• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
blecha: No, já se na zítra necítím...Asi to necháme na jindy :unamused: Jako teď mi bylo naznačeno, že do těch obchodů asi budu muset sama :frowning2: - nevim, jestli to bylo vtipem nebo vážně..dneska nějak nemám náladu to rozeznávat... :sweat_smile: A v pátek nepudem třeba na chvilku?? Se pak neuvidíme! Já jedu dom a ty třeba pojedeš taky...
24. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
Jéé - to je sranda! Filip mi donesl z práce řízky - abych nemusela vařit :sweat_smile: A já včera dělala - hádejte co?- řízky :sweat_smile: + ty jitrnice, co nejim, co mi donesl tuhle.. To je romantik!!! :grinning:
24. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
sali :grinning: ale má snahu to se cenní ne.
24. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
nika: No, je to moje zlatíčko! :slight_smile:
24. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
jeee jitrnice bych si dala :slight_smile:) a tataráčka :slight_smile:
24. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
bleska..jasně, myslela jsem a nešustí :grinning: :grinning: :grinning: a to jsme po ní schválně šudlala nohama a v pohodě:slight_smile:Hele, však až dojedeš, tak se můžeš stavit a pokulat se v mojí posteli :grinning: musíme tě sem nějak nalákat :wink:

jinak teda ahoj holky :slight_smile:
Dneska nějak nestíhám, balím všeci, co jsme prodala na mmb a do toho tu furt zpívám malé, už mi z toho hrabe..aspon, že se odpoledne s holkama provětrám, už se těším
24. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Kuky taky bych potřebovala prodat věci ale spíše nejlépe celou tašku at to mám z krku :slight_smile:
24. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
http://www.novinky.cz/domaci/193033-poslanci-schvalili-navyseni-materske-na-lonskou-uroven.html

Třebas nám to doplatíííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak už mi je líp.Nebo spíše dobře, jen jsem hodně odvodněná a unavená tak chodím spát s malou. Byli jsme otrávený z jídla, měli to fakt všichni z oslavy kromě dětí. Včera jsem to riskla a šla s malou ven ale jen kolem baráku kdybych náhodou nedoběhla :slight_smile:

My opět spali celou noc, teda celou noc bez jídla, jinak od 5-6 je vzhůru ale já u toho spím, ona si povídá a kolem 6 ještě usne a vstává v půl 7 a v 7 snídá. Četla jsem že když se dítěti dává přes den častěji jíst tak spí celou noc a co jí dávám 5-6x denně menší dávky tak spí celou noc tak to na nás možná funguje. Už jí obědy i přesnídávky. Dneska koupím banány a natlačím jí banánem, jestli seženu pěkné.

U nás je jaro. +8 stupnů a polojasno.

sali - vím o čem mluvíš, hlavně hodně pij, rýma tím rychle ustupuje. Malá už je celkem bez, tak 2x za den ještě odsávám. Zvládli jsme to jen s Libenarem, bez jiných léků.
24. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
dan je super že je ti líp. ty jo tak my celou noc nespíme, budí se mezi půl čtvrtou čtvrtou, nají se a spí do šesti :slight_smile: třeba se nám to povede odbourat později.

jinak jsem se ptala naší Dr na příkrmy tak říkala že jestli stále kojím alespoň trochu tak není potřeba že to probereme podle toho jak Beri přibre příště - za 4 týdny. :grinning: takže Petul já ještě nezačínám :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
autor
jinak ten návrh zákona je s platností zpětně :slight_smile: to vrácení mateřské :slight_smile: to by bodlo co.
24. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
Dan já kojím co 2 hodiny přes den a v noci kojím ve 2 a v 5.. jinak super, že je už trošku líp.. a co jste to prohoba jedli??
já mám za oknem 11 :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
autor
já za oknem 9,5 ale dole bude tak 7.
24. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
sali: no v pátek máme to vítání občanků :wink: a pak tu už budem mít naše :unamused: no jooo ty jitrnice.. tchyně je nesnědla? hihi .. tak já se stavím :grinning: :grinning: :grinning: no tak ten čt necháme na jindy ten výjezd za kočárkama.. to by sis to neužila.. a je fakt, že já budu raději doma žehlit a připravovat se na cestu.. už to vypadá tak na 90% že pojedu.
Tak jsem dneska vytáhla 74 a přeprala, to zas bude žehleního :angry:

kuki: :grinning: :grinning: jj tak já se pošudlám v posteli :grinning: tak to já asi budu muset dojet :grinning: :grinning: No pochybuju, že nám to doplatí.. to nás asi mine :unamused:

dan: tak to jsem ráda, že už ti je líp, to je velmi nepříjemné nějaká běhavka a do toho starání se o dítě :frowning2: tak to bych taky mohla zkusit dávat ji častěji.. no dneska už jsem to prošvihla :unamused: tak zítra.

áá už se budí dočtu vás později..
24. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
bleško snad se dočkáme, problém je v tom že to může být za dlouho, může to vetovat Senát a Prezident (ten slíbil že zákony zvyyšující schodek státního rozpočtu nepodepíše), a pak ikdyž se to schválí tak cca 3 měsíce na apikaci ČSSZ, takže možná někdy v červenci by nám to doplatili :slight_smile: pokud to projde - budme mít příspěvky na dovolené :slight_smile:
24. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Tak sem se probrala z komatu - Filip se zrovna vypravoval s malym ven... Jenže on jedl naposled ve 12, taj sem zvědavá, jak dlouho vydrží v tom kočárku... :sweat_smile: U nás je 11 stupňů!!!

Jéé, bleško - tak to se neuvidíme nějaky 3 týdny (přijedu asi až 10.3.)!! A na jak dlouho se chystáš ty??? No - když ty jitrnice nechtělas, tak už je má rezervovany můj taťka - přihedou s mamkou v sobotu a v pondělí vyjedeme všichni. První cesta malyho vlakem - no už teď mám z toho nějaky nervy.. Ty - a co ta fleška??? Nepotřebuješ ju? Bych ti ju kdyžtak donesla...

No a můj aktuální stav - je mi super! Já to měla asi fakt z nevyspání nebo co...

dan: to je dobře, že seš už OK.. Kdo to prosimtě vařil??? S tím jídlem a spaním celou noc - Filípke jí přes den v podstatě co 2 hodiny, dopoledne spí půl hoďky a v kočárku max. 3, výjímečně 4 hodiny a v noci se mi stejnak budil teď co 2 hodiny :frowning2: Akorát na dnešek spal teda nádherně: od 8 do 7 s přestávkou v 11 na jídlo!!! :grinning:
24. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
niki: no já nemám iluze že by nám něco propláceli... ale když to vyjde budu aspon mile překvapena :slight_smile:
tamto ještě ti kamarádka neodepsala? :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 13:53  • Odpověz
autor
nene nevím co se děje zkusí ji napsat znovu, teda vím je období daní tak asi nestíhá.
24. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
teda s tou mateřskou - si tady připadám už jak v Kocourkově...bych se nedivila, kdyby nám to dali a pak zase vzali a pak dali,... Jako sem pro každej peníz :sweat_smile:
24. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
niki: to je jasné, to chápu.. jen jsem se optala :sweat_smile:

sali: a jak je tobě a v ten čt ani kolem baráku to nevidíš? na chvilu bych s malou šla, ale jako velký výlet to nevidím.. musim uklizet apod
24. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
blecha: OK. To bysme mohly na půl hoďky někam jít...Se rozloučit :grinning: KOlem jedné třeba???
24. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
sali: no event. to by šlo.. a nebo 13,30? :grinning: no já bych to viděla tak, že bychom si zítra přes den daly vědět, co ty na to? Ona může mít jídlo dřív a můžu pak i dřív vyjít :wink:

tak mám vyprané dvě pračky, malá spala do 16h, pak jsem nakrmila, dala do koša, tam ona je v klidu a nepřetáčí se furt na břicho (po jídle pak blije.. ale ji to nevysvětlím no) a umyla nádobí, vysteril.flašky... a ted v klidu popíjím kafíčko, manža už je doma ak jsem mu předala malou :slight_smile: a asi půjdu si nabarvit vlasy :slight_smile:
24. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
ahojík holky

už jsem dojela a malá konečně jedla
24. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
endie..tak malá vydržela do půl páté jo a na tu tašku mi chybělo asi 15 korun :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no největší soca..jo a fotka dobrá, akorát mám hrozné vlasy :rolling_eyes:

blecha..no to by teda měli doplatit, jenom proto že si oni o něčem na dva měsíce rozhodli, tak an tom nebudeme stratné! :angry: Já jsme optimistka a mě to příjde :sunglasses: A hnedka to utratííííííííííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face:

dan..tak sláva, že už je dobře, ale je to mazec, že jste to chytli všichni! :fearful:

no nic, jdu si hodit nohy nahoru, aspon na chvíli, když už máme doma taťku...
24. únor 2010 v 17:33  • Odpověz
tak u zubaře dobrý jen jeden kazík byl vidět na rentgenu tam mi to hned pospravili.. ale jsem z toho nějaká KO a to jdu večer cvičit..snad zítra vstanu :slight_smile:
24. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
koukám jste pěkně zakočárkovaly.
endie zítra se můžu zastavit tak po třetí, mezi třetí a půl čtvrté záleží jak rychle to stihnu z centra. budete na nás čekat???
24. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
niki jasně budeme :grinning: mám koupit kojeneckou vodu pro malou? já totiž Adélce převařuju s kothoutku tak at jsem když tak připravená :slight_smile:
kuki: prosím tě jsi pěkná ženská, vlasy máš dobré akorát zrovna foukal vítr :grinning:
24. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
malá polo spí tak jdu pro kočárek a vyhodit odpadky :sweat_smile:
24. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
autor
prosím tě nedělej si starosti, my jedem na kohoutkové a někdy na flaškové ale v klidu jo.
24. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.