• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
saronko ty jo tak to u nás mají jen takové divné modré s drakem a pak jako ohrnuté plátěné, ani jedny teda nejsou hezké a na holčičky mají plno balerínek (nebo jak se to píše)
26. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
autor
dan ty jo, to je fakt ten unor je krátký, my teda máme jen měsíc a týden ael to uteče a budeme mít taky 5 :slight_smile:
26. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
tak malá mi po dlouhé době vyzunkla prsa do dna a usnula u toho, jenom jsme ji přenesla aj e uspáno :slight_smile: ona čím více spí, tím více spí :grinning:

Koukám, že řešíte botky..no Ella má jenom jedny, ty jsme koupila v záchvatu nakupovací mánie a jinak žádné. budu pak muset nějaké koupit, ale vůbec nevím, podle čeho se ty velikosti berou

kelly..teda, taky jsme na fotky čuměla :grinning:
26. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
nika - zkopírovala jsem fotky těch šatiček ale nejdou mi vložit do alba, prý je špatné rozlišení. Škoda, chtěla jsem se pochlubit :frowning2: Dneska s váma pařit nebudu, jelikoř Ela začala spát celou noc a já chodím pořád pozdě tak se chci vyspat.
26. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Psali jste o kufrech a endie je šla asi balit. :wink:
26. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
dan: máš recht! Škoda těch šatiček.. bych ráda skoukla :wink: Tak až příjdou... :grinning:
26. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
já jsem taky dneska nějaká unavená asi z toho chození po hypernově
26. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
dan..taky jsme klikala jak divá a nikde nic :unamused:

nik..díky!a jak víte, jak elkou nohu budou mít prcci třeba v létě?asi blbý dotaz, ale nějak jsme se v tom v tescu ztratila, koukala jsme tam taky a nedokázala jsem to odhadnout
26. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
berr..jé, tak jsi nakonec s holkama jela?a koupila sis nco?
26. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
Veru zítra vyfotím a ukážu :slight_smile:
ale chtěla bych nějaké na jaro/léto do kočárku at jsou jako vidět hihi.. ted je dostane do autosedačky až pojedeme k našim a nic vím :slight_smile:
Dan taky bych se ráda mrkla :slight_smile: tak když jsi je vyhrála..tak klikni když jsi přihlášená na obrázek přes pravé tlačítko vlastnosti a tam je web. stránka té fotky a můžeš nám ji sem vložit.. tedy promin, pokud to píšu a ty to víš :slight_smile:))
26. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
no koupila jsem Ríšovi jedno tričko v reservedu v akci a sobě 2 v benettonu jedno za 199,-
26. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
jdu do vany dorazím později
26. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
SAr jo jo vyfoť, tak to malej má botky i do kočárku, když není vidět, má prdlou maminku :grinning: , když on ani na procházku nemůže jet v teplákách :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
holky mě zase naštval manžel...malá bručela..tak si ji vzal do postele.. a říká že má hlad a at ji nakojím.. kojila jsem ji v 8 jako chápete to.. co máme Sofinku na každé její mručení říká že má hlad..fakt už mě to vytočilo... no a co myslíte..hned usla.. to kdyby měla hlad tak rozhodně neusne.. ach jo..
26. únor 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
veru tak to my neřešíme ale to je tím že Berča nemá oblíkání ráda, tak ji nchváám jen ne návštěvy ji modím ale co nejpohodlnějí, takže měkoučké kalhory buď menžestr nebo opradu měkké riflíky, prostě hlavně pohodlíčko :slight_smile:
26. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
Jeeee já jsem vám zpaoměla napsat co se mi dnes ráno stalo, malej se dneska vrtěl v postýlce v půl osmý, tak jsem si ho vzala k sobě a to ho asi uklidnilo a usnul no a v půl desátý se vzbudím on se mi sápe obouma ručkama po podprsence (spim ve sportovní) už ji měl stáhlou a otvíral papulku a ani nehlesnul, tak jsem si říkala jaký mám šikovný dítě, ani neměl potřebu mě budit:grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
už vám to jde?
26. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
veru teda ten Niki je šikula ale že by"co se v mládí naučíš, ve stáří (ev. v pozdějším věku)jako když najdeš"
26. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
obojí krásné ale mi se více líbí ty první, super Eli bude kočka
26. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
veru: :grinning: já většinou u kojení usínám a když sepak vzbudim, tak malej mi cucá hrudník! :grinning: mi už udělal i pár cucfleků...
26. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
sar - děkuju, já nevěděla že to takhle jde.Jsi hlava.

Kde je endie?????
26. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
nika - byli od jedné paní tak jsem vzala oboje.
26. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
dan..joooooo, ty první jsou nádherné!!!ne že by ty druhé nebyly, ale ty první jsou skvělé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

veru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vidíš, jsme si představila, jak se bude holkám potom dráz do podprsenek potajnu :grinning:

saro..u nás je ot klasika, manža furt říká, že má hlad a nebo když si zívne,tak že se jí chce spát - a to i když zrvona vstala :pensive:
26. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz
dan: Ty sou supééér! Mně se víc zas líbí ty druhy :sweat_smile:

Pozdravuje bleška!
autor
to je jasné taky vždy prohlížím co tam daná osoba má v nabídce.

jinak vestu sjem objednala, sakra říkala jsem si že další nákupy až po další mateřské ael co.
Dan krásné šatičky oboje :dizzy_face:
Niky myslíš, že už trénuje :grinning: :grinning:
Sali no to já taky u kojení usínám, ale teď jsem ho v plánu vůbec kojit teda jako neměla :grinning:
autor
Veru nebo alá samoobsluha :slight_smile:
26. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.