• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
niki:jak jsi na tom s autem?
23. únor 2010 v 16:58  • Odpověz
autor
endie opraveno, proč pak. do ovy pojedu ve čtvrtek musím do práce pro papíry atd. tam budu tak od jedné do tří, pak bych se mohla zastavit, chceš?
23. únor 2010 v 17:06  • Odpověz
jasně budu ráda
23. únor 2010 v 17:24  • Odpověz
autor
ok tak domluveno alespoň předběžně, ju. budu ale potřebovat azyl, malá okolo čtrvé jí :slight_smile:
23. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
kuki: oki :grinning:

berryl: vy vážíte víc jak my :grinning: a kolik měříte?

endie: ty už ji dáváš banan? :astonished:

saron: plastové a super :wink:

sali, dan: už je vám lépe?

holky, jak to je ted s ovzduším v OV... že bych dojela.. tak si tak pohrávám s tou myšlenkou
23. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
ahoj holky, endie tak si ráno zavoláme jo kuki přidáš se?

bleško něco kolem 64cm cca
23. únor 2010 v 18:10  • Odpověz
bleško: no dávám a jak jí šmakuje :slight_smile: , ovzduší desetkrtá lepší než bylo podle mě inverze už není
berryl:ok
23. únor 2010 v 18:21  • Odpověz
Krásný podvečer holky :slight_smile:
Niky, Berryl krásně prďolkové rostou :dizzy_face:
23. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
endie: a zeleninku taky papá?

veru: aj tobě :wink:
23. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Bleško co ten kočárek, už jste nějak pořěšili???
23. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
bleško:zítra ji zkusím dát znova mrkev a brambor, bylo jí stoho totiž špatně, blinkala a bolelojí bříško tak jsem jí to neměla dávat
23. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
my už spíme hodinu, zachvilk ubudím na dokrmení a pak se půjdu topit do vany já :grinning:
23. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
U nás se ještě nespí, malej si "čte" :slight_smile:
23. únor 2010 v 19:21  • Odpověz
ber..jasně, pak mi dejte vědět a domluvíme se

bleska..dojééééééééď :grinning: zatím je vzduch dobrý, snad ot vydrží

saro..já nevím, jaké máme, vím jenom ,že pozlacené

Holky, já mám malou oslavu! Uspala jsme Ellu - položenou na sedačce, hlava na polštáři a přikrytá dekou, žádný řev a brekot - poprvé, vždycky strašně vyváděla před tím večerním spaním! ale zase už spí skoro hodinu :confused:
23. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
kuki blahopřeji k uspání :slight_smile: každá maličkost a výhra potěší. :slight_smile:
jinak my už spíme, malá je pěkně protivná po tom očkování :slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
holk kde jste já si chci povídat :grinning:
23. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Endie :grinning:
Niky chuděrka, no jo když to musí být tak šílená zátěž pro to malý tělíčko :frowning2:
23. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
nik..jojo, přesně tak - no, hnedka jsem si otevřela čokošku :sweat_smile: :dizzy_face:

endie..Adélak je kočka s naušničkama! to nejsou takové blešky, jak máme my, ty naše nejdou skoro vyfotit...

blecha..tyjo, petka roste jak z vody :fearful:
23. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
veru: no koukal se na to muž mé kamarádky, zkusil to znovu nasadit a zatím klepu.. dobrý.. a ještě mi i dofoukl kola :grinning: takže prvotřídní servis.

endie: aha.. tak to jooo.. tak držím palec :slight_smile:

kuki: tak to zaklepej :wink: no furt nad tím uvažuju.. ted jsem začla s příkrmy.. ještě to není nic světoborného, tak nevím zda mam dojet nebo nee.. furt je to 50 na 50

niki: tak my byly protivní dnes celý den.. a už teda spíme.. myslím si že zuby.. ale to si budu myslet asi ještě hodně dlouho :grinning: počkej.. určo bude mít až v roce :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
endie..tož tak kde jsi, když si chceš povídat? :grinning:

blecha..já vím, ale i tak dojeeeeeeeeeeeeeeeď :grinning: bude hezky, žádný sníh, to se bude kočárkovat!
23. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
No nic, jdu si dát sprchu a asi jdu na kutě, jsem nějaká zdechlá :confounded: dobrou!
23. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
Dobré ranko!

Já se dneska vyspala jedna báseň - malej se sice vzbudil ve 23:00(!!!), tak to byl arychlovka v kojení a pak až v 7 :astonished: No a jinak vyspoaná sem, ale bolí mě celej člověk...Jen čekám, až se Filip vzbudí a předám mu dítě a psa a zalehnu...Chudák! Bude muset na poštu, do lékárny, do drogérky a do Alberta :sweat_smile: Filípek se tu na mě směje z lehátka :grinning:

blecha: Teda Pečtruška je už kus baby!!!

endie: Adélka to samy :grinning: A naušničky jí sluší!

To jenom my sme takovy prďolata pořáda :frowning2: Sem byla teď s malym u kámošky, co má měsíčního chlapečka a když sme ty dva položily vedle sebe, byli skoro stejní - délkově!!! (akorát Filípek už nebyl takovej flegmouš a byl furt v pozoru narozdíl od toho malyho a taky měl o dost větší hlavu... :sweat_smile: )

Holky, já už vůbec nevím, jakej byl Filípek, když měl měsíc!!!Až bude lozit, tak už nebudu vědět, jak lehával v lehátku a hrál si s hračkama jak teď nebo jak jen tak zvedal hlavičku na bříšku :sweat_smile: No psycho!!! :astonished:
24. únor 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
ahojki vepsolek, takže unás noc docela dobrá, teda Beri spala uplně klasicky jen já se při každém jejím otočení, kňournutí ze spaní atd budila takže asi 1000x za noc.
má jen zvýšenou teplotu tak jsem zvědá jak bude dneska.

belškoooo jasné dojeď počasí je superní a smog je už ta tam :slight_smile:
24. únor 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky..tak dneska kojení 2x tak včera to bylo vyjimečně...večer ještě měla trošku teplotu prdelka, ale v pohodě..
Endi Adélce to s naušničkama sluší :slight_smile:
Kuki vidíš to Ella má pochopení pro tebe tak neplakala :slight_smile:)
24. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
dobré ranko
dnešní noc mazec jedla co 3 hodiny :angry: v 18 spala pak jsem jí dokrmila opůl 8 a další jídlo chtěla v 22 to vypila 30 pak další jídlo 1 to vypila 120 pak o půl 3 - 90 o ú§pů l6 nic a už chtěla vstávat tak jsem jí řekla že né vrzla do postýlky chvilku tam dělala čurbes a pak usla a opůl 8 jsme vstavaly
24. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
je děkuji akorát to moc nejde vidět ona tež stou hlavou chvilku nevydrží :grinning:
24. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky jsem za ty dny už unavená, Ríša spal vždy celou noc, ale kolem 4h ráno se vzbudil to jsme ho jen posunuli v postýlce(byl až nahoře) pustili usínáčka a usnul. No a teď se budí kolem 3.30h a pláče, občas pomůže dudlík, dneska třeba prděl, tak jsem to natahovala až do 5.30 dala mu najíst a přesně za 3h opět vzhůru. Mi to vstávání nevadí, posunula jsem mu režim a chodí spát o 2h dříve, ale já pak nemůžu usnout z toho jsem hotová.
24. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
kuki: to není jak posilovna ve sněhu a mrznoucí ruce a nohy co? :grinning: a zajdem na rohlíček??? A jak si se vyspala? Co ty chrániče matrací? Myslelas na mě? :grinning:

sali: no to je, :grinning: celá maminka :grinning: :grinning: :grinning: No tak budeš mít album s fotkama a brzo budeš mít zas druhého :sweat_smile: no já si to nepamatuju už taky :sweat_smile: v noci jsem ji po krmení pozorovala a má větší hlavu ve srovnání po naroz. a dělá stejné grimasy :slight_smile: A co ten zítřek? Nebo to necháme na jindy? V pátek asi dorazí naši, teda pokud se nic závažného nestane :sweat_smile: tak bych raději poklizela a něco i ukuchtila.

niki: určo bude v pohodě :slight_smile: věřím tomu :wink: A ty taky dorazíš do OV?

No u nás malá spala krásně.. ve 2h a v 6h. Jenže já od 2,30 do 4h nemohla zabrat :angry: no ještě že mám ty houby :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
autor
bleško není problém vždy dojet, třeba příští týden jsem doma sama tak se můžem s Beri toulat.
24. únor 2010 v 08:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.