• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
niki: tak fialová, modrá nebo zelená :slight_smile: mě to je u lžičky tak nějako jedno :slight_smile: ale když tak v tomto pořadí :slight_smile: díky moc

dan: no tak to my jíme taky v noci, ale u nás to je bohužel hlad :unamused: třeba se to změní jak začneme jíst více příkrmů.. taky jsem vypozorovala, že má po zelenině dřív hlad, ale sní celou malou sklinku příkrmu, tak ji dám napít k tomu čaje nebo vody a mliko za 2hod. Ale v noci se mi budí jako častěji, ale to ji dám dudlik a spí dál, ale někdy holt to neustojí a řve hlady no. A to už poznám, že to nerozchodí :sweat_smile:
tu taky nasněžilo a -3C .. kdy ta zima už skončí !
5. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
holky, tak malá už jde na všechny 4 ale jenom na sekundu.. tak si myslím, že do 14dnů mi poleze určo. A dnes už se mi 2x obrátila z břicha na záda :slight_smile: za chvilu bude válet sudy.
5. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
jo jinak přeji pěkné dobré ranko :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
berryl: prosím tě kde jsi viděla na hl.třídě ty pěnové postavičky třeba krtečka - levněji?
5. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
tak už jsem tu zase sama?
5. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
nesji neboj :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
malá si tu krásně hraje :slight_smile: za chvilu půjde asi do hajan, jinak máme rýmečku... no třeba to má fakt souvislost s těma zubama a nebo to chytla od babi..

sali: pojd sem ;)
blecha - jste šikulky. My se pořád perem s tím ramenem. Ted se vzbudila, celým tělem je na břiše a přes to rameno ne a ne se překulit. U vás je ale jiná situace, ty ještě kojíš. Hlad po příkrmu je normální, malá včera snědla dvě skleničky a po 2 hodinách chtěla mlíčko.
no tak to teda ne, budu jí zkoušet dávat dudana a když už fakt bude řvá hodně tak mlíko
5. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahojte holky,.
jsem vás včera jenom dočetla a neměla jsme slu něco psát, jsme teďka nějaká zdechlá...

blecha..no mi není až tak zima, ale vycházela jsme a svítilo sluníčk oa šla jsme domů za větru a pěkné kosy :rolling_eyes: jo a neříkalas, že na aukce chodit nebudeš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co to tady čtu :grinning: jinak mě malá začala dělat to,co tehdy tobě peťka, jak jsi mi posílala to video, podsouvá si nožky pod sebe, takže se tak ěnjak posouvá, ale má těžkou hlavu a zdechlé ruce, tak spíše ryje nosem po zemi

nik..a můžu chtít lžičku i jááááááá? :sweat_smile: :dizzy_face:

dan..to ti malá krásně spinkala, já si můžu nechat zdát, jsme od pěti vzhůru, Ella už zase sp ía já nic ,že..
5. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
dan: no já nekojím už dávno, sekla jsem s tím po tom co jsme spolu mluvily :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
dan: ale vydržela jsem kojit tak 4,5měs tak jsem ji dala to nejlepší co jsem mohla, ale pak už to prostě nešlo, byla velká a měla větší potřebu no.. přesně jak jsi říkala.. mělas pravdu.

kuki: a nechceš jít do hub? :grinning: no a víš jak jsem si pak nadávala ??? hihi .. holky, tak tady nedávejte odkazy na mma to je děs :grinning:
5. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
kuki - včera se nám podařilo posunout spaní na půl 9, jinak by taky vstávala v 5. Mají spát 9 hodin v noci taskže je vše v pořádku. cca od 6. měsíce mají spát 10 hodin. Ale zase se bude měnit čas takže se jim to neposune :slight_smile: aspon u kluka to tak fungovalo.
5. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
blecha - no ale ty máš pořád tu bebu sensitiv, né?
5. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
Ahojky! Tak my dnes vstávali asi stokrát zas!!!! Zlobidlo jedno! Musím teda říct, dan, že jako já v noci kojim :sweat_smile: .. Ale ne vždy, když se vzbudí, to zas ne.. A doufám, že jakmile najedem na příkrmy, tak se to zlepší, bude mít pravidelnej režim v jídle a bude spát cééélou noc! (prosím, nekažte mi ty iluze tím, že sem napíšete pravdivou tvář věcí.. :sweat_smile: )
5. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Ahoj holky..tak dnešní noc docela v pohodě..kojila jsem v půl 1 a pak v půl 6 ale samo že se v půl 7 rozhodla vstávat..tak jsem ji dala hračku a byl klid :slight_smile:) jinak mě ale pobavila..kolem 10 se tak nějak lehce probrala..stála jsem nad postýlkou abych ji vyndala hračky..ona si je pak dává přes obličej a tak.a v tom polospánku se na mě podívala...úsměv od ucha k uchu..otočila se a zase chrněla..
Simi myslím že tady skoro všechny holčičky mají nastřelovací naušničky.. jsem moc ráda.. neměnila bych.. :slight_smile:
Bleško gratuluju k aukci..kostka je super, tu pak u tebe omrkneme a možná pořídím :slight_smile:)

Tady sněží..pomoooooooooooooooooooc
5. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
jéé tak jsem si zkusila tu novou verzi... a teda se mi to moc nelíbí :unamused:

dan: ne zpět tu H.A. ale bebu no. Jsem došla k dr. stejně jako kuki s tím, že přejdu na nutroš a ona mi řekla at u beby zůstanu, že to je to nejlepší co můžu dát.. tak jsem zůstala no.

sali: já ti to nekazím.. a taky pevně doufám :grinning:
5. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
sali - chtěla bych ti odpovědět ale nebudu ti to kazit ......
souhlas se Sali taky chci mít pocit, že se brzo vyspím celou noc :slight_smile:))))))))))
sar: To snad ne!!! :astonished: U nás je krásně - svítí sluníčko :sunglasses:

Jéé - jinak se vám ještě zapomněla říct - ségra dnes ráno blbla s malym a ukazovala mu takovyho plyšovyho pejska a říká mu: Kde je čumáček? a on šáhl tomu plyšákovi na čumáček; Kde jsou očička? a on mu málem vypichl oko; Kde má ouškou? a to mu málem utrhl... A zopakoval to pětkrát - šikulka moje rošťácká :slight_smile:
sar - tady taky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
sali: ten je ale fakt šikovný :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Sali no to je šikulka..to u mí děti v roce :slight_smile:) hele Filípek bude genius :slight_smile:)
5. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
hele kdo objednává ty lžičky??? chci modrou a zelenou :o)))

tady taky nasněžilo, nesnáším zimu :angry: :angry: :angry:

malý sní skleničku zeleniny a do 2hodinn máme mlíčko

malý tak podsouvá nožičky a špulí prdelku, tak to vidím brzo taky na lezení, mudr říkala, že je o měsíc popředu
5. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
niki tak Tvoje beruška a můj ríša by spolu na bazén nemohli, protože by tam nezbyla ani kapka vody, malý dělá úplně to samé
5. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
sal teda ty máš chytré mimink :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
berryl: objednává niki jj my taky máme do 2h pak mlíčko. taky máš doma šikulku..

no já včera valila pro leky do lekarny když měla zvýšenou teplotu a dnes jsem ji ani neměřila, vypadá v pohodě.. tak asi fakt že by ty zuby?
5. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
holky, tak jsem malou uložila do postýlky, 2x knikla a už chrní... asi se do Phy nevrátím :grinning:
5. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
bleško super tak tady s náma zůstaneš :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.