• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

{Maminky a podzimátka 2009}

(Zamčená)
23. března 2010 
blech..jo a vůůůůbec! v Praze si chodíš s holkama na slaďoury a nás bys tahala na cvičení,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
holky perete ještě v lovele? já zvažuju koupit persil sensitive, a budu v tom prát i pro nás.. a perete ještě pro malé zvlášt. nebo dohromady s vašim oblečením??
Dan ukaž prosím jaký mixér sis koupila :slight_smile:)
5. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
sar - peru od začátku s naším prádlem v Persilu nebo Rexu. Mám sekáček na potraviny http://www.elektroobchudek.cz/male-elektrospotrebice/kuchynske-spotrebice/mlynky-na-maso/sekacek-potravin-40010998.html ale nejde v tom vše úplně na jemno, ale až bude baštit malé kousky tak to jde dobře, já to hodně používám i pro nás, na cibuli, pomazánky, dřeně atd...
5. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
saron: no my jsme měli mixer tyčový tesco a taky nikdy více.. tez se poohlížím po nějakém. no dobrá otázka.. já jeste peru zvlast a v lovele.. ale nechám si poradit. Tak to já bych chtěla jiný než má dan.. zkusím pohledat.

kuki: nemáš chut na chlapa jo? hihi.. no to jsi dopadla :grinning: .. no to bude asi tím vzduchem :grinning:

berryl: no prosím tebe :grinning: ale vstaneš.. a zpevní se ti záda :wink: ¨

dan: jéé ty jsou krásné, za kolik jsou?
5. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
tož holky, nebuďte shnilé a pojdte si se mnou někam zacvičit :wink:
5. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
dan..tyjo, to jsou nádherné!!!já už po nějakých koukala, ale nevím, jak se to kupuje, jako podle velikosti, jaké je oblečení?nebo podle obvodu hlavy?díky
5. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
já peru zatím zvlášt a Sofince v lovele..a nám v Lanze..a ted bych ráda už jen jeden prášek tak bych vzala ten sensitive..zatím ji peru zvlášt..ona stejně má dost světlých věcí ale říkal ajsem si že tím nic nezkazí když tam hodím třebas bílé oblečení naše k její várce prádla
sekáček vypadá dobře..no pak se to dá propasírovat ne.. no já vůbec nevím jaký koupit.. chtěla bych určitě s tou miskou at mi to nikdy nelítá :slight_smile:)
bych měla představu takovou http://www.megaobchod.cz/male-domaci-spotrebice/moulinex-dd408.html
ale jen ten tyčový no.. zbytek mám, jen ten tyčový mi ted odešel. a značka je mi jedno
saro..jo a já peru v lovele a asi ještě dlouho budu, malá má suchou kůži,tak kvůli tomu
5. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
já tyčový hodila do koše, vůbec to nemixuje a sousedka taky, včera si jela koupit ten můj. Do tohodle hodím cibuli, rybičky, pom.máslo , kečup, 3x zmáčknu a je pomazánka :slight_smile:

blecha - vlez k ní do alba, tam máš vše co háčkuje a ceny.

kuki - podle obvodu hlavy, já jí psala 42-44. Ted máme 40 a na jaro radši větší. Můžeš jí i napsat jak si čepku představuješ.
5. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
no nic, jdu se věnovat malé, zatím pa
5. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
mě ten tyčový mixer udělá takovou kašičku, akorát se mi rozbil no :angry: ajinak mam kombinaci i s tim sekackem..
5. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Kamarádka má tento http://www.domacitechnika.cz/levne-braun-m-1070
jinak obchod Eva je super, dost věcí jsme tam nakoupili..
já chci takový aby uměl udělat jak kašičku tak pak i kousky..
5. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
já peru od začátku normálně v prášku arielu a aviváž lenor modrý, jsme ok

ty čepičky jsou luxusníííííííííííííííííííííí
5. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
saron: jj to nevypadá špatně.. tím tyčovým uděláš kašičku a tamtím s tou miskou kousky.. a ty metličky jsou taky super.. no já všechno mám odešel mi akorát ten tyčový, už bych nešla do plastu jako povrch ale do něčeho bytelnějšího po zkušenostech
5. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Bleško ale já klasický šlehač mám tak toto by bylo navíc.. a nebyl zrovna laciný..tak nevím..
5. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Holky vy jste se zbláznily tak po ránu tolik toho napsat? :sweat_smile: My jsme od 9 po jídle a teď už tady zase brečíme a to ráno tak krásně prděl :unamused: No ale dneska to chápu,asi za to může hrášek.Jo a včera večer se sám dvakrát překulil ze zad na bříško :slight_smile: Sice pořád pod sebou nechává jednu ruku a neumí jí vytáhnout,ale jinak šikulka :slight_smile: A dneska jsem měla zajímavý sen,že jsem se hádala s doktorkou,že mu to očkování píchnu sama,že to zvládne každý,tak ať mi jenom dá věci které k tomu potřebuju :grinning:
No nic,budu muset jít vytřít dokud jsem sama a nikdo mi tu nešmajdá a sbalit sebe a prcka,ty jo to budu potřebovat náklaďák :grinning:

Sali no teda prcek je šikulka :slight_smile:

Bleško cvičit jo?Ty jsi nějaká čilá po té masáži!Čeho to byla masáž a nedělal ti ji náhodou masér? :grinning:

Endie ukaž kočár :slight_smile: A necítí třeba Adélka napětí mezi tebou a manžou?A proto je třeba v noci taková nesvá?

Vítáme sníííííííííííííííííh :grinning:
5. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
Peti to je Vojtík šikulka.. Sofinka když už ji na bok pomůžu tak se umí hezky přetočit a dát i ručičky ale na ten bok se jí nechce..ale vydrží už i 30 min na bříšku..pamatujete jak jsem psala že mi po minutě křičí :slight_smile:
peti mě se zdálo že jsem čekala zda jsem těhotná nebo ne a dostala jsem to.. jako ve snu :slight_smile:
Bleško to cvičení vypadá super, zkusím mrknout zda je i v Praze...já chodím jen na cvičení co mám kousek od baráku..
5. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Krásné skoro poledne, teda vy jste toho popsaly, kdo to má jako dočítat.....
5. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
čepičku si taky objednám jsou krásné

peti: nervozní sjem nebyla ba naopak byla sjem spokojená :grinning:

malá mi zase snědla celou sklenku zahradní zeleniny takže pak za 3 hodky teda jí mám dát mlíko jo?
5. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Endie kočárek parádní :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Holky k těm čepičkám, co máte kluky, jaký máte čepičky na jaro, já nemůžu žádnou pěknou sehnat, nechci žádnou s medvídkama a tak, chtěla bych nějakou prďáckou, nějaký tip??? :confused: Mít holčičku, tak ty háčkovaný jsou nádherný :dizzy_face:
5. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
děkuji, mám větší rádost z něho jak malá :grinning:
5. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Endie :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
Endi kočárek je parádní.. :slight_smile:)
5. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
:grinning: , ted koumám na tím kde mám přidělat slunečník a jak :grinning:
5. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
No na to zkoumání máš času dost, jak to tak vypadá, tak ještě hned tak nebude potřeba :sweat_smile: :unamused:
5. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
:slight_smile: to jo, no ale můžu říct že sjem to skládala ho :angry: dinu ,už sem myslela že to poletí s okna, je tam totiž páčka a tu musíš zmáčknout aby jsi to poskládala a já to nevěděla, no moje nrvy :grinning:
5. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.