• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
endie super, prádlo taky půjde ven a my taky odpolene už jsem naplánovala dlouhou prochajdu.
hele nevím kdes byla ale můj chlap dorazil v půl šesté ještě je jak špalek, kdo ví zda jste se nepotkali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Berenička právě spí s ním v ložnici.

já mám nachystáno na obídek, už se i z části dělá, :slight_smile:
21. únor 2010 v 10:06  • Odpověz
Dobré ranko přeju i já...
21. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
niki: já byla ve Frýdku :grinning:

malá mi taky spí v postýlce, až se vzbudí musím vysát vytřít a hotovo, jak mě bolí celej člověk ale tak příjemně :grinning: až kamoš pošle fotky tak ukážu ale počítám že bude schopný až k večeru :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 10:13  • Odpověz
autor
no kdo ví jestli :slight_smile: hihihi,
endie tak já gruntovala ve čtvrtek a pátek tak mám pohodu. ikdyž uklidila jsem žehlení stylem - koš zavřený v šatně takže mne to straší, ale kašlu na to odpoledne jdeme ven :dizzy_face:
21. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
jo a musím se pochlubyt každý mi říkal jak jsem krásna a že nejde vidět že jsem ro´dila že mám furt stejně malou dupku :grinning: normálně mi vyskočilo sebe vědomí do výšin, prý mě nemohli poznat v těch vlasech :grinning: holky já mem endorfinu v sobě jak hrom :grinning: bych je potřebovala vidět každej den abych se cítila dobře :grinning: no ale dojdu dom a opět tvrdá realita :angry:
21. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
endie nenene ty jsi tele :slight_smile: to víš že jsi kočka, a taky mateřstí dělá z žen krásky to nevíš. užívej si těch endorfinů zasloužíš si je a doma je realita tvé zlatíčko a to sou daší endorfínky
21. únor 2010 v 11:18  • Odpověz
AHoj holky
tak koukám, že se tady máte dobře a to je dobře :slight_smile: , my se máme taky dobře, takže samé dobře :grinning:
21. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahoj holky, přeju hezkou neděli, já mám pořád bolesti, malé se rozjela rýma hodně, má pořád bublinu u nosu ale aspon to jde ven. Usnula v 9, vzbudila se v 5, do půl 6 si povídala a pak se vzbudila až v 8.15 a teprve jedla. U nás je +7,5 stupně, ale je mi na omdlení tak asi ven nepůjdu, nebo pošlu Petra. Dneska měla brambory a brokolici a to jí poprvé moc nejelo, nevím jestli rýmou nebo jí to nechutná, snědla 3/4 skleničky s přemlouváním :slight_smile: Jdu nandat oběd a pak asi zalehnu.

endie - super že ses odreagovala a vypadáš dobře!
21. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
ad: Tak to je dobře :grinning:

endie: Prosimtě, vždyť ty seš kočka!!!

Malej mi dneska stávkuje s kojením.. Cucne tak max. 5 minut a pak už nechce... Ale asi mu to stačí - nestěžuje si :sweat_smile:
21. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
ahoj holky, endie to je super,že sis to užila! Sal malý má občas taky tako den,kdy nejí. Tak mu vždycky dávám aspon čaj. Dan malému brokolice taky nejede! Teď spí a já žehlim
21. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
Ahoj holky..tak my dneska akční den se Sofinkou...ráno jsme jeli na křtiny kamarádky.. pak oběd doma a pak líčení a Sofinky foceníčko..zrovna nahrávám fotky na rajče..tak vám pošlu odkaz, pokud chcete mrknout :slight_smile:)
Endie to je potřeba si udělat volno..já asi budu zlá matka ale chci oslavit zkouškové tak půjdu pít a dostane nutroš :slight_smile:
21. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
autor
saronk nebudeš zlá, je to potřeba odreagovat se no, Sofi to přežije neboj.
21. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
21. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
no jo dneska je 21 že, kukám už jsem skoro všici 4 měsíčníci :slight_smile:
21. únor 2010 v 17:41  • Odpověz
autor
saronko ty saticky Sofi sluší :slight_smile:
21. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Niky díky.. no doufám že ji ale vydrží dlouho mají být 74 ale kolem rukou to má akorát :slight_smile:
21. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
sar mám pocit že některé věci 0-3 měsíce jsou větší než ty 74 atd. fakt je to značka od značky.
21. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Niky přesně.. jako někdy se divím že určitá velikost je jí malá a přitom u jiných značek ji nosí.. no nic co :slight_smile: musíme mít druhou holku..at to využije další mimí :slight_smile:)
21. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
nebo to prodáš a basta a bude na nové :slight_smile:

mám pocit že každý 2 týdny třídím malé věcí, pořád dokola. :grinning:
21. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
Krásný večer holky :slight_smile: , tak jakou jste měli neděli??? :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
pekny vecer :slight_smile:

dan: to mě mrzí s tou rymou :frowning2: co ji kapes do nosu?

endie: to je fajn, že sis to tak užila, já bych byla mrtvolka takto pozdě se vrátit domů :sweat_smile:

saron: pěkné fotečky :slight_smile: vám to oběma sluší, kočky!!! :slight_smile:

veru: no my tu měli odpo návstevu, ale celkově jsem si dnes odpočala, manža ted na koncertě, já malou vykoupanou, ted čekám až se vysteril.flašky, nakrmím a alou na kutě.. dneska to jídlo blbě vyšlo no :unamused:
a jestli dobře usne, obarvila bych si hlavu.. no nějak to chci stihnout do pátku at jsem kočka na vítání občanků :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Saronko úžasný fotečky :dizzy_face: a krásné čtyřměsíčniny Sofince :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
autor
tak my už spíme, položila jsem ji a do dvou minut byla tuhá :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Bleško tak to je super, že jsi si odpočala, do pátku času dost :wink: a beztak tu barvu ani nepotřebuješ :wink:
Niky tak to jsi asi Bereničku pěkně dneska utahala :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
autor
veru jojo já se s ní před koupáním pořádně mazlím a řádíme v pokojíčku na velké posteli, a je jen v body bez plínky, lechtám ji a ona se směje a řádí. pak ještě ve vaničce. ael většinou usíná v půl deváté,
21. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
autor
souhlasím do pátku času dost.
já taky potřebuji obarvit hlavu a tak se mi nechce :wink:
Ahojte holky,
tak se hlásím po víkendu, od pátku jsme tu nebyla, jenom včera jsem kousek dočetla. moc na net nechodím, jsem ráda, že jsme s manžou spolu a pak to někdy vypadá, že se u počítače střídám,to je na prd...

saro..moc hezké fotky!ty šaty malé fakt sluší!

veru..a co váš víkend?

dan..tak jsme včera večer myslela, že ella má tak rýmu, pořád polykala a dusila, tak jsem si hnedka vzpomněla, jak jsi to psala..ale ni jsem neodsála, takže kdo ví, čím to bylo..a u vás lepší?

jinak četla jsme ty vše příspěvky o nosítkách, no my máme zatím jenom klokánku, aletaky jsme přemýšlela o něčem lepším, možná to ergo by bylo fajn..ale uvidíme,no, štve mě, že to stojí hromadu peněz, takže uvidíme, jestli bychom ot vůbec využili
Niky tak to je paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kuki tak hlavně že jsi si užila manžílka :dizzy_face: U nás dobrý, včera tu byla celý den mamka a dneska a zítra je doma manžílek tak si ho taky užívám, odpolko jsme byli na procházce.... a zítra jedem utrácet :sunglasses: teda pokud budu mít ještě co, jsem byla na mmb :sweat_smile: :pensive:
21. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
my byli taky venku, po dlouhé době..a vzali jsme i pepsi, ta kta byla jak urvaný výtah :grinning: a pořádně se vylítala, věděla jsme, že ji pak budu koupat, tak jsme ji nechala lézt i bahnem :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
21. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.