• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Dobré ranko :slight_smile:
Tady hlásím taky úplně jarní počasí, teď malej spinká, ale až se vzbudí, dostane napapat a půjdem ven, vyzvednem si babičku na nádraží a asi strávíme odpoledne venku, protože je fakt nááááherně :dizzy_face:
Berryl taky tam máme šňůrky, ale my je tam stále máme :grinning:
27. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
tady taky svítíčko sluníííííííííííííí
27. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
tak šup sup ven, já taky vyrazím po poledním jídle, už jsem ji naplánovala trasu, zkusím ještě cinknout kamarádce jestli nehce jít s námi :slight_smile: to mne zase budou bolet nožičky :slight_smile:

j slunko je ale teplota teda nic moc, ve stínu jen 4 stupně.
27. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
Tady jsou taky 4 stupně,ale na sluníčko to hřeje krásně, my to vezmem asi někam do pole, abychom nejezdili ve stínu :grinning:
27. únor 2010 v 10:54  • Odpověz
autor
hm do polí bych to u nás neviděla neb bych tam zapadla :slight_smile: ale pojedu se kouknout jak vypadá sjezdovka dneska tam jsou závody, je to sice asi 6 km tam a 6 zpět a do kopce kus ale to zmáknu, stejně potřebuji pohyb.
27. únor 2010 v 10:55  • Odpověz
Niky já jsem taky uvažovala o nějaké delší procházce, ale tady prostě není kam :frowning2:
27. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
tady je 5st
jo a brambory s cuketou budou naše oblébené jídlo, malému úplně šmakovalo :grinning:
27. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
berryl..šňůrky :grinning: :grinning:

Tak tady je už taky pěkně ,takže průvod budeeeeeeeeeeeeeeee, juchůůů, jsme vzědavá, má to býtp rovní rok a má se ot stát tradicí, tak snad ot nebude fiasko
27. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
bleska..jééé,až teďka mi to došlo :sweat_smile: no to je super! tak se pak nahlas a uděláme rozpis vycházek :grinning:
27. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
Tak se jdeme obléct a jdem ven, přeji krásné odpoledne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2010 v 11:29  • Odpověz
Holky děkuju :grinning: :grinning: :grinning:

berryl - to máš od Hami? No jestli budem papat jako dnes tak vás s váhou brzo doženem :grinning: v 8 snídala mlíko, v 10 svačila rozmixovaný banán s přesnídávkou, myslela jsem že mi sežere misku a ted měla králíka se zeleninou a chechtali jsme se s klukem protože na mě hulákala s pusou dokořán že dávám pomalu :grinning: a snědla celou. Po svačině jsme byli venku a celou dobu spala.
27. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
sali: no to ti uteče neboj :wink: aspon si budem vzácnější :grinning: :grinning: :grinning:

tak malá měla dnes brambor s brokoli... ale tak jako jo, něco sní... ale více ji teda šmakuje pěna od piva.. je naša :grinning:
27. únor 2010 ve 12:58  • Odpověz
To je zajímavý, jindy si chcete povídat a dneska nic :grinning: Malá usnula v postýlce tak jsem si umyla hlavu a jdu si to vyfoukat. Už nemám skoro co, jak mi vypadali vlasy. V úterý jdu k holiči at mi to sestříhá.
27. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
autor
dan to víš konečně tu máme taky pěkně tak všici vypadli ven, se nediv my těch slunečních dní měli fakt pomálu.

já bych taky ráda k holiči ale nemám šanci :rolling_eyes:
27. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
tak my byli venku a jsme nějak unaveni,já to navíc dostala a to mám jít večer konečně pryč,tak uvidíme. Dan mám to babylove tu cuketu z dm.
27. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
niki: no já určo taky zajdu k holiči .. jinak k fotografce asi ve st dopo, tak co takhle v uterý, že bychom se všechny slezly???
27. únor 2010 v 15:57  • Odpověz
Já byla ted venku zas, malá odmítá usínat v postýlce. Jen jsme vyjeli tak spala tak je na zahradě. Odpol.se vzbudila a má rukávy od krve a dost ale nic jsem nenašla, ani prořízlý zub tak nevím odkud jí to teklo, 100% z pusy, z nosu ne. Docela jsem se lekla :astonished:
27. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
autor
hm já se k holiči nedostanu nemá mi kdo pohlídat malu, no neva snad to ještě nějákou dobu přežiju.

dan fakt jo, chudák malá. beri se často škrábne i v puse a krev ji valí. to nemluvím o těch škrábancích na obličeji.

blesko uterý by šlo to snad bude ještě teplo, bohůžel pak se má zase ochladit na +2 přes den.
27. únor 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
jestli bude i zítra tak krásně tak si asi zajdu zabruslit, pojedu asi k babičce (mojí) musím tam nachystat na pálení - bečky s kvasem) a je tam spuper cesta, kam chodíme bruslit tak snad nebude moc zašpiněná kamínky, a prubnu to prvně s kočárkem :slight_smile:
27. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
Tak my už jsme taky doma, venmku je náááádherně! :dizzy_face: :dizzy_face: Byli jsme na tom průvodu, byla to nuda, byl u toho rachot, tak jsem pak odešli, páč mám od rána pěknou migrošku :confounded: tak jsme se alepon prošli..

berryl..no, já to fakt četla, že děcka tu cuketu milujou, i když mě by to teda ani ve snu nenapadlo..tak hlavně, že šmakuje.

dan..týjo, takovým tempem bude lepší Elišku šatit než živit :grinning: je šikula, že tak baští. a s tou krví jsme koukala, nám se to teda ještě nikdyn estalo, ale byla z toho pěkně na nervy..teda šrábance na obličeji má, po jenom ji asi i zůstane jizvička, protože jde pořád vidět :rolling_eyes: , ale jinak nic většího. jsme nejprve mylsle,aže se kousla,ale pak jsme domysllea do konce,že nemá zuby,že :sweat_smile:

nik..tak to jsi dobrá s těma bruslema, tady je každý chodník plný šutrů, takže na brusle to nebude hooodn dlouho. ale jsme zvědavá, jestli pojedeš, jaké to bude :slight_smile:
27. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Teďka jsem hledala nějakou diskusi a jsme dojatá, už jsou listopadovky 2010, to je mazec, ja kto letí..já jsme loni 28 zjistila, že jsem těhotná a hnedka jsme koukala a téma ještě nebylo ani založené. no je to mazec, příjde m ito jako včera
27. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
kuki taky jsem si všimla toho listopadu :slight_smile: jj letí to co. my to v loni v tuto dobu oznamovali mým rodičům.
27. únor 2010 v 17:46  • Odpověz
blesko ty jsi tady? Urco půjdu Niki můžeš přijet i dříve k nám napisu i petulek a endie. Dan můj manžel se mě ptal jestli máte nějaké zvíře tak jsem řekla,že kočku,tak se pak ptal jestli žije,kdyz je malá od krve :slight_smile: jsem mu řekla,že zase takový hlad malá nemá :slight_smile: no chlap. Určite se musela někde chudácek škrábnout. Dan vesticka zaplacena :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
berryl jasně ráda to využiju, takže nejspíše to uterý jo?
to zase bude týden, v po musím oběhat město s malou v šátku potřebuji do obchodů kam se normálně s kočárkem nedostanu, v uterý za Vámi ve středu sraz s kamarádkou, ve čtvrtek pálení plodů naší zahrady :slight_smile: v pátek zase ova - do práce na mecheche. o víkendu nevím.

manžel se mi vrátí ve čtvrtek, a pak zae něco chystá a někam jedou tak uvidíme co bude. další víkend pojedeme dle počasí s Beri na první vandr - jen přes den, pojedeme za kamarády za Opavu, tam kde jsem byla týden před porodem na výletě. na stan a širák je času dost. :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
autor
Berryl ti chapi maj ale nápady co :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
27. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Ahojda, tak jsme si dneska úplně báječně užili den, bylo to s mamkou super.....
Jinak se musím pochlubit konečně jsme otiskli malýmu tu nožku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
autor
veru super že sis to užila :slight_smile:
je otisk já mám věci na odlitek ael kdo ví kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Niky ten jsem původně chtěla taky, ale to bych se k tomu nedokopala asi nikdy, už tohle byl mazec s prckem :grinning:
27. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
teda dneska je super den :dizzy_face: jsem si vydražila povlečenííííí za 180,- (vyvolávací cena):dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jdu vás jen pozdravit, malá dopoledne 40 minut plakala a odpol.taky, do toho přijela návštěva tak mi to bylo líto, nevím co se děje, ale rve pěst do pusy a pláče tak asi zuby, prdy to nejsou. Přijel švagr s manželkou, po chvíli brácha s manželkou a dcerou, barák byl plný. Po koupání se malá smála ale to už byli všichni pryč. Denně kolem 5-6 je protivná a nevíme proč, sledujem to už měsíc (pokud jsme doma) pokud někam jedem tak ne. Ted jsem jí držela na odkrknutí a mazlila se se mnou půl hodiny a držela mě kolem krku až usnula tak jsem jí odložila. :grinning: Jdu žehlit a spát. Kluk šel k tátovi, já jsem si s návštěvou dala víno a chce se mi chrnět tak možná zamířím rovnou do ložnice. Jinak vám řeknu, ještě pořád to mám, dnes týden, ale tak že jen když jdu na malou a utřu se. Hrůza.

berryl - to si mě rozesmála, jakože jí dneska králík nestačil a sežrala i naší kočku, jo ? :grinning: Myslím že jak sï rve pěstičku do pusy že si natrhla to mezi rtem a dásní nahoře, nevím jak se to jmenuje. Dnes mi všichni říkali jak je celá Petr, no to sem chtěla slyšet. Tak švagrová dodala že je hezká po mně :grinning:

Včera byl zase Petr taktní, mám koupací kyblík ve sprcháči a sedím u ní na otočeném kyblíku a včera mi pod zadkem prasknul, tak mu to ukazuju a přeci neřekne že jsem těžká. Prý - to je nekvalitní materiál z čeho to vyrábí, viď? :slight_smile:
27. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.