• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Ahojky! Tak hlásím šťastný příjezd domů :sunglasses: Malej to zvládl na 1* :grinning: Celou cestu se vlastně smál.. Usnul až 15 min před výstupem.. Dvakrát si trochu zařval - samozřejmě v duetu se psem :sweat_smile: , ale jinak dobry... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

dan: Super fotka!

sar: Ty botičky s tygříkem sou parádní!!! :astonished:

berryl: U toho x-landeru - tam je ta tyč u předních koleček otočná nebo ne??? Já toho svyho jen tak narychlo skoukla a napravo je tam takovy kolečko, ale nějak s tím nejde otočit a já nevím na co je :sweat_smile: To budu muset zítra prozkoumat.. Se mi dnes už nechce nic.. A to budu ještě koupat, krmit.. Sem zvědavá, jak bude malej spinkat...
1. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
sali: no nekééé ahoooj :slight_smile: tak to je supééér .. jste jeli tím vlakem?
1. bře 2010 v 18:11  • Odpověz
blecha: Jojo.. Ale přiznám se, že to sama nedávám...Takže do Prahy pojedu s taťkou :sweat_smile: Musím ale říct, že byla sranda ve vlaku :grinning: - jelo to načas, bez zpoždění a nenarvany :wink:
1. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
autor
sali super, že byla cesta v pohodě.
1. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
autor
holky jak budete řešit problém - sluníčko a sporťák, uvažuji nad sluneční clonou :slight_smile:
tadle se mi líbí,
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24152796&tab=1
1. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
sali: tak to joooo .. takže pojedes s tatkou .. ale je fajn že s tebou pojede

niki: já jsem sluneční clonu koupila a super, poslala bych ti pak odkaz ;) aha hihi tak to je přesně ona.. tak doporučuji !!! :wink:
1. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
autor
bleško díky :slight_smile: :grinning: já budu potřebovat protože mám sporťák jen po směru jízdy. a slunečník asi nebude to pravé ořechové, je podle mne spíše modní doplněk, ikdyž neříkám že se mi nelíbí :slight_smile:
1. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
autor
blesko chceš půjčit ten katalog, zítra ho vezmu sebou ju. :wink:
1. bře 2010 v 18:57  • Odpověz
dan..já věděla, že to chceš slyšet, jinak bych ot nenapsala, protože mu není vůůůůbec podobná :grinning: :grinning: :grinning:

nik..máš tu moc hezkou fotku!jsme koukala, co je to tu za paní :grinning: :grinning:

saro..boty josu moc hezké, to u nás teda takový výběr nebyl, jeno ty růžové, jinak nic..

sali..ten tvůj pes a Vojta, to je fakt dvojka :grinning: jste museli vypadat jako pojízdný cirkus!

Jinak já jsme byla na poradně, tak malá má 6740g, takže nepřibrala ani kilo za měsíc, ale doktorka říkala, že super. byla jsme odhodlaná, že odtamtud vyjdu s tím ,že ji budu dávat kaši a konečně se vyspím, nicméně po otm, co jsme to probrala s doktorkou, tak budu furt kojit..jako moc nadšená nejsem, ale má pravdu - malé to pomůže, protože jak má tu suchou kůži, tak je lepší kojit minimálně od těch 6 měsíců a pak jsme se shodly, že u Elly není noční buzen í o kojení (ona se totiž budí i když má nutroš), ale prostě o tom, že se probudí a chce vědět, jestli tam někdo je a chce cítit naši blízkost. což je fakt, protože ona si cucne a spí dál..Takže jsme tam kde jsem byla..po očkování malá nejprve neřvala,ale do druhé nohy jí to bolelo, tak pak řvala, ale uklidnilase dříve než minule - no ale nožky ji bolí, pořád mi tu pofňukává, tak ji furt rozesmívám a zpívám, už mi z toho hrabe..
1. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
tak usnula v 15.45 a ted jsem jí budila tak je úplněk jen u vás :slight_smile:

blecha - jojo, už cca 14 dní mám uklizené dudlíky, najednou jí začaly zvedat žaludek a objevila palec. :frowning2: Když jí stáhnu rukáv nebo dám rukavičky na spaní tak řve jak tur.

Jdu koupat a krmit, od 8 se dívá s klukem na Kobru 11.
1. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
nika: MOc ti to sluší na fotce! Jinak my si tu clonu s belškou koupily a super :wink:

kuki: Filípek :slight_smile: vojtu má peťul! :grinning:

Tak my zatím nespíme a pěkně řveme... Ach jo! A on doma tak bez problémů usíná... To zase bude!!!
1. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
autor
sali neboj zvykne si prostě změna no.

kdo si chce koupit clonu se mnou holky co jste blízsko přidejte se.
1. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
autor
fotky je ze září, jako těhulka pleť jak alabastr, ale teď, no hrůza pohledět :slight_smile:
jupííííí! už nám to tam spinká, to miminko :slight_smile:
autor
no vidíš 15 minut a spinká, mi se tam to moje miminko ještě ozvývá, vykládá hračkám :slight_smile:

je ja si teď všimla že mi ve dvě odpoledne volala kamarádka mám zmečkaný hovor :slight_smile:
1. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
nika: Ale byl to boj!!!To bylo křiku! Až se z toho zalykal...
1. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
My už spíme, usnula při Kobře tak jsem jí přenesla do ložnice. Půjdu něco dělat, asi zabalit balíčky nebo dožehlit. Papa. Ještě vás dočtu až půjdu spát.
1. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
autor
tak my už taky spíme :slight_smile: jdu uklízet, dneska jsem s ní nic nestihla a nachystat věci na zítra :slight_smile:
1. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
niki: jj vem :slight_smile: od muže ho asi nedostanu :grinning: no a super je ta clona i na autosedačku... nemusíš sledovat kam dopadá slunce .. byl to nápad sali, tak jsme to uskutečnily .. když se domluvíš s holkama, tak se můžete též tu podělit na poštovném.. a to se vyplatí :slight_smile:

prijdu za chvilu, malá brečí
1. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Vyhrála jsem hnědo-oranžové plavky http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4980604
1. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
dan: jéééjej no aby neměla pak ohlodaný palec, od kamarádky malá s tím má problém doted a neumí bez palce usnout a to má 4roky.. no ale co dělat, když dudlik ji natahuje co? :unamused:

niki: taky mám blbou pleť, jak puberťačka :frowning2: a nevím co s tím.. :angry:

my už taky spíme..

holky, jak s tím zítřkem? Nevím jak časově a jestli někam jdem nebo jak a kde je sraz??? Kdybych nebyla tu na pc, pošlete mi prosím někdo sms-ku
1. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
autor
já nevím čekám že se ukáže Berryl. že se dohodneme.
mně je to fuk. jen tomusím trochu časově přizpůsobit, přeci jen musím dojet a potřebuji tak azyl, kde malou přebalit a nakrmit - minimálně jedno nás nemine :slight_smile: což nám samo nevadí.

buď můžu vyrazit okolo desáté od nás, to malá chodí akorát spát tak se prospí v autě, a třeba k týnce, tam ji v poledne nakrmím a můžem vyrazit ven. :slight_smile:
1. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
do auta mám nalepovací clony, jen je musím nainstalovat :slight_smile: asi je půjdu najít na zítra. ale fakt se mi líbí :slight_smile: vypadá dobře :slight_smile:
1. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
dan: ty jsou krááásné :slight_smile: zas oranžová jo??? :grinning: :grinning: :grinning:

niki: jj vypadá dobře a taky jsem ji zkoušela a je fakt jak na kočárek tak na autosedačku a pokryje i nožky malé, tak super na léto třeba na koupaliště.. bude furt ve stínu :slight_smile:
tak doufám, že tynka tu pisne.. nebo mi zitra dejte vedet kdy se jde ven?
1. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
souhlasím pěkné plavečky taky se chystám pořídit nové,musím zajet do Frenu a něco tam koupit :slight_smile:
1. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
do Frenu? to je co?
1. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
niki: psala jsem Tynce, tak vydrž, za chvilu tu bude a domluvíme se :slight_smile:
1. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
dan to ti k něm plavkám pak můžu půjčit bundu :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
mluvila jsem s endie dorazí kolem 13h i kuki se možná přidá
1. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
belško fren - frenštát pod radhoštěm město odkud pocházím, je tam výrobna plavek a spodního prádla, mívaj loňské modely za 400,- firma Jané.
1. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.