• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Dan to jsi zažila jen slabej odvar..to ji musím natočit jak tu haleká :slight_smile:) normálně se Sofinka asi bouchla do pusinky..tu spustila řev že nemohla popadnout dech .prdelka..no nemá si tam hrabat v pusince :slight_smile:)
Simi vítej mezi nás :slight_smile:)
jinak já jsem ted četla tom že WHO doporučuje i pro kojené děti už začít kolem 5. měsíce.. tak jsem si říkala, zda v dubnu nezačneme pomaličku s první lžičkou...
4. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
sari, já se chystám po 5. měs, takže někdy koncem března, já si myslím, že než se rozjí, tak to bude chvíli trvat. Ta jedna lžičke denně ji neublíží a pomalu si zvykne. :wink:
4. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
jj taky si myslím..prostě nenásilně začít.. no ještě se poptám ...
4. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
já jsme taky holky ze začátku dala jeden den 5 lžiček další 6 a tak pomalu ať si na to zvykne, :slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Simi no zrovna se dívám,že máme skoro stejně staré děti a tys tedy rodila den po mě :slight_smile: Akorát že já skoro v termínu a ty o dost dříve že? :slight_smile:
Jinak já vím,že jste měli s kojením problémy,dost jsem si to četla,protože my jsme dělali úplně stejné caviky jako vy u flašky.A už pije Nikolka hezky?Mě teď Vojta tohle dělá u prsu :angry: Taky s ním vyloženě bojuju a už bych to chtěla zabalit,ale mě to nějak nejde.Mlíka nemám ani moc,ale zase ani málo,tak fakt nevím :confounded: Ale zase on po kojení vypije 90ml někdy i 120 tak babo raď :unamused: No do 5.měsíce určitě vydržím a pak už maximálně do 6.měs.a končím.A ty jsi teda skončila ze dne na den?Já ani nevím jak to půjde,protože když vynechá Vojta jedno kojení,tak jsou ty prsa i docela plné :sweat_smile:

Šari tobě Sofinka pěkně přibírá,tak být tebou začnu s příkrmy až od toho ukončeného šestého.Ty jo já jsem nějaký zastánce toho kojení najednou :sweat_smile: Mě už fakt hrabe asi,já asi nevím ani co vlastně chci :sweat_smile:
4. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
jj přesně tak bych ráda někdy zač. dubna začala to nám bude 5,5 měsíce..náš pediatr je takový starší tak nevím co říká na ty novoty ale kamarádky manžel je pediatr v Krči a říkal, že v pohodě..že jako i dneska je trend dávat dětem i do jednoh roku lepek a ryby..
4. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
petule: no i to je možné :grinning: to je jasné ;) já toho ted musím využít jak mám hlídání, v pze už se nikam nedostanu :angry:

kuki: jj já si nějak v posled.době vystačím se vším :grinning:

sima: vítej, my máme holčičku Peťulku, budou ji příští týden 6měs. Ty jsi z Prahy? A odkud?

holky babi nějak není dobře, tak ji tu hlídám, celá se opotila jak by na ni někdo kybl s vodou chrstl.. asi nižší tlak, tak jsem ji uvařila logra a ted ji hlídám, usla. Tak ani ven nemůžu, jeste že malé svědčí ostrav.vzduch a v postýlce spí tu půlhod.. aspon :slight_smile: jsem si tu uvařila kafčo, malou dala k akvarku at čumákuje na rybky, tak je chvila klidu
4. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
holky jaké kupujete kašičky pro malé? teda jestli dáváte... já dávám od nestle.. a tvoří se tam hrudky :angry:
4. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
jste asi všechny venku co?
4. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
tak já tu dřepím doma a nikdo si se mnou nevykládá.. to jsem dopadla :grinning:
4. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
já tu jsem, malá si dala svačinu a jde spát, od 11.15 je vzhůru a hraje si. Jdu fotit oblečení a balit balíčky, já kaše nedávám, mudr říkala že se z nich zbytečně tloustne a pokud dobře jí i přibírá tak až od 8. měsíce a navíc jsem měla doma pár vzorků a žádná jí nechutná. Prostě raději má zeleninu a maso.
4. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
dan: aha.. tak to já ji raději taky dávat teda nebudu.. a ovoce až v době kdy dám maso, nebo jak stráví zeleninu tak může dostat přesnidávky? co myslíš?
4. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Tohle je asi tak měsíc staré
http://www.youtube.com/watch?v=nBxBARwKwKE

tohle ze včerejška
http://www.youtube.com/watch?v=VDIYJD0IJGw

a tohle taky a podotýkám že ten počítač vypnul a zapnul :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=6C2kqcVKjkU
4. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
blecha jsem ze Zbraslavi, ale je to Praha 5 :wink:
petule, ona se taky vztekala i u flašky, teď už je to lepší, ale stejně teda nějak moc klidná u toho jídla není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s kojením jsem přestávala postupně, ale ne z mé vůle, Nikolka tak rozhodla a mě se dělalo méně a méně mléka. Na odsávání nemám sílu, radši ať má odpočatou pohodovou mamku, než mateřský mlíko :wink:
dandulka, prodáváš oblečení? Já jsem taky zrovna nějaké nafotila, ale nevím, kde dát inzerát, tady na koníka nebo na mimibazar??? A prodáváš to na dobírku nebo jak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
sima - na mmb , doporučeně, až zaplatí tak to pošlu.
4. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
a zeptám se asi blbě, ale to zajdu na poštu a nejdříve pošlu nějakou složenku nebo co, jsem asi natvrdlá :sweat_smile:
Hodně holek tam má, že to mají nejdřív poslat na účet.
4. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
zdravím
ty jo dneska celkem kosa ale pláštěnku sjem nedala :grinning: otužuju malou měla jenom oteplováky a bundu teplou :grinning:

sima Vítej
4. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
endie díky :wink:
my jdeme ven teď, no už aby bylo to jaro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
Simi prodávám na mimiaukci nebo bazaru a pošlou na účet a pak posílám balíček :slight_smile:)
holky tam je kosa..ještě že už dneska topí..fakt bych jinak odjela.. jo a co jsem slyšela škoda před milion korun a to se nepočítaji auta..jen zařízení domů.. hustý..
ještě neodčerpali vodu, tak asi vyklízení sklepa bude o víkendu..
Simi - Bleška a Sali jsou Pražačky..:slight_smile: už jsme měly srazíka tak se snad brzo přidáš :slight_smile:) jo to mi připomíná holky kdy pojedete k nám do dětského ráje?? at dáme sraz zase na mé straně Prahy :slight_smile:)
4. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
sari, já vím, že to tam takhle holky mají a taky to tak udělám, jen nevím, jestli já bych teda posílala někomu peníze na účet předem, když ho vůbec neznám...
jinak určitě se přidám na ten sraz, jen s Nikčou vypilujeme slušné chování, abycho mohly mezi lidi :grinning:
4. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Vojtíšek je šikulka.. no to bude "ajťák" :slight_smile:)))) a kolik má vlásku..víc než naše Sofinka
4. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
Simi ..sím tě Sofinka taky není uplný slušnáček :slight_smile:) no hele já takhle nakupovala dost věcí a nevím nemám s tím problém zatím vše co jsem zaplatila mi přišlo ale ne vždy to odpovídalo kvalitě kterou popisovali... no jinak jsem snad jen svatební šaty posílala na dobírku.
4. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
sari díky :wink:
4. bře 2010 v 16:45  • Odpověz
Ahojda holky, jen v rychlosti zdravim, dočtu nějak dýl.
Byli jsme na druhym očkování, zmáknul to dobře, teda pobrečel jsi, ale jen malinko, ale slzičky mu tekly pořádný :cry: , teď spinká, tak uvidíme, jak bude reagovat. Jinak váží sedm kilo a měří 63,5cm a jinak vše naprosto ok.
No a já jdu žehlit a pak se tady ukážu.... tak zatím krásný zbytek odpoledne :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
sima..ahojky :slight_smile: takže další princezna do party :wink: jo a k tomu prdávání - na mmb je dobré si přečíst hodnocení prodávajícího, podle toho se dá celkem poznat, jak prodává a jeslti třeba byli nakupující spokojení

blecha..hele, já nakonec hnedka valila domů strašně se venku ochladilo a byla mi hrzoná zima a to jsem byla oblečená jak na severní pól :unamused: A doma sjem koukala, že za tu chvilku ,co jsme byla v obchodě se ochladilo o 3stupně :astonished:takže zase kosa jak z nosa :rolling_eyes:

petul..tak guláš dobrý, ještě musím vychytat množství, zbylo mi na zítra tak možná pro ellu, taková pidi porce, jsme byli jak dvě kyseliny s manžou :grinning: a vidíš, že tomovi chutnalo!
4. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
Peti- Ta vypadá super :slight_smile:
4. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
petule: jéé to je šikula :grinning: aspon víš, čím se bude živit :grinning: jééé to je super kostka, ta by se Petce moooc líbila :slight_smile:

sima: tak to taky můžeš event. za náma (mnou a sali) dojet .. bydlíme na V.Ohradě.. a řeknem i saron a dojdem na slaďoura na Luka :wink: s tou platbou to tak prostě je na mmb.. já jsem dneska prodala kojící noč.košili.. tak čekám až přijdou prašule na účet a pak pošlu prostřednictvím muže, jsem nečekala, že se to tak brzo prodá a nejsem v pze.

saron: no já budu ještě příští týden v OV a pak týden v KM a pak Pha... tak až pak :sweat_smile: a s tou Vysočanskou počítám :wink:

kuki: no ty brďo.. jsi věčně zmrzlá hihi ..nechceš sebou v termosce nosit svařáček??? :sweat_smile: Zítra jdeš na masáž co? Se těšíš že? kdy tam jdeš? Tak halenky jsem ti přeprala a jsou připraveny na předání :slight_smile: ještě jednou díky moc.
4. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
tak já jdu za chvillu na masáž, připojím se až večer, mějte se
4. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
berte holky,je levná :grinning:
4. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.