• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Jo a holky a Ella je nějaká zvcláštní, nakrmila jsme ji vpůl práté, pak jsme si hrálay, pak jsem ji chtěla uspat, ale řvala jako tur, tak jsme ji vyrulkovala, kadila už sykoro bobek, jsme koukala..no, pak teda usnula v zbudila se až v půl devíté, tak já že ji vykoupu a ona řvala jako tur, hlady, tak sjme ji nakrmila aona zase usnula :confused: tak jsme ji dala spát, bez koupání...tak jeno mdoufám, že se nevzbudí v noci a nebude bantovat
2. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
sali: no já jsem zvyklá tak i tak... nicméně jsme si to vyžehlila... jak by řekl můj taťka... tak na co se ptáš, když si to stejně uděláš po svém :grinning: :grinning: :grinning: s vyžehlenýma se cítím líp... a jak jsem si dnes umyla hlavu, tak jsem vypadala jak beran, ono mi to vždy slehne tak za 3dny.. :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
kuki: no mě se ty tvoje vlasy taky dost líbí.. já mít takové :slight_smile: tak ji vykoupeš hihi :grinning: no moje malá je dnes taky nějaká nesvá, kňourala celý den a večer i řvala.. asi zítra už bude ta kosa.. je vždy divná jak se mění počasí, takový barometr, taková žabka kuňkalka :grinning:

jsem zvědavá jestli to zítra najdu :grinning:
2. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
asi půjdu do hajan... záda mě bolí jak čert :frowning2:
2. bře 2010 ve 21:43  • Odpověz
Holky díky moc. Já právě mám tak blbý vlasy že musím pořád žehlit a navíc jich ted mám málo. No když ustříhl první pramen tak jsem vykulila oči a zatla zuby, ale je šikovný, řekla jsem at mě nějak změní, česal i missky a třeba i Pergnerovou. :slight_smile: Řekl mi že už nikdy nebudu nosit dlouhý, že jak se někdo nechá na krátko tak už dlouhý nikdy nechce :slight_smile:

Malá je vzhůru, vsteká se že jí nejde přetočit na břicho už se s tím pere 20 minut a na ruku jsem jí dala ponožku protože má palec úplně rudej. To bude noc. Dudlíka plive po ložnici. Petr k ní šel, jenže on vždycky usne dřív než ona tak půjdu taky.

kuki - jenže mám zase kila navíc co vy nemáte.
2. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
dan: jaképak kila? Jsi takový hubeňour
2. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
blecha - byla jsem! Pořád mám 7 kilo navrch :frowning2:
2. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
blecha - co ta malá? Už baštíte? My už máme režim - v 7h 180mlíčka, v 10 půl přesnídávky, ve 12 příkrm, ve 3h 150 mlíčka, v 6h půl přesnídávky a v 8h 180 mlíčka.
2. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
dan: no ale vypadaš fakticky suprově !!!! takže vychrtlinu nebrat :wink: :dizzy_face:
jj už baštíme... ti musím říct.. mrkev ee.. brambor jakžtakž... ale včera a dnes měla holou brokolici a dnes mi sežrala vysloveně celou sklenici a ještě si podupávala... jako mámo přidej.. tak jsem dnes nakoupila další skleničky :grinning: a zítra bude pro změnu ... brokolice :grinning:
jééé to máte krásný režim... ty jo tiše závidím... a to už dáváš jako i masíčko jo? a přesnídávky až jak začnu dávat i maso, že?
2. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
no je fakt, že my ten režim máme taky.. :slight_smile:
2. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
blech..vidíš, já ti zapoměnla napsat ktěm vlasům - udělej si je jak myslíš sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je rada,co? :grinning: ne, dělám si srandu, ale já si je třeba vyžehlila a pak mi to byl otrochu líto, protože je tak normálně nenosím (a hlavně jsme žehlila asi půl dne...). A pokud je máš myté, tak já bych už jenom z lenovosti nežehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a skoro každému se líbí vlasy, které nemá, ale ten, co je má, tak na ně nadává, tak je i u mě..jo a najdeš to, enboj, koukalas na tu mapu?já to podle tooh našla v pohodě, si to užijte, pokud se ráno neuvidíme!

dan..uklidním tě, taky nejsem na původní vázeta :grinning: že u mě ani vlasy, ani kila :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a s těma krátkýma souhlasím, ale já jsme výjimka - odstávají mi uši, takže i když se mi krátké líbí sebevíc, vypadám pak jak mates :angry: :grinning: takže já si musela nechat dlouhé, ale chtělo by to nějakou změnu - jenže já jsme líná si to celé furt žehlit, idkyž třeba takový účes, jako jsi měla v těhu by se mi moc líbil ( a zase si říkám, že konečně si ty vlasy můžu trochu sepnout a jsou dlouhé, tak jestli není škoda je stříhat..)

no nic, jdu spát, musím se připravit na pernou noc, doboru
2. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
kuki: jj to je teda rada :grinning: :grinning: jj hihi to se ráno asi neuvidíme :grinning: my tam jdem na 9,30 :wink:
tak já to mám vyžehlené hned, mám výkonnou žehličku a grift v ruce, tak paráda.. ale toho berana jsem fakt měla hihi.. jinak bych si to asi nechala. Tak to rozhodlo.
hihi mě odstávají taky uši a jak mám úzkou hlavu a ke všemu toho berana.. tak to by dělalo s krátkýma vlasama neplechu.. musím je mít dlouhé aby ztěžkly :grinning:

a původní váhu nemám ani já... ale to je tím, že nesexuju jako endie :grinning: :grinning: :grinning:

endie: to je tichá závist hihi

jdu taky spát dobrou a pěknou klidnou noc pro všechny papa
2. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
Ahoj holky,po dlouhé pauze se zase přidám :slight_smile: Dneska bylo fajn,akorát kdyby ten vítr nebyl tak studený :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsme došli domů v pohodě,to moje zlatíčko hezky spinkalo.Teda ale nechápu,co to má s tím bříškem :confounded: Strašně pláče když ho položím na hrací deku nebo dám do lehátka a to si tam vždycky krásně hrál.A u jídla strašně tlačí a vzteká se.Jo a taky jsem si všimla,že mi teďka po jídle škytá a často se mu brká.A s tímhle jsme problém nikdy neměli! :frowning2:

Endie já jsem zase slyšela,že pokud má dítě studený nos,tak je mu prý zima.No ale nevím co je na tom pravdy :slight_smile:

Bleško já být tebou bych si ty vlasy nechala tak přirozeně kudrnaté.Tobě to sluší!A z čeho máš ty záda,z toho chození myslíš?

Kuki jak bylo s kámoškou? :slight_smile: Ty jo Ella ti zase dává zabrat co? :unamused: Třeba tě překvapí a bude hezky spinkat v noci.A počkej to jako že vykadila normálně bobana? :confused:

Dan ty brďo!!!!!!!!!!!! :fearful: Super,máš to naprosto dokonalé! :dizzy_face: Úplně tě to oživilo a má to šmrnc :sunglasses: Co na to říkal Petr?

Holky tak dobrou a ať děti v noci nezlobí :wink:
2. bře 2010 ve 23:06  • Odpověz
hezké ráno. Dneska jí zabiju.... od půl 4 do půl 5 vyspáno a od 6 znova :rolling_eyes:

blecha - nesexuj, stejně to nepomáhá :grinning: včera chtěl zkusit sex s Mašlíkovou a ráno jesem se vážila a na váze ani deko dolů :grinning: :wink:

petul - děkuju, no Petr byl v šoku, pořád na mě kouká ale líbí se mu to. Třeba kecá a neřekne pravdu. Jen kluk přišel z fotbalu a mezi dveřma - teda ty vypadáš!
3. bře 2010 v 07:15  • Odpověz
ahoj holky, tak malý po očkování v pohodě
¨Danuško mi se to moc líbí, fakt ti to sekne :o)
DAn a co malá jak tě viděla?ta neřekla nic? :slight_smile:
3. bře 2010 v 07:26  • Odpověz
dobré ranko

dan: ted afakt kočka, moc pěkné :dizzy_face:
3. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
Berryl vše nej k narozenimám :grinning:

jinak všem krásné dobré ráno :slight_smile:
3. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Týnko vše nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, štěstí, dárek už máš :slight_smile:
Malá se na mě smála jak jsem na ní promluvila.

endie - děkuju.
3. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
někdo má narozeniny, my máme přáni nevětší, ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ ZDRAVÍ :grinning:
3. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
autor
dan nevím jestli je to pravda ale k dlouhým se asi nevrátíš. já se k nim vracím jenom proto že jsem líná se chodit pravidelně stříhat :slight_smile:
3. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
dan to je dobře, hlavně že tě poznala :slight_smile: s novou hlavou poránu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
holky děkuji

přišlo vám včera nové tel???
3. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
jojo přišla
niki: kuk vedle :dizzy_face:
3. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky..dnešní noc hrůza..vstávala jsem co 3 hodiny, do toho v 7 budíček, hasiči a hořelo v garážích takže o zábavu postaráno.. naštěstí ne pod našim vchodem tak nás neevakuovali.. no hrůza.prý prasklo plynové potrubí a jako přes den teplo zvládneme ale nevím jak v noci prý možná ho na noc pustí ale kdo ví..nevím zda to riskovat
3. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
autor
endie díky za info.
saronko, ty jo :astonished: halvně že jste v pohodě. a máš kam na noc jít? třeba k rodičům, hele neívm jak u vás ale u nás ráno -2a zítra má být zima. kdy se dozvíte zda to pustí.

berr přišlo.
3. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
3. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
3. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
:grinning: :grinning: moje videa

dneska ráno sjem dala malé 2 lžičky bíle aktivie , a chutná :grinning: asi bude po mě v tom jídle :grinning: jenom dietní aby nepřibrala :grinning:
3. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
activie tam mělo být
3. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
niky pokud večer nepustí topení tak se dohodnu s manželem a odveze nás k mým rodičům je to asi hodina autem, no uvidíme ..přijelii ted plynaři, tak snad to opraví..do toho je voda ve sklepě máme tam mraky věcí tak přijde kamarádka a pohlídá mi Sofinku a půjdu se tam mrknout, je tam ještě smrad tak ji tam nechci brát..
3. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.