• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Niky co fotečky z vítání občánků ještě nemáte???
Saronko, tak ať to Sofinka zvládne, chuděrka malá
22. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
No manža včera říkal, abychom byli na desátou ve městě, ale je devět a oba ještě spí, tak to to asi nestihnem :sweat_smile:
22. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Mně malej teď taky usnul :grinning: Tak se du oblíkat a se psem... za chvilku razím ke kamarádce na mimi :grinning: Jinak já dnes a zíra budu celej den doma sama, tak snad mi bude tady večer někdo dělat společnost :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
beri je taky na spaní, leží na dece ani nedutá jsem zvědavá jestli tam usne
22. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
No nic holky, tak já se jdu připravit sama a pak až vstanou ať to je fofr.... tak se zatím mějte krásně paaa
22. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
sali: jj to mame taky tak, malá má v hlavě budíka.. i když ted se ji to krápek posunulo, ale asi i tím, že jsem ji na večer trošku zabetonovala žaludek... jinak i když jí ve 3h tak se budí skoro co hodinu přesně jako saronce :angry:
jj já se připojím :wink: :grinning:

saron: no my jdem dnes taky na KO a taky dostanem 2 injekce.. tak snad to bude lepší výsledek jak minule no.

tak malá taky chrní :slight_smile: máme -1,5C a za chvilu se jdu připravovat, nakrmim a pomalu ji obleču a vyrazíme, aby se jeste na chvilu prospala před džigancem :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahojte holky,
tak já nakonec nevydržela do konce hokeje, ale po tom, jak ot dopadlo toho ani moc nelituju :sweat_smile:
Jinak s Ellou už to asi lepší nebude, kojím v11 ve tři a v šest, + - půl hoďky. ale to první kojení si myslím že nebudehladem, spíše mě asi chce cítit nebojá nevím, párkrát se napije a zase vytuhne, ale dudlík nepomáhá, tak nevím

sar..no já bych se dívala na konec třetího, jak tam je,co všechno by měla na konci třetího měsíce umět. Ella umí z každého odstavce kousek :grinning:

Mě holky z toho takka tentokrát nic nedošlo..přišla vám sms nebo jak jste se k tomu dostaly?A to tam jsem registrovaná...
22. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Bleško určitě..jo co ten náš sraz??
Kuki tak to my umíme taky :slight_smile: tak to jsem klidná mi psala kamarádka má o měsíc mladší dceru a prý se už na bok nějaký čas přetáčí...
jo holky v tescu jsem koupila za 49kč misku na příkrmy a dole má takovou gumu na přisátí..jako vím že ještě na příkrmy máme čas ale co.. jsem chtěla něco koupit a když to bylo tak výhodně hihi

Kuki mě taky nic nedošlo...
22. únor 2010 v 09:23  • Odpověz
Hezké ráno, ak malá spala celou noc sice vstávala v půl 6 ale spala od 9, takže tomu už říkám celou noc, protože po probuzení nesnídá, až kolem 7 hodiny. Rýma je lepší. Ted měla přesnídávku a jde spát. U nás je inverze, hnusná mlha. Držím palečky na očkování.
22. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
tak malá spala jen 30 minut, jsem zvědavá kdy usne znovu, dělá v tom zmatky,. já čekám na pplku a tak jsem spočetla manžovi daně, odpoledne se protáhu pro tiskopisy na uřady a do konce týdne to podám ať mám klid.
22. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky,dočtu vás později.O víkendu to tady nedávám,to jsem ráda,že jsem s Tomem a Vojtou.A navíc,včera přijela švagrová,tak jsme měli návštěvu a večer jsem si barvila hlavu a jsem opět černá můra :grinning: Ale potřebovala jsem to sjednotit a líp než černou to nejde.Jinak tento týden očekávám MS a normálně se už dva dny kroutím a cítím,jak se mi to tam už všechno připravuje,takže to zas bude Hirošima :rolling_eyes: Jdu vás dočíst.
22. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
Dan to je dobře že je už malé líp,ta rýma to je hnus.A ty bobku čtu že máš ms a šílené bolesti :frowning2: No já ti naprosto rozumím,minule jsem nemohla ani chodit jaké to byly bolesti a totální vodovod.A nepřemýšlíš nad práškama?Já jsem uvažovala,že pokud to budu mít pořád takové silné,tak asi půjdu opět do antikoncepce,i když jí zatím moc nechci :unamused:

Sali taky ať jsi brzy zdravá!A s Filípkem mě to mrzí,že se tak budí :unamused: No mě to zas teď dělal Vojta ze soboty na neděli-co 3 hoďky :confounded:

Týnko tak jak vy?Dobrý?Co bunda,kdy dorazí? :grinning:

Endie to je super že sis to užila!A oni maj všichni pravdu,jsi kočka!!!!!!!!!!!! :wink:

Niki to je pravda s těma maminkama,že jim to mateřství sluší.V sobotu jsem koukala na anno a byla tam nakonec Csáková a úplně jsem čučela jak zhubla a jak jí to strašně sluší :slight_smile:

Kuki tak jste si užili procházku :slight_smile: No já s malým nebyla dlouho venku,teď jsem to flákala,nechtělo se mi do té ťabračky :sweat_smile: Čtu že taky sem moc o víkendu nechodíš,taky jsi raději s manžou a Ellou :wink:

Šari Sofinka je krásná a v těch šatičkách je jak princezna :slight_smile:

Bleško už dlouho jsi nezavřela manžu na balkoně :grinning:

Holky dáváte někdo na noc kaši?Já jsem koupila nutroš obilnou kaši a pořád uvažuju,jestli mám dát nebo ne :unamused: Možná nejprve zkusit přes den asi né?
22. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Peti kamarádka mi zrovna říkala, že prý i když jsou děti plně kojené ale často se v noci budí, tak i ve 4. měsící se doporučuje na noc kaše.. jak ti Vojtík spinká?? já bych to zkusila večer ...ale nerozumím tomu tak neporadím

Jo holky..největší výtlem co jsme kdy měly.. vzala jsem Sofinky nožičky..přitiskla je k tělíčku a chodidlama - jejíma dráždila nosánek a pusinky..no nevěřila bych kolik radosti to udělá :slight_smile:)
22. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
ahoj holky, Peťulek jak mi malý nejedl tak jsem mu tu kaši co máš dala, měl tak 15lžiček a úplně mlaskal a spal ještě o 2 h déle takže 13hodin :grinning:
o MS ani nemluvte čekám ji ke konci měsíce a už se toho děsím, ale antikoncepci nechci(sice by pomohla, ale chceme dalšího prcka a za rok a půl se o něj budeme snažit. Tak nechci nic brát. Bunda nevím platila jsem ji hned v ten pátek večer, tak počítám, že do pátku dorazí :grinning:
22. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Šari jako on spí pěkně podle toho,co tady jiní píšou,jde spát po 21 a budí se ve 3-4,ale tak jako mohl by spát i dýl že :grinning: A má dny,kdy chce jíst co 3hodiny :confounded:

Týnko tak to se budeš parádit :slight_smile: My druhé dítě až tak za 5 let,já dřív fakt nechci.Klidně na ty 2 roky půjdu do práce.Ty jo dala jsem malého na balkon,ven bych chtěla jít hrozně ráda,ale už mi začíná být zle :frowning2:
22. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
tak ta akce je až od středy :grinning: debil fakt

peti malé taky dávám tu kaši a mlaská jede jí , dávám j íto na oběd a na večeri
22. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
Holky nebo já ještě počkám.Mě se nějak poslední dva dny nalívají prsa :confused:
22. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
Petul však to zkus jen pár lžieček a pak zase třeba mlíčko, aspoň uvidíš :o)
22. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
endie..a jak jsi k té akci prosím tě přišla?aspon ses provětrala :wink: :grinning:

petul..taky nad tou kaší přemýšlím, už jsem ot probírala s berryl..ale malý ti spí hezky, to já tu cácoru krmím co 3 hoďky ve dne vnoci :unamused:
22. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
kuki já ve dne taky krmím co 3hoďky někdy vydrží 4 ale uvažuju že bych to zkusila.Ale u vás to je fakt na palici,to být tebou bych jí tu kaši dala.

No holky a to mu mám dát kaši a pak dokojit?
22. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
tak jsem zaměstnaná v Takku :grinning: , mě třeba sní lžičkou celou 150 té kaše a nebo mlíka protože leady se rozhodla jíst jenom lžičkou :angry:
22. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
já jsem dala poprvé jen těch 15lžiček a ještě si vzal 50 ml mlíčka
22. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
saron: netuším, já jsem se ptala a nikdo na mě nereagoval, tak čekám :sweat_smile: tuším jsme řekli čt nebo tys možná uvažovala o ut? už jsem z toho fakt jelen. Jak jste dopadly na očkování?

petule: jo já dávám na noc kaši a v pohodě :slight_smile:

berryl: neprovokuj s tím spaním jo? :grinning: :angry: :dizzy_face:

endie: jak zaměstnaná? Tam budeš při RD nebo jak? Nebo až pak nebo jak to mám chápat?

tak my jsme zpět teda z5 :grinning: z očkování, resp. malá jezdí s manžou.. nebo manža vlastně s malou venku, měl dnes nějakou obchod.schůzku tak nešel do práce, ale jako by tam byl.. takže pro mě pohoda.. vařím brambory pro mě a pro malou malou batatu :slight_smile:
vážíme 7450g a měříme 66cm, v ordinaci byla v pohodě nebrečela, v čekárně řev, docela holka překvapila. Ale jinak je to statečná bojovnice :slight_smile:
22. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
Bleško čt. je super, tak řekněte jen v kolik :slight_smile:
Na očkování jdeme až ve 3 :slight_smile: juu to je super, že to máte za sebou..Petruška je bojovník..a krásné míry máte :slight_smile:
22. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
endei fakt ti to moc sluší, ale to se opakuji :wink:
22. únor 2010 ve 13:16  • Odpověz
děkuji za pochvalu jste moje lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2010 ve 13:27  • Odpověz
saron: jj to ona je bojovník každým coulem, zvlast když se sestřičce málem ani nepodařilo nohy ohnout a mě se nepodařilo dát ruce k sobě jak byla napnutá a zapřená..

endie: to už zmizela ta fotografie :frowning2: jsi to smazala nebo admin? Taky jsem chtěla zkouknout :unamused:
22. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
saron: ale nevim jak je na tom ve čt sali.. něco přeci psala, že by raději ut, st. Já ve st už něco mam.. A v to ut event. nemůžeš? No počkáme až se sali dnes přihlásí.. říkala, že bude mít volný den a že tu bude coby dup
22. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
bleško pracoala jsem tam před mateřskou a stále jsem tam zaměstnaná

admina to smazala :angry: zkusím ještě jednou
22. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.