• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
tak jo :grinning:

kočárek doma, odpadky vyhozeny :grinning: , hurá příští týden mám nový kočárek :grinning:
24. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
24. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
endie tak to bude paráda nové vozidlo,.
ty jo o testu jsem četla, Römerka a tak blbě,hm mazec ta je považována za velmi kvalitní myslím jako značka :frowning2:
24. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
já sem právě chtěla tu ma Maxi cosi Tobi
24. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
nic jdu koupat.
24. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
endie: pěkná fotečka.. a ted se mi holky popište.. poznala jsem akorát tu paní vpravo :sweat_smile:

kuki: no tak o tom nepochybuji.. párkrát vlezeš na MMA a je to hned pryč co? :grinning: :grinning: :grinning:

saron: kam chodíváš cvičit a co?

berryl: jéé to je pěkné.. ale musím se krotit, máme dost věcí..

malá řve.. jdu ji uspat.. ještě přijdu .. před žehlením :dizzy_face:
24. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
bleško já tam nejsem :slight_smile:
malá ne ne usnout. mrčí tam a kouká na hračky. pořád má po tom očkování teplotu 37,0-37,3 celej den.
24. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
autor
hele vy hledačky odkazů na krásné věci, když narazíte na pěkné tričenka v oranžové s krátkým rukávem v 68 neto 74 tak sem s nimi :slight_smile: teda mi do IP díky. nebo hnědo oranžové šatečky. :grinning:
24. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
niki zkus jí dat nurofen, dr mi říkal že po očkování je nej ten nurofen,panadol se nesnese s očkování prý

bleško blondýna s zelený kočárkem jsem já, červený kočárek bez majitelky je Týnka :grinning: ta zas někde něco jedla :grinning: a poslední je Kuki :grinning: a ty dvě jsem zapoměla jména :angry:
24. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
endie mi zase doporučila panadol baby :o))) po očkování :astonished:
24. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
niki: tak to vydrž, ono tělíčko s tím bojuje.. Zase oranžovou jo? :grinning: :grinning: :grinning:

no a já bych chtěla nějaké body s dl.rukávem vel. 68 , 74

endie: pokud je teplota DO 38c tak je to prý OK... já jsem dala tenkrát na noc paralen.čípek, ale to měla 38C po odečtu a to jsem nechtěla riskovat.. a ten čípek tak nezatěžuje žaludek
jj poslední vpravo jak jsem psala jsem poznala a to je kuki :grinning: jsem myslela, že když jsi dávala ten odkaz ty, tak tvůj je červ.kočárek... tak jdu mrknout ještě na ten zelený :slight_smile:
24. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
endie: a to je špatný, když už nevíš s kým jsi kočárkovala :grinning:
24. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
autor
ona to není horečka jen zvýšená teplota, nebudu ji nic dávat, dala si trochu vlažnější koupel a očividně se ji to líbilo :slight_smile: už spí.
24. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
niki: neboj, už to bude dobré.. udělalas dobře :slight_smile: máš za jedna :grinning:

no dle velikosti dětí asi nikdo z naší diskuse, co? .. se vracím zpět k té fotce a kočárkování
24. únor 2010 ve 20:57  • Odpověz
berryl: a jak se máš? a co nového? a co malý, je už mu líp?
24. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29839572&tab=1
no nejsou krásné, jen kdyby to byly 74 na léto nádhera.
24. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Hezký večer. Malá už spí, usnula opět při přenosu do ložnice. :slight_smile: Dnes tu bylo hezky tak jsem byla venku. V půl 6 jsem musela znova, nešlo jí zabrat v postýlce, a jen jsem vyjela za vrata, jen 3 m od dveří, tak spala ale soused zatopil tak jsem musela zpět a nechat jí v chodbě jinak by jí udusil, idiot topí mokrým dřevem. Dnes jsem přebrala skřín co jí je malý a vyprala do čeho dorostla a mám zítra co fotit na prodej :astonished: za 3 týdny hrozně vytáhla, protože jsem to před 3 týdny vytahala a už jí to není.
24. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
nika - jsou super, i tu značku mám ráda, já bych se té velikosti nebála, bude tam mít plenu. Já dnes vytahala vel 68 a to je teprve únor.
24. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
no právě ta značka je super, sama ji znám, asi je vezmu jsou kouzelné, hlavně nejsou jako ty tesco,vadí mi jak nemaj papentky u krku a jen to překřížení, sice se to líp oblíká ale malá má pořád holé rameno, stahuje si to.

asi je vezmu a to jsem si říkala že ušetřím :slight_smile: a nic nenajdu. a je fakt stejně ty moje látkovky jsou objemnější tak nebudu řešit extendor :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
Já ty rozšklebovací nemám ani jedno, už jsem se poučila u kluka. Já jsem se zamilovala do šatiček, ale tolik peněz nedám, asi budu smlouvat, nebo si dám inzerát že je koupím levně. Když si k nim představím bílou háčkovanou čepičku....... co na ně říkáš? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29305534&tab=0
24. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
autor
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30112101&tab=0
toto se mi taky moc líbí, když já tu ružovou moc nemusím. s tou oranžovou supr kombinace :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
To sou blbci, konečně mám čas na pc a oni upravují databázi. Kouknu až to pustí. Já už jsem si na růžovou zvykla ale mám ráda jí kombinovat se zelenou nebo hnědou.
24. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
kouknu na ně jak půjde mmb, asi jim zkolaboval se na to vykašlu.

já právě netušila, štve mne to. kolikrát jsem raději když dám malý ty obyč. KaJ značka ty maj druk na rameni a jsou super. no příště.
24. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
autor
právě já taky, mám ráda přírodní barvy, zelenou, khaki, hnědou a právě oranžová k tomu jde, nebo i ta růžová, taky máme růžové věci :slight_smile: ale nemůžu ji mít od hlavy k patě.

ach jo za chvíli se vráti manža a zabaví si pc,

na háčkovanou čepičku mám taky zalusk, proto hledám oranžové věci, a nechám si ji asi udělat. někde jsem měla odkaz na paní co je háčkuje.
24. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
Ještě mě lákají takové http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30821644&tab=3 a potřebuju na léto body - tílka, dobře to drží plínu.
24. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
dan ty jsou super takové retro, hm bílá čepička s malou zelenkavou enbo žlutou kyti a bude kočka :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ale tolik peněz nedám, zkusím jí napsat.
24. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.