• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
jéééééééééé bleško malá je úplně spokojená :o) krása

děkuji za podporu :slight_smile: už z toho nestresuji
27. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
berryl: že jo? no mám uplně strach ji dávat zpět pak do vaničky... ale takto ona se normálně "uplava" a pak ji vložím do postýlky a chrní... jo a jeste po koupání ji namasíruju.. dneska jsem zkoušela prvně a si to užívala, smála se u toho a vykládala si, pak vysátí nosu, jídlo a chrnění.. paráda
nestresuj ;) taky bych to tak dělala.. at si každý říká co si říká.. slova jsou jednoduchá, ale zažít to je děs.. nenechala bych své dítě takto trápit.. at si to každý dělá jak chce, no ne?
27. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
kde jste?
27. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
blech Petulka je moooc spokojená..taky bych chtěla koupat s ní...ale nevím od kdy je to vhodné..jinak jsem si objednala vaničkování u nás doma tak se těším
jinak jsem to raději převařila a samosebou jsem tam nalila o trochu vody víc...no snad to nevadí...
28. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojte holky,
tak se po delší době hlásím..včera byl psycho de, dvakrát jsme sem psala příspěvek a dvakrát ho smazala,protože jsme skončia v půlce..Ella byla včera celá rozmrzelá, ale z části si za to můžu sama :unamused: dopoledne jako vždy, nespala, až do jedné,pak jsme jin akojila,tak cca na půl hodky usnula a pak jsem jela za kolegyněma z práce,měly taky kousek od nás akci,ale tam to bylo maso,lítaly tam děcka,řvali a na,než aby spala,i když byla bokem, tak byla vzhůru a pak řvala a řvala, páč byla azse nafouklá..no a když jsme jely domů,tak brečela v kočárku, pak doma a nezastavila se cca do půl osmé, prořvala mi i koupání v kyblíku :fearful: No a kolem osmé usnula ajá šla spát taky, protožd jsme zase měla tu bolest hlavy jako minule,ale nezvracela jsem a viděla jsem,takže naštěstí ne taková hrůza, ale už jsem to poznala,tak jsem raději šla..takže asi budu s malou muset chodit více d o společnosti, doma už to jakž takž funguje,ale pobyt jinde nebo jiná struktura dne ji šíleně rozhodí..ale zato v noci kojení paráda, to první bylo až skoro po šesti hodinách!!prsa mi málem praskly...a tedka taky vedle mě hnipe :dizzy_face:

blecha..tyjo,malá je ve vodě úplně v pohodě!a musím teda říct,že roste jako z vody, neměla bys ji tam často koupat nebo za chvilku půjde dod školy :grinning: fakt,strašně se změnila co jsem koukala naposled...

berry...já si tu diskusi nečetla, ale jak píše bleška, taky bych se nad tím tak nepozastavovala . Joa četla jsem manžovi, jak jsi psala o Ráďovi, že ho mamka taky rurkovala,tak se smál, protože jsem mu pak ukázala jak radim vypadá a říkal, že na to nevypadá :grinning: Já to dělám jak psala blecha, nejprve masíruju, pak cvičím nohama, pupíkem mažu preventivně cca 1-2x denně a dávám ten čaj. Ale řeknu ti,někdy nemám nervy a nepoáhá to cvičení, protože je celá proplá, tak dám tyčinku, však v tom úryvku,cos psala bylo,že u malých se to může i častěji,tak co.A podle mě to zmizí, až bude Ríša starší, mi neříkej, že ti, co si na to zvyknou takhle kadí furt. Tak pokud si zvykne,tak sepak hold bude muset někdy odnaučit - ale tedka je nejdůležitější (aspon pokud to beru podle sebe :sweat_smile: )aby ti z toho řevu nepraskla hlava a Ríša se netrápil :slight_smile: Joa žildlička, cos posílal je parádní!!!My pak budeme kupovat taky nějakou takovou, co se z ní dá udělat stoleček, příjde mi to praktické a já to měla taky, takovou tu dřevěnou, jak bývaly..Jo a pak se musíme zase domluvit na někdyn a ven - a můžeme se jet podívat na hlavní třídu, tam majív tom dětském sekáči výprodej a slevy :grinning: :sunglasses:

saro..ty bebycalm máme doma,dostali jsme je,ale jeste jsem je nepoužila, šli jsme rovnou do probiotických..
28. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
ahoj holky u nás noc v klidu, spali jsme do 9h malý se napapal, vykakal s rourkou :o) a teď už je pod hrací dekou a něco si tam povídá a manžel leží u něj, tak mám klid posnídat a něco málo uklidit
odpoledne jdeme ke tchýni slavit narozeniny, mály je flegmoš usne kdekoliv

kuki to je šílené ta tvoje hlava musí to být hrozné, mě bolela hlava jednou v životě a to jsem myslela, že skočím z okna, bylo to jako by mi někdo bušil do hlavy :confounded:
28. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
berr..nejhorší to bylo minule a teďka to byla proti tomu pohodka - jen mám strach, že se mi to asi spustilo porodem a trochu se bojím,že už se toho nezbavím :unamused: My se vrátili z procházky a malá je ještě tuhoš, tak se koulíme u telky. Kdybych si, trubka, někde natrhala zelené, tak jsem mohla uděla věnec na stůl, tak musím počkat...A jinak malá dneska byla zlatá, mě příjde, že jak je cíkend a je manža doma, tak ej to jiné děcko :rolling_eyes: a já pak budu vypadat, že jsem trubka,když přes týden nic nestíhám...
28. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
kuki to samé jak je rada doma tak malý krásně spí a jak jsme doma sami tak řve,nechce spát atd :slight_smile: My právě přijeli od tchýně malý to tam prospal.
28. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
kuki: no mě se taky zdá větší :sweat_smile: tak doufám, že dopadneme za 14dní dobře s váhou...
to je vtipné s tím prasknutím hlavy :grinning: jsi mě pobavila.. no ale je to tak :wink:

holky necháte naočkovat tu hexavakcínu?
http://www.rodina.cz/clanek4996.htm

holky, jinak my to máme taky tak.. o víkendu pohodička a taky vypadám jak trubka před manžou :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky..dnešní noc super, jen nemohla večer zabrat...kojila jsem v 9 a pak až v 1 a ve 4. jinak klasika vstáváme v 7:30 ..včera mě ale naštval manžel.. řekl my, že chci aby malou přebaloval, jen proto abych to mohla každému říkat...jako chápete to..
blech...zatím nevím zdanecháme očkovat musím to prostudovat...
Kuki to mě mrzí s tou bolestí hlavy..je to možný že se to nastartovala porodem..
já se léčím na vysoký tlak už od 21 .. v těhu jsem měla uplně luxusní tlak...lepší než těsně před otěhotněním..jenže při porodu tlak byl naprosto šílený..po porodu taky.. musela jsem kvůli tlaku být asi 4 hodiny na sále než mi ho dají dolů..no a ted zase není nic moc..
29. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky, co máme neštovice tak nevím že mám dítě. Už se to hojí. Včera od rána byla v lehátku tak mám umytý okna, nazdobený, vánoční výzdobu, uvařeno a pak jsme byli na bowlingu s malým. Elu jsme dali k babičce hlídat, byla jsem nervozní ale celou dobu jim tam spala. Pak jsme jeli všichni k nám, my + 4 cizí děti a do toho přišly večer sousedi, tak jsme popily. Děti škemrali tak tu nakonec spali všichni. V pokojíčku to vypadalo jako na táboře :slight_smile: Ted si hrajou, Ela spí a já dodělávám vánoce. Prostě pohoda, zjištuju že 6 dětí není až tak tolik :grinning: Šli jsme spát o půlnoci a zatím dobrý, ale odpol.budu mít asi krizi. Jsem tak ráda že malá nebrečí! Teda ne úplně, tak 2x za noc a 2x za den pláče prdama, ale to je jen po chvilce.
blecha - super fotky, malá asi miluje vodu, co? Naše jo.
berryl - Ríša vypadá tak dospěle :slight_smile: fešák.
29. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
ahoj holky, my měli taky supr noc vstávali jsme pouze jednou a pak Ríša hned usnul .O) ráno šílený pláč, chtěl kakat, tak jsem mu pomohla, dala najíst a teď s tatínkem spinkají, úplně mě to dojímá, když je vidím spolu spát

Dan 6 dětí uf, jsi šikulka s úklidem i výzdobou. Já už si taky umím lépe zorganizovat čas a více stíhám a hlavně už nežijeme v ,,bordelu,,

Dan jsem moc ráda, že je malá v klidu, určitě to je i tou stravou, že se vše uklidnilo a spravilo. Neštovice přejdou, jen mě mrzí, že je může dostat ještě jednou.

To já nikdy neštovice ani zarděnky at neměla, žádné dětské nemoci, tak jsem hoooooooodně zvědavá, jestli až malý něco dostane, jestli to od něj nechytnu :astonished:

Jinak malý nejen, že se pořád směje, ale už vydává i zvuky, fakt je každý týden jiný a jak vyrostl :slight_smile:
29. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
berryl - neštovice jsou pro dospělého nebezpečný, říkala mi to doktorka a četla jsem to i netu.
Malá se dneska poprvé smála nahlas a taky vykládá :slight_smile: Sice jsem ze sebe dělala debila ale zabralo to. Jen když se na ní podívá Petr tak je vážná :slight_smile:
29. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
taky jsem to slyšela no uvidíme můj tatínek je taky ještě neměl a je mu 51

já taky občas musím dělat opičky aby se usmál :o)
29. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
saron: no tak to nechápu... a on to nedělá rád? Tak jsem zjistila, že ten článek je z r.2006 a ted to očkování hradí stát a je to jediné očkování, tak není nad čím přemýšlet no :unamused:

dan: no ona miluje vodu jen se mnou ve velké vaně! Ve vaničce brečí :angry: ale doufám, že tento ústupek nebude mít za následek fixaci na mě.. no uvidíme... takže bys šla do 6ti dětí..? Tak to klobouk dolů! :grinning: No je fakt, že je rozdíl jedno nebo dvě děti, ale dvě a nebo 6 :grinning: :grinning: to už je pohoda hihi.. Jinak jsi šikulka.. já to ještě nějako nestiham.. a to musím umýt okna a určo vyperu záclony.. spíš ted nejsem schopná vyrovnat deficit s žehlením.. nějak se mi to tu už kupí.. to je děs :angry: tak asi dneska jak uložím malou.. manža jel s malou ven, tak si jdu ted lehnout tak večer už bych měla být fit :slight_smile: no uvidíme :grinning:

berryl: jako vydává zvuky že si povídá nebo se nahlas směje? Malá si jako povídá, je tak ukecaná až hrůza :grinning: no celá maminka hihi... ale nahlas se zatím nesměje.

holky, já ze sebe dělám taky debila jak mluvím na malou, snad mi to nezůstane :grinning: ale už sklízím ovoce hihi.. no někdy mi to připadá, že máme stejné IQ :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 15:25  • Odpověz
Tak na mě padla totální únava. Byly jsme se psem a s kočárem, bylo úplný jaro. Ted je malá trochu protivná. Za chvilku jdu s klukem připravovat věci do školy. Už aby byl večer, chce se mi spát :frowning2:

blecha - nešla bych do 6 dětí, ale je jim 5,9,10,11,13 tak to jde. Malý děti bych nepřežila. :slight_smile: Dodělala jsem vánoce v bytě a čekám na 5 hodinu, rozsvítíme vše se sousedkou stejně. Máme baráky naproti sobě tak si pak voláme jak to vypadá :slight_smile: Jsme blázni,co?
29. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
DAN: no ale to je pěkné :slight_smile: aspon si uděláte vánoční atmošku.. taky bych měla začít, ale jak je venku tak teplo, tak mě to ještě pořádně nedochází, že jsou vánoce za rohem :confounded:
a jak děláš vánoce? Co jsi všechno dělala at mám představu :wink:

holky, už máte koupené dárky? Měla bych asi někam po něčem vyrazit. Jinak dneska suprový den... po snídani, která byla cca v 10h :sweat_smile: jsme vyrazili do kaufu i s malou, ale dali jsme ji z auta pak do kočárku, pak jsme jeli do Metropole na Zličín do elektroworldu a pak si tam dali jídlo a pak domů... bylo to moc fajn zajít mezi lidi :sweat_smile: k čertu s chřipkama hihi... musela jsem vypadnout, už jsem to potřebovala.. rozumíte mi, že?
29. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahojte holky,
tak my noc celkem v normě, akorát se malá kroutila a zase bya nafouklá,takž po každém kojení asi hodinová uspávačka :rolling_eyes: ae to nebylo nic proti tomu, co předvedla dopoeldne, řvala od sedmi do jedné, asi se dvěma 10minutovými přestávkami - no aspon manža viděl,proč jsme furt sedřená jak borůvka :pensive: Ale nepomáhalo nic a ni rulka,takže mazec,pak usnula vysílením...no a já si pak stihla udělat dva adventní věnce, tak jsem ráda, jsem si krásně odpočinula..

dan..tyjo,fakt smekám, mě praská hlava jenom si čtu tvůj příspěvek o těch dětech :sweat_smile: jsem prostě béčko bez zkušeností, bojuju s tím aším jedním prckem..

berrr..to malá občas taky vydá zvuk,alep kase ho jakoby lekne :grinning: a dneska normálně řvala a jak jsem ji položila a říkala ji, že už mi leze na nervy,tak se n mě začala úplně křenit, hnedka mě rozesmála a málem mě to rozbrečelo, už ví jak na mě..

blecha..s očkováním teda už nic,jo:ael i tak,necháte mimča očkovat proti pneumokokovi?A holky, co máte holky, budete dávat naušničky?

jo jinak mi psala kelly a nemohla nás najít!a já si říkala,že se vůbec neozve, bobek :pensive:
29. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
kuki: no já určo budu nechávat naušničky... ted jen zvažuju, zda u té naší obvodní nebo u dr. přes uši teda na ušním :grinning: to mi zjištuje kamarádka co a jak.. ale nechala bych to píchnout nějak po té hexavakcíně.. jestli bude vše OK, tak bychom se nechali očkovat už při této navštěvě dr. tzn. 14.12. a nějak do vánoc bych chtěla ty naušničky.. abychom na vánoce byly kočky :slight_smile: stojí to prý 500kč u té obvodní vč. naušniček. Jak to vychází v OV?
to je mazec s tím řvaním.. a co malé prosím tě bylo? Bobek malý... no to by mě hlava praskla taky :angry:
29. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
tak já mám požehleno, něco požehlil k večeru i manža :slight_smile: je to zlatíčko.Malou jsem dnes koupala ve vaničce a musím říct že co? nooo že jsme NEPLAKALY :slight_smile: juchuuu ... tak snad to bude dobré i v dalších dnech. No kdyby manža dal více vody, tak bychom i plavaly a nedřely zadek o podlahu vaničky :grinning: :grinning: :grinning: a od 20h už chrníme. Tak půjdu do hajan, nevím kdy se můrka probudí :sweat_smile:
29. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahoj holky,my byli od 11h do 16h venku malý pořád spal tak jsme chodili a chodili, venku bylo příjemně. Teď už malý chrni :slight_smile: hodím sprchu a jdu taky spát. Blesko já taky měla kupu prádla a dneska jsem se toho konečně zbavila. Jinak to očkování jeste nevím. Poradím se jeste. Po očkování jsou děti prý rozmrzele,tak jdeme na očkování az 4.1 tak jsem zvědavá,jak to bude Riša snášet.kuki bobek malá kdo ví co ji trápilo u nás je to někdy taky tak jsou dny na jedničku a pak dny na mašly! Dan ty jsi ďábel! Co jsi všechno zdobila? Blesko mi to taky nepřijde,venku je příjemně,zatím nejsem na vánoce naladěná. Dárečky mám jen pro Risu a synovce,jinak pro nikoho nic. Mám představu,tak pak bude Rada hlídat a já vyrazím na nákupy.
29. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz
Blech..no prý nechápe proč ho nustím (jako malou přebaloval jen 3x) a že jako až bude větší.. při tom si jí z postýlky bere, povídají si, hraje jí s maňáskem či tak..to jo.. nechápu to..prý neví co s její pipinkou..bože.. chápete to.. :grinning: chlap neví co s tím :grinning:
jinak gratuluju ke koupání..šikulky..
Berry to je krásný....jste šikulky....já dneska zase vyloudila jeden úsměv... :slight_smile:
Kuki to mě mrzí, že máte zase trápení s bříškem..my zatím musím hooodně zaklepat docela dobrý..přijde mi že pomáhají ty baby calm a asi i to jak se prolévám fenyklem já ..
29. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
sar gratuluji k dalšímu úsměvu :slight_smile:
29. lis 2009 ve 22:42  • Odpověz
dobré ráno,holky malý jedl ve 20h usnul okolo 21h a vzbudil se az teď :slight_smile: asi si narve do pusinky tu flašku celou :slight_smile:
30. lis 2009 ve 04:38  • Odpověz
berry..no tak to je super.. hezky ses prospala?? my kojili v 9 a pak v 1 a ve 4 a pak v 6:..ona si vždycky k ránu najedena dvouhodinovky.ale i tak mám pocit, že se to fakt zlepšilo...spí dýl než před 14 dny.
30. lis 2009 v 08:35  • Odpověz
berryl: no tak to se máš, že máš aspon představu :slight_smile: tak já už mám dárky pro synovce... mají mezi svátkama narozeniny, tak jsme se domluvili, že nebudem dávat na vánoce, oni jsou pak zmatení kam všude Ježíšek chodí... tak jim popřejem na narozky. Koupila jsem jim toto..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26765937&tab
to teda malý kráásně spinká, to je parádička :slight_smile: malá usla ve 20h a probudila se kolem 3h. Což si myslím, že je taky dobré :slight_smile:

saron: no třeba se bojí aby ji neublížil :sweat_smile: no tak to je fajn, že už ti spí líp :wink: se těším až budem dávat kašičky.. ji pořádně nacpu :grinning:
30. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
Ahojte holky,
tak ten včerejšek nakonec pokračoval a malá usnula až před simsnama :confounded: holky, my měly hlavu jako střep, oba..ale ak byla zlatá a v postýlce už i pořádně prděla, tak jsme si s každým jejím prdem s manžou výskli, je to mazec...
A v noci jako vždycky, kojím úplně stejně jako ty saron, taky jasou pak dvouhodinovky, ale nějak si už zvykám...
jinak jsem si včera dala gravimil a šíleně se i nalily prsa, už jsme odvykla,tak sjem musela odsávat, páč to pěkně bolelo..

berr..tak to ti ríša spí pomalu líp než jakékoliv starší děcko :astonished: vůůůůůůůůbec, ale ani trochu ti nezávidím, neee :angry: :grinning:

blech..no já se ptalal jedné maminky, jak jsme byli an těch ykčlích a prý se to píchá někdyve tech měsících mězi očkováním..ale říkala,že od té doby tě její dceři ty uši pořád hnisají,takže to pak taky bude peklíčko :sweat_smile:

saro..tak to je mažel dobrý :grinning: no podle mě je to výmluva, protože já třeba chápu, že neví, manža tayky koukala,co všechno"tam"musí vytírat, ale když se mu to jednou káže, ta k si to snad zapamatuje,ne?to my koupeme oba, jinak manža přebaluje a já mu hlavně nechávám takové ty větší plínkové případy :grinning: :grinning: Ale vče jsme se dohodli,že se bude muset o ell začít více starat, protože ona přestane brečet asi v 99%jenom u ě a to se mi nelíbí. A manža se přiznal,že když jsem u ní,tak že ho to nenutí,aby se jí věnoval. Acož mi zase až tak neva, protože mi moc pomáhá mimo - včera umyl v celém domě okna a uklidil :sunglasses:
30. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
kuki: jak jsi psala o těch bublinkách... tak my máme už pěnu bublinek u pusy.. někdy mě to připadá, že má vzteklinu :grinning: :grinning: :grinning: jako někdy se vzteká teda pěkně :grinning:
30. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Tož kurňa, kde ta kelly je? :confused:
30. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
blech souhlas.. jako zatím kojím tak uvidíme jak to půjde dál.. holt prostě moje dítko není zase tak spavé nebo prostě nem tak syté mléko... já do ní víc nenarvu jen těch jejich 10 min..max 12 :slight_smile:
Kuki co jsem ji dala včera večer kapičky baby..tak krká a prdí jak starý chlap. hustý.. jinak máš pravdu..já mu to ukázala a sám ji přebaloval..fakt to nechápu..to musím naší dceři hovna utírat jen já :astonished: jinak u koupání asistuje.. podrží ji ve vaničce, podá a tak to zase jo.. ale jako v některch věcech je na zabití..viz s tím, že večer má tzv. službu..já nakojím a když nespinká tak já si lehnu a on chodí podávat dudlík a tak..no jenže on mi řekne..však já jsem jí ho už 3x dával..tak jsem mu hned řekla co si jako myslí, že já dělám přes den..chodím tam k ní furt.. a on ji večer veme a dá ji k nám do postele.. no včera si montoval minibike co koupil synovi, tak jsem byla asi 4x podat dudlík a nakonec hezky usla u sebe v postýlce.. on je úžasný táta..vím co dělá pro svého syna z prvního manželství... jako lepšího jsem si vybrat nemohla..ale dle mě je až když jsou děcka velká..nebo nevím..on by nejraději aby už mluvila a chodila a já nevím co..
30. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.