• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Veru - já za 190,- :slight_smile: růžové kostky a v tom velký žlutý medvídek Pů v každé kostce.
27. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Dan, tak to je super, ale já to mám pro nás na obě postele :grinning: :dizzy_face:
27. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky! Tak vidím, že ste si všichni užili krásného počasí :slight_smile: My taky :sunglasses: Krásně sem se venku provětrala a teď koukám na tv.. Vy asi taky, že? nebo už spíte?? tak dobrou!
27. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Tak jdu popřát dobrou noc :slight_smile:
27. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz
Ahojte holky,
to koukám, že jsem tu prvn - ale při víknedu beztak všechny vyspáváte!To my jsme vzhůru od šesti, Elle je jedno jestli je pátek nebo svátek :rolling_eyes: Manža si ji chtěl vzít vedle, ale já už jsme pak nemohla stejně spát (no, není se co divit, malá mi šudlala vlasy na obličeji a narvalal mi přitom prsty do nosu..). Jinakj e tady tak divně, ale prý má být hezky, tak jsme zvědavá..Asi pojedemem n oběd do IKEA, hnedka tam nakoupím a pak půjdemem odpo na procházku :dizzy_face:

nik-..kdybychom jeli, mám it vzít tu deku?
28. únor 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahoj holky.. my včera měli cestovací den, ráno do autobazaru omrknout auto, potom koupě digestoře v mělníku pak jsme jeli k našim..tak byla Sofinka hodně protivná.. zaprvé nové prostředí- ne že by tam nebyla ale naposledy před měsícem, a prostě mojí mamku si nepamatuje... no a byla dost unavená..takže jsme hned zase jeli zpět, a pak měl manžel návštěvu spolužáka z vejšky.. dneska nemáme nic..což je super, jen doufám, že bude hezky, zatím to moc nevypadá..
jo a vstávalo se dneska v 5 tak jsem ji nakojila ale chudinka tlačila..nejde jí ted od pátku kadit a je vidět že by potřebovala...pak na hodinku zabrala..
Kuki ikeu mám ráda.. i jídlo tam..já chtěla dneska dělat lososa a smetanové brambory..ale nebyli jsme nakupovat tak udělám roštěnou :slight_smile:
28. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
saro..my měli lososa včera :grinning: a ikeu mám taky ráda, sice je na prd, že jsou tam o víkendu davy, ale zase přes týden bych tam musela sama a takhle to bude pohodlnější. A nevidím se, že byla malá protivná, u nás je to stejné, když moc cestujem, ta kse tak dobře nevyspí...
28. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
autor
ahojki vesplek.
je kuki díky za nabídku ale ne já potřebuji v ikei více věcí taže se tam chystám, možná přístí týden jak pojedu z akce v práci v pátek. ještě uvidím. nebo pak z našima.

měli jsem jet včera ale mamka jela k bráchovi a švagrové, hlídat kluky. protože švagrová je v nemocnici. :frowning2:
28. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky my dneska jedli už v 6.30h a pak jsem už nemohli spát, tak jsme jeli na nákup do tesca nikdo tam nebyl tak paráda, Ríšulka to prospal. Počkali jsme do 9h a ve sportu jsem si k narozeninám koupila goratex.tenisky adidasky no parádní tak mám radost. Ráďa šel cvičit a pak jedeme oslavovat k našim babička má 83 tak je co slavit, Mějte dnes pěkný den. Tady už svítí sluníčko
28. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
holky už se taky těšíte až se nás ti prckové budou pořád ně něco ptát?
28. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
ahoj holky, noc prospaná celá.
berryl - my snídali v 6.40 :slight_smile: oproti jindy až kolem půl 8. Pak jsme ještě usnuli do půl 9.
Ted spí už hodinu a já mám uvařený zapečený těstovin, dodělávám ptáčky a mám pudinky s třešněma a želatinou.

Ráno se tak pokadila že jsme se nemohli dohodnout kdo jí přebalí, Petr pokaděnou ještě nepřebaloval a ona tak smrděla že se mi do toho nechtělo :grinning: Nevím jestli je to z toho masa a děsný!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
autor
ber myslíš jako otázky typu:
"a proč ty auty jedou na druhou stranu?" odpověď jedou jinam, no, otázka navazující" a kam jinam"? atd atd. toto už jsem zažila s prcky od švagrové, klidně i celou cestu v autě, hodinu, dvě, pak jsem měla hlavu jako balon :slight_smile: ale jo jsou to zlatíčka... :slight_smile:
28. únor 2010 v 11:07  • Odpověz
malý velbloudek se ptá maminka:
Maminko proč máme na zádech ty hrby?
Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou pouští, tak v nich máme zásobárnu vody,
Aha, A maminko, proč máme na očích takové dlouhé řasy?
Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušit, tak aby nám písek do očí nepadal.
Aha, A maminko, proč máme na konci nohou takové chlupaté chomáčky?
Víš, synáčku, to když jdeme s karavanou po poušti, tak aby se nám nohy nebořily do písku.
A maminko, není nám to tady všechno v zoo na hovno??? :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
berryl - já ne!!!!!!!!!!!!! Je to hrozný, ptají se celý den :grinning:
28. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
no teď v obchdě se jeden malá maminky pořád ptal, tak mi ji bylo lítooooooooooooooooo
28. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
jeden malý píšu jak blbeček :astonished:
28. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
musím utíkat zatím papa
autor
jj dan to bude non stop :slight_smile:
Holky malá stále spí, byla vzhůru jen od 6 do 7.15 a od 8.30 do 9.30. :astonished:
28. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
dan tam malá od 7:05 do 10.05 vzhůru a pak spala do 11.45, teď si hraje, já dovařím obídek a pak půjdem ven, sice je tam krásně ale taky vichřicově, snad mne to neodfoukne :slight_smile:
28. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
tak vyjíždíme
28. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz
28. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Dan to jo... to by mě zajímalo z jakého materiálu to bylo :slight_smile:)
28. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj! tak opět sem tu až večer... Víkend náročnej, ale parádní :grinning: Je to úplně o n ičem, když je hezky :sunglasses:

dan: Opravdu SUPER ohrádka!!! :wink: :grinning: To mě pobavilo!

sar: Tak až se s bleškou vrátíme, můžem vyrazit do Ikea na oběd! :wink:
28. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
Sali jenže já mám kousek Černák a vy Zličín :slight_smile:) jinak jsem pro..ale rozhodnout kam :slight_smile:)
28. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
sar: Si hodíme korunou! :grinning:
28. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
Dobré ranko holky :slight_smile:

tak jdeme denska kočárkovat? :grinning: Mám zas auto na celý týden tak at toho využiju :grinning:
1. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
autor
endie já můžu přijet zítra, dneska musím vyřídit spoustu povinností :slight_smile: až se mi nechce.
1. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
zíta by to šlo
1. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
:grinning: dobře tak zítra už se teším :grinning:
1. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.