• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
veru: hoď odkaz... my ti ji tu zhodnotíme :grinning: že holky :wink: ?
jj že jo? A zkoukla jsi i video?
20. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
autor
blesko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jo veru to video je lepší, jak se přetahují, o světluku alá vosu alá housenku :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
blecha: néééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
Niky no právě že není, je tmavě zelená s černym....
Bleško tak prý raději ne :grinning: :grinning: :grinning:
A kde je to video????? :confused:
20. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
Jinak jako teda jinou hračku Nikýs tak nemiluje, jako toho tygra od Lamaze, jen ho vidí a už úsměv od ucha k uchu..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
autor
veru video str. 194
20. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
holky dneska jsem dala malé čajík z nekapajícího hrníčku, krásně hned pila, ale jak se šklebila žeje to čaj, tak jsem ráda že ji to jde. hold si bude muset zvykat i na čajík a vodu, to ona nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen mlíčko :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
tyjo - 194!!!! :astonished:

veru: a tak sem s bundou! :wink: By se mi stejně k ničemu nehodila :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
sali nezačínej jo :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
víš jaká to byla fuška tak rychle najít :slight_smile: jsme toho pokecaly co
20. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Ty jo to video je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Sali počkej tak já ji zase najdu :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
veru: jo hoď :wink: jsem na ni zvědavá.. :grinning: počkej jdu to video znovu nahrát. Nebo kdyby mi tu někdo poradil, kam to video dát jinam.. bych to i uvítala :slight_smile:

niki: ty na mě dneska házíš nějak bobek :grinning:
20. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky, jdu jen pozdravit. Malá má rýmu jak trám, byla protivná tak jsem jí dala panadol. Na oslavě celou dobu spala v sedačce a po 7 jsem jela domů kdyby se vzbudila, neusnula by bez koupání. Vyšlo to akorád, zbudila se když jsem si vše připravila. Petra jsem tam nechala, přijde pěšky. Mám hrozně silnou ms, už mám druhý brufen na bolesti. Plazila jsem se ohnutá. Malá dojídá a půjdem spát.
20. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
bleško neházím uvažuji, je těžko radit. enevím co nosíš na jiných?
stránky hm fakt nemám přehled, to je mi líto zkusím něco najší.
20. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
dan jejda božátko malé, a i ty, ty jo tak MS mi zatím fakt nechybí a snad i dlouho chybět nebude, snad jsem to nezakřikla :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
veru: že jo? a víš jak jsme se nasmály? Bylo to fajn odpoledne :slight_smile: Někdy prý spárujem s malým od sali.. ale nevím co si od toho slibuje :grinning: :grinning: :grinning:

dan: jéééjda bobek malý :frowning2: mě na rýmu zabrala mastička.. mam najit někde odkaz? je to s tymiánem

niki: aha :grinning: mam to vyfotit?
20. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Jéé, dan! Tak ať je MS brzo za tebou a malá ať je OK!!!
20. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
to nemusíš, je to fakt těžko radit. každému se líí něco jiného já třeba prstýnková nejsem, j mám je v krabičce doam :slight_smile: ale ne nosím jen snubák a zásnubák jen drobný prstýnek s malinkatími kamínky v řadě.(na jednom prsteníčku - teda teď ne protože se mi tam udělal eksem) a na druhém prsteníčku prstýnek za Berunku tkaový nenápadný kroužek s kamínky jakoby propletené, takový trochu irský styl starodávný.

já jsem spíše náramková - teď mám teda trochu smůlu a naušnicová, naušnic mám asi 7 párů různých :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Dan chuděrky obě, ach jo to je na nic, já se teda na ms, taky vůbec netěším, nejraději bych teda jako aby nepřišla až hezky po druhym mimi :grinning: :grinning: a Eliška prďolka, ach jo děti nemají být marůdci :frowning2:
Bleško, fakt to je parádní, ach jo mi tu takhle nikoho nemáme :pensive: , moje kámošky děti ještě nemají a asi hned mít nebudou :unamused:
20. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
veru asi je teplá ale souhlasím chce to zářivější barvičku ať oživíš tu šeď zimy :slight_smile: to s mamkou souhlasím. já mám ale doma podobnou :slight_smile: ale zase z důvodu nenápadnosti v lese :slight_smile: to je jiná.
:grinning:
no já jsem to taky ještě nedostala a to nekojím přes měsíc... tak snad jsem to taky nezakřikla :slight_smile:

veru: jéééé ta je super... hlavně není oranžová!!! hihi .. fakt se mi to líbí.. a jaká je cena?
Holky Niky mi usnul :astonished: , jedl v pět a já čekala, že se nají a půjde spinkat a on si vytuhnul v lehátku :confused:
20. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
autor
veru a myslíš že se třeba do půlnoci neprobere? idkyž Niky je rekordman v pauzách mezi jídlem že.
20. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
Niky děkuji, tak jsi mě ujistila že fakt ne :slight_smile: ... já koukala po takový žluto šeý, ale ta stále nehorázné prachy a to jako se mi dávat nechce..... no v pondělí jedem utrácet, tak třeba někde něco objevím :slight_smile:
Bleško právě že cena super 1200,- ..... no nevím.... je pravda, že mně zase ty tmavý barvy moc nejdou :unamused:
20. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
niki: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3826786&vReferer=

veru: jéé tak ted musíš čekat až se probere, nají a pak půjde do hajan?
20. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Niky no právě, no uvidím, počkám do desíti a holt ho vzbudím, nedá se nic dělat, ono jako taky docela trpím že :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
veru: hm.. ta bunda teda fakt nic moc.. Souhlasím s niki a mamkou :wink:

blecha: A co si jako myslíš, že si od toho slibuju???
20. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Bleško, tak u nás je jídlo otázka deseti minut a uspávání naštěstí nevedem, dáme do postýlky a on si usne....... tak snad to tak hrozný nebude, chudáčka babička ho dnes "umučila" :grinning: :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
ty jo já Beri probudit tak se stejně nenají a bude protivná. já dneska taky trpěla, malá nechtěla na chatě prso tak jsem kojila ráno v osma a pak až doma o čtvrt na šest auauauau.
20. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.