• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
niki: no tak to mám radost :unamused: a za jak dlouho se ten zub může vyklubat?

tak jsem to vyhrála http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4998867
4. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
jak u koho, někdo má ty problémy dýl někdo jak ten zub fakt finišuje a leze. těžko věděti.
4. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
autor
tys do té kostky šla jo. paráda :slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
niki: jéééé ta je výborná hihi a teda větší divoch jak Peťka to teda jo... hihi.. ta je fajná :slight_smile:
no nějak jsem nemohla odolat.. myslíš, že je aspon nová? Petka normálně je na kostky jsem zjistila.. a jsou tam taky kroužky, tak má co rvát :grinning: :grinning: :grinning:
myslíš, že jsem udělala blbost?
4. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
určitě ne, lamaze je záruka dobré hračky.
já mám 3 a Beri je miluje, novou Panenku, pak z druhé ruky světlušku ale je to ten novější typ - má bílou sponu a pak draka - červená spona, a jsou super.

píšou že nová tak snad jo ne.

Beri je ve vodě číslo,jak je méně vody jako dneska tak čáchá, já jsem vždy durch mokrá. když má hloubku tak je klidnější.
4. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
autor
jsem ráda dneska přijel chlap dříve dom tak to mohl natočit. :slight_smile: jak řádí.
4. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
niki: no já to tam nikde nevidím.. tak se asi nedívám pořádně a už projíždím její album co si jeste event. vezmu :grinning:
tak tatka si to užívá s beruškou že?
4. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
autor
blesko koukáš teda fakt špatně, otevři si ten inzerát a hned pod názvem má zeleně velkým, NOVÉ ZBOŽÍ :slight_smile:

jj vzhledem k tomu že spala za celé odoledne jen 30 minut v kočárku a pak asi hodinu tak už mně z ní taky docela bolela hlava tak jak dorazil v půl sedmé jsem mu ji vlepila :slight_smile: a šla vařit večeři :slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
4. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
blecha? Pořádek musí být! :wink: :grinning:
4. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
tuto lžická mám taky kupoval ajsem ji v Polksu asi za 32,- tu jsem ji viděla za 40,- což je pořád méně než z netu a poštovné, mám ji sali kopit a dát blesce ona ti ji ráda doveze :slight_smile:

bleško uděláme z tebe poslíčka jo.
sakriš: místo toho otazníku měla být dvojtečka :sweat_smile:
nika: Jéé, tak to byste s bleškou byly hodné!!! A můžu barvu? Nejraděj tu zelenou a když nebude, tak samozřejmě modrou! :wink: Děkuju!!!!
4. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
niki: no po tom řádění jistě brzo vytuhla... :wink: No to mě nepřekvapuje :grinning:
tak já bych si ji taky vzala :slight_smile: můžu oranžovou? hihi.. tak furt přemýšlím nad tou kostkou.. když se k tomu dá poštovné, tak asi cena nakonec nic moc, že?
4. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
hele zelenou nám já, kouknu co budou mít, já chtěla oranžovou ale neměli tehdy, zajdu v po do krámu u nás a koupím, když nebude zelená ani modrá tak si koupím oranžovou a pošlu ti tu moji, chceš, je nepoužitá jen vybalená a vysterilizovaná.
ne neboj budem mít obě zelenou :slight_smile:
4. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
bleško to teda nevím, jestli můžeš oranžovou :grinning:
4. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
jinak dneska jsem batikovala látku na šití a hádejte na jakou barvu:slight_smile:
?
4. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz
to je hodin, jdu spát
4. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
:sweat_smile: niki: oki aha hihi.. no oranzovou?
4. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
jdu se umýt a do hajan, buhvi jaka bude noc, mějte se moc krásně i vyše ratolesti at spí až do rána :slight_smile:
4. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
jasně, :slight_smile:

bleško a náhradní barva když nebude oranžová :slight_smile:

nic jdu taky spát, mějte se krásně a klidnou noc
4. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
Peťul: no, ono je asi lepší jít rovnou do vlastního než někomu platit za pronájem.. My bydleli u tchýně a pak rovnou šup do toho našeho prťavyho bytečku.. Vydrž!!!

Já jdu kecat se ségrou.. pááá a dobrou
4. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
Hezké ráno, spali jsme celou noc, vstávali v půl 6, v 6 snídala, ted kouká na pohádky a jak se kluk chystá do školy a kecá mu do toho :slight_smile: U nás napadl sníh :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. bře 2010 v 06:59  • Odpověz
dobré ranko

my dneska v noci maras, jedla 22 pak 0:30 a v 1:30 řev jak prase, hysterický záchvat, flašku nechtěla, dudlík nechtěla no maras :unamused: nevím co se sní děje, poslední dobou strašně špatně spí, naštěstí mi pomohl Petr a ráno si jí vzal k sobě abych se prospala, no a samozrejmě jak ho viděla, tak usměv od ucha k uchu a od půl páte nespí. Cumel tahá jak najatá ale když jí dám falašku tak se vzteká, hysterák a nehcce pít, tak já fakt nevím

dan: to ti krásně spinkala
5. bře 2010 v 07:08  • Odpověz
endie - no vzhledem k tomu kolik jí je a že už ti spí skoro celou noc si myslím že si jí neměla dávat v noci jíst pokud večeřela, může mít těžký žaludek nebo koliku.
5. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
dan: já mám právě strach aby neměla hlad, mamina říkala když už se vzbudí tak jí dát čaj, ale tím že mi přes den nejí jak má tak mám hold strach aby nestrádal :unamused: óna na večeři sní tak tu 120. ty jo kolika mě ani nenapadla, co myslíš mám jí dávat ten čaj v noci?
5. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
Jakto že ti přes den nejí? Tak musíš najet na jiný režim, my už jsme taky jinde než před měsícem. Já v noci pití nedávám, snad jen 2x jsem dala napít vody když měla rýmu, to piju v noci i já. Jinak pití v noci není dobrý pokud nemá rýmu nebo teplotu. Kdyžtak napiš do ip.
5. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
Dítě nemá v noci potřebu pití, to je jen doměnka maminek (kromě horka, teploty nebo rýmy) těžko se pak odnaučují na plíny, jak se naučí v noci pít, bude mít dlouho pleny a ničí se zuby.
5. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
aha, to je dobré vědět :slight_smile:
5. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
A bude na tebe i 10x za noc hulákat z postýlky že chce pití, to bys byla otrokem. Tím musíš i víckrát za noc přebalit, protože pijou pak hodně.
5. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.