• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
endie..hm, zkus, já jsme ot nestihla..aha,já myslela, že jsi taky v otm programu a chodí ti sms, tak to nic.

u nás je +8, paráda! ale ven sem inechce, tak jsem hodila malou k oknu a už je tuhá.
jo a tu kaši taky vyzkouším, počkám si na vzorek, zkusím co na to ella a pak bych ji koupila
22. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
autor
krásné odpolende, nic venku to vypadá na krásné jaro ale jsem z procházky tuze vymrzlá, hlavně obličej, u nás je teda sice na poloslunku +6 ale fouká ledový vítr.
obešla jsem celé město, vyzvedla tiskopisy na daně, na OSSZ jsem byla pozdravit kamarádky ze školení z pobočky tu u nás. pak když malá spala jsem jela odházet sníh od garáže - máme krajní garáž tak ať není mokrá stěna, udělala jsem půlku pak malá začala v kočárku mrčet že se nehýbe tak jsem šly dom. jem z toho sněhu zbitá, je tam nafoukaný cca 1 metr, no zítra to dodělám.
22. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
Ahoj holky..tak máme po očkování no vyváděla už v čekárně..asi to tušila či co..jak tam ostatní děti brečely..no možná si to řekly :slight_smile:) no jinak nevím zda mám jí zítra trápit a jít na ty naušničky nebo se raději přeobjednat..
co myslíte??
22. únor 2010 v 17:32  • Odpověz
sar tak já bych asi šla na naušničky, hlavně, že to už pak budete mít za sebou, třeba ty naušničky nebude brát tak špatně
22. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
saronko, já bych šla, jdeš nastřelit ne? já jsem ráda že jsme šli protože Berenička si na ouška často sahá tak si myslím čím dříve tím lépe. a taky zase pak bude mít měsíc od všeho píchání klid. :wink:
22. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
endie: tak to je fajn, ze s tebou pocitaji :slight_smile: do kolika let mas RD?

saron: kdyz niki radi, ze by sla, tak bych taky šla :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
:slight_smile: holky díky..asi jo..jako proberu to s manželem ale pokud nebude mít teplotu myslím že si zítra nebude pamatovat, že dostala injekce :slight_smile:)
22. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
holky, máte tu taky nějak menší písmo?

saron: no aby ses nedivila :grinning: :grinning: :grinning:

holky, nějak mi upadává kolečko u kočárku :angry: nevim jestli mi tam něco nechybí, v pátek mi uletělo a já jsem ho sebrala a nasadila a už jsem se nekoukla, zda mi tam i něco vypadlo :frowning2: tak někdy drží, někdy vypadne, ale je to k vzteku.. nemáte s tím některá zkušenost? Nebo jestli budu muset koupit nový podvozek ach jo..
22. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
bleško teda :slight_smile: ty ztrácíš postupně kočárek jo. :grinning: :grinning: :grinning:

písmo já nevím mám stejné,nemáš přehozené rozlišení?
22. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
niki: rozlišení? a jak to zjistím? uplně na to švidrám.. kor ted večer :grinning: no neumím si představit, že bych někam spěchala, jako že to je u mě klasika někam spěchat.. a dojela s půlkou kočárku :grinning: :grinning: :grinning:

kuki: jak jsi vlastně spokojena s těma chráničema matrací? Nešustí to? Jsem se ještě neodhodlala to koupit :sweat_smile:
22. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
zkus nahoře pod lištou kliknout na Zobrazit, je tam pak velkkost textu tak kukni.
ikdyž někdy mi to taky koník dělá zavřu ho a otevřu znovu prohlížeš a je to ok.
22. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
Krásný večer,
Sar já bych asi taky raději šla hnedka než to odkládat, aby to měla rychleji za sebou :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
veru ahojki tak co nakoupeno utraceny penízky? pochlub se.
22. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
Niky jo jo a dokonce jsem si vyřídila rodičák na sociálce, takže už mám vše vyřízeno..... no tak každý jsme si koupili něco..... Niky si koupil rifle, má z nich hroznou radost :grinning: :grinning: , manža boty na jaro a já jsem si koupila zimní bundu :sweat_smile: teda úpůvodně jsem chtěla rifle, ale nějak mne žádný neoslovili.....
22. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
tak to je super.
nic jdu vzbudit šípkovou růženku, půjde se koupat. něják dospává to dopoledne kdy spala je 30 minut od šesti do jedné.
22. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
Niky jo jo jsem spokojená, my už máme vše za sebou a čekám na hlad :sweat_smile: , teď si povídá se zvířectvem a s tatínkem :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
jo ani jsem vám neřekla míry :slight_smile: máme 66cm a 6520g :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
Ahojky!

Já jdu sem jen na skok - sem úplně na dně - skolila mě nemoc a sem sama doma (Filip dnes začal dělat krátkej/dlouhej) a já sem cey dny sama - nákupy, vaření, dítě, pes,... s bolestí hlavy a všech kloubů a ucpaným nosem "super věc"
Jo! Dan, sem na tom podobně jak tvoje děti: Když sem nemocná, tak jim jak hrom a mám pořád hlad... :grinning:

A ty nákupy - byla sem si dnes vyzvednout tenhle teploměr:
http://www.babygoods.cz/produkty/koupani-a-hygiena/teplomery/4626_Digitalni-teplomer-multifunkcni-5v1.html?page=4 a musím říct, že je supe! Mám z něj radost.. Holky z práce mi daly peníze,tak sem si to jakože od nich koupila..

s těma kašama - peťul, já přemýšlela, že asi taky začnu dávat...Asi mu to moje mlíčko nestačí.. On vždycky spával od 19:30 do 3-4 hod a teď vydrží jen do půlnoci a pak se budí po 2 hodinách...A teď to nějak už nedávám - to vstávání.

sar, blecha: čtvrtek by se mi hodil, ale vzhledem k mymu stavu to nevidím :frowning2: tak spíš říkám ne... Kdyby se mi udělalo líp, tak pojedu (ale asi bez kočárku - filip vbude doma)... bleško - se ti ozvu ještě!

Tak, malej už spí, du dát Marleymu večeři, trochu rychle pouklízím a jdu lehnout.

Dobrou noc!!!
22. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
sali jejda nemocná tak ať jsi brzo fit. já musím říci jak mi bylo minulej týden tak divně a něco na mne lezlo zabraly mi homeopatika :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
jinka my už zase spinkáme, chtěla jse ji jít budit ale přišla jsem do ložnice a už se tam vrtěla :slight_smile: a očka dokořán :slight_smile:
22. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
ahoj kočky
sal to mě mrzí mi zabral během jednoho dne ten sirup ambrobene, ale ty kojíš, tak nevím jestli ho můžeš!!!
tak ať Ti je brzo lépe a malý je na Tebe hodný
22. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsem myslela že je po mně, mám salmonelu či co, zvracím, kadím vodu, mám křeče. Petr si musel odskočit z práce a přivézt mi léky. Doufám že to malá nechytí, u mimin je to na nemocnici, vypadá to z jídla, v sobotu jsme byli na oslavě a je zle všem. Mám smůlu že mi nemá kdo pohlídat, trpěla jsem jak zvíře a starat se o malou byl boj.

Je mi zle, jdu spát, papa
22. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
ber a co malý je už lepšííííí :slight_smile:
22. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
dan jejda, holky to je sané marodění.
buď z jídla nebo fakt něco řádí, kamarádka měla přijít v pátek s malou a malá taky zvracela, průjem a v so to chyta i kamarádka, viděla jsem ji v neděli odpoledne, chduák, nespala celou noc. tak ať je brzíčko líp a jste všechny zdravé rybičky.

nic jdu dodělat daně chlapovi a mi se ták nechce, budu nakukovat :wink:
22. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Ježiš - dan!!!Tak snad ti bude zítra líp!!!

Mě vytáhl filip z postele k internetu, tak sem opět tu :sweat_smile: Sem stejně nemohla usnout.. Dívám se tu, jak jezdí busy a najednou slyším brečet malyho.. On normálně plakal ze spaní!!! :astonished: Sem mu narvala do pusy dudlíka, tak si ho tam přidržel a oddechnul si... Sem si myslela, že už nevydrží ani do půlnoci :sweat_smile:

Díky, holky! Něcvo se sebou udělám a snad mi bude brzo líp.. Já to mám asi nejvíc z nevyspání...Já jak nespím do desíti do rána, tak sem nesvá :sweat_smile: A to už sem nezažila 4 měsíce!!!
22. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
niki: tak to nějak nepomohlo :frowning2: a to zobrazení myslíš nahoře jak mám net nebo tu na MK?
no moje kamarádka bojuje v rodině zas s neštovicema.

sali: no tak zkus odměřovat vodu a mliko tak jak máš :grinning: :grinning: :grinning: Tak to mě mrzí, že ti není dobře... ale uvidíš, do čt budeš jako řípa :wink: když tak to nebudem hrotit a sejdem se všichni jindy, že saronko?

dan: jééééjej to je síla, držím palečky abys byla brzo fit a nechytla to malá! Ty máš teda pech.. prvně silná MS ted zas tohle.. :frowning2: myslím na tebe a drž se!
22. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
holky, neexistuje nějaký servis na kočárky? :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Sar krásně rostete :dizzy_face:
SAli tak ať je brzy líp....
Dan ty jo tak to je teda veselo :frowning2: ach jo holky, tady to nějak řádí, tak ať je vám všem už brzy úplně dobře
22. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
niki prosím co mám mit všechno k žádostí o rodičak? Ve středu mi tam Rada zajede,nechci tahat Risu az do Havířova. Žádost o rodicak,pak žádost o délku rodičaku a pak? Děkuji moc. Ríšovi už je dobře,jen byl dneska protivný,nemohl se vykakat pak se 15min po koupání úplně pos...a měl to všude. Tak musel znovu do vany. Zítra jdeme na kontrolu.
22. únor 2010 ve 22:06  • Odpověz
Bleško my to zobrazení máme v pravém dolním rohu, jsou tam procenta a my tam máme 125% a když dáme 100% tak to máme taky malý.....

Berryl já musela dneska vyplňovat ještě nějaký papír kvůli tomu, že nebyl ve školce ani v jesličkách :grinning: :grinning:
Jinak my jsme dneska už měli tři nehody, přijde my, že byl celý odpoledne pod sprchou :sweat_smile:
22. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.