• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Ahojky. Tak jsem dnes malou po 6 dnech vykoupala. Neštovice už se hojí, udělala jsem jí heřmánkový odvar do vany. K obědu jsem vařila květákovoupolívku a obalkvěták a brambory a tatarku.

sali - taky mám protivu, nikde se jí nelíbí, je to úspěch když někde vydrží. Spaní závidím, my pořád po 3 hodinách ale naštěstí po jídle hned usne, ne jako ze začátku.
1. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
dan: To je super, že už může aspoň do toho heřmánku :sweat_smile: A jak se jí to líbilo??? hm...květák bych si taky dala!
1. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahoj, no holky já vás hledám....nedáte mě nikdo vědět :frowning2: jak se máte?
1. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
kuki užžžžž jsem tuuuuuuuuuu..........jak se máš a co malá???
1. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
ahoj kelly! No, nakonec nás našlas :wink: Zkoušely sme tvé pátračské možnosti :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
dan: no ty děláš chutě s květákem :angry: :grinning: Tak to je fajn, že se neštovice hojí :slight_smile: a jak to bylo s drbáním když ji to svědilo?

kelly: no kuki psala, že ti dávala vědět, tak už jsme to neřešily :wink: Kde ses toulala?
1. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
sali :grinning: tak jsou teda nic moc, pač jsem Vás našla jen diky tomu, že mě to napsala kuki...jinak tady by mě teda nenapadlo hledat

bleško jak se daří....no kde se toulám, já vůbec na ten kompl nemám nějak čas...ale jak tak koukám, tak jste všechny tak zkušené maminky, že máte spoustu času na jiné věci, já jsem teda asi neschopná :fearful:
1. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
Čaute holky,
tak konečně dneska píšu..my měli noc ukázkovou, kojila jsem v půl devátě, pak ve dvě a v půl sedmé a jak ta koukám,tak i u vás to začíná být lepší a lepší - no je to nezakřiknout,co? :wink:
Jinak jsem měla trochu kační dopoeldně, Ellča dva dny nekadila,tak sjem se ráno s manžou bavili, že kdo ví,kdy to příjde an a koho to výjde - a na koho to vyšlo? :rolling_eyes: :grinning: koukám na telku, malou na klíně a najednou asi 5ti minutová průtrž, jako nešlo s tím nic dělat..takže já posrané triko a tepláky, ella komplet - jsme hvězdy :sunglasses:

sali..10 hodin spánku?pche,leda až bude chodit do školy :grinning: já se tedka ptala kámošky a ona má 1,5starého kluka a on vstává šest!Jsem myslela,že pak už t bude v pohodě-ale já nedávám vstávání, hlavně když ěm někdo budí :sweat_smile:

dan..tak květák bych si taky dala, ale pak bych mohla hledat malou někde u stropu :pensive:
Já měla borůvkové knedlíky z mrazáku, co jsem je dělal v létě a byly parádní, už mi trochu jdou, ne jako ty první tenisáky, co se nedaly žrát..

kelly...jasně, my jsme super matky se super děckama :grinning: :grinning: :grinning: blázníš?si to tady počti, furt se tu cosi řeší a nikdo nemá čas a hlavně účast jako před porodem :slight_smile: Jinak já se mám dobře, i když mám doma kolikové dítě, které skoro furt řve :angry: :grinning: Ale hlavně že je zdravá...Já se sem dostanu jenom proto,že máme malý noťas, ten ráno zapnu,pak za tři hodiny jedním prstem napíšu příspěvek ještě s ellou na ruce a tím končím...
A jak válčíte vy?
1. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
kuki no tak ta kolika to není teda nic příjemnýho, to mě mrzí.....no malá je celkem hodná, dá se říct, že skoro pořád spí, ale jak jsem kojila tak to byl děs, pořád ublinkávala a nespala, ted jak já dávám nutrilon tak je klid...a co ven chodíte?? my jo aji když padají ho...krásně venku spí....
1. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
ahoj jsem u našivh ted na skok doma, je mi fajn, kyčle máme ok. mějte se.
1. pro 2009 ve 14:43  • Odpověz
kelly..no ono podle mě má to kojení s kolikou co do činění...ale tak hlavní,že už jste v pohodě :wink: já chodím, chodím každý den po obdě, a taky, i když prší, malé je to fuk a já se nabalím, taky tam dobře vytuhne a je klid -a to je hlavní:slight_smile:A co chlap, pomáhá ti?a co psi,jak ti válčí?Naše pepsina spí skoro furt v obýváku :grinning:

nik..tak si to tam užívejte,holky:slight_smile:
1. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
kuki...chlap moc nepomáhá, pač je pořád v práci, ale když je doma tak pomůže... no psy, teď už se to dá, ta jedna jak jsem ti psala, že je to divoch, tak skoro 14dní nejedla, nemám na ně absolutně čas, pořád je odháním...jsou smutní no...ale v posteli se mnou spí.
1. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
kelly: neboj já taky nestiham :wink: ale už jsem to nějako přestala řešit :grinning:

kuki: no to znám... naše mladá taky furt nic asi dva dny a dneska furt od hlavy až k patě :grinning: ale já teda jako bez újmy :grinning:

niki: tak to je fajn, že si to tam užíváte a že kyčlíky máte v pohodě... moooc na vás myslím, určo pak napiš jak bojujete :slight_smile:

sali: tak si představ, že ta naše je herečka... ji nemůžu vzbudit a tak vypadala jak by už chtěla jíst a vrtěla se.. ach jo.. jsem mohla být s tebou ještě venku :angry:
1. pro 2009 v 16:24  • Odpověz
Tak hlásím že začínám mít kolikové dítě. Nějak se s tím nemůžu smířit. Tak 4x za den mívá záchvaty řevu a prdění.

blecha - proti svědění dostala Fenistil kapky a paralenový čípek aby spala.
1. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
blecha: :cry:

kelly: J8 ráno u snídaně zapnu PC - zkontroluju mail a koníka, něco třeba i napíšu a pak tak lítám mezi Filípkem,úklidem a vařením - do toho mi pes nosí tenisáky,...no a ve 12 mi napíše blecha, jestli nepudem ven, a to sem furt ještě kolikrát v pyžamu :sweat_smile: A v pět příde manža z práce a to už mám volno až do koupání :sunglasses:
1. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
dan: jééé tak to mě mrzí s tou kolikou :frowning2: já už bych ti tak přála abys měla konečně klid!!!
sali: no tak dneska spí prvně na tom klínu tak jsem zvědavá.. ale jak tam měla polštář tak tam pěkně zabořila i hlavičku, ted nevěděla kam s ní :grinning: tak jsem ji musela podepřít peřinou :grinning: tak jsem zvědavá jaká bude dneska noc, už jsem ji dala do pelechu, zatím klid.
tak to se máš, že máš volno do koupání.. no dneska se manža taky zapojil, tak jsem v klidu udělala véču a pustila si u toho digestoř abych nic neslyšela :sweat_smile: jéé to byla pohodička :slight_smile: asi to budu takto dělat častěji.. a chtělo by to kdyby i manža koupal, jééé to by bylo fajn :slight_smile:
1. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Máme za sebou 2,5 hodiny křiku, jsem na palici. Ted se najedla a usnula. Děsný. Přeju dobrou noc.
1. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
no tak jsou asi erupce na slunci, já malou dnes sali vychválila a to jsem neměla dělat.. je jako fakt, že si blbě odbrkla a pak ji to trápilo... ale pak už vymýšlela a usly jsme až ted... jsem ji přebalila, nakojila znovu a nekroutila se, byla v pohodě a když jsem ji položila do postýlky tak se smála a vykládala si.. tak takto si koliku teda nepředstavuji... tak jsem ji chvilu nechala brečet, dala dudlika a ted je klid tak jsem na to zvědavá jak to vydrží..
1. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
ahoj holky,tak já 3 dny úplně málo mlíka a teď jsem to dostala :( úplně jsem to ořvala,konečně jsem se tak krásně rozkojila. Dneska jsem si koupila ten gravimilk atd no a teď už se asi nerozkojim co? Ach jo
1. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
berryl: rozkojíš :wink: hlavně klid!!!! Nervy hodně u toho znamenají. A když se to nepodaří, tak holt jsou ted umělé výživy hodně podobnému mateřskému mlíku... ale vím, co to pro tebe znamená, přesně ten pocit znám... ale zkus se uklidnit, dej si horkou sprchu, namasiruj si prsa, uvař si čajík, vem si smetanu apod. Nebo jak psala niki ty homeopatika ;) držím palec!
1. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tak jsem rada,ze nejsem sama kdo nestiha.jsem teda dost unavena a to musim fakt poradne zaklepat,ze mala skoro neplace...je zlata.ale tak co neni muze byt,ze.
2. pro 2009 ve 04:44  • Odpověz
Ahojte!

Ježiš, berryl, to mě mrzí!!!Ale nic není ztraceno!

kelly: Přesně - co není, může být...Malej byl první měsíc pohodář a skoro vůbec neplakal - zato teď řičí jako op život :astonished:
2. pro 2009 v 07:56  • Odpověz
Ahoj holky..
Berry to zvládnete s Ríšou..uvidíš..držím palce..
Dnešní noc byla v pohodě..ale ted ráno chtěla jídlo po hodině.. tak asi máme růstový týden nebo se málo k ránu nabaštila nevím..ted spokojeně kouká v postýlce na panenku.. jinak dneska kočním šestinedělí..jupíí
2. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
saronka: Tak ěestinědělí přečkáno a teď bude už jen líp :grinning:
2. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
no to doufám.. :slight_smile:
Jo holky... v těhu jsem dostala knížku Prevítem snadno a rychle..nemáte ji některá? :slight_smile: když jsem ji četla v těhu tak jsem se smála a říkala jsem si jak to není možný..no a ted ji čtu znovu ..a bavím se..
pro ukázku...
2. měsíc den jedenácty:
Nadále dělám co je v mých silách abych je pořádně utahal
den třinácty (předtím se řešilo že po šestinedělí už na to manželé vlítnou a dítě to chtělo překazti)
...pokud tedy nestihli jedno bleskové setkáníčko mezi 03:14 a 03:17, to se přiznám, že jsem na chviličku odpadl. Jestli ano, tak byli určitě natolik zbití, že si to moc neužili..

Den dvacátý druhý:
Málem jsem dnesa ujel a ráno po krmení omylem vypustil malý úsměv. Jentaktak se mi na poslední chvilki povedlo převézt to na říhnutí :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
2. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
saronka: Tak to si musím proto zajít do knihovny!!! Já sem četla v těhu knížku "Už jsem tady" (nepamatuju si, kdo to napsal) a to zas bylo takhle vtipně popsany těhotenství...To sem se u toho nasmála a měla knedlík vkrku zároveň
2. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
je to fakt zábava to ted číst zároven s tím že jsme maminy.. jako toto je popsaný rok života vyprávěním dítěte..po dnech... co si jako dítě myslí o tom co rodiče říkají a tak.. :slight_smile:
2. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
No a v té knížce "Už sem tady" je zas popsanej pobyt miminka v bříšku očima dítěte... :grinning:
2. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojte holky,
tak my noc v klidku, už jsem asi dva nebo tři dny kojila jenom dvakrát, že by svítalo na lepší časy? :sweat_smile: Jinak večer byl taky v pohodě, protože malá byla utahaná jak ďas - byli jsme se totiž fotit, jak mi dávala endie ten kontakt - jako foceníparádní, fotky jakbysmet, ale manža byl pruďas, že jsme měli počkat,až bude malá větší a bleble, že tam brečela a tak..jako na to,jak normálně řve, tam bylo svatý dítě..no a tedka leží v kočárkua povídá si s hračkama,před chvílí kadila,tak je klidná:slight_smile:asi nám fakt zabírají ty kapky, no řeknu vám, je to to jediné, co pomáhá,fakt..

saru..tu knížku jsme četla a byla to srand už tehdy :grinning: a jinak já jsme taky na konci šestinedělí, ale mám jiný důležitější mezník - tři měsíce - to má skončit ta kolika!!!!ať už to je..

dan..přeju ti, ať zůstanete jenom u těch hodin, co píšeš a at se Elišce brzo uleví

berr..jak píše bleška, vlítni na podporu laktace a uvidíš, třeba se to ještě rozjede!

blecha..u nás začíná být taky akční uspávání, malá jak cačne čumět, tak konečná..a dneska takhle čučela v pět, tsk jsem si jí vzala do postele, kašlu na to,co jsem si předsevzla, hlavně,že jsme v pohodě:slight_smile:

kelly..tak to je uvás asi jako všude:slight_smile:akorát bára od berryl bere ríšu v pohodě. Ale tak musí si holt zvyknout,že mají měné pozornosti, pepsina to teda nese těžce,ale snad bude líp...

sali..s těma tenisákama to je dobré :grinning: :grinning: myslím,že ta atmoška je u všech po ránu stejná :grinning: to naše pepsina,když je ella na dece,tak mručí a když jsem tam u ní,tak mi taky nosí hračky, donese vždycky všechyn do jedné :grinning:

dneska jdeme na poradnu,tak jsem zvědavá..mám asi 1000x otázek,tak jsem zvědavá, co se dozvím..
2. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.