• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
fakt jo, hm ostrava je sice jen 40 km ale i 5 km a může být rozdíl počasí. Mamka je u brácha na Vysočině a tam prý jen lehce pofukuje :slight_smile:

jj novinka mám volný i čtvrtek, odložili jsem pálení zahradních dobrot, protože mamka zůstává u bráchy a neví do kdy, tak mám časíka i ve čt.

zítra můžu okolo té jedné. Beri jí okolo půl dvanácté-dvanácté tak pak bych vyjela. nebo jedině že bych vyrazila okolo desáté, k Berryl zda mi poskytne azyl. a pak bychom vyrazily :slight_smile: co?
1. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
autor
ok holky ukecaly jste mne,
odpolko zajdu na uřad, jen nevím jeslti s kočárkem a nebo s šátkem :slight_smile: což bude asi lepší.
1. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
dan: ještě 4 kg mi chybí ale už se do kalhot vlezu :slight_smile:

Bleško: malá ted usla, takže se pro budí do hodinky, dostane napapat to je 12- pak banka, pošta takže bych to viděla kolem 14 hod? vyhovuje?

niki a nebo můžeš ke mně azyl ti poskytnu :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
jj uvidíme :slight_smile: dohodneme se večer.
1. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
niki: ok, no já bych ji prvně nakrmila doma.. každý den to je jinak, dnes to bude kolem 11h a bude mít brokolici, tak jdu schovat notebook a na chvilu se odmlčím.. no ve čt nemám s tím problém :slight_smile: budu ráda.

endie: jj vyhovuje :slight_smile: a kde se srazíme?
1. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
endie - a to si držela dietu? A co ta domácí strava ani si nenapsala.
1. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
dan: ne nedržela, já akorát nejím po 16 hodině a ted když sem sama tak nemám čas jíst. Jo brambůrek jí jede s mrkví, zítra ji chci udělat to jak si psala že rozmiksuju zeleninu zahradní a s máslem tak uvidíme :slight_smile: moc dík za rady malé asi nesedí ty sklenky

bleško nevím kde budu parkovat ale zkusím zaparkovat u Mc. Donaldu tak se můžeme srazit tam jak dělaj ten Gyros :slight_smile:
1. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
oki tak mi pak napiš sms v kolik tam cca budes, zatím
1. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
endie chceš tu flašu co mám doma navíc, já ji nepoužívám.
1. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
jo jasně šikne se :slight_smile: co za to?

včera jsme byyl u babičky a oni tam mají ten automat na to mlíko, ted nedělám nic jiného že piju mlíko, upně super, sama smetana fakt, a ještě na to mám takovou krásnou sklenku malovanou s kravičkama a červeným plotem :grinning:
1. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
autor
to se domluvíme neboj. v klidu

je automat je i u nás, teda ve vedlejší vesnici, ale já mlíko nepiju, ikdyž teď za 4 měsíce jsem ho vypila asi více jak za celý život. jezdívám tam pro mlíko manželovi.
1. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Přidala jsem poslední fotky ze 4.měsíce, zítra nám je 5 ! :grinning:
1. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
dan..koukala jsem už na titulní straně:slight_smile:tyjo, mě vždycky přišlo, že je malá celá ty, ale jak ji má na rukou nebo teda spíše na nohou Petr, tak je strašně podobná jemu!! :slight_smile:

Před chvíli mo dorazil koberec a včelí medvídek, ale jsem zklamaná, protože na netu bylo npsaáno, že hraje písničku bílá, bílá, ella ji miluje a on hraje jinou :confounded: ale Elle se líbí i tak.no..
1. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
kuki - to jsem chtěla slyšet že je celá Petr :grinning: :grinning: :grinning: Poslouchala jsem to celý víkend když přijeli návštěvy :rolling_eyes: Ale buchtu a pusu má po mně :grinning: To víš, někdy může být i matka nejistá :grinning:
1. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
holky asi jsem fakt idiot.ale Fialový vyplním a pošlu na ossz až mi to pošlou zpět tak to posílám kam??
Endi gratuluju to jsi šikovná že ti to tak jde..jinak s tím mlíkem říkala mi mama, že ho mají u nich ale bojím se kvůli kojení myslíte že to vliv nemá???
1. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
dan tak malá má fakt už hnědé kukadla, je krásná opravdu
bleško venku jsem už byla a odpoledne se chystám s kamarádkou, ale zítřek paltí klidně i ten čtvrtek
1. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
dan v klidu u nás je to to samé, teď jsem dávala fotečky na FB a na jedné vypadá Beri jako její sestřenice před 14 lety, hold celá manželovo rodina.

sar jj, pošli to jak ti to příjde tak to vše i s zeleným papírem a tím žlutým doneseš nebo pošleš na kontaktní pracoviště státní sociální podpory - teda tam kde jsi žádala porodné.

co se týče toho mlíka, je tuším nepasterizované, pokud kojím tak bych si ho lajzla jen převařené.

kamarádka malým kupuje domácí,a převařuje ho, od roku byli na kravském a spokojení, jen byl problémkdyž došlo, plnotučn z obchodu je proti tomu bílá voda :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
dan malá je opravdu smíšek, je krásná,
:slight_smile: pochválím ti i chlapa chceš, je fešák, ani nevím jesltijit už jeho foto měla.

my jsme po jídle, pohraje si na dece a vyrážíme do víru vichru a úřadů.
1. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
holky děkuju :slight_smile:

berryl - tak jsem to stopovala a celou skleničku snědla za 10 minut. Když jsem dávala pomaleji tak nadávala :slight_smile:
1. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
fakt jsteychlíci my opět 30min :grinning:
1. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/_gallery/78012/78012_3855540.jpg?1267445664 jo to jsou holky ty botičky jsou jsem koupila ty růžové jsou jak 0-3 tak i 3-6, Sofinka bude mít ty s tygříkem a tamty dám kamarádkám.. Sofinka dostala od babičky jiné růžové tak nemusí mít dvoje skoro stejné :slight_smile:)
1. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
autor
tak jsem zpět z venku, malá neusla v kočárku, podala jsem papíry, a vrátila se dom. teď leží v pelíšku a kecá, ne a ne spát.
1. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
Já šla nakonec taky ven, hodně jsem jí přikryla. Šla jsem v půl 2 na poštu, mám to 25 minut tam a 25 zpět. Jsem vyfoukaná až hrůza. Spala jen 20 minut tak s ní asi zalehnu ted. Vytáhla jsem a vyprala do čeho dorostla tak je dneska v šatech :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
autor
tak Beri mi usla až teď, u krmení, jsem zvědavá jak dlouho bude spát. fakt an palici, protivná děs.
1. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
malá mi taky nechce dneska moc spát ale ted usla

dan: malá je fajná :dizzy_face:
Adélka dneska snědla celej brambor s jednou mrkví a 90 mlíka , mlaskala jak urvaná, zítra udělaáme s máslem :slight_smile:
1. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
autor
hm tak 20 minut a je vypsáno, já se z ní pominu :slight_smile: že by uplněk
1. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
:grinning: niki jsme na tom stejně, taky si myslím že to je úplnkem :grinning:
1. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
autor
te´d leží na dece a haleká, mám ji už plnou hlavu, od těch dvou vlastně nezavřela pusu jen na těch necelých 20 minut a vlastně i v kočárku venku pořád brblala, povídala a výskala.

snad to dospí v noci.
1. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
dan: no tak to máme stejné.. u nas je matka taky nejistá :grinning: :grinning: a vidím, že pěkně usíná s prstem v puse :grinning: tak my jsme tak nějako o měsíc? :slight_smile: My 11.2. ukončený 6měs. tý jo to letí, to je děs.

endie: s máslem? :astonished:

niki: doufej :grinning:

holky, tak jsem se chtěla objednat k mé holičce a ona je těhu a už na MD :frowning2: tak mi dala kontakt na nějakou její kolegyňku, ale mám strach jestli bude umět s kudrnatými vlasy :frowning2: nemáte tu někdo kudrnaté vlasy, že byste mi někoho doporučily?
1. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.