráku hlavní přijímač pro celé město a furt se tady v tom někdo hrabe a právě nějak zlepšují příjem, ale teda nám asi ne :angry:
20. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
veru: no ahojky :slight_smile:

sali: dej pokoj s bundou :grinning: hlavně to nezakřikni!!! Znáš to :wink:
20. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Já jsem si na mmb taky vybrala bundu, ale dnes mi jí má maminka zkritizovala, že jsem mladá, tak ať si vyberu něco barevnějšího, tak na ní prdim no :stuck_out_tongue_closed_eyes: (teda jako na tu bundu :grinning: )
20. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jeee bleško to je super fotka, jak se holky "perou" o tu hračku :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
veru nepši tu nic o bundě :slight_smile: nebo se to zase zvrhne, ale asi není oranžová co?
20. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.