• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Tak já jdu už VÁŽNĚ do postele.. Jinak tu zkolabuju! Teď sem kojila!!! Že by už nevydržel ani do půlnoci?! Nic - du do té kaše na noc...Ještěže se aspoň nají a hned zas usne :sunglasses:

berryl: ještě žádost o příspěvek na dítě :wink:

Dobrou!
22. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
Sal, tak dobrou noc a hlavně co nejvíc klidnou :pensive:
22. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz
berryl: no a pak jeste to potvrzení z té socky ;) Tak držím palečky, zítra napiš jak jste dopadli ;)
jak to je ted v OV s tím vzduchem, je to lepší? Nevím zda dojet, nedojet..

veru: no já mám všechno normální až právě na MK.. :unamused: a nerostou vám zuby? Se říká, že se více kaka když rostou zuby :wink:

sali: tak nevyhrožuj a upaluj :grinning: :grinning: :grinning:

jdu taky do hajan, mějte se a dobrou klidnou noc papa
22. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz
Bleško neeee u nás je to normální :grinning: někdy třeba dva dny nic a pak jeden den furt :wink: sice jako zoubky by to už za chvilku být mohli ....
jinak teda bleško dobrou noc
22. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz
niki: tak už se mi to povedlo dle tvého zobrazení a už na to dobře vidím, díky
22. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz
dobré rano vyspinkáno :grinning:

malá se naučila zhozovat věco na zem aby mě přivolala :angry: :grinning: vyčůraná, když jí nepomůže pištění tak vezme něco a normálně stím třískne o zem a začne ječet že jí to spadlo samo :grinning:
23. únor 2010 v 06:45  • Odpověz
Ahoj holky..tak my noc super, kojila jsem v 19:30 a pak až v 5:30 ale ted ráno nejdříve vysmátá..tak ji beru že ji nakojím protože přijdou vyměnit okno at je najedené a ani si necucla..naše Sofinka, která razí hleslo hloupej kdo dává hloupější kdo nebere.. a je uplně ubručené tak nevím zda je to tím očkováním přecijenom dostala 2 žihadla..tak jsem se rozhodla, že na naušničky nepůjdeme.. fakt tu bručí takhle ji vůbec neznám..tak ji nechci trápit..
23. únor 2010 v 07:52  • Odpověz
jo holky ted jsem ji měřila a má 37,9 v zadečku...odečítá se něco? nebo ne?? mám jí dát čípek?
23. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
autor
ahojki tak my dneska vyspinkáno luxusně do půl osmé, asi pomohly zatažené závěsy v ložnici, ale je to opice, ve čtyři ráno místojídla blbla chlamala se, a pak ji trvalo asi 20 minut než usla.

dneska jdeme za to očkování tak na nás myslete.

berryl jj. žádost o rodičák, výběr délky a potvrzení o nároku na PPM od OSSZ z Prahy. přídavek na dítě já nežádám nemá to u nás smysl.
23. únor 2010 v 08:03  • Odpověz
saron: tak to bych taky někdy chtěla zažít takovou noc :slight_smile: no malá taky dneska nechce vůbec pít.. není změna tlaku? jj odečítá se 5, čípek bych dala až by po odečtu bylo přes 38C! Tělo se s tím musí trošku probojovat.

niki: držím palce
23. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
Bleško já jsem ji kousek čípku dala..tak snad to nevadí.. nebyla to ani půlka... jinak mi ted chrupká pusinka...no bručela fatk pěkně.. možná spala kvůli té teplotě.. jinak jsem do ní narvala jídlo..říkám si at je zavodněná :slight_smile:
Jinak jsi měla vidět moje prsa..v půl 5. jsem šla do koupelky a obě jsem odstříkávala :slight_smile:)
23. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
autor
sar tak to určiě an ty naušničky nechoďte, :slight_smile:
23. únor 2010 v 09:16  • Odpověz
no asi to nevadí, ale je lepší, když se s tím tělo trošku popasuje no a zase neměla tak velkou teplotu :wink:
23. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahojte holky,
tak jak to čtu, tak jste zase nějaké marodné :astonished: teda dan, to ti vůůůůbec nezávidím, ale jak píšeš, tak to vypadá fakt na něco z jídla, ještě navíc, když jste to chytili všichni. Tak snad už je líp, je to na prd, že člověk má problém sám se sbou a navíc se ještě musí postarat...

sali..tak tebe to tad pěkně skolilo ti povím!a ještě když je filipv práci, tak snad ot malý nechytí...

saro..co to čtu?teplota? to asi bude fakt reakce na to očkování, nám se to sice vyhnulo, ale jsem zvědaavá teďka, to tam půjdu sama a pak budu i sama doma, tak snad malá neprořve celou noc..

blech..no hele, já s těma podložkama spokojená sem, nemít je, tak mám flekyn a matraci, Ella si nedělá do svojí postele, ale do té mojí :grinning: jo a návleky jsou fajné, akorát jsme si blbka neuvědomila, že máme to přední kolečko nasazaené shora, takže ten návlek nejde dát úplně na celé kolečko :rolling_eyes: Ale ještě to nemám odzkoušeno, když jsme došli o víkendu z vneku, tak to manža zapomněl nasadit

Jinak já kojila v osm, pak ve tři a v šest, ale je to tím, že jsme do ní večer narval ještě 30ku nutroše, sice stříkačkou, protože flašku plive, ale lepší než nic..chtěla jsme dělat ten odvar z vloček, ale jak jsme si o tom četla, tak mě to moc nepřekvapilo a z kaše začínám mít taky obavu, aby to Ellu nezatvrdlo a neřvala pak místo toho kvůli kadění. Takže asi budu dávat na noc ten nutroš, když to půjde a uvidíme. To je taky hrozné, já každý den měním názor,ach jose mnou..
23. únor 2010 v 09:28  • Odpověz
Dan jak ti je?? četla jsem to s tou salmonelou..snad to nebude..jinak tady na severu prý řádi hodně střevní chřipky..kamardky syn byl i v nemocnici..chudinka nebyl zavodněnej..
No volala jsem na naušničky a objednání nejdříve koncem března tak si najdu asi někde jinde..
jinak si trošku pospala a vypadá že je v dobré náladě.. tak snad to nezakřiknu..doktor říkal, že to může nastat tím že dostala prevenar i hexu..minule jen hexu..a prý to můžeme rozložit aby neměla při jednom 2 dávky tak nevím..co myslíte??
23. únor 2010 v 09:36  • Odpověz
saro..já myslím, že to je asi jedno - nebo teda podle malé, ella dostala minule obě a byla akorát mrzutá, žádné teploty, nic. Tak pokud to na sofinku takhle působí, tak bych ot asi rozdělila, ale zase kdo ví, třeba bude příští dávka v pohodě
23. únor 2010 v 09:41  • Odpověz
jj zase to nebylo tak strašný mrzutá byla až ted od 8 do 9 což jde :slight_smile: v noci hodně spala možná měla už trošku teplotu
23. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
kuki: na vločky pozor kvůli elergie na lepek :wink: ja mam spešl kaši, co se dává do beby, takže mam hustší bebu :wink:

saron: my tez chodime rovnou na 2 :wink: my měly minule teplotu a ted v pohode, jak jsi uz jednou zacla davat obe, bych to neměnila. Děti muzou byt spavější aniž by měly teplotu ;)
23. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
Bleško třebas jí to vydrží :slight_smile:) to spaní v noci :slight_smile:)
23. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
jo holky..si představte..tchán měl přítelkyni, a docela mladou..včera šla na baňkování a dostala tam infakrt..hustý.
23. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
blech..no právě, protot do nich raději nepůjdu..

saro..tyjo,to je mazec :fearful:
23. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
saron: tak to je fakt husté :frowning2:

kuki: a ty chrániče matrace nešustí?
23. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
blech..a víš že ani nevím :sweat_smile: já se na to zaměříma řeknu ti zítra :grinning:
23. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
ahoj holky, tak máme 7960gr :grinning: :grinning: :grinning:
a už jsme ok jdu ven aspoň na hodinu dvě je tam krásně
23. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
malá spí, dostala pomačkaný banán s mlíkem a spokojená :grinning:

berryl: tak já zítra dojedu a můžeme jít spolu
23. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
Berry tak to se máte.. to mu říkám apetit :slight_smile:) to je dobře bude pořádnej chlap..
23. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
tak jsem přeobjednala Sofinku na naušničky.. jdeme v pátek dopol. nevím zda mám nechat plastové nebo jiné.. holky jaké máte vy?
23. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
autor
saronko já jsem rozhodně pro plat.
tak jsem naočkováni, malá plakala jen chvilinku a vždy až jak ji to lepili náplastí, když jsem si ji vzala už se smála.

jinak váha 6300g délku samo nevím, neměříme.
23. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
Ahojte! Tak já se vyhrabala před chvíli z postele.. Musela sem ven - kvůli psovi - a tam je tak krásně teplo!!! Potřebovala bych do obchodu a na poštu (stále sem ještě neodeslala tu přihlášku na VŠ!), ale dneska už se tam nedohrabu.. Malej spinká pod oknem a já jdu spát taky... :sweat_smile:

Koukám, že ste teď všichni po očkování... My jdeme až 8.3. ... tak ať prďolata nemají teplotku!!!
23. únor 2010 v 16:53  • Odpověz
tak malá si hraje v lehátku , před chvílí jsme přišly z venku :grinning: v allbu naušničky
23. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.