• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
autor
čusky :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
holky.normálně mám puštěné ČT2 běží tam lidové tance a písně a Sofinka z toho uplně nemůže :slight_smile:)
2. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
To není možny - po 2 hodinách řvaní spí jak dudek! Juchůůů :grinning:
2. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
jsem z5 :slight_smile:

paní dr. se snáma rozloučila, prý už máme i jaderka a ukázkové ty kyčle takže PAPA :grinning:

no ale víte co ej nejhorší že já včera usla jak špalek :sweat_smile: a pak už jenom vím že mě přikryl a lehl vedle mě, přitiskl se a spali jsem dál :grinning:
2. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
endie: tak super zprávičky!!!
2. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
endie super, gratuluji k jadýrkům :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
děkuji ale mazec 1 hodinu jsem čekala než na mě přišla řada, tam je vždycky dětí to je mazec
2. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
Endi taky gratulace
2. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
dan: když budu chtt dát malé maso jak to mám udělat?
2. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
holky koukaly jste na tu novou verzi MK, zase vymakanější, fakt super. už se na to těším :slight_smile:
2. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
A jak se k ní mám dostat??? Prý tam je možnost uzavřených diskuzí!! bych do toho šla :wink:
2. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
sem v té nové verzi jak Alča v říši divů :sweat_smile:
2. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
Ahojky, dnes je nám 5.měsíců tak jsme byli v anglickém sekáči a koupila jsem Elišce hadříky. Krásný! U nás byl oběd posunutý, přijeli jsme z výletu pozdě a měla krůtí se zeleninou a u nás je to prostě krmení dravé zvěře, škoda že to nemůžu natočit jak na ,mě huláká že dávám pomalu. Snědla opět celou.

nika - to je ta fotka jak jsem ti na ní nevěřila že jsi těhu, vid? :slight_smile:

endie - ip
2. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
dan a co jsi nakoupila :slight_smile:)
2. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahojda holky,
to je děs jakmile je manža doma, tak se sem prostě nedostanu, včera jsme byli teda skoro celý den pryč a v neděli vlastně taky....
Saronko botičky jsou super, tady vůbec takový neměli a nemají, jen ty růžový, ale to by se asi Nikymu nelíbili :grinning: , jinak Sofinka je teda šikulka že se tak krásně přetočila na bok a naušničky paráda :dizzy_face: :dizzy_face:
Endie gratulace k dobrým kyčličkám a taky teda k tomu hubnutí , no jo no ono se pocením a pohybem hubne dobře :grinning: :grinning: :grinning:
Sali ty jo šikula, že jste to zmákli vlakem a to jsi jela s kočárem???
Niky ta clona je super, já taky o nějaké uvažuji, ale počkám, jak bude v lété potřeba, nám jde kočár po směru i proti, tak uvidím, stejně bych vám poštovným nic nepomohla :frowning2:
Dan super plavky, já asi počkám až přestanu kojit, kdo ví co mi s prsou zbude :confounded: a gratulka k pátému měsíci
:dizzy_face:
2. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
dan: GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :slight_smile: no my za chvilu už budem mít půl roku, to je děs jak to letí.

endi: tak to taky gratuluji ke kyčlím, to jsou super zprávičky.. my ještě jdem koncem března, ale budu to muset nějak posunout, protože v jeden den očkování i kyčle to se mi zdá příliš..

tak jsem zvědavá jestli mi někdo napíše sms-ku kde mám být... 13h se blíží :grinning: malá najezená, asi ji pro případ půjdu oblíknout...
2. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
autor
čus Veru, :slight_smile: přečti si IP, :slight_smile:

jinak jsem doma v pohodě, už popapkáni,
mmt u nás krásně svítí slunko ale chladno je, jen 6 stupňů :slight_smile:
2. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
Holky, tak já jsme taky doma - došla jsme před chvílí, nakrmila jsme malou a teďka sedím s nohama nahoře, jsem KO..malá byla v klidu, ale pak už řvala no a doma měla zase ruce jako led, nechápu, jak vydrží niky Berča bez rukaviček, fakt :fearful:
A bylo s váma fajné, jsme se smála ještě p ocestě za tou kámoškou :grinning: :grinning: :grinning: Daly jste si zákusek?

Dan..tos pěkně oslavila eliščin měsíc :wink: A berryl dneska říkala, jak jí malá hulákala do telefonu, že prý se vykecáváš a nekrmíš :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
saro..no kojím jak kdy, budí se poslední dobou už v 11 a s pravidelnoustí kolem druhé a pak půl šesté, jako není to moc, ale co já bych dala za pořádné vyspání se...
2. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
ahoj holky, my byli dneska na očkování máme 8300gr a 68cm :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 17:14  • Odpověz
Berry super, Filipek je pořádnej chlapák :slight_smile:), ted jsem se seznámila s maminkou co bydlí ve vedlejším vchodě a má jen o týden starší dceru jsem ráda že tu mám někoho kdo je stejně jak Sofinka a malá ve 4 měsících vážila 8,5 :slight_smile: fakt má naducané tvářičky jak hrom :slight_smile:
2. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
www.predlohy.sk, kukněte jaké krásné věci tam maj.
2. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
2. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
autor
saronko teda to je bomba :slight_smile: krásné :sweat_smile:
2. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
Berryl tak to Ríšánek krásně roste :dizzy_face: , já jsem zvědavá ve čtvrtek kolik bude mít malej, sice to očkování bych teda vynechala :unamused:
2. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
veru malý to zmákne neboj, taky mne to netěší ale raději pichulku do nožky než marodit :frowning2:

nic jdu se věnovat té mojí píšťalce, jdu ji uspat :slight_smile:
2. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
Niky to jo no, ale je mi ho hrozně líto bobeška, naštěstí minule plakal fakt jen když ho ďobli a pak klid, tak snad to zase ustojí ... tak ať ti Beruška brzy usne :dizzy_face:
2. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
autor
už spinká, byla to minutka či dvě pláče a je ťuhlík :slight_smile:

mně Beri taky ale co naděláme. :frowning2:
2. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma, Petr hlídal a já byla u holiče. Změna o 100% :slight_smile: Prý vypadám jak Mašlíková jen to nemám úplně blond (nechtěla jsem barvit, kadeřník se zděsil jak mi to vypadalo). Jdu koupat, přijdu pak.
2. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
my už taky hajáme, sem se vyhřála ve vaně, kočár ještě v autě ale už to prdím nemám síluzítra si ho vyzvednu :grinning: jestli tam ještě bude :slight_smile:
jo a mimoched tu pláštěnku jsem jí měla nechat měla studený nosík :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.