• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
ber to s tím jídlem mělo být na endie ne? my jedli neboj, v šest si dala prso a v osm půl dávky mlíka. takže pohodě.
25. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahojte holky,
tak u nás noc v klidu, ale usínání přes den začíná malá nějak bojkotovat, uspávám ji tak 20 minut a to s šíleným řevem,teďka jsme jí vrazila pecky na břicho a je klid,ale nevím, čím to zase je...

en..no mě z toho gyrosu bylo teda taky těžko, ale to bylo tím ,že jsme měla hlad jak spisovatel a házela si ho do krku :slight_smile:

nik..no já myslím, že to poslat můžeš zkusit a uvidíš - oni totiž v těch odpovědích nemají svhcálně znovu napsané ty otázky, podle mě proto, aby nemohli soutěžit lidi mimo. Ale pokud to víš, tak to tam dopiš. A posílal jsi pak dodatečně tu přihlášku, jak jsi psala?

sali..to jste měli pěknou noc teda, závidím vám ji , i když tobě se asi hodilo ještě to to ranní pospání,co?
A já bych v létě něco určitě podnikla!
25. únor 2010 v 08:49  • Odpověz
já myslím, že oblečků je stejně, akorát ty holčičí jdou více vidět :grinning: páč to je samá růžová a tak. A hlavně já mám věci i pro kluky a kombinuju to, kdežto vy s klukama nakombinujete prd :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
kuki přihlášku hm leží mi tu v obálce s adresou aještě jsem nešla na poštu a nemám známku takže smůla. třeba dneska jestli potkám nějákou poštu po ruce
25. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
holky chci dát malé teplakovku mám jí zabalit do fusaku a nebo bude deka stačit? budemit body,štrample, ty teplaky mikiknu, bundu zimní
25. únor 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
kuki :slight_smile: souhlasím, a proto já tvrdí že holčičích věcí je málo protože já tu růžovou z principu nevidím :slight_smile: ne dělám si srandu. ale v obchodě spíše koukám po oblečcích buď enutrálních nebo nakonec zapíchnu pohled do klučičích - nemodrých variant.
25. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
autor
endie nevím jak jinak moc malou oblíkáš a jak máš třeba zateplený kočár, žáleží jak je zvyklá. a taky záleží jak dlouho s ní budeš venku cárat.

záleží i na teplosti té deky. já dávám Beri často do fusaku jen ve štramplích, body a mikině, nic víc, teda čepička je jasná.
25. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
holky normálně si představte.že jsem měla spolužačku na vejšce.. a je z ní spolužák..hustý co a to má i dítě, byla vdaná a vůbec dost aktivní co se kluků týká
25. únor 2010 v 09:10  • Odpověz
autor
sar to je šok co. já měla zase na střední spolužák a teď je z něj zdravotní sestřička jak lusk. nejeden chlap se za ní/ním otočí, halvně že jsou šťastní.
25. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
jedem v autě,bude v autosedačce
25. únor 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
endie tak to uplně v klidu jen deku.
25. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
saro..ty máš každý den nějakou jobovku, dneska je to spolužák/spolužačka :grinning: :grinning:

nik..přesně, s tím oblečením to mám podobné, i když tedka má ella více růžových věcí než dříve - e to tím, že je dostáváme a zase si říkám, že nebrat ot je nom kvůli té bervy, tak bych byla blbá

en..já dávám malou do zimního, co máš ty v teplákách a kombinéze. ale třeba včera, když bylo +10, tak už jsme měla jenom tu zavinovačku do autosedačky. Takže to fakt záleží a jestli má ráda teplo, jak jsi říkala, tak bych ji do něj asi dala, vyndat oh můžeš vždycky

Jdu chystat jednohubky, večer dojde návštěva, tak at neco máme a pak odpo už to nestihnu
25. únor 2010 v 09:21  • Odpověz
Kuki no jo.. to víš taky já :slight_smile:)
jj super, že se ty lidi našli o tom to je.ale šok to byl do ní bych to fakt neřekla
25. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
saron: tak to jsi šikulka si uháčkovat čepičku.. klobouk dolů :slight_smile: Mě takové věci fakt nějak neberou. S tím cvičením bych taky ráda pro sebe něco dělala, jsem zhnilá jak veš.. dokopu se jen když chodím s někým.. ale ty jsi celkem z ruky :unamused: a fit balony tak nemusím.. no musím si něco najít.. ale jako cena je super :slight_smile:
to je pěkné, proč by vám to nebylo?

berryl: no hlavně že ti jinak chutnal :grinning:

sali: no jo, každý den není posvícení :grinning: a neprovokuj s tím spaním jo :grinning: :grinning: ?
jak teda dneska? nejsi ani na skypu :unamused:

no holky, my obě dvě máme rády červenou.. tak taky když můžu tak se růžové vyhnu, ale máme spoustu růžových oblečků půjčených od kamarádky, tak co se dá dělat :sweat_smile: ale taky mám po ségřiných dvojčatech - klucích, tak to kombinuju a je to v pohodě... kor když jsme vyrazily se Sali a já dala malé modré manšestráky a žlutomodré pruhované bodyčko.. a šel kolem pán s dvojčátky a říkal, to je ale hezký chlapeček :grinning: no asi je slepý a neviděl kolem růžovou deku a naušnice v uších :grinning: :grinning: :grinning: mě fakt pobavilo ale neměla jsem už sílu mu to vyvracet :grinning:
25. únor 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky, malá včera nekakala tak nechtěla večeřet tak jsme jedli ve 4 ráno ale jinak spala celou noc, čekala jsem že bude chtít jíst kolem 1 a vydržela hladová. Ted spí, mám připravené brambory a kuře tak jsem zvědavá, chutná to i mě :slight_smile: K svačině měla přesnídávku . Včera jsem nesehnala pěkné banány.

sali - to je fajn že ti je dobře, já už jsem dohnala i tu únavu tak jsem taky v pořádku.

sar - já přijela na sraz z učnáku a místo Gábiny tam byl Gabriel který je ženatý a má dítě :slight_smile:

endie - tak co, už jsi zkusela domácí stravu? Jinak já dávám malý do auta jen punčošky, kalhoty a bundu, jedině když mrzlo tak přes nohy deku.
25. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
dan dáváš kuřecí maso, mi sestřenice doporučovala jako první krůtí,telecí, králičí, kuřecí nedávala až později.
25. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
tak venku je hotové jaro :slight_smile:

dan: tak to je holka šikovná :slight_smile: a to jsi dělala přesnidavku z bananu?
25. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
jj venku je krásně :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
my měli králíka a šmakoval :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
nika - nesmíš tolik řešit, co odborník to jiný názor. Až budeš mít dvě, tři děti dáš i bůček :grinning:

U nás je taky krásně a +7 ve stínu.

blecha - přesnídávku jablko koupenou, banán jen škrábu lžičkou.

berryl - no já jsem zvědavá, mě to chutná :grinning:
25. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
no jo dan ale řeším to mám totiž okolo sebe 5 lidi s alergií na průmyslově chované kuřata, a z toho 3 děti. u nás doma se pro malou kuřecímu jako prvnímu vyhneme, prostě to bude později.
25. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
Tak to jo. To slyším poprvé že je alergie na kuře. A myslíš že později se nemůže projevit? A na králíka být nemůže? Já nedělala kuře doma, jen brambory, kuře mám od Hippu.
25. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
dan jde jen o průmyslově chované kuřata, jsou rychlené, domácí jim nevadí, a ani tzv. bio z jedné farmy o které vím že je to fakt bio. jinak normálně z obyč chovu nebo doma se kuře zabíjí po 60 dnech tuším ve velkochovu se to urychluje a zabíjí po 40 a je i větší.

všichni z toho mají kožní vyrážku, eksemy. může se to projevit i později ale zase už bude tělíčko zvyklé zpravovávat jinou bílkovinu tak je možnost že se to ustojí.

tak tojo. já myslela že vaříš kupované, :slight_smile: já se rozhodla že maso budu kupovat a vařit ne ze skleniček, třeba zeleninu jo a do toho domácí uvařené maso.
25. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
nika - ty ses naštvala?
25. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
autor
ne nestíhám balím věci na odpolende a do toho se mi vzbudila malá,neboj mne jen tak nenaštveš.
25. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
berryl: vy už dávate maso? :astonished: tak to je super

dan: u nás je +10C :slight_smile: aháá tak to joooo.. ale s přesnídávkou bych měla začít až jak bude pěkně papat zeleninu ,že? Nějak nám to moc nejede, že by snědla celou flašu na posezení :unamused: asi musím vydržet co? Dnes bude mít naposledy bramb.s mrkví a pak zkusím brokolici... tu dáváš taky s bramb.? Už jsem to zapoměla, vím, že jsi to tu už psala..

no já zase slyšela, že ty kuřata jsou tak vyhoněné, že by se dávat moc neměly... dětem pak rostou prsíčka :grinning:
25. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Já budu maso taky vařit ale až zvládne malé kousky, tohle je krásně jemné. Stačili jí pidi kousky rýže a dělá že se dusí.
25. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
bleško to je pravda, někde o tom bylo i vlákno kdysi tady an MK, může se to stát že ty sajrajty z masa jdou do tělíčka a třeba povyrostou dětem prsa - bez ohledu na dívku či kluka. ale problém s tím byl cca 2 roky zpět. to byla dost velká aféra.

myslím že pak koupit jedno bio kuře ač je drahší naporcovat a dát do mražáku je v pohodě.

jinak sestřenak si nechváala krájet teňoulinké plátky masa v řezníku - telecí, hovězí, uplěn tenké na kráječi na salámy či na čem (docela se divím že ji vyšli svtříc, asi měli zvlášt jeden protože na tom na kterém krájí salámy nesmí krájet syrové maso) a to si pak po plátích mrazila prokládala igel. sáčky a zaprvné bylo to superrychle uvařené,a kdykoliv poruce.
25. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
blecha - malý zelenina chutná a přesnídávky jí moc nejedou, sní sice půlku ale převaluje si to v puse jak kdyby to bylo zkažený a u příkrmu otvírá pusu a huláká že jsem pomalá. Brokolici měla s bramborem, ale ta jí nechutná tak jsem to vyhodila, když mi to plive dva dny tak už to nedávám. Nejraději má směsi více sruhů zeleniny. Maso můžeš dát až vyzkoušíš většinu zeleniny a to bys pak měla dávat 5x-6x týdně. Kolik dnů jí dáváš už ten brambor s mrkví? Nedávej to dlouho, zvykne si na to a zas ti nebude jíst jinou zeleninu.
25. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
No nic, budí se tak jdem na to kuře a pak ven, dočtu vás pak. Klukovi peču kuře a brambory. Jde poprvé sám k zubaři. Papa
25. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.