• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
martina stejně zamykáš na balkóně :grinning:
5. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
berryl: jdeš do toho jo? No my taky lozili a neměli to a taky jsme byli v pohodě :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
ahoj Týnko, pozdravuj Ríšu :slight_smile: Jak se mu Eliška líbí ? :slight_smile: Jestli pak si mu jí ukázala? Dnes jedu na poštu.
Ty chrániče už mám, z mmb za 60,- byli minimálně použité. :slight_smile:
berryl: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
blecha - jde o to že ti nezničí punčocháče a tepláky.
berryl: nemůžu tu najít metr abych se poměřila a včera večer jsem na to zapoměla.. tak dneska :wink:
no mi se právě líbí, ale náš Ríša je kulička a má krásně šťavnaté kolínka, takže je ani potřebovat nebude :grinning: :grinning: :grinning:

bleško ty pěnovky jsou kousek od illika v papírnictví a hned vedle je librex

dan sluší já to, ale stále čekám na tu společnou žádná mi nepřišla
5. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
bleško bundu si odvezl taťka, že ji mamka zkusí, tak ti dám vědět jo :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
ty chrániče jsou dobré
berrryl: musíme někdy ty dva naše ukazát na vzajem, myslím že si budou rozumět :grinning:
5. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
holky jaký lžičky..ukažte :slight_smile:)
jinak jsem včera kočárkovala s kamarádkou má o rok staršího syna a říkaly jsme si, jaká je výhoda, že děcka budou ťapat v zimě..protože budou tak nabalený že nějaký pád je tolik neohrozí na odřeninách :slight_smile: budou mít airbagy :slight_smile:)
5. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
Sar Ríša je má i bez oblečení :grinning: :grinning: :grinning:

endie určitě je nahrajeme spolu to bude dvojka :grinning:
5. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
jdu vysávat zatím pa
5. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
ty chrániče prodává ta paní co lžičky :sweat_smile:
5. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
sar: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25686120&tab=12 nika je může koupit za 40Kč :grinning:

No jinak - Filip furt tvrdí, že bude malej chytrej po mně a hezkej po něm :sweat_smile: A tchýně zas tvrdí, že je malej šikovnej po tátovi ahezkej po mámě (šplhounka) :grinning:
5. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
sali..no to je teda šikula :dizzy_face: to možná stihnete ještě zápis do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to naše Ella umí jiné věci - včera jsem ji nad sebe zvedla a ona hodila takovou kosu, že jsem byla celá poblitá :confused:

blecha..jojoooo, jasně, sveď to na holky, že nakupuješ, to je nejlepší:slight_smile:

ber..jojo, návleky jsou prý dobré, už jsem o nich slyšela a dokonce je i viděla :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
já chci taky lžičku :sweat_smile: růžovou :grinning:
5. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
dneska mi měl dojít kočárek a nic, příjde až v pondělí a já se tak těšila :unamused: :grinning:
5. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
jee ty jsou bomba.. já bych chtěla růžovou a oranžovou...
jinak přišla mi už 4.3. mateřská..do té doby co mi nechodila a já tam udělala čoro moro mi chodí v čas :slight_smile: škoda že jen o 4tis míň
Kuki to dělá manželovi..on totiž s ní dělá letadlo hned pojídle a dokonce mu kus sliny její lítnul do pusy si to užil hihi
5. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
berryl: aha díky.. u Ilíka jo? hmm hmm tak to se zas neudržím hihi .. a tak se hubne no :angry: jasně, oki ;)

no a kdo by chtěl ty chrániče, tak od té paní já beru kostku co jsem včera vyhrála, tak můžu vzít i chrániče ;)

kuki: noo tak tvoje malá je taky šikulka hihi
5. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
kuki: ty jdeš dnes na tu masáž? a tam je chlap nebo baba? Pak musíš napsat jaké to bylo ;)
5. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
kuki jsi mě rozesmála, malý po mě zase plive, možná ho přihlásím do nějaké soutěže o plivnutí do dálky nebo ještě lépe na nějaký cíl :grinning:
5. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
holky, nechcete si jít se mnou někam zacvičit? potřebuju zpevnit břicho aby mě tak nebolely záda a doma se nedonutím.. a taky bych i ráda vypadla :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
holky, zkoušela jste některá bosu?
http://www.clubfemm.cz/poklad/bosu.php
5. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
holky..chci si koupit nějaký mixer asi ne robota ale tyčový pak na příkrmy a tak.. doporučíte nějaký???
5. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
sar..no akorát že to nebylo po jídle, ale před dalším krmením :rolling_eyes: :grinning:

blecha..já nee, já jsme ráda, že chodím a ohnu se k malé. A vůbec nevím, snad tam bude baba, nějak nemám chuť na chlapa :grinning:

berryl..plive,jo?to je pěkná úcta k matce! :grinning:

chudák nikča, ta až příjde a uvidí to lžičkové šílenství, tak jí klepne :sweat_smile:
5. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
saro..dan teďka kupovalaa takový fajný
5. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
bleško jsem ráda, že chodím a že se ohnu k malému, jak mě poslední dobou bolí záda
jit cvičit, tak pak lehnu a nevstanu ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
5. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
holky huráááááááááá kočáááááár je domááááááá, jdu ho rozabil :grinning:
5. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Holky co máte holky , objednala jsem si čepičky, koukněte na ten výběr - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31651122&tab=1
5. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.