• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Sali no dobrá no, najdem jinou :slight_smile: ....
20. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Niky tak to je u nás v pohodě, už xkrát jsem budila, takže vím, že se nají a půjde pokračovat, ale tak jako raději bych aby se probral sám :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
autor
veru určitě najdeš. :grinning: co žlutošedou, hezky oranžovou třeba s hnědým nebo černým, ať ti holky závidí :slight_smile:

já ne protože já mám černou s oranžovým lemem a dopoňuji to oranžovým sportovním šátkem a mikinou :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
sali: :sweat_smile: jééé ty ještě nespíš??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Není oranžová co? :grinning:

veru: jak ho umučila?

niki: jéééjda.. a proč to prso nechtěla? Byla roztěkaná z okolí nebo ji trapilo bříško?
20. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
Niky jo jo podívám se po nějaké jiné :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
autor
holky nevím jestli někdo znáte tuto firmu, já od nich nakupuji už řadu let, jen jsem chtěla nějaké krásné triko pro Beri ale maj až 98 velkost štve men to, ale koukněte třeba se vám tam bude něco lítib maj na netu dobré ceny a něco ve výprodeji.

http://new.uax.cz/shop.php?cs=201&sk=kids&zsk=401&design=&typ=
20. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
Bleško, furt mu něco povídala, hrála si s ním a lítala po celym bytě .... :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
holky, máte nějaké klokanky nebo šátky nebo tak něco?
20. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
belško já šátek, dokonce 3 :slight_smile:a budu mít Mei tai, už se na ně pracuje, nebýt včera a dnes netu tak je hotovo :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
veru: jejda, tak to bych byla hotová aj já..

niki: jdu mrknout
Bleško my budem kupovat nejspíš ergo, ale čekám až ho paní bude mít na skladě, abych ho mohla ozkoušet :wink: , když nebude sedět ergo tak manducu :slight_smile:
Bleško tak to mně to nevadí :dizzy_face: :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
niki: a tobě se líbila která? A to vypadá jak to Mei tai? mě byl doporučen šátek, ale nevím zda bych ho uměla používat.

veru: jejda.. a můžeš poslat odkazy? Vůbec nevím jak to vypadá
20. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jupíííí už se mi vrtí miminko :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
a jeeee tak nic už se nevrtí jen si prdlo :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
autor
http://www.krasnenositko.wz.cz/

blesko šátek není složitý a taky dělaj spousty obchodů lekce na naučení enbo na netu je spousta videí. al ev létě je v šátku problém, mimi má na sobě 3 vrstvy té látky takže je horko.

co se jedná Beca a nebo Manducy daj se i v Prazy půjčit a ozkoušet snad i obochod branakdetem, .... je toho hodně.
20. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
autor
beco, Egro , Manduca,.... a Mei Tai, šátek je toho spousta.
20. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
nika: uax miluju!!!
20. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
autor
sali já znám majitele i jeho sestru :slight_smile: majitel je bráchův spolužák, hele mám od nich tričko cca 12 let a teprve teď se začalo trhat v límečku, takové už nedělaj, chcije ukecat aby mi ho udělali nové :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
No holky, tak mi manža dorazil z práce, jdu mu udělat jídlo a pak vzbudim Nikyho, tak krásný večer a klidnou dobrou noc :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
nika: A máš tam nějakou slevu???
20. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz
Já mám od uaxu mikinu a tričko a Filip to samy :slight_smile: a sem spokojená...

dobrou noc!!!
20. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
veru dobrou,
sali bohůžel ne :frowning2: ale nevadí mi to, něco jsem měla v loni a předloni, ale teď už ne. ale daj se u nich udělat dobré nákupy třeba II. kvality. výroba i obchod je kousek ve vedlejší vsi. mně se líbní i ty jejich tačky atd.
20. únor 2010 ve 22:19  • Odpověz
veru: tak to manduco se mi zdá lepší :slight_smile:

niki: píšou že stránky jsou mimo provoz :frowning2:
jsou nějaké kurzy na vázání miminek do šátku jo? A myslíš si, že by jim bylo horko v tom? Oproti klokance?

sali už šla do hajan
20. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
bleskopíšou ale není to pravda zkus to jde to otevřít :slight_smile:
ono záleží šátek a šátek. nevím já bych prostě do klokanky nešla, není mi příjemná.
jsou i šátky ze směsi konopí-bavlna a ty jakoby v létě chladí, třeba od firmy MaM. ale je to tak řže v uvazu má dítě přes sebe 3x vrstvu šátku a kašdá vrstva se bere jako vrstva oblečení. takže asi tak.

jinak já nosím malou v šátku od bundou a mívá jen body, tu nejtenčí mikinu bavleněnou a štrampky, čepku, šátek a pod mojí bundou. a je vždy teploučká až moc, dneska třeba zuřila jak jsem šli na chatu že ji bylo vedro.
20. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
20. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
nic jdu taky na kutě, papa a krásné sníky
20. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz
autor
krásnééé sluníčkové ráno, tam je nádherně, ale -5 i tak mi to krásně zvedlo náladu :slight_smile:
21. únor 2010 v 07:43  • Odpověz
dobré ranko
prádlo venku :grinning:

akce včera super, dorazila jsem až o půl 5 ráno :sweat_smile: ale úlně jsem si odpočinula, vyřáděná, vytancovaná no pohoda :grinning:
21. únor 2010 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.