• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Závidím ti tu Ikeu, my jí máme hodně daleko. Ale taky se tam vypravíme až něco našetřím, to zařizování mi snědlo všechny úspory a z porodnýho splácím myčku :slight_smile:
27. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
my to máme kousek na čerňák ale chci být do 2 hodin doma kdo ví jnak si slečna usmyslí baštit at tu mamce neřve hlady :slight_smile:)
já nevím..ráno prděla..dala jsem jí sabíka a neprdí.. a tlačí... cvičení nezabralo a teplé taky ne.. naštěstí nepláče..snaží se s tím bojovat sama...
27. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
juu slyšela jsem pořádný gejzír, tak to šlo asi ven a bude už snad Sofince líp..no hrůza..řeším ted jen kojení a prdění.. holky.jsem ráda, že to můžu probírat tady s váma..a ne s manželem :slight_smile:) tímto se vám omlouvám, že to stále řeším dokola .))
27. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
saronko klidek, neomlouvej se, všechny tu něco řešíme.
27. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
sal malý se opravdu řehtá jen bez zvuku zatím, ale už vydává takové zvuky, no je to sranda

Dan já včera musela před manželem sab simp. schovat, malý se kroutil a on mu ho chtěla dát, tak to byl u nás doma boj :o)))
27. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
hm tak reakce na ty odkazy ohledně kakání žádné co?myslela jsem, že mi napíšete svůj názor noc nic
27. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
petule: jj zahřálo to u srdíčka ;) neboj se přisaje, uvidíš.. kde by mu bylo tak dobře :slight_smile: než u maminky. A to jsou teda chlapi jak tak poslouchám, to mě mrzí taková reakce.. by si to mohl někdy zkusit to kojení jaké to je... ale kašli na to :wink: je to jen chlap :wink: a neměl jak říkala Dan prdíky? To se prý blbě přisává a líp z flašky.. mám vyzkoušeno... tím děkuji Dan ;) a nemá třeba rýmu?
A jinak jak jsem se někde dočetla... tak to co vystříkáš není to co máš v prsu.. ono nikdy nevystříkáš všechno mliko co je tam... tak hlavně klid ;) taky jsem si to myslela a byla jsem z toho fakt překvapená.

kuki: jj tak to máme taky... když jsem včera kojila na tom babinci jak já tomu tak říkám... tak chvilu se přisála a chvilu se koukala po okolí kdo co říká, aby ji náááhodou něco neuniklo.. ach jo.. a ty tečky na okně přes žaluzky sleduje taky :grinning: si budou holky rozumět :grinning: :grinning: :grinning:

endie: přesně jak píšou holky, jsi VÝÝÝBORNÁ maminka, krásně to zvládáš.. a to že brečíš? No já brečím taky... a myslím si, že by se ke mě přidaly i ostatní holky..

sali: tak malá už si začala hooodně vykládat.. to bude ale brebenda :slight_smile:

berryl: no jak to tak čtu.. my se blížíme k 3měs a začínáme mít ted problémy se nějak vykakat... ach jo.. má ještě smysl ted vůbec kupovat tu rourku? Ta židlička vypadá skvěle! A ty krabice jsou taky hodně praktické ;) nemůžeš poslat nějaký odkaz na koberček? Sháním nějaký do pokojíku.. nějaký běhoun by se mi líbil.

holky, vás dočíst to je nadlidský výkon :grinning: jdu se připravit a pak vyrazím se sali ven, mějte se papa
27. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
zajímavý článek, mrkněte ;)

http://www.rodina.cz/clanek7483.htm
27. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
autor
petul jak poradna :slight_smile:
27. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz
berryl: jaké odkazy máš na mysli? Jsem to asi nějak přehlídla a ted nemám moc času to tu hledat, můžeš znovu poslat odkazy?
27. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
jinak včera nás vytopila ke všemu sousedka.. tak ted to řeším.. má pojištění u Allianz.. tak nevím zda mi mají oni vyčíslit škodu, nebo mám uvést v penězích já... jenže to může vymalovat i Martin, tak jedině za barvu a nevím no , ve stropě máme bodovky, tak nevím zda to má zkouknout raději nějaký elektrikář.. ale než ten přijde, taky mi vystaví asi nějaký doklad a já to budu někde s malou vyběhávat.. tak nevím no.. co radíte? Nezažily jsi takovou situaci někdy?

a taky od kdy tak můžou růst zuby? Já mám pocit, že máme nějaký náběh.. jestli mám koupit ten gelík a už mazat.. třeba je ted i protivná od zubů, co mysíte?
27. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz
sali: tak to jsme měly dnes po prochajdě teda mega plenku :grinning: :grinning: no je potom co jsem ji dnes štourala teploměrem páč nemám tu rourku.. a to byl výsledek :grinning: proto se tak rozčilovala v tom kočárku a já myslela, že hládeček.. no možná jedno s druhým... jsem ji zase dala z prsa a než půjdu M. naproti, tak ji dam flašku aby vydržela. Jsem pověsila prádlo na balkon a ona ted na to prádlo vykládá.. je to děsná legrace :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 15:08  • Odpověz
ahoj tak my měli pořádku minulé měl 3700gr a teď skoro po 4týdnech 5000gr a to byl napapany,takže krásně přibíráme. Kakaní už neřeším zácpu nemá,jen potřebuje pomoc a to se mu snad časem spraví. Denně může az 150ml čaje, aby právě neměl zácpu,tak jen at víte. Navíc po čaji se malý krásně vyprdi. Teď jdeme az v lednu a to už budeme očkovat. Během prosince si ho mužů přijít kdykoliv převážit.jinak jsme se bavily o té prasečí chřipce a prostě normální chřipka se nesmí přechodít.vyvarovat se mám hypermarketům,prostě větším davům,kde je hodně lidí. To by člověk nesměl jezdit ani tramvají atd no prý bude hůř!
27. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
blecha: hm..Balkon zavidím!

berryl: S tím kakíním..No, jak píšeš - myslím, že to záleží na miminku...Ty línější si prostě zvyknou na rourku..Což podle mě není Ríšův případ. Je to stejny jako s pitím z flašky - některy miminka se pak neumí přisát k prsu a jiným je to jedno... Je toindividuální podle mě.
27. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
Tak mě ted odjela paní doktorka. Jelikož máme neštovice tak brzo, budem je mít ještě jednou :frowning2: jinak se to krásně hojí, v neděli můžem koupat ale v heřmánkovém odvaru. Mám hotové vánoční truhlíky, jen je v neděli dám na okno. Byly jsme koupit ten telefon. Malá je celý den zlatá. Vpoledne jsem si lehla s ní a usnula jsem na hodinu, hurá.
27. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
Dan ještě jednou? ach jo bobek já neštovice nikdy neměla
sal jak píšeš malý tlačit umí snaží se, ale nejde mu to :astonished: a pije z prsu i flašky je to flegmoš :o)
27. lis 2009 v 17:03  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3575615&vReferer=

jinak malý jedl naposledy ve 12h a pak jsme byli na poradně a od té doby spí, byla jsme s ním venku a teď spinká u okna :slight_smile:
27. lis 2009 v 17:05  • Odpověz
berryl: bude hůř jo? no nestraš :angry: :frowning2: ale čaj můžou jen ti co jsou plně na UM nebo i ti co jsou kojeni?
sali: no já si taky myslím, že to je individuální s tím kakáním, ale taky jsem to slyšela, že by se často neměl dávat ani teploměr do zadku, páč si mimča pak jinak nevykadí bez teploměru.
no to bud ráda, že máš flegmoše :dizzy_face:
jééé ten je úúúžasný :slight_smile: ten tak roste.. jak není v dupačkách nebo jakékoliv jiné dítě, tak už to není miminko ale skoro dospělák :sweat_smile:

dan: cože? no to snad nee.. když jsou takto brzo tak to jako neplatí? No to je teda pech ti povim !!! :angry: Ty vánoční truhlíky jsou jako co? Jsi šikulka.. odpočíváš ty vůbec někdy?

holky, máte někdo UPC tel.?

tak malá je s M. venku, už jsem to připravila na koupání, můžou dorazit :slight_smile:
27. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
jsem nachystaná v plavkách, tak jak budë mít manža dobrou náladu a udělá nějaké fotky, tak dám do alba jak plaveme :wink:

niki: no myslím si, že to děláš výborně :slight_smile: taky to tak dělám
27. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
bleško my máme UPC :o) i pevnou linkou

jinak malý je na UM i kojený a čaj může

s tím vytopením neporadím :frowning2:
27. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahoj holky.. vrátila jsem se z líčení..sofinak tam byla moc hodná bylo to jen na hodinku tak se to dalo zvládnout..cestou jsem stihla DM a koupila jsem chvojí a budu dělat adventní věnec..
Blech od UPC jsme telefon měli..ted zrovna ne..protože v novém bytě upc není ted zrovna vypovádáme smlouvu
Dan - super, že se to hojí
Bery hezky rostete..jen tak dál
27. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
berryl: tak sem s číslem.. v UPC to je zdarma.. můžem si zavolat :wink:
a co ty odkazy?
27. lis 2009 v 17:56  • Odpověz
to je pech to vytopení.. nás taky vytopili sousedi, ale řešil to pan domácí jako majitel domu tak neporadím..
27. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
:wink: Sar tak to je šikulka

bleško na ten odkaz od tebe mrknu později
27. lis 2009 v 18:18  • Odpověz
holky poraďte..koupila jsem kapičk babycalm, a máji se dolít kojeneckou vodou..tu mám ale nevím zda ji mám převařit a pak teprve do kapiček nalít..nebo není potřeba už převařovat
27. lis 2009 v 18:20  • Odpověz
saronka: převařit.. švagrová je měla a vodu převařila.. v návodu to není?

berryl: ten můj je taky takovej flegmouš :sweat_smile: pije z čehokoli - hlavně, že to teče :sweat_smile:
27. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
no u kapičeš píšou dolít destil. vodou nebo kojeneckou..a na kojenecké píšou že není potřeba převařovat..ale nevím zda raději pro jistotu..
Berry Ríša je pusinka.. :slight_smile:
27. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
saronka: noi ona se ta kojenecká převařuje proto, aby z ní zmizely bakterie, ktery vzniknou nevhodnym skladovaním - třeba ve velkym teple apod.Co ty víš, co s tou vodou dělají, že..
27. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
berryl: no nemám čas to moc pročítat jako celou diskusi, ale já bych se té rourky nebála.. holt když se nemůže dítě vykadit, tak bych ho asi nedokázala trápit.. prvně bych zkoušela různé věci kolem - kolínka, masáže, teplíčko a když to nepomůže tak rourku no..

saron: no já bych ji asi převařila

koukněte do alba, mam tam foto jak se koupem
27. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.