• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Když si jí představím jak sedí s bosýma nožičkama a kouká z kočárku v těch šatkách tak si myslím že jí budou sedět.
24. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
autor
už to zase nejde :frowning2:
24. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
blech..já ti dám tu paní vpravo :grinning: já jsme jedla,tak jsme schovala jídlo za kočárek a týnka se musela schovat celá, jí se totiž stala malá jídelní nehodička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: jinak ty holky jsou nikča a kamča

en..jojo,hezká holka, co vypadá jak viktorka od splavu :grinning: už sis dala tyčinky? já už poslala tajenku, je ot vyrostli jsme na sunaru,tak už se těším na kašičku:slight_smile:

Mě se líbí všechny odkazy, které sem dáváte :dizzy_face: :sweat_smile: proto lépe na mmb ani nechodit, je ot nebezpečené..jo a dneska mi manža hlásil, že je ebay v češtině, tak jsme mu říkala, že je blázen, že m ito řekl..

jdu koukat na telku
24. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
holky mi nepřišlo to balení ale myslíte že můžu taky poslat tu tajenku a odpověci na otázky co tam jsou když vím odpovědi?
24. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
autor
kuki ty to nevíš ja na ebay chodím už dlouho ale vždy mně tam odradí to poštovné když najdu něco třeba za super cenu v zahraničí
24. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
tak vyžehleno :slight_smile:

niki: no nádhera a oranžové :slight_smile:

dan: no ty jsou úúúžasné :slight_smile: ty šatičky.. taky budu potřebovat asi bodytílka.. jsou fakt super a nejsou holé záda a drží to plinu

kuki: :grinning: :grinning: :grinning: no berryl je v tomto celá já :grinning: taky jsem kolikrát jak prase :slight_smile: a co jste měly dobrého?
24. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
koukáte na olympiádu? Manža se tu dost nervuje :sweat_smile: tak já jdu spát, mějte se papa
24. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
Tak já stihla nafotit vše po Elišce (mám i mnoho nového s visačkama co jsme nestihly ani unosit) a chci vkládat na mmb a došla mi baterka ve fotáku tak to ani nemůžu stáhnout do pc :angry:
24. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
dan: tak to je pech co? .. ty jo jsem se zakecala s tchynkou.. teda jsme si psaly.. ale už jdu.. :grinning:
24. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
Tak jsem to stihla než se vybila baterka a ještě jsem vložila aukce at to frčí. Tak dobrou noc.
24. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
Bleško byla jsem po 2. :slight_smile: a je to tady u nás v sokolovně.. za 60kč hodina a půl fitt balony..je to super i na záda a tak..zezačátku se cvičí v tempu pak se posiluje a protahuje..myslím že na začátek pro získání kondičky po roce je to super, doufám že pak na jaře vyběhnu ven a budu ráno běhat.. dříve jsem dost běhala ale ted bych vypustila duši :slight_smile:) jinak sokol mám asi 5min pěšky..nechce se mi zatím nikam daleko jezdit :slight_smile:
Niky šatičky jsou super, ale na léto pro nás asi ne Sofinka má už 66cm nosíme 68 či 74
jinak co se bodyček týká pokud máte někoho v zahraniči tak si to nechte poslat nebo dovézst.. mám od bráchy body s krátkým rukávem...vzal jich 12 škoda že skoro stejé velikosti :slight_smile: a jedno body vyšlo na 20kč :slight_smile:
Dan ty zelené jsou kouzelné... a háčkovanou čepičku chci asi si ji uháčkuju :slight_smile:
25. únor 2010 v 07:16  • Odpověz
ahoj holky tak nevím co to ty 4noci bylo,ale dneska už zase super, spí celou noc jen kolem 5h zamrcel protože byl zase hlavou nahoře v postýlce,tak jsem ho posunula a spí dál. Teď spí,já mám nachystané jídlo tak čekám. Blesko jinak už je zdraví a jedli jsme včera gyros a já si ho dole nechytla a tak mi to mastné vyteklo na zelené kalhoty :slight_smile: holky ty oblečky jsou super na ty kluky toho tolik není.
25. únor 2010 v 07:22  • Odpověz
zdravím

dneska jsme vstávaly co 4 hodiny se nám to posova a za týden spí celou noc :grinning:

je jak mě je špatně s toho Gyrosu , dobrý byl to jo ale ted furt lítám na záchod :sweat_smile:
25. únor 2010 v 07:25  • Odpověz
já kojila dneska 3x.. ted jsem ji dala v 6 protože manžel vstával tak si říkám nakojím a půjdeme spát..no chyba lávky.. spaní se nekonalo..
Berry super takové spaní...
25. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
:grinning: hele Týnko nevymlouvej se na to že jsi to nedržela my víme jak to bylo :grinning: :grinning: :grinning:

teda já chcu taky at mi malá tak hle spinká
25. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
autor
ahojki poránu :slight_smile: tam my noc zvláštní, probuzená a hladová v jednu, apak až teď v šest tak si cucla prso a usla na 15 minut teď leží v mojí posteli a povídá peřině :slight_smile: máme takové barevné tak asi těm flekům na ni.

jinak jsem se hned hrnula ke zprávám , tak Sáblíková zlato má a naši hokejisté to projeli. škoda.
25. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
autor
saronko neboj malá už tak rychle do délky neporoste. ono se to zpomalí, a třeba se může stát že tu 74 budete nostit do 10 měsíců i roku.
25. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
niki: dneska poznáš segru :grinning:(jede za kamoškama) a kamoše , celej týden jsem sama a najednou potřebují všichni přijít v jeden den :angry: :grinning: když jsem domluvená stebou
25. únor 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahojky! Tak Filípek teď vstává v 11 a v 7 :grinning: - pohoda jazz! :grinning: Sem ho dnes ještě trochu trápila v postýlce (sem chrěla ještě spát!!!), ale neusnul, tak sme tady...Dnes to asi bude náročny - se chce nějak pořád chovat..Včera sme ho dali na deku a byl v podtatě celej den klid a dnes je hned od rána vyrvál :unamused:

Mně se nejvíc líbily ty šatičky zeleny, co dávala dan :wink: a pak všechno ostatní :grinning: Se vám nedivím, že utrácíte - já mít holčičku, tak bych se taky neudržela (i když já se kolikrát neudržím i tak)...Já sem si řekla, že nic kupovat teď dlouho nebudu a zatim se držím :sweat_smile: My toho máme totiž tolik, že to není kam dát :sweat_smile:

endie+berryl+kuki: ste si taki zakočárkovaly, jo? Já za vama budu muset někdy fakt dojet!!!! A co to léto? Naplánujem si nějakej společnej víkend???

Jo - a myslím, že dnes sem už OK, i když unavená...Až se Filip vzbudí, tak zase předám dítě a psa a pudu zalehnout :grinning:
25. únor 2010 v 08:00  • Odpověz
Sali neprovokuj s tím nočím vstáváním :slight_smile:) těžce závidím...
Niky no doufám že moc neporoste ale raději letní oblečení budu nakupovat až na jaře :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
sar: Však sem si taky vytrpěla vstávání co 2 hodiny!! Ale sem zvědavá, jak mu to dlouho vydrží :sweat_smile:
25. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4925380 já bych to vzala ale bojím se že nám to nebude..
25. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
autor
endie vždyť jsem segru viděla u vašich jak jsem se tam stavovala jak jsem byly ještě Těhu.

holky toj e zajívamé tvrdíte že na kluky není, ale mi se zdá že je dost pěkných věcí.

sar těžko odhadovat jak to bude s velikostí, třeba malá od sestřenky nosila jednu mikču od Nextu od 6 měsíců do roka a půl.

sali já dokupuji jen čupr věci na parádu, vždy tak 2-4 kousky ve velikosti, jinak máme poděděné :slight_smile:
25. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
vlastně jo,já nevěděla jestli tam byla :slight_smile:

malá spí v postýlce a zase od půl páté nic nejela :unamused: já fakt nevím co stím, zase bude jíst tak kolem 12 když bude dobře
25. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
autor
endie s tím časem kdy dorazím to bude asi operativní, spíše počítej k půl čtvrté,možná o krapek později, chci ještě zajít nakoupit nějaké věci do Karoliny.
25. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
kuki ted tlačím jednu tu tyčinku jelikož nemám doma nic k jídlu ,hlavně že jsem včera šly kolem pekárny :rolling_eyes:
25. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
no jo endie musíš trénovat žalůdek nejíš a pak ti je zle
niki něco do ní dneska dostaň ona fakt nejí :astonished:
25. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
malej mi usnul na klíně, tak přemýšlím, jak ho dostat do postýlky, abych ho nevzbudila... :sweat_smile:
25. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
sal :grinning:
25. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
Tak se mi to povedlo :wink: :grinning: Jdu se psem...

nika: No, já si myslím, že víc oblečků je pro holčičky - to vidíš aji když deš do obchodu!!!....
25. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.