• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
berryl: to je mi líto :unamused:

holky co zítra zase sraz? :grinning:
3. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
no dostala jsem ty boty a dneska ještě i spodní prádlo z DIM :o))
3. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
já se ze zítřka omlouvám, mám už domluvenou návštěvu a potřebuji upéct něco na zub na pátek.

hm tak to je super. :slight_smile:
3. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahojte holky,
tak včerejší noc byla úúúúplně v pohodě, ella se vzbudila jako vždycky, takže asi byla po tom očkování nějaká utlumená. jinak dneska jsem měla parádní den, byla jsme u našich apak ještě s malou venku, takže super, hlavně jsme si uněšich odpočinula..jo a mám něco se zádama, dopoledně mě začaly bolet a ještě ot nepřešlo, je ot mezi lopatkama, tak si dám van ua budu doufat, že to přejde :unamused:

blech..to jsme ráda, že focení dobrý, jsme zvědavá na fotky!

berr..tyjo, fakt je malá,jo?tak to je pěkný pech, to nechápu, že to tam paní nenapsala rovnou, máš fakt smůlu! j oa video super, nejlepší je, jak řveš po báře :grinning: :grinning: jo a všechno nej, i když sjem ti přála už předevčírem :grinning: :grinning:

nik..ta paní ignoruje můj dotaz :angry: určitě ta clona na můj kočár nejde a ona se mi to bojí napsat :grinning:

saro..tyjo, máte pěknou pohromu! :astonished: to se nech raději asi hodit k rodičům, kdo ví, kdy se ot topení zorjede a má se ochlazovat, teda aslepoň tady u nás..

jo a došlo nám dneska pozvání na kontrolu TBC, jdeme příští úterý
3. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
kuki nám na to TBC nic nepřišlo :astonished:
děkuji za přání
jo jo mám pech :unamused:
3. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
autor
kuki já ji napíšu ju. když bude mít peníze do pátku dopolende tak to hned odpolko pošle.

tak kdo tu clonu chce?
3. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
kuki typově máš drojan danny sport 2009 nebo jiný ať vím jaký ji poslat obrázek.
3. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
nik ..IP

berr..fakt,jo?tak to jsem vzědavá, kdy půjdete...
3. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
niky já mám danny sport jde to tam??? já tu clonu chci :slight_smile:)
jinak zatím tu mám e20,5 zítra mají topení pustit, tak to snad zvládneme..dala jsem ji punčošky, tepláčky, body a svetřík a je ve spacím pytly..
jinak dneska tu nekřičí že by si povídala ale spíše hoká jak hasiči :slight_smile:)
3. bře 2010 v 19:31  • Odpověz
sar :grinning:
3. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
autor
sar :slight_smile:

kuki mne zase neodpovídá pán z Brna kvůli židli :frowning2:
3. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
a mi chodí malé věci :frowning2: :angry:
3. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Krásný večer :dizzy_face:
Tak dneska jsme s malym zase od rána cestovali. No malej na tom zase vydělal, má novou mikino-košili, nebo jako co to nazvat, mikina a z toho trčí límeček a rukávy jako od košile, mikinu a kalhoty a tričko na léto, to jsem tam nemohla nechat hrozně se mi líbilo. Pak jsme jeli k moji babičce, tam jsme se najedli a jeli k mý mamce do práce, no a pak s ní procházka a pak k nim večeře a v šest si nás vyzvedl manža, takže prima strávený den :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ty jo saronko to je mazec, ještě, že u vás vše ok, jinak teda jako u nás jakmile se přehoupli teploty PŘES DEN nad 0°C , tak nám v noci netopí a je jim jedno kolik je v noci :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
3. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Bleško taky jsem zvědavá na fotečky :dizzy_face:
Berryl ty jo to je škoda s tou budnou :unamused: a vše nej k narozeninám :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahojte maminy,tak my byli venku odpo a super,kdybychom pak nezačli řvát,doslova :unamused: Tak jsem skoro běžela domů-tohle já v kočárku neznám :sweat_smile: A u baráku najednou ticho a usnul :angry: No ale doma stávka,celý den mi odmítá prsa a flašku pije.Akorát v 18 vypil jen 60 a teď už dvě hodiny v kuse řve :frowning2: To nechápu,co se mu to děje,nevím jestli nezavolat mudr.A všimla jsem si,že po jídle škytá a někdy i blinkne,což mi nikdy nedělal :confounded:

Bleško jsem zvědavá na ty tvoje fotečky :slight_smile: Určitě budou hezké

Týnko tak to by mě taky nasralo :rolling_eyes: To totiž dobře znám,vyhrála jsem krásné džíny za 1700,- a strašně jsem se na ně těšila,protože jsou fakt moc hezké a mám je malé :confounded: Přitom míry měly sedět když jsem je měřila,jenomže holt jiný střih.Ale zase mám předsevzetí do nich zhubnout :grinning:

Šari to je dobře,že to zítra zapnou.Nám taky několikrát vypli topení a netekla teplá,takže vím že to je na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tos mě pobavila jak Sofinka houká jako hasiči :grinning:

Niki my máme taky sencor a jsou úplně na ho... :angry:
3. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
Peťul tak to nevím co mu je bobkovy, možná bych zavola
jinak veru děkuji za přání

mrzí mě to ta bunda je opravdu parádní, je nová krásná, pořád k ní čuchám :grinning:
3. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Peti chuděrka malej :frowning2: :frowning2: bohužel neporadím :frowning2:
3. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
autor
petul zkus ji zavolat. já to škytání taky řešila ale moje mudr říkala že je to z přejezení, ale jak jsem to hledela čatla net atd. může to být z toho že se miminkům brkne později, trochu blinknou a prostě je pálí žáha a pak jsou nevrlí.

ahojki veru koukám zase nákupy to se Niki má :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
autor
petu on je šídlo že nepoleží po jídle ani chvíli co, Beri taky ne hlavně ji baví zvedat nohy k břichu a pak blinká, a škytá a řve. :frowning2:
3. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
niki: mě by se líbilo toto http://www.electroworld.cz/product/male-domaci-spotrebice/pece-o-dit/SCD510/digitalni-elektronicka-chuvicka-scd510

berryl: jj já na to nadávám.. máme obyč za 500,- vím že to není o ceně, ale kolikrát na ně spoléhám a pak se tam malá může ubrečet :frowning2: a naopak, letím tam, páč slyším hrozný řev a ono to není naše.. :unamused:
no mě by se líbila, ale nevím jestli bych do toho vlezla když tobě není.. leda že bych poslala odkaz ségře jestli by nechtěla :slight_smile:
jaké boty a jaké prádlo? Popiš.. jsme zvědavé :slight_smile:

kuki: s těma zádama to znám, ale dneska u mě už lepší :slight_smile: ale jdu na masáž už zítra tu do KD Poklad. Ty jdeš v pátek, že? No už aby to bylo co? Pak musíš povykládat... event. já jsem i tam objednaná na neděli, že bych si zašla jeste v neděli tam no uvidíme.
kontrola TBC? to je jako co? to nám jako nedělali..

veru: dlouho jsi tu nebyla.. je vše OK? No jak jsi to popisovala... nechceš to vyfotit?

saron: no jestli by clona přišla do konce příštího týdne, tak ti ju vezmu do Phy :wink: záleží jak moc holky pohnou :sweat_smile:

holky, fotky budou hezké až mi je vyretušuje :grinning: :grinning: :grinning: hlavně ten můj poďobaný xicht :grinning: uvažuju, že si koupím ten tea tree oil... nebo nemohly byste mi poradit něco na to?

kuki: a ty sis ty fotky co sis vybrala nechala někde vyvolat nebo přes ní? Ona mi říkala, že má vyváženou černou a že to má přes fugi, jestli to dám někde jinde, tak nezaručuje kvalitu fotek, tak se ptám...

petul: no jsem ráda, že máš se sencorem stejnou zkušenost :wink: my máme i vysavač sencor a taky na prd... takže jak píšu no .. nejsme tak bohatí abychom mohli kupovat levné věci..
jééé bobek malý.. a nemá problémy třeba s kakáním? Jsem vypozorovala, jak malá měla problémy třeba se zažíváním at to byla bolest bříška, prdíky nebo problémy se stolicí, tak se nechtěla přisát a taky řvala.. nechceš se s ním vykoupat?To dělá divy!
3. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
Niky, no jo no děs, vypustit ženskou na mateřský do krámů :sweat_smile: , ale jen to s tím límečkem má v 68, jinak už vše 74, takže začínám už hezky dělat zásoby v další velikosti :slight_smile:
3. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
niki: jsem si na tebe dnes vzpoměla, malou jsem si po jídle dala do autosedačky aby se nepřevracela a neblila mi tu, ale začala mi zvedat nohy až k hlavě tak jak jsi to popisovala u Beri a pozvracela se taky :angry: nevím kdy ji to přestane bavit :grinning: a dneska se posrala... a pročůrala až na moje tepláky.. tak jeste že tu mam více oblečení :grinning:
3. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
nechcete jít holky se mnou zítra nebo v pátek po obchodech? že by doma prcka někdo pohlídal? Mě se nechce samotné a tááák bych někam vyrazila..
3. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Bleško byla jsem tu naposledy včera :grinning: , tak já ho do toho zítra navleču, teda do tý mikino-košile :sweat_smile: a vyfotím :wink: , do ostatního ještě ne v tom plave.....
3. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
Bleško bohůžel nemůžu jsem zaneprázdněna, a do obchodu se mi ani nechce. stejěn bych si nic nevybrala.

jo dneska jsem byla vybrat fotky z vítání občánků, kdo ví kdy budou ale palka, za 9 fotek 315 kaček, masakr.
3. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
veru: aha :grinning: hihi tak promin.. už jsem vedle jak ta jedel :grinning:

niki: tak to je sila.. a kdes je nechala dělat? to je jasné, takovou štreku.. se ti ani nedivím.
3. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
autor
to víš malé město a oni to zařídili z uřadu, ale zase nemám žádnou fotečku s malu, byla jsem tam s ní sama, takže tak.

no ale zase konečně budou fotečky pro prarodiče a praprarodiče, nějaké pěkné. :grinning:

hele to jsou normoš ceny, koukni jinde na focení, ta paní kde jsi byla je levná, jinka se vše pohybuje cenově jinde.
3. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
nic jdu koukat na ten nový pořad - na nově Vizita papa
3. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Bleško však v pohodě....
Niky tak se pak pochlub :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.