• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
dan ony nejdou otevřít ty sis je už vzala závazně že. tak nic no.
my ještě nespíme, zkouším euž druhý den usnínání bez zavinutí tak to dýl trvá, ale má dudlí a v náruči drchlí plyčovou kravičku místo svého obličeje :slight_smile:
26. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky , jak se máte...? Ráda bych Vás dočetla ale to by blo fáááááákt na hoodně dlouho. Co Vaše dětičky?
My rosteme jako z vody, krásně paseme koníčky, vykládáme...no super...když vzpomenu na pár dní po porodu, že jsem přemýšlela že snad skočím z okna, tak ted je to super a kráásně si to užívám.

Holky kdy začnete s příkrmama? Ve 4měs. nebo v 6měs.?
26. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
nika - ale já když na ty odkazy tady kliknu tak mi to jde.
26. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
taky mám tu Primu puštěnou, slunce seno už znám snad i pospátku :slight_smile:
autor
jo protože ty jsi na mmb přihlášená a máš je kopené já když to otevřu tak se dostanu na uvodní stránku MMB, ono to tak dělá -)
ahoj kelly, my už jíme příkrmy měsíc, 2 dny už i s masem a dnes měla banán :grinning:
26. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
Tak my už spíme od půl.. Usínání nám už de úplně bez problémů...

nika: já sem taky zkoušela bez zavinovačky - dvakrát a byl to dvouhodinovej hysterickej řev, tak se mi ho už nechtělo trápit a nechám to na jindy.. Na léto??? :sweat_smile:

Já do těch čipsů asi nepudu.. Vemu raděj pomeranč... :grinning:
26. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
tak jsem tady dítě umyté, najezené, přebalené a teď si ještě povídá v postýlce
ráďa šel na pivko a já jím taky pomelooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
26. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz
Kelly ahojda, my příkrmy až v půl roce :slight_smile: , ale já kojim....
Sal no jo taky bych si dala pomeranč, ale Nikymu by se to asi moc nelíbilo....
26. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
tak jsme dneska nechali tatínkům děti a vyrazily jsme s holkama na nákupy do hypernovi, holky já jsem si tak odpočinula, poprvé co jsem byla bez Ríši tak dlouho :grinning:
příjdu domů a tady diskotéka, Ráďa pustil staré hity a tančil tady s malým no sranda
26. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
kel my jako Dan už papáme příkrmy už i masoooooo
26. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Holky myslíte, že dětičkám porostou nožičky, ještě tak rychle jako do teď, nebo teď už to takové nebude???? Váhám nad velikostí capáčků.... :confounded:
26. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
Ahoj, kelly!! to jefajn, že si to užíváš... Já jak kdy. U nás je to taková horská dráha :slight_smile:

veru: já jím od porosdu úplně všechno a malej neměl sebemenší problém :wink: Zřejmě má zažívání po mně - já taky snesu všechno :grinning:
26. únor 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
veru teda nevím jak Nikimu ale Beri moc ťapka neporostla ale ona měla velkou už po narození tak asi proto. kolik máte cm?

sali u ná sto jde ale musím ji nacpat do náruče tu plyšovou kravičku a ona ji dlabí a neškrábe se a usne, hold ji pěstuji závislost na ni, 2 dny to funguje :slight_smile:
26. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
veru dneska jsem se na to ptala kamarádky co má dítě přesně o rok a o den starší než je můj Ríša a ona mí říkala,((narodil se v říjnu) a v létě měl č.19 a pak mu už rostla pomaleji teď má tuším 23, ale z toho začátku to byl fičák
26. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
jinak mi furt nepřišla ta bunda :angry:
26. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
my mámee 10cm
26. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Sali když já nechci riskovat, aby bobeš případně netrpěl :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz
Niky teď asi tak, beru to podle botek, tak 8,5 - 9cm, tak právě nevím, jakou velikost vzít, teď má 16 a začínají mu být akorát, jedny mám objednaný 18, tak nevím jakou velikost mám vzít ještě jedny, možná dvoje :sweat_smile: jestli jen 17 (což je 1cm navíc) nebo raději 18, aby je měl i na léto....
Berryl děkuji, no tak to vypadá fakt na ty 18náctky :slight_smile:
26. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Tak sem ještě dala pict kuře...Přijedou zítra naši, tak ať mám navařeno :grinning: Prosimvás - myslte se mnou na to!!Já občas zapemone a spálím :sweat_smile:

berryl:sem zrovna na tu tvou bundu myslela - jestli už přišla :grinning:
26. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
autor
hm beri má 9,5 v ve 3 týdnech měla 8 cm, ale vzala bych taky tu 18 tku.
26. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
paní se neozvala a bunda asi nebude a prachy v čudu :astonished:
autor
sali budem, já zase vařím polívku - teda koleno:slight_smile:
hele na připomínání jsem expert fakt ta pravá, já pekla kdysi kuře asi 8 hodin enptej se jak vypadalo :slight_smile:
berryl: No to snad ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :astonished:
26. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
autor
berr snad dorazáí a co puzzle už dorazilo? v pořádku?
26. únor 2010 ve 20:36  • Odpověz
Sali jak to, že je to u Vás jako na horské dráze??

A papkají Vám dětičky pěkně příkrmy? Já z toho mám trošku strach.

Přidala jsem 2 fotky do alba :wink:
26. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
Niky že, asi jo, já byla přesvědčená o 17, ale asi to nemá cenu, stejně ještě bude mít deku na nohou tak zase budou jen pro maminku a pak v létě, když už bude vidět, tak mu furt budou :wink: , sice jak mě všichni strašili, že mu ty co má nevydrží, tak je statečně nosí furt :wink: , všechny čtvery :sweat_smile: :grinning: , teď teda bude mít asi jenom troje, zatím :pensive: :sweat_smile:
:grinning: přidám se k vám, malá už spí, dala jsem ji nutroš a sosla 150 flašky s cumlem, ale nechápu složení to má uplně stejne jako Hami ani mi to nepříjde nějak chutove vyraznejší
Endie dneska bez erotického nádechu :o)))
26. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
je my máme dvoje a vynosíme je. větší pak mám taky dvoje ale jedny jsou až 20, ale nějaké sandálky na léto tam snad najdu :slight_smile:
26. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.