• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
berryl - beru, já ti zas půjčím k bundě kočár :grinning:

ted jsem na sebe koukala do zrcadla a asi plavky zůstanou v pytlíku.....

Musím od pc, stojí to moc peněz a času :slight_smile:
1. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
ale ale tak hrozné to s Tebou zase teta nebude a ty plavky Ti určitě seknou a neboj až dorazíme všechny, tak z nás budeš nejrkásnější!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
sali..jsme ty jména poplantala,nooooooo :grinning:

nik..já jsem is žádného odkazu se clonou nevšimla :confused: ale určitě do toho půjdu, já též kupím každý prd :grinning: ne, prosím tě, pošli mi odkaz a já to zvážím - ani nevím, jaký má ten můj sporťák stříšku, nic, musím to prozkoumat...

dan..ty jsou hezké!pod bundu :grinning: :grinning: to by petr koukal :grinning:
1. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
berr..jestli někde budeme všechny, tak jáááá se určitě koupat nebudu :grinning: :grinning: kdybyste viděly, co a jak zrovna večeřím... :sweat_smile:
1. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
já jím pistácie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
kuki - neboj, my nemáme bazén a na našem vesnickém koupališti bys byla hvězda. Koupaliště je pěkné a čisté ale lidi opravdu vesničani. Už se těším až tam přijedu s x-landrem :grinning: to jim spadnou čelisti. U nás se ještě jezdí s koženkovou Libertou :grinning:
1. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
dan..tak to jsem hnedka klidnější :grinning: aspoň víš, že ti ho nikdo nešlohne, páč bys ho hnedka poznala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
berryl tak můžu dorazit k tobě už dopoledne? nebo až v jednu a půjdem přímo mně je to fuk
1. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
nikuško nevím jestli ráno nepoletím na očkování. musím ráno volat mudr a uvidím dneska měli prý plno
1. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
dan si mě pobavila :grinning:
1. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
ok tak já dorazím okolo té jedné k tobě, nebudem to hrotit. alespoň doma něco stihnu udělat.
1. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
autor
já vám můžu půjčit oranžový fusak do toho kočárku :slight_smile:
1. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
já mám kilo pomerančů :grinning:
1. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
berryl: Máš u toho x-landeru otáčivy kolečka /popř. tu tyč) nebo ne? , prosimtě....
1. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
niki: jéé ahaáá hihi tak to se vyplatí :slight_smile:

to je fajn holky, že si tak pomůžete a vypomůžete :grinning:

kuki: no určo ti to na kočár půjde... jsem to s tou velice ochotnou paní konzultovala a říkala,že tam píše že to je vhodné na téměř všechny typy kočárků, ale jde spíš o to, že jedna paní prý měla dovezený kočár s anglie a to tam neseděl... ale když tak není problém ji napsat co máš za kočár at ti poradí.. ale jinak v poho ;) jsem spokojená ;)

takže v kolik pro mě a kde?
1. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
berryl: prý znáš celou Porubu :grinning: nemůžeš mi doporučit nějakou kadeřnici co umí s kudrnatými vlasy? Potřebovala bych být ostříhaná nejlepe zítra :sweat_smile: když ve st mam to focení.. ty vlasy mam fakt děsné :angry:
1. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
sal nemám
1. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
bleško ty vůbec nejsi náročná, můj kadeřník si mě objedná a čekám i měsíc
tady otevřeli naproti v domě kadeřnictví, ale jak tam stříhají nevím. Byla jsem několikrát i v tescu v kleru a max spokojená
1. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
ja jsem asi fakt hotentot... napište mi prosím pak sms kde mam byt a v kolik.. už jdu do hajan a vypínám pc.. papa a dobrou a těším se na zítra.
1. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
autor
tož nic dobrou noc, jdu na kutě, pa zítra
1. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
dobrou holky
bleško tak v 13h na hlavní třídě však se ráno ještě domluvíme :slight_smile:
1. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
Tak dobrou!

berryl: Díky! A co ta bunda?? Už ti došla nebo stále nic...???
1. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
ble....díky za info :wink:

nik..já jsem paní poslal typ kočárku a uvidím,c onapíše, ale podle obrázku to vypadalo, že i jo.

holky, jdu taky, jssem KO

Doboru!
1. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz
Píšu jak magor :rolling_eyes:

DOBROU!
1. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
:grinning: dobré ranko
včera sjem se nedostavila byla jsem zaneprázdněná :grinning: zase byl Petr u mě :grinning: no a jak jinak malá zas hotová z něho a on zní, ji zas rozdivočil a pak jí uspával :grinning:

tak mi zachvilku frčíme na kyčle, naposledy :slight_smile:
2. bře 2010 v 07:00  • Odpověz
ahoj holky,
endie tak to byla milí společnost co?
my jdeme na kyčle za týden, doufám, že už taky naposledy
2. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
Ahojky.
endie - pak nemáš hubnout :wink: asi začnu taky sexovat :slight_smile:

my jdem na kyčle na konci 6. měsíce, prý je máme v pořádku ale nejsou vidět jadýrka.

Spala celou noc, jen od 5 do 6 si povídala,pak usnula do 7, nevím proč nespí v kuse protože mě to vzbudí a pak neusnu :rolling_eyes: Ted je po jídle a čte si co vám píšu. Prý pozdravuje Adelku a Ríšu :grinning:
2. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahoijky!!!

Tak první noc doma máme za sebou :slight_smile: - budíček byl ve 4 a pak teď, tak se to dalo!

endie: Ty dračice!!!
2. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky..tak jsem dneska v noci našla Sofinku na boku v postýlce..vzbudila jsem manžela ten chudák nechápal :grinning: a ráno taky.. mrkněte http://www.modrykonik.cz/_gallery/78012/78012_3858246.jpg?1267513978
jdu vás dočíst..
2. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
jee Nika má novou fotečku, moc ti to sluší..
CLona je uplně super, Bleško půjdčila bys pak na vyzkoušení na náš sporták? píšou na většinu..při mí smůle na ten náš ne :slight_smile:) tak jen bych vyzkoušela :slight_smile:)
Kuki vážíte super, s tím jídlem je to fakt, pokud po nutroši spí stejně dlouho tak si přiděláváš jen víc starostí s přípravou...kolikrát za noc kojíš?? tak začneme s příkrmama spolu údrem 6. měsíce :slight_smile:)
Dan plavky jsou luxusí..ornžová je moje barva hihi :slight_smile:) ale jen mít do toho ještě hezkou postavičku :slight_smile:)
2. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.