• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
písni mi když tak jaký typ, kuknu na něj :slight_smile:
víš co já vodnář to je nerozhodnost sama :slight_smile:
26. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
NIKON Coolpix S620 - černý a zatím fakt spokojenost, to víš zrcadlovka je zrcadlovka, ale do kabelky se nevejde :grinning:
26. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
endie to je super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hned je veseleji co :o)
26. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
holky brečím tu jak želva ten led co minulý týden spadnul na maminku v ostravě spadnul na moji kamarádku, malého stačil zachránit, ale ona má 12 centimetrů a 7 stehů na hlavě a pohmožděný bok :frowning2:
kuki ty ji znáš Renču Holystovou
neměla kam prostě uhnout, uzká cesta, jinak silnice plná aut

dávejte kočky na sebe pozor!!!
26. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
Berryl to jemi líto :cry: já celou zimu chodím tak že buď odírám kočár o fasádu domů - protože střechy mají přesah a tam to většinou nepadá nebo chodm po cestě. už mne jedno napomínali mněšťáci ale řekla jsem jim že na té cestě jsem ve větším bezpečí než na chodníku.
26. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
Berryl ach jo to je děsný :frowning2: , já teď po městě nechodím, když jdu s kočárem tak raději někam do parku, nebo do polí, právě kvůli těm střechám :frowning2:
26. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
no ona šla k doktorovi a nic jiného jí nezbývalo :O/
26. únor 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky.. tak máme naušničky... :slight_smile: modré..červené neměli.. jen zelené a to bylo jak esmeralda nebo bíle :slight_smile: křičela ale jen kvůli tomu že ji sestřička držela hlavu jinak to bylo šup šup jsem moc ráda, že jsem šla na ty nastřelovací...
jinak dneska opět v 6 budíček..ji zastřelím :slight_smile:))
jdu vás dočíst..
26. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
autor
saronko zastřelíš jo, my tam vstávali asi 14 dní a teď pár dní spala dýl, zatahuji závěsy máme skoro tmu a pomohlo to.
26. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Saronko jeeee tak to je Sofinka šikula :dizzy_face: tak pak šup sem fotečku :dizzy_face: Tak to bych taky asi střílela :sweat_smile: , ale ťuk ťuk u nás se takhle brzy nevstává ....
26. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
Niky máme želuzky a nepomáhá...
Veru ještě spinká tak až nakojím tak vyfotím :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
niki: no tak to je skvělý nápad s tím porcováním, ale nevím zda by mi tu vyšli vstříct

dan: aha... tak to já už změním.. dnes ji dám ještě mrkev s tou batátou, ale koupila jsem jarní zmraženou mrkvičku, tak uvidíme. A zítra zkusím bramb. s brokolicí a uvidím.

holky, nemám čas vás ted dočítat, vrátili jsme se z vítání občanků, no pěkné to bylo :slight_smile: a dostala jsem růžičku, malá nějakého delfinka do vany jak se tam nalívá voda a jak to protéká na takové mlýnské kolo, tak se to točí a pamětní list. Objednala jsem si dvd, chtěla jsem prvně foto, ale to nás fotila mamka.. :slight_smile:

za chvilu dorazí z prochajdy, tak jdu rychle dodělat oběd, jen jsem vás chtěla pozdravit :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
tak jsem dala fotečku do alba..no je to rozmazané fakt to s ní nejde :slight_smile:)
plus jsem tam dala jak jsem ji včera našla..když jsem ji připevnila na postýlku hračku, aby jí stimulovala na přetáčení na bok :slight_smile:)
26. únor 2010 ve 14:00  • Odpověz
autor
saronko noha skrz šprušlíky je super, holky naše na to stimulování kašlou co :grinning:
26. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
berr..tyjo, už jsem si ji našla na fejsbůku, no mazec :frowning2: :frowning2: :frowning2: je ot hrozné samo a osboě a ještě když toho člověka znáš...

sar..pěkné naušničky :dizzy_face: super, že to máte za sebou

endie..ty jsi teda ďábel :grinning: :grinning: kámoš na noc, jojo, i tak se tomu dá říkat :grinning:
26. únor 2010 v 17:10  • Odpověz
Niky přesně.. ale dneska jsem ji jen rukou vedla na bok.. fakt jen vedla..vůbec jsem ji netlačila a přetočila se na bříško a hezky srovnala ručičky..
Kuki..jj super, že je to za námi..už jen pak za měsíc nasadit ty nové :slight_smile: budeš si je nasazovat sama?? moje známá zubařka se nabídla, tak tam za ni zajdu a nasadí ji ty klasické..
26. únor 2010 v 17:13  • Odpověz
autor
saronko :grinning: zubařka a naušničky :slight_smile: pobavila jsi mne, ale chápu, holky nemojte se toho nasazování, jen co doporučujinechat naušnice vyčistit ve zlatnictví a oni je vám tam napruží - to zapínání a je to pak v pohodě. nebo nasadit a pak zajít do zlatnictví a napruží to v oušku, což je asi lepší.
26. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
Niky já se bojím jak bych jí to tam preparovala..a moje nervy do toho :slight_smile: zubařka je hodně zručná tak co :slight_smile: moje kamarádka ji tam dělá sestřičku tak se holky posnaží :slight_smile:)
26. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
jo v poho ale obavilo mne to :slight_smile:
26. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
saro..my asi sami, ani jsme nepřemýšlela, že někam půjdu..jenom bych je už mohla objednat,že nebo teda koupit, jsme marná...
26. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
no já taky ne..jen jsem si postěžovala že nevím jak to pak udělám a tak se mi nabídly.. tak jsem hned souhlasila :slight_smile:
26. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
holky tak co dneska bude pařbááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
26. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
jasněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě :sweat_smile: :grinning:
26. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Ok :slight_smile: Nachystám si čipsy k PC :grinning:
26. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Uložim a pouklízim a můžu pařit :grinning:
26. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Hm, tak já se přidám asi v deset, Ella usnula před koupáním a už spí 1,5 hodiny, to bude super uspávání...
26. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
autor
já taky čekám až usne, a taky jsem dala vařit polívku tak můžu kecat o 106 :slight_smile:
26. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
Krásný večer :slight_smile:
Teda Saronko Sofince naušničky sluší :dizzy_face: :dizzy_face: , stejně jak ty holčičky tak jako vyrostou s těma naušničkama co :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No já nemám čipsy, ale mám lentilky, takže klidně můžu taky zapařit :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
Já jsem slaměná, Petr šel na pivo, Eliška usnula v autosedačce při krmení tak jsem jí jen přenesla a brouzdám na mmb. Už mám šatičky. oboje next.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31315742
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31326586
co vy na to?
26. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
Já jím pomelo :wink: kluk kouká na nějaký fantasy na primě tak je klid.
26. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.