• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
veru a za co jsi na mmb utrácela???
21. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
je tu někdo?
21. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
nik..jojo,to mi nedávno poslala kámoška, je ot mazec :grinning:
21. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
veru: no má sestra mi sama řekla, že mám divnou barvu vlasů.. to víš.. už dva roky žádná barva na hlavě, do toho sluníčko, těhu.. a pak to vypadá jak to vypadá :grinning:

niki: no malá už spí a taky se mi už dnes nechce.. a tak to půjde ještě asi deset let :grinning: :grinning: :grinning:
no nekup to :grinning:

kuki: pepsi je pes a nebo jako pepsi=coca cola? nějak tomu nerozumím :sweat_smile:
21. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky, malá byla od 8 s klukem v pokojíčku jenže se dnes celý den snaží otočit na břicho, už jí chybí jen se přehoupnout přes rameno a jak se pořád dře tak blinká. Poblinkala mu polštář a postel. (já to nevěděla, uklízela jsem a když jsem na něj volala tak mi odpověděl že je hodná) ale že má zeblitou i hlavu to neviděl :slight_smile: ale Elina vysmátá a dřela se dál. Tak jsem jí umyla znova, položila do postýlky a než jsem vyvětrala byla tuhá. Počítám že zítra se jí to už podaří.

blecha - kapu zatím jen Libenar, není to lék a rozpouští to hleny tak v noci vůbec neodsávám, jen jí kápnu ve spánku. Byli jsmevčera na pohotovosti, jen že jsme jeli okolo a prý to dělám správně, jen kdyby se to zhoršilo tak mám dát Olynth a kdyby dostala kašel tak Stoptussin.

Holky ještě dnes jsem byla na brufenu jaký jsem měla bolesti břicha.

berryl - no kdybys viděla jak se po tý brokolici oklepala a plivala mi to, přitom vše jí s chutí a někdy huláká že jí to dávám pomalu. Asi jí to už zítra nedám, nebo to zkusím a kdyžtak jí dám něco jiného. Na neděli jsem jí koupila kuře, tak jsem zvědavá.
21. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
nik - to už jsem viděla, moc by se mi to líbilo!
21. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
dan: aha tak to jooo ... tak jen vydržet co? :unamused: Prý taková rýma u tak malých dětí trvá i 14dní :frowning2: To je síla s tou MS, doufám, že ji hned tak nedostanu. Tak moje se takto oklepávala z mrkve.. ted dávám bramboru s mrkví, tak to je v pohodě.. tu brokolici mam zkusit samostatně nebo do něčeho?
no moje malá se v pohodě otáčí na břicho, ale neumí to zpátky, nevím jak ji to naučit, furt ji to ukazuju, ale ona se tak zatne a nepovolí, že ji to nejde, nevim kdy si na to přijde, že musí tu jednu ruku natáhnout a hlavu sklonit..
21. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
holky do čtu vás zítra četla jsem jen posl příspěvky. niki já namýchala mrkev s brokolici,nebo mrkev květák ... Dan snad zítra už bude lépe a nebude bříško tolik bolet. riša se netočil ani na bok,neměl to rád a jeden den se najednou pretocil na bříško a bylo vymalováno. Teď už i na boku spí,to nikdy předtím. Dan to se bude Eliška v neděli mit,kuřatko mnam
21. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
blecha - já vím, 14-16 dní, chuděrka. Pokud je to jen jedna věc - mrkev, květák, brokolice .....tak dovařuju brambor a ted začnu vařit i rýži, jinak pokud je to třeba zahradní směs, nebo špenát a brambor tak už nic. V neděli bude mít kuře, brambor a mrkev. :slight_smile: Malá právě dneska začala ráno s přetáčením z bříška na záda a večer už se rvala opačně, tak to budeme mít asi najednou :slight_smile: Mě už měsíc se sama v noci polhuje na záda nebo na bok, jak chce.

berryl - ti řeknu. Takovouhle ms jsem nikdy neměla, úplně se bojím další.
21. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
bleško na otočení z bříška na záda má Petulka času dost to umí děti až hodně později, tak klid. my se otáčíme jen sem tam na bok. má svoje posouvání a je spokojená.

já si hlavu stihla obarvit ale jen přeliv, manžel mi zabavil pc tak jsem měla čas.
ale teď už jdu nakutě. koukám že hokej je 1:1 ach jo, jsem zvědavá jak dopadnem ale čekat se mi nechce. takže dobrou noc krásné sníky a pohodový zítřejší den.
21. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
dan: no tak malá ráno jak se probudí a mě se jeste nechce vstávat, tak ji se zavřenýma očima (teda jedno mám tak na malou škvirku abych viděla kam strkat dudlik) dam dudlika a dělám že ještě spím... ale jakmile otevřu oči, tak knourá, že chce z postýlky ven.. no a ted ráno jsem to zas tak chtěla udělat a hlava nikde :astonished: a ona byla na štorc.. mě to tak rozesmálo, že už jsem spát nemohla a tak jsme si šly hrát :slight_smile:

niki: fakt? já myslela, že už to má dávno umět, že jsme pozadu. A taky už se otáčíme za hračkama kolem dokola na bříšku.. dneska se mi dostala NĚJAK mimo hrací deku, vůbec netuším jak se tam dostala.. jestli jako už leze nebo co.. fakt netuším.. nosila jsem si zatím vodu do vaničky.
takže ty už máš přeliv? Nekecej.. tak vyfot.. do jaké to máš barvy?
21. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz
21. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
Nikdo tu není tak jdu taky do hajan, dobrou.
21. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz
já tu jsem, jdu mrknout na ten vývoj
21. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
Omluva za odchod, manža potřeboval něco vyřídit na pc....
Dan to je krásný jak má Luděk rád Elišku :dizzy_face: :dizzy_face: a teda Eliška je šikulka :dizzy_face:
Niky ale malýmu začínají být akorát capáčky co má, tak jsem musela doplnit obutí :sweat_smile: ale vzala jsem veliký, tak mu vydrží už než začne chodit :slight_smile:
21. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
tak sleduju, že jsme v pořádku a nejsme zaostalí :slight_smile: akorát se nesmějeme furt spontánně.. jako výskáme radostí to jo, ale jestli se 2x chechtala a to jsem musela vynaložit velké úsilí, ale když jsem to chtěla zopakovat, tak už se mi to nepovedlo..

jdu se umýt
21. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
to je hrozné jak hrajeme s těma Rusama :angry: no klasika, my to s něma neumíme
21. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
Bleško já to nesleduju, kolik to je? :confused:
21. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz
autor
krásné ráno tak my vstávaly v šest, venku je překrásně těším se na odpolední procházku :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky.. normálně Sofinka má ted pár dní takové těžké spaní...já nevím zda se jí zdají nějaké špatné sny nebo co se to děje..najednou začne tak knourat při tom ale spí..tak jí dám dudlík pohladím a je většinou klid.. kojím sice 2x za noc ale vstávám tak 5x... beruška moje..
Bleško určo nejste pozdadu... já se ptala ted na rehabilitaci že jako se neotáčíme na bok a ona že to vůbec nevadí, že má na to 4-5 měsíc :slight_smile: takže v klidu :slight_smile:)
koukám každý měsíc na to maminkam.cz ale nevím ted když jsou nám 4 měsíce mám koukat na ten 4. měsíc že jako bychom měli už ted umět?? či jak to je?
22. únor 2010 v 08:27  • Odpověz
Dobré ranko!

Tak já se řadím k těm, co mají rýmu... :sweat_smile: Smrkám jak urvaná!!! :frowning2: Ach jo! Sem asi prochladla s Filipem na fotbale, jak sme byli v sobotu...No, ale stálo to za to :sweat_smile:

nika: Tak to bysme s bleškou potřebovali ten kolokočárek! Že, bleško???

Jak sem nachlazená, tak sem vytuhla už v osm, tak sem hokej nedala! :frowning2: A noc zase na mrtvicu.. Po půlnoci se z Filípka stává upír a chce jíst každy 2 hodiny!!!No krize!! U nás je zajímavy, že ať jde spát v sedm nebo v devět, budí se stejně, takže u nás nemmá žádny posouvání smysl...Asi se opakuju, ale už aby vydělával!!! :sweat_smile:
22. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Jéé - sar, sem zapomněla pochválit fotečky! Já ty šatičky žeru :grinning: A Sofince opožděně přeju krásné 4 měsíce! :wink:
22. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
autor
sar beri se taky v noci budí víckrát, nandávám dudlík, předělám ji na druhej bok. ona začala ze spánku i halekat, vždy se leknu, výskne, zapláče ale spí. zato já ne.
22. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Krásné dobré ráno, u nás nádherně slunečné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
dobré ranko
prádlo venku, jenom vytřít

malá se mi směje ze spaní, mám jí ted v postely k ránu a ona se normálně nahlas směje :grinning: jsem čučela jak puk
22. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
dneska je v Takku pro registrované 50% sleva takže jdu malé koupit alhoty a bundičku
22. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Endie u nás to je od středy, tak se tam taky chystám :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
Endi já se tam taky nějak registrovala ale žádná kartička či tak mi nepřišla.. registrovala jsem se tam asi před vánocema..
Sali s tou rýmou mě to mrzí já musím zaklepat že se mi tuto zimu vše vyhlo a to jsem každou zimu stonala.. dneska je tu nějaká zima mám -2 za oknem... ve 3 razíme na KO tak dostane 2 injekce chudinka moje malá :slight_smile:
22. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
sar tak ať to zmáknete v pohodě, nás to čeká zítra :frowning2:
22. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
sar: tak tfuj tfuj tfuj :wink:
22. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.