• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
Ahojky!!!

Simi - ahóóóJ :wink: Akorát se ohrazuju proti poznámce od sar - nejsem Pražačka - jen v Praze bydlím :sweat_smile: Jako můj malej Filípek na srazu v cukrárně řval(viz moje albíčko), takže v klidu - se můžem sejít :wink: Máš krásny fotky a Nikolka je super bobišek!

sar: Asi až se obě vrátíme tak do toho ráje vyrazíme :slight_smile: , co bleško???
4. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
holky hrála jsem si s fotákem - http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=601779&vDeleteImageID=3867609&vReferer=/album/myalbums.php?

těšila jsem se až malé obléknu tu čepičku a je nám malá, má jí na focení narvanou. Máme i bílou a k ničemu, hlavně že tam píšou 3-9 měsíců. Tak musím sehnat jinou.
4. bře 2010 v 17:48  • Odpověz
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4996322

já na tom mmb snad utratím majlant :angry: jdu raději žehlit :grinning:
4. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
Sali promiň..ano myslela jsem tím,ž e žiješ v Praze..taky se nepovažuju za pražačku i když od řijna tu mám trvalý pobyt :slight_smile:)
jo holky..stahuju další video jak Sofinka povídá..respektive je tam fakt znát jak to doma u nás vypadá..čekám kdy přijdou sousedi..vydržet brzo pošlu odkaz..
Peti to je bomba...
Dan krásné fotečky :slight_smile:) je to povedené..
4. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=5mIFz4AJ0PI tak se můžete podívat na mého křiklounka :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
sar: :grinning:

dan:My máme zase čepičku a bundičku 0-3 a je nám to furt velky :sweat_smile:

peťul:to je paráda! Budeš kupovat Vojtovi? :sweat_smile: :grinning:
4. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
Šari to je mazec,Sofinka má teda hlas :slight_smile: A očka má krásně hnědé po tobě :slight_smile:

Sali no jasně,je to hezké a za pár kaček,tak co bych to nekoupila :grinning: To neva že bude Vojta růžový :grinning: Berte holky komu se to líbí :wink: Já mám zálusk na jiné věcičky které končí večer,tak budu bojovat :slight_smile:

Dan malá je kočka,hezky sis vyhrála :wink:

Bleško teda ty příjdeš odpočatá :slight_smile: Hlavně abys pak mohla chodit,víš jak,správná masáž má bolet :grinning:
4. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
Peti to je krásný ale nám by to bylo jen tak tak..už nosíme 74
jinak jj si představ když takhle vykládá celý den :slight_smile:)
4. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
kukinek díky za přivítání :slight_smile:
sali, tak to budou řvát dvojhlasně, Nikolka má krásnej vysokej ječák :grinning: Jinak já teda z Prahy jsem, snad to neva, přijde mi, že některým lidem to vadí a nikdy jsem nepochopila proč, to samé se školou, jakmile má někdo VŠ, tak je to podobné... No a moje kombinace Praha a VŠ je vražedná :grinning: Ale teď už bych nedala ani první třídu po pár měsících na mateřské :grinning: :grinning: :grinning: Jen šišlám, různě se šklebím a ruce mám už jako opice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Dan super fotky, Eliška je krásná :slight_smile:
4. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Šari no ani nemluv,já jsem žehlila a vedle na dece ležel Vojta a hrál si a už asi hodinu kecá,ale jak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No začla mě už za celý dnešek tak bolet hlava,že jsem mu vrazila dudana(jinak mu ho vůbec nedávám a on ani moc neví co s ním)a držela mu ho tak dlouho až začal dudat :sweat_smile: No a už spí :grinning: Dneska jsem s ním celý den sama,většinou si ho Tomáš bere k sobě jak příjde z práce,ale dneska šel spát a pak jel pryč,takže tohle kecání mám tady celý den a ani jsme dnes nebyli venku,takže mám fakt hlavu jak balon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Peti u nás ani dudlík nepomáhá... si ho vyndá a nacpe ti tam ruce a do toho mluví :slight_smile: je to s nima sranda..ukecánci..ale říkám si, že třebas je to fakt znamení, že bude mluvit :slight_smile:) škoda že nejsou na baterky co hihi..no naš ukecánek usnul tak tu máme ticho..
4. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
A náš se právě vzbudil šíleným řevem :grinning: Šari tak jestli to je předzvěst mluvení,tak budou kecat jak urvaní :grinning:
4. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Peti a jak to máte s bytem?? Ani nevim :astonished: Už bydlíte?
4. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
holky tak Nikolka taky hodně kecá, někdy mi z toho jde hlava kolem :grinning: Povídá i hračkám, ale někdy to má spíš takovej naříkavej až vytáčecí tón, to většinou, když se jí chce spát.
4. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
Sali nebydlíme a bydlet nebudeme :confounded: Tomáš se na poslední chvíli rozhodnul že nechce a zažádal o hypotéku a do 3 týdnů bychom měli vědět,jestli nám ji dají.Pokud ano,tak začneme letos stavět,pokud ne,půjdem do podnájmu.Nadšená nejsem,ale už to vzdávám :unamused: Příští týden má mamka dovolenou,tak jedu i s malým k ní pročistit si hlavu a odpočinout si odtud.I když,tímhle se stejně nic nevyřeší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
simi, máme naušinčky nastřelené, byli jsem u jiné Dr. než chodíme :slight_smile: můžu jen doporučit.
4. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
autor
simi neva že jsi z Prahy, a máš VŠ my jsem ráda za každou mamku s miminkem. :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=nexIpfIAjaw
naše hemžidlo při koupání :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
autor
tož si tu připadám jak bleska odpoledne,sama samotinká :slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
nika takže nastřelení v poho? Já si totiž neumím představit, že by ji ta doktorka zy uši propíchávala a ještě nemá ani sestřičku, tak bych ji snad musela držet já :frowning2: A na to nastřelení mají jiné náušničky a potom se jim vymění nebo jak to je? díky :wink:
4. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
autor
sima, jj, nastřelení je rychlé, bez krve a troufám si říci i málo bolestivé - z vlastní zkušenosti, mám nastřlené naušice cca od 16 let.. já si obvolala okolní Dr a našla super Dr která nám je nastřelila. otázka cca 2 minut.

je to tak že se nastřelují naušničky které se pak vymění po cca 6-8 týdnech. jsou buď z plastu, titanu nebo chirurgické oceli.

Sofinka od Sar i Petulka od blešky maj taky nastřelené.
4. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Niki mi to video nejede :frowning2:
4. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
nika díky :slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
holky, tak malá měla zvýšenou teplotu, doma samozřejmě nic.. jsem na to zapoměla, tak jsem mastila jeste do kaufu do lekarny pro nurofen, paralen a pod. Může to být třeba i ze zubů? Je od noci nějaká protivná :frowning2:

jdu vás dočíst
4. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
blesko zuby to můžou být, teplony, průjmy i rýma můžou být průvodní příznaky a protivnost taky.
4. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
autor
petul zkus to znovu, doufám že jsem to nahrála dobře, první umístěni na youtube, tak se omlouvám když to nepůjde, měla jsem to jako soukromé pro 25 shlédnutí ale předělala jsem to.
4. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
sali: řval a blil.. prosím tě pražačko.. zas to tak neprožívej :grinning: :grinning: :grinning:

petule: tak ta masáž byla slabá.. chtělo by to chlapa :grinning: ale jako velice příjemná :slight_smile:

dan: super fotečky :wink:
4. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
autor
holky zkuste to video znovu zda vám to jde, a´t vím
4. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.