• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
blecha..koukám, že než jsme to tu sesmolila ten příspěvěk, tak tysis vystačila sama a už jsi i pryč :grinning: :grinning: super, teď tu budu hnít sama já :grinning: nee,nebudu, jdu vařit guláš :dizzy_face:
4. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Blecha: Krásnej monolog!!! :sweat_smile:
4. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
bleško tady jsou rozměry a když tak můžeš přijít zkusit

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4906533
4. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Zdravím ženy :slight_smile: Tak u nás noc klasika,v 5 ráno.Akorát večer jsme papkali dlouho,protože Tomáš se koupal s malým a totálně mi ho unavil a on mi pak u jídla usínal,tak jedl hodinu a několirát jsem ho budila :slight_smile: Jinak pořád přemýšlím,jestli zavolat té mudr.Jako on je v pořádku,jenom prostě ho bolí břicho a s tím budem mít problém asi vždycky dokud budu kojit :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky teď třeba leží vedle mě na posteli a kouká mi na nohu a je spokojený.Jindy o téhle době je na hrací dece nebo v lehátku a řve.Tak nevím,jestli taky nebude trošku vyčůraný.

Šari potvůrka malinká to na tebe zkouší pěkně :grinning: To hučení určitě natoč :slight_smile:

Týnko no mě se taky ta bunda líbí :grinning: Tak já se postavím do řady za Sali a Blešku,kdyby jim náhodou nebyla :slight_smile: A není krátká?Mě se zdá že jo,56 není moc dlouhé.

Kuki ať se guláš podaří :wink: Já dělám rizoto,taky z plecka :slight_smile: Jo a já myslela,že sis ten ibalgin vzala,klidně ho fakt můžeš.

Endie jo neutrácej,šetři Adélce na studia :grinning:

Bleško jak si člověk někdy sám vystačí aby si popovídal co? :grinning: Já bych šla s tebou nakupovat hned,ale nemám za co :sweat_smile: Šetřím na příští týden,to budu u mamky a budem chodit na procházky a beztak půjdem i do města a to jsem jasná :grinning:

Sali tak dobře pořiďte na nákupech :slight_smile:

Veruš nafoť co jsi nakoupila Nikimu :slight_smile:
4. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
autor
holky tak tu clonu chce Berryl, Kuki, já? petul co ty? a Endie ? holky chci to objednat do zítra.
jo chce i Sar tak aby ji mohla vzít Bleška do Praglu jak ji budu mít.
4. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=UDrzsLjlcPs tady je moje kecalka..když nenátačím tak to vynásobte 10x víc a takhle to u nás vypadá :slight_smile:) snad to poběží dobře..
jinak je tam trošku náznak hučení :slight_smile:)
4. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
je do pasu Peťi
4. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
jo jo chci niki
4. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
sar super video to Ríša je teda tichý :grinning:
4. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
saro...to je super :grinning: ale se endiv, když jí říkáš, ať ti ještě něco poví :grinning: akorát pak neví, kdy má přestat a kecá celý den :grinning:

petul..chácháááá, asi se povedl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už tu voní a voní jinak než buřtguláš, takže jsme na dobré cestě :sunglasses: díkes
4. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
niki dík ale já mám slunečníky :slight_smile:
4. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
sar: ta je kouzelná!!! :slight_smile:

jéé - holky, tak v létě budem chodit se clonama? :grinning:
4. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
jj se všechny poznáme hihi :slight_smile:)
4. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
berryl: no a té bundy se bohužel vzdávám :frowning2:
4. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
oki :slight_smile:
4. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
Niki tak já teda chci taky clonu ať netrhám partu :grinning:

Jééé Šari to je krásné,Sofinka je šikulka :dizzy_face:

Kuki tak super! :wink: Mě už taky voní rizoto :grinning: Jinak maržená zelenina včera v poho,Vojta je kupodivu v klidu,tak dneska mu dám hrášek :grinning: Jinak jak jsme se včera bavily o těch štramplících,tak mi zrovna pošťačka donesla balíček z mmb od jedné paní dvoje za 30kč a jsou moc krásné,ale uvidíme jak je vyperu :sweat_smile: Taky mám dvoje hezké a levné,ale po jednom vyprání hrůza :confounded:

No to moje dítě zrovna chce vylézt z lehátka,on asi za chvíli vstane a odejde nebo co :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj holky, my byli celé dopoledne pryč. Malá dnes snědla 2 skleničky příkrmu, uvařila jsem brambory, přimýchala kuře a mrkev a po skleničce měla otevřenou pusu a hulákala tak jsem jí udělala mlíko a to vyplivla a začala plakat s otevřenou pusou a začala dělat mamamamam a snědla ještě jednu. Ted leží v postýlce a jen funí :slight_smile:

sar - to sem si myslela že Eliška je hlučná ale kam se na vás hrabem :slight_smile:
4. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Tak Filípek se dal na mučení maminky - jakmile se mu nevěnuju, tak řev jak blázen!! :astonished: A normálně sem ho nechala vyřvat a za chvilku slyším - TICHO a on si vesele hraje s hračkama a občas zvlykne.. A jak mě uviděl znova řev! No není to můj vyčůránek :grinning: :sweat_smile: Se z něho zblázním!! Musíme ven :wink:... tak hezké odpoledne všem!
4. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
autor
sali to je jak u nás doma. beri si hraje sama v případě že mne nevidí. jinak jak jsem nadohled tak řve. sem tam na ni promluvím přestane asi na 30 sekund a zase nanovo. musela jsem ji dát do postýlky v obýváku abych se alespoň naobědvala. :wink:
4. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
Ahoj,
mohla bych se přidat k vám do diskuze? Našla jsem tu již dvě známé, nazdar sari a petul :wink: \mám holčičku Nikolku, narodila se 18.10. o měsíc dříve než měla.
Tak kdyby vám to nevadilo, ráda bych tu kecala s váma :wink:
4. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
sima jasně vítejte holky :slight_smile:
4. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
jé, kapesní miminko, moc se mi líbí Vaše album, ty jo malinká byla fakt drobeček ale krásný, máš krásné fotečky. :grinning:
4. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
ahoj sima

holky tak malý měl dneska jako svačinku mrkvev+ jablko a moc mu to jelo, teď ma oběd zeleninu s bramborem :grinning: a tak jako u Dan malý si řve o přídavek :grinning:
4. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
ahoj simo....tak to jste na tom jak my :slight_smile: vaší váhu jsme měli při odchodu z porodnice, 200g jsme zhubli

berryl - to mě nepřekvapuje, dyt je to dvojče :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Díky :slight_smile:
musím vás všechny nejdřív poznat :grinning:
berryl, vy už dáváte příkrmy, my se chystáme tak za 3 týdny, jsem na tu naši holku zvědavá. Máš nějaké rady, jak začít?
4. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
dandulka, no ale Eliška mi teda z těch fotek přijde o dost větší, než je teď Nikča, kolik má váhu a míry, naše cca 5600g a asi 61cm, no není to moc, ale proti tomu co jsme si přinesli z porodnice :sweat_smile:
Eliška je moc hezká :wink:
4. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
holky vyrážím ven je tam krásně sluníčkově, ikdyž u nás stále 0 stupňů :slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
Týnko a Dan ty vaše dvojčata jsou fakt super jedlíci! :wink: To je dobře,doufám že to moje dítko bude taky tak papkat :slight_smile:

Sali taky to máme podobně s tím hraním,jsou to vyčůránci :grinning:

Simčo ahojky!Jak se máte s Nikolkou? :dizzy_face: Ještě kojíš nebo už dáváš jen UM?
4. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Nika, koukala jsem, že má Berenička náušičky, dávali jste ji to nastřelit nebo propíchnout, já nevím, naše doktorka nenastřeluje...
4. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Ahoj Petule, jsem ráda, že můžeme pokecat :wink: Už bohužel nekojím, totálně jsem to vzdala si před týdnem, ale šlo to postupně... Měly jsme problém od začátku, dokrmovala jsem už od 1.měs po každém kojení, jak byla malinká, neměla sílu tahat :frowning2: No a potom se u prsa ai od 3měs začala strašně vztekat, vydržela jsem 2 měs, ale prostě jsem se s ní vyloženě prala :angry:
Co vy a co Vojtíšek, víš že si nakonec rodila jen o den dřív než já?
4. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.