• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
no malému jsem dneska původně dala bio mrkve a rýži a dělal, že se dusí a natahoval, tak to letělo do koše a dala jsem mu maso a to mlaskal
bleško malý mi pořád nesní tu malou celou skleničku někdy půlku někdy trochu více, ale celou ne

jdu s kuki ven zatím pa
25. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Bleško máma mě cepovala..vyšívání, háčkování, pletení.. pak jsem se pustila do paličkování.....první uháčkovaný svetřík jsem udělala v 6 třídě :slight_smile: ale koukala jsem na net a dají se koupit za 200 tak si říkám zda to má cenu.. příze taky něco stojí
Dan no my jsem měli taky sraz ze školy ale já tem nebyla tak jsem se to dneska dozvědala..mi spadla člist :slight_smile:
25. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz
berryl - tak maso mělo úspěch :grinning: zítra jí do toho přidám mrkev a dneska jedu nakoupit nmasíčko do dm mám kuponky na slevu. Ta mrkev s rýží jí taky dusila a je to první příkrm co mi nechutná, zvedl se mi žaludek :slight_smile:
25. únor 2010 ve 13:15  • Odpověz
Krásné sluníčkové odpoledne, tak jsem se s malym chystala ven a on mi usnul na posteli, tak zůstanem doma, nebudu ho zbytečně budit a stejně jsem chtěla žehlit, tak půjdu žehlit, alespoň večer budu mít klídek.....
Teda holky já jsem zvědavá na ty příkrmy.. :sweat_smile: ..
25. únor 2010 ve 14:10  • Odpověz
ahoj holky byly jsme s kuki venku a užívaly jsme si sluníčka, pak jsem musela domů malý se najedl a mi se chtělo jeste ven tak jsem ho poprvé dala do klokanky a bylo to super,byl úplně nadšený,koukal a dokonce se i smál :slight_smile: největší šok to byl pro Radu já nikde,malý nikde, bára nikde a kočárek doma,hned mi volal kde jsem já a kde je Riša,tak říkám,že jsme venku. No a on a jak je Riša,tak jsem mu řekla,že pěšky :slight_smile: zapoměl že tu klokanku máme!
25. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahojky! Tak se hlásím po náročném dni...Uf! Teda - je to pěknej nezvyk mít chlapa v týdnu doma :confused: No, teď ho zase 3 dny neuvidím.. Ach jo! Si musíme zvyknout na ten krátkej/dlouhej...
25. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
berryl..tyjo,to jste dobří:slight_smile:no mě se ella smála až ke sparu apak zase usnula, tak jsme s ní ještě obečla tady pár ulic a došla jsme v půl páté, vzbudila se hnedka u dveří, ale v pohodě, jedla až v pět, takže paráda..to počasí je kouzelné :dizzy_face:
No nic, jdu se natáhnout,dobrou všem!
25. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Taky jsme byli venku. Pak nakoupit, koupila jsem masové příkrmy v dm za slevové kuponky a el.sekáček na potraviny abych jí mohla vařit doma, v létě mi odešel a holky super den, v pondělí mi po 10 letech odešel kulmofén a dneska jsme jeli do Planea jestli tam nemají ten sekáček levnější než v globu a měli o 150,- a ještě ten můj kulmofén, v akci a u pokladny nám řekli že máme na celý nákup 11% slevu. Dobrý, co? Sehnala jsem krásné banány tak jsem zvědavá jak jí budou šmakovat.
25. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Takhle vypadá ta houpačka, ale mám z ní radost asi jen já, malá tam vydrží 5 minut, ale třeba si zvykne. Říkala jsem jí že co by za to děti v Africe dali http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3844498&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
25. únor 2010 ve 21:58  • Odpověz
Kde jste kdo? Malá usnula tradičně po cestě do ložnice a já jsem zase na MMb, ale tentokrát vkládám její věci a jdou pěkně na odbyt, mám radost. Koukám že si nechcete povídat tak jdu spát. Dobrou noc.
25. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz
jsem tady
dan kolik tě stála ta houpačka?
ty fotky jsou úžasnééééééééééééé
25. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz
Hezké deštivé a zatažené ráno.
berryl - děkuju :slight_smile: dala jsem za ní 1099,- i s poštou. Týnko kde skladuješ příkrmy? Máš to v lednici? To asi může být i mimo ní, vid?
Malá spala poprvé úplně celou noc ani v těch 5 se nevzbudila a nepovídala. Spala od 8 - půl 7. Jen já kdybych mohla večer usnout. Jenže to udělám nejvíc práce a mám čas na sebe.
26. únor 2010 v 07:38  • Odpověz
ahoj dan mám je normálně ve spajzce nemusí být v lednici :slight_smile:
26. únor 2010 v 07:44  • Odpověz
Dobré jitro! Tak my ještě spíme :grinning: Filípek se dnes vzbudil v 6 a do 7 nemohl zabrat. V 7 usnul se mnou v posteli a teď ještě dospává ve své postýlce :grinning: Nějak se mi z něho stává velkej spáč...No, hlavně nezakřiknout! :sweat_smile:

dan: super fotky! Malá je taky pěkně vyřechtaná, co? :grinning: A jak je velká už!!!
26. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
ahojki vespolek, tak my noc taky dobrá, kalsika vzbuzení ve čtyři, jen ji taky dělá větší a větší problém pak usnout, zaspala až o 4:45, ale spaly jsme do půl osmé, což se u nás tak často nebere.

:slight_smile:
26. únor 2010 v 08:51  • Odpověz
:grinning: dobré ranko holky
já už nevím co s tou malou a tím jídlem, dneska byl u mě kamoš přes noc a normálně malá zneho byla tal hotová že jak šla spát 19 hod tak vstávala 6 bez jídla :grinning: sice se asi 2 krát zavrtěla napila čaje ale prostě mazec Peta má asi dobrej vliv,mě donesl kytičku a malé fajného plýšáka a samozrejmě jako pravá bab se od něho netrhla a její oblíbená hračka je momentálně jeho
26. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
endie - přes noc :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: tak snad si měla aspon hezký večer.
26. únor 2010 v 09:17  • Odpověz
no to měla :grinning: až moc hezký :grinning:
holky po prvadě mezi mnou a manželem to je na bodě mín jak mrazu, jsme súolu jenom skrze Adélky, udělal určité věci a stále dělá co by manžel dělat neměl, takže tak
26. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Já tě chápu, z toho co tu vždy píšeš se divím že s ním vůbec jsi, ale nic jsem ti nepsala protože mi do toho nic není. Jinak za sebou máme banán a měl úspěch, kam se hrabou přesnídávky. Jsem ráda že si měla hezký večer, konečně je z tebe cítit radost. :wink:
26. únor 2010 v 09:31  • Odpověz
autor
dan tak to gratuluji :slight_smile: zkus ji třeba pak namíchat banán a kousek té přesnídávky :slight_smile:

endie teda, to jsem měla zůstat dýl, ale ne malá byla tuhá než jsem sjela výtahem dolů., celou cestu spala. probrala se až u nás v Albertu jak jsem se stavila nakoupit, tak mi pak probrečela cestu dom cca 5 min v autě. ale doma pohoda. jsem ráda že jsis užila večer.

holky jdu si objednat nový digitál, už mne to nebaví ten starý je na dvě věci :frowning2: :slight_smile:
26. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
dan: super, já se dneska chystám na tu domací mrkev a brambor včera jsem nebyla na oběd doma tak uvidíme, jinak každá reakce a názor je pro mě přínos :grinning:

niki: ty jsi jela nahoru a on jel dolů :grinning: a stál tam kde ty, prý takové krásné místečko, tak sjem mu řekla žeuž jsme to denska slyšela :grinning:
26. únor 2010 v 09:59  • Odpověz
autor
endie naopak né já dolů od nahoru :slight_smile: jinak teda "krásné místečko jo" to je pěkné :slight_smile:

endie nepadlo mne, mám doma jedu darovanou lahem MAM, ty je používáš, nechceš ji, já ji mám k ničemu. ale je modrá :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
jasně budu ráda :slight_smile:

ty jo ten Petr jí včera tak rozdováděl že ona si ted nechce hrát sama furt křičí nahlas a normálně se dívá kde je , jí chybí chlap doma :unamused: a ted se tu zas dlouho neukáže jezdí pryč
26. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
Krásné dopoledne :slight_smile:
Endie tak to je paráda, že jsi si užila večer :wink:
26. únor 2010 v 10:43  • Odpověz
endie - až to uvaříš, přidej trošičku obyč.másla, je zdravé a vitamíny z mrkve jsou rozpustné jen v tucích.
26. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
ach jo se na to vykašlu tak jsem si vybrala nějaké digitály ze kterých vybereme a volám bráchovi a ten mi ten výběr celý sepsul. se zblázním. v neděli mi pošle výběr co doporučuje. ach jo. :angry:
26. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Niky a tak jaký jsi vybrala ty???
26. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
autor
veru však víš jak jsem nerozhodná měla jsem více modelů hlavně panasoniky, kompakty, no nic zkusím odpolende ještě zajít ut u nás do jednoho obchodu a uvidím. druhej zavřeli tak není velký výběr.
26. únor 2010 v 11:37  • Odpověz
Niky já jsem si kupovala za porodný Nikona kompakt :wink: , takže chápu nerozhodnost, taky jsem vybírala.... a nakonec veliká spokojenost....
26. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.