• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
nikii: no a moje babička se mohla zbláznit jakou jsem ji řekla cenu a to jsem jeste 100,- ubrala.
3. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz
holky, tak jsem se dnes dozvěděla, že babi dávala odjakživa smetanu do čočky.. zažila jste to některá? :astonished:
3. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
Bleško tak to jsem teda nikdy neslyšela, smetanu do čočky :confused:
Niky dobrou
3. bře 2010 ve 23:05  • Odpověz
Tak já půjdu taky, dobrou noc :dizzy_face:
3. bře 2010 ve 23:29  • Odpověz
dobré ranko holky :grinning: vyspinkáno?
4. bře 2010 v 07:31  • Odpověz
Dobré ranko!

blecha: Já bych šla nakupovat hned!!!Zítra jdu se ségrou - se připoj! :wink: Přijeď do Ol. a je :sweat_smile:

berryl: Fakt ti není??? Když já bych ju chtěla, ale myslím, že ju taky neobleču :frowning2: Ale pořád na ňu koukám - na ten odkaz :grinning:
4. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
Bleško super, pokud pasuje tak beru :slight_smile: určitě se bude hodit, a chci na léto golfky tak se to využije..díííky moc
Peto zkusím natočit pokud to zase předvede...
myslíte si, že to že naše potvůrka pořád povídá může být znamení, že bude chtít brzo mluvit, že nebude lenoch v mluvení??
jinka s vysavčem..my máme taky sencor- dostali jsme ho ke svatbě..je to jen takový ruční takže to moc neřeším ale že by to byl skvost to tedy ne.. využívám to v okolí kuch. linky a pak když vysáváme auto..
jinak dneska jsem v stávala na kojení 3x a manže mi říká tak už nekoj, jenže upřímně raději ji v noci nakojím než se patlat s nutrošem.. nevím zdažuju kaši nebo zkusit na noc nutrilon jako před spaní a pak kojit nevím no.. jsem docela KO, dneska k tomu vstávala v 6 a potvora se naučila, že jako na zakašlání nereaguju tak ted dělá že jako tlačí a když k ní přijdu tak vysmáta od ucha k uchu :slight_smile:)
4. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
sar: jo, myslím, že bude brzo mluvit...my taky furt něco žvatláme :sweat_smile:
4. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
holky jsem zaregistrovaná na pampers.cz a ted mi přišly kupobky na slevu plenek jeden je sleva 50,- druhá 80,- a 20,- na vlhčené ubrousky :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
dobré ranko, sal tak se poměř a dej vědět, jinak ji střelím
je to M takže 38 a je fakt super, jsem v ní včera chodila po bytě a Radim se mi smál, mám prostě velké kozy, tak mi je malá :o)))
4. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
tak mi tak číslo dej :grinning: a pak jí zapneš :grinning:
4. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
4. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
sar malá je chytrá :grinning:
4. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
endie běž z toho netu a neutrácej, já jsem si už zakázala chodit na mmb \:o)
4. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
:grinning: jenom koukám, malá má už toho dost :sweat_smile: ikdyž :grinning:
4. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
http://www.laclik.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ=298991 mám stejne, bychom byly jak dvojčata :grinning:
4. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
vsadím se, berr, že mám větší než ty!!! :frowning2:
4. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
saron: no musíš uhánět niki ;) aby to stihla objednat :slight_smile: ty děti jsou docela vyčůrané co? hihi.. no u mě by ani na tlačení nezabrala :grinning:

sali: se poměř a jestli bys do toho šla, tak tu nechám Tynce prašule, vezmu bundu a pak tě zkásnu :wink: není problem. At se to nemusi posilat poštou.

endie: jéé ty jsou krásné :slight_smile: ty lacláče

holky, no u nás noc katastrofální... furt pobrekávala a kolem 1h řev.. chvilu pila mliko a pak zas řev.. tak jsem namazala mundisal gelem a dobré dopila.. no asi fakt ty zuby.. at mi někdo neříká, že u něj zuby byly v pohodě :angry: a to už mám takto 3 kamarádky :frowning2:
Ted chrní v postýlce :slight_smile: asi ji vyhovuje Ostravský vzduch :grinning: a pak jdem na navstevu ke kamarádce.
4. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
no tak ted se tu budou poměřovat kozy jo? hihi .. tak to já se radši nevsázím... to mě by ta bunda asi byla :grinning: nemám si ji vyzkoušet? hihi
tynko tak pošli rozměry ;) a nebo jak půjdu okolo, tak stavim na zkušenou
4. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
tu je zas tak kráááásně :slight_smile:

jdem dneska po obědě kočárkovat? Můžu max do 15h to bych předala malou tatkovi a půjdu si lehnout a v 17,30 mam masáž se těším
4. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
no kde jste kdo? Malá se za chvilu vzbudí a mam po ptakach :grinning: :grinning: :grinning: a nebo po kozách??? :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
no jinak se mi tu i dobře píše povím vám
4. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
... i bez odezvy... no jde to
halo halo proč je koček malo
tak ted šla babi na záchod u malé otevřené dveře... tak bude brzo po spanku :angry: no ale už spí půl hod.. tak to je v poho
4. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
tak já se teda loučím
4. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
a jestli půjdete odpo ven, pisněte mi sms-ku jo??? a ne jak minule! :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
ááá už je vzhuru, mizím píááááááááá
4. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Ahojte holky,
tak já taky dneska kojila 3 v noci, jsme myslela,že mě picne -a to měla Ella na večeři navíc 30ku nutroše...no a k tomu ty moje záda, napomohlo mi namazání, prášek jsme si brát echtěla, jsmetakový trpitel, nesnáším ibalginy, tak jsme vzědavá, jak dlouho budu odolávat..

endie..jojo, neutrácej :grinning:

já se o bundu ani nepokouším, když ji nemá doboru berryl, tak já už vůbec ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.