• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Ahoj, tak hlásím že včera po tom co Sofinka celý den byla na odstřelení..pořád knourala a tak spala od 19:30 do 5 :slight_smile:) a pak ještě hodinu a půl takže vstávala před 7..
Kuki k těm listopadovkám já 27.2. zjistila že jsem těhu a dle PM jsem měla termín 6.11. takže jsou holky fakt rychlíci s tím tématem :slight_smile:))
1. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
viděla bych to po 12h co vy na to?
1. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Ahojte holky,
tak já sem včera nakoukla akorát ráno, jestli chce nikča tu deku ap ak až teďka, tak jsme na sebe hrdá:slight_smile: Jinak včera oběd super, Ella se v té restauraci smála jak jelito, vyhlídla si tam větráky na stropě a i když se netočily, tak hměla pusu od ucha k uchu :grinning: A nakonec jsme tam došli a nebyla tam skoor ani noha a když jsme si sedli sjídlem, tak se nahrnulo lidí, jakoby přijel zájezd..Pak jsme se byli na chvilku podívat po obchodech, pak domů, na procházk ua pak došla návštěva a odešla az po deváté večer. Takže jsme měli hezkou neděli :slight_smile:

Já se asi zítra nepřipojím, ještě uvidím, mam domluveného scuka s kámoškou (berryl - to je ta, co jí to furt přehazuju :grinning: ), tak uvidím, říkala, že m ito dopo potvrdí, tak se podle toho zařídím. Jinak dneska jdu na tři na očkování, jdu sama, tak už se od rána neěším, malá zase bude ječet :confounded:

Jo jinak včera byl manžel nadšený, protože Ella si to v obchodě vyloženě užívala, koukala kolem sebe a smálase na lidi, tak trochu nestíhal :grinning: Jo a malou to přestalo baviz v bazénku, protože zjistila, že se dá její tělo otáčet a pořád brblá, tak tam musím dojít, dát ji prst, ona se ho chytí a otočí se a smaěje se jak jelito. N oa za chvilku spadne na bok, zůstane tak chvilku a zase chce zpátky. Včera jsme ot dělala asi 100x :confused:

saro..no právě!tak to jsme mělypodobně termín, já 2.11.. jsme si včera s manžou zavzpomínaly, jak jsme mu to oznamovala, nevzmohla jsme se na nic než na to, že jsme se nadechla a rozbrečela ses testem v ruce, tak jsenom koukal :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
dan: no fakt super ohrádka :grinning: to se fakt vyplatíi

sali: no já bych prvně asi na ty Vysočany ;)

berryl: to by šlo.. budem mít už i po obídku a kam zajdem?

kuki: a kdy se uvidíme my?

dnes půjdu po obídku taky ven, je tam krááááááááááááááááááááásně :slight_smile: tak zajdu na rohlíček.. připojí se ke mě někdo???
1. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
jo jinak hlásím, že jsme včera dojeli v pohodě, střídaly jsme se s mamkou, tak paráda. Jsem ale jela rychleji :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a pak večer vybalování, krmení, uspávání... včera jsem nekoupala.. byla jsem ráda, že jsem ráda.. no než si tu malá zvykne, v noci jsem k ní furt vstávala i ted je v 7mém divu kde je :sweat_smile:
1. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
Kuki já to zjistila odpol a manžel zrovna měl přijít až hodně pozdě v noci..koupila jsem přání a čekala na něj :slight_smile: chudák byl uplně vyplašenej...bál se, abych nebyla zklamaná nebyla totiž uplně tlustá jako ta kontrolní ale byla :slight_smile:)
juu to je Ella šikulka..Sofinka na bok nejde..a když ji jen lehce dopomůžu na bok tak už se rovnou sama otočí na bříško..srovná si ručičky a je vidět že je moc spokojená :slight_smile:) snad to už udělá sama.. ale myslím, že do prava stačí jen kousek doleva ji to nejde a ni když ji lehce pomůžu..
1. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
saron: neboj to přijde :wink: uvidíš
1. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
Holky.. 8. 4. mi končí MD, stíhám ještě RD?? chystám se tam ve středu zažádat tak snad není pozdě..
1. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
autor
sar klidek mi končí 16.3 a ještě jsem tam nebyla.

a neboj Beri je teď taky lenivka nechce se ji na bok :slight_smile: užívá si zádíček
1. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
saron: není :wink:

holky buďte rády, že jeste jsou na zádech,... malá na zádech uz nevydrží a furt se převrací na břicho a vysvětlete ji to zvlast po jídle, že? Než se otočím tak furt jen utírám zvratky :grinning: ted ju mam tu na klíně a jde furt do sedu
1. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Ahoj holky..tady je fotka s naušničkama.. http://www.modrykonik.cz/_gallery/78012/78012_3854320.jpg?1267431634 je to máznuté slečna se pořád kroutí a nejde ji vyfotit :slight_smile:))
no já se bála když chci na ty 2 roky..tak zda se to nehlásí nějak dříve..
Bleško no to nevysvětlíš..no mě zase ted včera dělala to, že se uplně prohýbala do luku.. tak doufám že to bylo jen včera a už to dělat nebude..
1. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
autor
saronko, musíš o to požádat nejpozději do konce druhého kalendářního měsíce následujícího po kal. měsíci v němž dítě dosáhlo 22 týdnů života.

bleško do sedu jde beri na klíně už 3 týdny a taky ji to nejde vysvětlit že to nemá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
saron: no není to tam uplně vidět... ale malá je hodně na tebe podobná že? Ona tak vyrostla od té doby jak jsme se viděly :slight_smile: jo ahááá tak když chceš na 2roky tak tam to je časově omezené, ale přesně nevím jak, jsem se o to nějak nezajímala... mrkni na netu nebo nemáš ty formuláře?
ale bude :grinning: mě to dělá taky.. obzvlášt když ji chcu dát plinku :angry:
aha no jak píše niki :wink:

niki: jj taky to děláme delší dobu, ale já ji neposazuju jak někdo dělá s těma polštářema.. ale učím ji, jak si sednout jako přes bok, ona když je na boku, tak ona už se odrazí přes loket.. to jim jde snáz, jinak děláme doma sklapovačky, no ne a ne přijít na to jak si sednout :grinning: ale prvně by měla lozit si myslím... no dneska začala couvat dozadu.

tak k holiči jdu ve čt příští týden... jsem byla velice spokojená s tou mou holičkou a ona je těhu.. jsem tam byla v říjnu u ní a neřekla bych že byla těhotná, hlavně mě to ani nenapadlo, doma má dvě děti už. Tak snad s tou paní budu spokojená.. ono málokdo umí s kudrnatými vlasy :unamused:
1. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
:slight_smile: sar: mě mateřská skončila včera :grinning: a papíry budu teprve posílat dneska na ossz potřebuju nové :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
berryl: nejdeš dnes ven?
1. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Endi to jsou nové ještě papíry jo... aha.. já myslela že stačí co jsem dostala když jsem se hlásila o porodný...a posílá se to na OSSZ prostě tam kde jsem byla žádat o to porodný??
Bleško příjde ti?? mě přijde že je pořád celý manžel :slight_smile:)
1. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
tím že se krátila ta mateřská tak to potřebuju nově potvrdit ten příjem,takže nové papíry vypsat a poslat :rolling_eyes:
1. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
jinak je to furt ten fialovej
1. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
saron: no tak tvého muže jsem neviděla.. a tak mi to připadá, že je celá ty :slight_smile: ty oči, ten výraz :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
autor
tak jsem chtěla jít odevzdat ten rodičák - žádost a všimla jsem si že mi to včera chlap nepodepsal, tak smůla až v pondělí příští týden :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
ty jo bleško že bych přijela? ale nevím v kolik musím na poštu, do banky do obchodu bych si kdyžtak zašla u vas :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
jj endie ten fialový to je.
1. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Bleško to jsem jenom ráda :slight_smile:))
já dostale nějaký zelený v tom další listy fialový a žlutý..já tedy jen vyplním a pošlu nic víc??
1. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
saronko, zelený je tuším žádost o rodičák, ten vyplníš a doložíš k tomu 2x ten fialový tam ti potvrdí OSSZ výši vyměřováku na PPM. loňskou i letošní, a to žluté nevím možná volba délky.
já netuším ty barvy protože jsem si to tiskla z netu.
1. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahojky maminy....
Malá dnes blbla, chtěla ve 3 jíst a usnula až ve 4. Od 6 opět vzhůru a začala se rvát na bok, vydržela se s tím prát hodinu :slight_smile: a pak usnula. Ted dojedla přesnídávku s banánem a půjde chrnět.

nika - proč to nepodepíšeš za manžela? Petr taky nebyl doma a hodila jsem jeho podpis, oni jen kontrolují jestli je to podepsané, vždyt nikdo neví jak se podepisuje.

buďte rádi že můžete ven, tady je krásně ale hrozná vichřice a myslím že jde k vám.
1. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
autor
dan :slight_smile:

ta vichřije je i u nás, už od včera, a taky v noci lilo děs. my ven půjdeme snad nás to neodnese :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
já se bojím aby mi prádlo enuletělo :grinning:

já sem zapoměla se pochlubit už nosím svoje rifle :grinning: heheheč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
niki: no jeste, že sis všimla :wink: tak tu se stromy nehnou

endie: no neni problem, v kolik bys tak dojela? abychom spolu sladily krmení :slight_smile:

aha no jak píše dan... oni taky nekontrolovali, zda to je pravý podpis.. bych to podepsala za něj :wink:

dan: nestraš.. vůbec to sem neposílej :frowning2:
1. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
endie - ty už si vše zhubla????

nika - malá mi špatně dýchá když je vichřice.
1. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
endie: no šikulka !

a ve st jdu na fotky :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.