• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
sar :astonished: :astonished: :astonished:
3. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
Dobré ranko!!!

My zas v noci děs běs - ani si nepamatuju kolikrát sem vstávala :confused:

berryl: Vše už bylo napsáno výše..Tak krásné narozeniny! :wink:

Ríša s Ellinkou jsou sladoučcí!!! :slight_smile:

sar: Tak to je teda psycho!!! :astonished: Hlavně, že ste v pořádku!
3. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
3. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
3. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Dobré poledne.My v noci dobrý,jedl ve 20 a pak v 5 :slight_smile:

Saron ty jo ještě že to nebylo u vás! :confused: Kdyžtak fakt běž k vašim.A odpočiň si! :astonished:

Týnko opět super video,krásně na sebe koukají :dizzy_face:

My měli včera taky sex heč :grinning: Asi po 100 letech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
teda tak to sis užila :o)
my snad dneska když mám ty narozeniny :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
To jo :slight_smile: Akorát že si vždycky po delší době připadám jak panna :confounded: Tohle mi nikdy nedělalo,až po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: No to by bylo abyste neměli romantiku když máš dneska ty narozky! :grinning:
3. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
holky malá mi snědla třičtvrte sklenky(témalé hami) zahradní zeleniny a 40 mlíka :astonished:
3. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
holky.jako docela tu je spoušť jedna část baráku totál ohořelá okna uplně roztavené.. byla jsem v garážích kde máme sklepy.. je tam tak 10cm vody..no my máme ve sklep samosebou kola, pytle s oblečením, a tak..no tak bude zítra asi vyklízení.. snad bude stávka a manžel zůstane doma :slight_smile: takže zase trochu vzrůša...
3. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
endie Adélka je šikula.
saronko to je děs. ale hlavně že jste ok, věci ti přežijí. vy bydlíte v novostavbě že :slight_smile: ty jo děs. co nezničí oheň dotáhou hasiči vodou, ale jinak to nejde :frowning2:
3. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
saronka: Teda to je radosti!!! :frowning2:
3. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
jj v novostavbě..kolaudace domu byla v červnu a stěhování v září-říjen..my se stěhovali týden před porodem :slight_smile:
no hlavně že jsou všichni v pohodě.. jako byl to hukot...trošk adrenalinu po ránu.. no ted jsem slyšela že možná voda ani teplo nepůjde několik dní..no snad nám někdo něco řekne.. na jednu noc můžu tady ke kamarádce ale jako dýl tam otravovat nechci to bych už asi jela k našim..
3. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=aMWZgPD93i0

sar: tak hlavně že jste v pořádku teda něchtěla bych to zažít
3. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
petule: no ja mam normálně problémy se zádama, ale je to spíš tím, že jsem dlouho necvičila a tím jak neposiluji břišní svaly, tak asi nedrží ani ty zádové a všechno souvisí se vším.. tak asi z toho.. ke všemu jak malou tu furt tahám do schodů, ze schodů, v Pze máme výtah tak si přijedu až do bytu.. do toho tašky.. a jsem ověšená jak vánoční stromeček :grinning:

dan: aha tak díky za upozornění :grinning:

berryl: všechno nejlepšííííí k Tvým narozenínáááááááámm hodně zdravíčka, štěstíčka, moc moc lásky a spokojenosti a hlavně at jsou na tebe ti tví chlapi chodní :wink:
3. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
došla bunda je super, ale mám ji malou je to M paní psala velikost 40 :confounded:
3. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
sar: to je blbé, že se u vás netopí :unamused: doufám, že to bude brzo opraveno, když tak zajeď k rodičům :wink:

petule: tak sis to užila jo? :slight_smile:

jinak my byly dnes na tom focení a super :slight_smile: vyberu foto a pošlu ji to k retušování a pak to tu hodím na net :slight_smile: ted jdu malou krmit, tak zatíííím
3. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4906533

zkuste se poměřit jestli vám některé nebude jinak ji ukážu holkám :wink:
3. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
endie malá je zlatá
3. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
dan prosím tě ty jsi psala že máš nějaké dobré chůvičky elektronické, můžeš mi napsat jaké? holky a jaké máte vy. budu je muset pořídit kvůli létu na chatě. díky za tipy.
3. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
3. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
berryl: tobě není?

niki: no já jsem dostala sencor a ty teda NEDOPORUČUJI :unamused: jsou pěkně blbé.. já bych raději investovala.. nejsme tak bohaté abychom mohly kupovat levné věci... tyto chrčí, chytám na ně jiné děti, nebo naopak malou neslyším vůbec .. takže fakt naprd a nemůžeš se na to spolehnout.
no to je fakt děsná cena..
3. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
Nika - ty co jsou v Globusu - nebo byli, u nás je ještě mají Avent-Philips.
http://www.spuntik.cz/philips-avent-chuvicky-scd-470/ jsem spokojená moc, dosáhnou mi až na dalekou zahradu.
3. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
my sencor doma máme a stačí nám to, máme štěstí, že je tady nikdo asi nemá, protože nám to nikdo neruší, ale pokud je někdo v okolí má tak je to na houby :astonished:
3. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
dan díky, vyhlídla jsem si je na aukru tak se snad zadaří, končí to až ve středu se svým štěstím na to zapomenu aprojedu to :frowning2:
3. bře 2010 v 17:05  • Odpověz
ach jo ta bunda mě tak ser- :confounded:
3. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
autor
berry škoda, fakt. vypadá hezky.
3. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
:frowning2: no právě, tak jsme si pro spravení nálady objednali pizzu 3+1 zdarma, takže zítra mám o oběd postaráno
3. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
autor
jo pochlub se cos dostala od manžílka k narozeninám :slight_smile:
3. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.